Świat jest inny

POLSKI JASNOWIDZ UJAWNIA SIŁY STOJĄCE ZA PLAN DEMIĄ

POLSKI JASNOWIDZ UJAWNIA SIŁY STOJĄCE ZA PLAN DEMIĄ

Masa krytyczna przebudzenia wiąże się z każdą kolejną osobą, która zaczyna myśleć. I tym wstępem chcemy przejść do „wizji”, Krzysztofa Jackowskiego z dnia 02-11-2021 roku, pod tytułem: „Nastąpi krach surowcowy”. Wizję tą możecie w całości obejrzeć na YouTube, wystarczy wejść na kanał Krzysztofa Jackowskiego. My dziś chcemy skupić się na końcówce wizji naszego Polskiego Jasnowidza, która zaiste może zaszokować niewtajemniczonych.

„Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. (…) Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Ostatnie czasy ze szczególnym zwróceniem uwagi na czasy tak zwanej pandemii, sprawiły, że bardzo duża część społeczeństwa światowego przebudziła się. Liczba przebudzony nadal rośnie, jest to proces powolny acz konsekwentny. Musimy pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z cywilizacją, która przez dziesięciolecia była ogłupiana przez media i kulturę. To też proces przebudzenia również nie zakończy się szybko, ważne, że nadal trwa a to oznacza, że przebudzonych z dnia na dzień wciąż przybywa.

Zatem raz jeszcze podkreślmy, że pozytywnym aspektem całej tej PLANdemii jest to, że coraz więcej ludzi na całym świecie zaczyna rozumieć, co się dzieje. Dostrzega istnienie wiedzy ujawniającej trwanie elitarnej grupy trzymającej władzę. Grupy przekazującej sobie atrybuty władzy z pokolenia na pokolenie. Pamiętajmy także, że działania prowadzące do wdrożenia Nowego Porządku Świata, w końcu osiągnął masę krytyczną. Masa krytyczna nie zależy od olbrzymich armii ludzi, lecz zależy od odpowiedniego rodzaju ludzi, samoświadomych tego, kim są i na czym stoją.

Masa krytyczna przebudzenia wiąże się z każdą kolejną osobą, która zaczyna myśleć. I tym wstępem chcemy przejść do „wizji”, Krzysztofa Jackowskiego z dnia 02-11-2021 roku, pod tytułem: „Nastąpi krach surowcowy”. Wizję tą możecie w całości obejrzeć na YouTube, wystarczy wejść na kanał Krzysztofa Jackowskiego. My dziś chcemy skupić się na końcówce wizji naszego Polskiego Jasnowidza, która zaiste może zaszokować niewtajemniczonych.

Pomijam już fakt, że praktycznie przez większość wyżej wspomnianej wizji, Krzysztof Jackowski dowodzi, że to, z czym mamy obecnie do czynienia, jest tworem sztucznie wykreowanym i rządy wielu państw na świecie mają tego świadomość. Dodam również, że w jednej ze swoich wcześniejszych wizji Krzysztof Jackowski wyznał swoim słuchaczom, że Mateusz Morawiecki również zna prawdę a mimo to, pcha nasz kraj w to „bagno”.

Mnie to osobiście wcale nie zadziwiło, ponieważ w mojej opinii Mateusz Morawiecki to zwykły bankster, wywodzący się z „banksterskiego świata”. Wiele źródeł podaje, że Morawiecki jest blisko rodziny Morganów, czyli rodziny banksterskiej, która podobnie jak Rothschildowie oraz Rockefellerowie, rządzi finansami globu i nie jest to teoria spiskowa ale fakt, do którego można bez problemu dotrzeć, trzeba tylko chcieć.

Ale przejdźmy do meritum, otóż po tym jak Krzysztof Jackowski powiedział: „coraz bliżej do poważnego konfliktu” jeden z widzów zadał mu pytanie: „kto za tym wszystkim stoi?” Pytanie w samą dziesiątkę, ponieważ każdy chciałby poznać ostateczne odpowiedzi, jednak oczywiście to nie jest tak proste. Niemniej jednak Polski jasnowidz udzielił odpowiedzi na wyżej postawione pytanie, tymi o to tajemniczymi słowami:

„Nie powiedziałem wam tego, ale skoro pytacie powiem wam. Bardzo wysoki mężczyzna, to mi się już dziś w wizji skojarzyło, ale pomyślałem, że wam tego nie powiem. Ale za tym wszystkim między innymi stoi człowiek, gdzie byście przy nim stanęli to wydawałby się wam przystojny, ale bardzo wysoki.

Dwa metry a może dwa z lekką nawiązką. Wysoki facet, silny facet i wcale nie taki stary. To będzie pierwszy, który się ujawni i będzie mówił do świata, do rządzących na tym świecie… jeszcze…”

Zatem bardzo wysoki mężczyzna, około dwa metry wzrostu, przystojny, silny, nie taki stary. Możemy, więc wnioskować, że w wieku 50+. Będzie to pierwszy z tej grupy, która za tym stoi, a który zacznie przemawiać do świata. Co to oznacza? To oznacza, że zapamiętajmy ten rysopis, ponieważ wkrótce może ujawnić się człowiek zgodny z powyższym rysopisem a wówczas po nitce do kłębka. Z pewnością wielu z was zada pytanie czy to będzie Antychryst? Tego nie wiemy, ale w mojej opinii będzie to człowiek, w zasadzie już jest, który stanowi strategiczne zaplecze dla Antychrysta.

Udostępnij

POLSKI JASNOWIDZ UJAWNIA SIŁY STOJĄCE ZA PLAN DEMIĄ

Globalna Świadomość24 grudnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTARTARIA – INFRASTRUKTURA ENERGETYCZNA MIAST PRZESZŁOŚCI – TOM 2 – BRAKUJĄCY ELEMENTNastępny artykułTAJEMNICE ”WIELKIEGO RESETU” – CZYM JEST ”KAPITALIZM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM JEST SUPERKOPMUTER B.E.S.T.I.A W PODZIEMIACH PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO ? SOYLET GREEN

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • POLSKI JASNOWIDZ UJAWNIA SIŁY STOJĄCE ZA PLAN DEMIĄ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?