AGENDA 2030

CHEMTAILS I AGENDA 2030 – TAJNA WOJNA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

CHEMTAILS I AGENDA 2030 – TAJNA WOJNA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Coraz częściej zwykli ludzie na całym świecie zauważają na niebie dziwne ślady samolotów, których wcześniej tam nie było. Wiszą nad miastami, misternie przecinając i stopniowo rozszerzając się pokrywając niebo jakąś mgłą. Te loty samolotów zdarzają się z każdym dniem coraz intensywniej, ale ani władze, ani media nie dostrzegają tego faktu. Temat chemtrails to absolutnie tabu. Co się dzieje na niebie nad naszymi głowami?

W kulturze popularnej chemtrails od ponad 16 lat kojarzy się z kontrolowaniem światowej populacji, złowrogim spiskiem mającym na celu kontrolowanie umysłu, a nawet kodu genetycznego ludzkości i innymi dalekosiężnymi teoriami. 

Wracając do historii

W okresie od 1940 do 1975 roku rząd brytyjski przeprowadził ogromną liczbę oprysku wysoce toksycznymi chemikaliami. Idąc za nimi, rząd USA zaczął przeprowadzać regularne rozpylanie trucizn od 1950 roku.

1949 – Stany Zjednoczone rozpoczęły testowanie amunicji wybuchowej z patogenami.

1950 – Przeprowadzono pierwsze otwarte próby z czynnikami biologicznymi w różnych miejscach narażenia, w tym u wybrzeży Norfolk w stanie Wirginia.

Pierwszy wielkoskalowy test aerozolowy przeprowadzono w rejonie zatoki San Francisco we wrześniu 1950 roku na dwóch gatunkach bakterii (Bacillus globigii i Serratia mercescens). Wiele eksperymentów wykorzystywało różne odmiany Bacillus ze względu na ich podobieństwo do Bacillus anthracis (gram-dodatnia bakteria, czynnik sprawczy wąglika).

Wszystkie te i podobne eksperymenty setki razy były przeprowadzane w najściślejszej tajemnicy przed opinią publiczną. Jednak pod koniec lat 90. eksperymenty te zaczęto przeprowadzać bardziej regularnie i masowo.

Według amerykańskiej „Zielonej Partii” pierwsze nienaturalne „ogony” za samolotami zauważono już w 1999 roku nad Stanami Zjednoczonymi. W 2004 roku z inicjatywy ekologów amerykańskich przeprowadzono analizę chemiczną próbek wody i gleby z terytoriów, nad którymi zaobserwowano „ogony”. Analiza wykazała niezwykle wysoką zawartość glinu, baru, strontu w wodzie i glebie, przekraczającą dziesiątki i setki razy naturalne i maksymalne dopuszczalne poziomy”.

Najbardziej tajna operacja w historii ludzkości 2

Bar jest najcięższym pierwiastkiem z podgrupy metali alkalicznych, w tym potasu, wapnia itp. Metale z tej podgrupy aktywnie wchodzą w reakcje chemiczne z utleniaczami (tlen, kwasy, sole mocnych kwasów), wodą i gazami (azot, tlen, tlenek węgla itp.). Bar jest szeroko stosowany we współczesnej gospodarce w produkcji papieru, szkła, materiałów ogniotrwałych, farb, tworzyw sztucznych, smarów, a także w medycynie, przemyśle elektronicznym itp. Bar ma jednak również ciemną stronę. Nazywa się cyjanek baru. Jest to biały proszek, który dobrze rozpuszcza się w wodzie; praktycznie nie zmienia swoich właściwości w wodzie.

Jedną ze „specjalnych” właściwości cyjanku baru jest to, że aktywnie reaguje z dowolnymi „silnymi” kwasami – chlorowodorowym, siarkowym, azotowym itp. – tworząc kwas cyjanowodorowy, silną trującą substancję, która może powodować ciężkie, a czasem śmiertelne zatrucia . Kwas cyjanowodorowy hamuje wewnątrzkomórkowe procesy wymiany tlenu. 

Gdy oksydaza cytochromowa jest hamowana przez kwas cyjanowodorowy, komórki organizmu nie przyswajają tlenu z krwi. W efekcie dochodzi do komórkowego głodu tlenu, mimo że krew jest nasycona tlenem. Cyjanki mogą również blokować hemoglobinę we krwi, zaburzając jej funkcję.

Zgodnie z MSDS (Kartą Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej), cyjanek baru „… jest trujący w przypadku połknięcia” … Może być szkodliwy w przypadku wdychania i kontaktu ze skórą … Śmiertelna trucizna … Międzynarodowa klasa zagrożenia 6.1 (a) [Substancje toksyczne]”.

Obraz kliniczny, mechanizm działania cyjanków: Tachykardia, ból głowy, senność, niedociśnienie tętnicze, śpiączka, drgawki, śmierć, charakteryzujące się jaskrawoczerwonym zabarwieniem krwi żylnej. Bardzo szybka śmierć (po 1-15 minutach).

Teraz mechanizm działania „ogonów” staje się jasny. Wodny roztwór cyjanku baru wlewa się do specjalnych pojemników w samolocie. W tym przypadku nie są wymagane szczególne środki ostrożności, przestrzegane są zwyczajowe zasady pracy z płynami technicznymi – stąd minimalne podejrzenie na lotnisku przy tankowaniu samolotu.

Najbardziej tajna operacja w historii ludzkości 3

Podczas przelotu nad osadami, dorzeczami, dużymi zbiornikami wodnymi (jeziora, zbiorniki ) włączany jest system zraszania – roztwór rozpylany jest przez dysze znajdujące się obok dysz silnika w celu zamaskowania „ogonów”. Na wysokości 10-11 tys. metrów, gdzie przebiegają główne trasy jetlinerów, temperatura powietrza dochodzi do -50-60C, co powoduje natychmiastową kondensację rozpylonego roztworu – stąd charakterystyczny ślad, „ogon”. Na wysokości poniżej 7 tys. metrów, ze względu na niewielką różnicę temperatur, opryskany roztwór może nie być widoczny z ziemi.

Rozpylony cyjanek baru, dostając się do wody, a także na rośliny, rozpoczyna swoją śmiertelną drogę dla ludzi, zwierząt czy ptaków. Po dostaniu się do żołądka cyjanek baru reaguje z kwasem wydzielanym przez żołądek, tworząc kwas cyjanowodorowy, który powoli, ale pewnie zatruwa zaatakowany organizm, komórki stopniowo umierają z powodu uduszenia spowodowanego zablokowaniem wymiany tlenu. Jako pierwsze umierają komórki mózgu i rdzenia kręgowego oraz układ nerwowy.

Ze względu na niskie stężenie cyjanku baru w tle zatrucie organizmu następuje powoli, niezauważalnie dla osoby dotkniętej chorobą.

Ofiary niewypowiedzianej wojny

Pierwszymi ofiarami niewypowiedzianej wojny chemicznej były pszczoły. Pszczoły zbierają pyłek, który w żołądku pszczoły pod wpływem enzymów zamienia się w miód. W chwili obecnej światowa populacja pszczół zmniejszyła się o 80%. Zapylanie większości zbóż i roślin sadowniczych bez pszczół jest niemożliwe – a to bezpośrednia droga do nieurodzaju i ogromnego głodu w skali globalnej.

Kolejnymi ofiarami były ptaki. Wszędzie, w dużych miastach, zdarzają się przypadki „dziwnej” śmierci gołębi, jakby z uduszenia. Następnym krokiem są większe zwierzęta i ludzie.

Pytanie, kto i dlaczego musiał spryskiwać bojowymi środkami chemicznymi z samolotów, nie jest już aktualne, ponieważ odpowiedź jest oczywista: ci, którzy stoją za największym w historii użyciem środków chemicznych na oceanach przez British Petroleum, który pod pretekstem walki z wyciekami ropy, rozpylono ponad 100 000 ton dyspergatorów Corexit, których toksyczność jest w przybliżeniu równa toksyczności cyjanku baru. Ofiarami tych „operacji” mogą być setki milionów istnień ludzkich.

Najbardziej tajna operacja w historii ludzkości 4
Obsiewanie niektórych obszarów chemtrails (widok z kosmosu)

10 lutego 2010 r. ogłoszono, że „konieczne” jest stosowanie rozpylania aerozoli przy użyciu smug chemicznych w samolotach w ilości co najmniej 10-20 mln ton nanocząstek aluminium rocznie – jako środka przeciwdziałającego „ociepleniu” klimatu!

Według działaczy amerykańskich, którzy prowadzili badania i analizy wpływu chemtrails na dziką przyrodę, najczęstszą zawartością rozpylanych aerozoli, a także bezpośrednich zanieczyszczeń w paliwie lotniczym były mieszaniny:

Dibromek etylenu jest chemicznym pestycydem, czynnikiem rakotwórczym (powoduje raka w żywych organizmach) i toksyną chemiczną;

Glin, trimetyloglin jest niebezpiecznym metalem toksycznym związanym z wystąpieniem choroby Alzheimera (choroba neurodegeneracyjna u osób starszych, prowadząca do utraty pamięci, zaburzeń układu nerwowego, demencji, utraty percepcji, a później – do śmierci), a także osteoporoza i wiele innych chorób. Trimetyloglin – po utlenieniu działa silnie toksycznie na wątrobę i nerki zwierząt doświadczalnych.

Bar jest wysoce toksyczną substancją radioaktywną.

Stront, również niebezpieczny pierwiastek w połączeniu z innymi pierwiastkami i związkami, stosowany w chemtrails, może powodować choroby i nieprawidłowości w rozwoju stawów, zaburzenia w szpiku kostnym itp.

Dwutlenek siarki – Mieszając siarkę i inne chemikalia z paliwem lotniczym, powstają toksyczne gazy, takie jak dwutlenek siarki. Działa jak kwas. Wdychanie prowadzi do trudności w oddychaniu, kaszlu lub bólu gardła i może spowodować trwałe uszkodzenie płuc.

Najbardziej tajna operacja w historii ludzkości 5
Katastrofa samolotu Boeing 707 rozpylającego aluminium z trzema osobami na pokładzie w Point Mugu (baza marynarki wojennej w hrabstwie Ventura) w środę, 18 maja 2011 r. (zdjęcie KABC)

Jezioro wysoce toksycznego aluminium w miejscu katastrofy Boeinga 707, który rozpylił smugi chemiczne. Na ogonie samolotu znak Omega symbolizuje również koniec, śmierć.

Jeden z byłych szefów Federalnego Biura Śledczego w Los Angeles, Theodore L. Gunderson, znany ze swoich śledztw w sprawie zabójstwa Johna F. Kennedy’ego, Marilyn Monroe, zdemaskowania NWO, potwornych zbrodni „elity” Nowy Porządek Świata (jak na przykład uprowadzenie i poród małych dzieci jako ofiar rytualnych i niewolnic seksualnych „elit”, jak opisano w książce „ Pionki w grze ” Williama G. Carra, – sprzeciwiał się opryskiwaniom chemtrails, wzywając Kongres USA do zaprzestania opryskiwania żywych ludzi truciznami, w szczególności 12 stycznia 2011 r. stwierdził (transkrypcja):

„Śmiertelne ładunki, inaczej znane jako ślady chemiczne (chemtrails), są rozpylane w całych Stanach Zjednoczonych, Anglii, Szkocji, Irlandii, Europie Północnej i osobiście widziałem je w Meksyku i Kanadzie. Na całym świecie giną ptaki, setki tysięcy pszczół, giną ryby. To jest ludobójstwo, to jest zatrucie, to morderstwo dokonane przez ONZ. 

Najbardziej tajna operacja w historii ludzkości 6
Cysterna lotnicza KS-10 (bez obowiązkowego oznakowania dla wszystkich samolotów!) – zrzuca masywne chemtrails

Znam dwa miejsca, w których znajdują się samoloty, które zrzucają na nas to „gówno”. Cztery z tych samolotów nie są związane z bezpieczeństwem międzynarodowym w Nebrasce, a pozostałe samoloty znajdują się poza Forest Hill Oklahoma. Osobiście obserwowałem samoloty, zatrzymały się w Lincoln Nebraska – samoloty te mają na nich żadnych oznaczeń, to ogromne bombowce przebrane za samoloty cywilne.

To zbrodnia, zbrodnia przeciwko ludzkości, zbrodnia przeciwko Ameryce. Co jest nie tak z kongresem? Co się z nimi stało? Wyrzucają to „gówno”, tę truciznę na własne rodziny! Ktoś ma z tym coś wspólnego, ktoś w Kongresie musi wystąpić i teraz to powstrzymać !

Sześć miesięcy później, 31 lipca 2011 roku, Ted Gunderson zmarł w podejrzanych okolicznościach. 

A ludzie tak pasjonują się szczepieniami i QR kodami, jak i wszelkiego rodzaju tematami politycznymi.

Redukcja populacji o 90-95% – jest wyryta w kamieniu na tablicach w Gorgii. Oznacza to, że przeżyje 5 na 100 osób. Przecież Apokalipsa mówi: „A żywi będą zazdrościć umarłym”, a jak wiecie, apokalipsa jest tym scenariuszem, który przygotowali dla ludzkości i który skrupulatnie realizują właśnie teraz.

Udostępnij

CHEMTAILS I AGENDA 2030 – TAJNA WOJNA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.

Globalna Świadomość29 grudnia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZYBYCIE ”KRÓLI ZIEMI” – CZY PORTAL DO CZELUŚCI INNYCH WYMIARÓW ZOSTAŁ JUŻ OTWARTY ?Następny artykułTARTARIA – KLONOWANIE DZIECI PO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE ZWIEDZENIE AGENDY 2030 TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CHEMTAILS I AGENDA 2030 – TAJNA WOJNA PRZECIWKO LUDZKOŚCI.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?