Alternatywna historia świata

TARTARIA – TAJEMNICA RTĘCI I OŚWITLENIA MIAST W XVIII WIEKU

TARTARIA – TAJEMNICA RTĘCI I OŚWITLENIA MIAST W XVIII WIEKU

Przejęcie przez masy percepcji rzeczywistości jest najłatwiejszym sposobem, aby utrzymać je w ryzach.
Okultystyczne lub starożytne filozofie z przeszłości całkowicie zaprzeczają głównemu nurtowi rozumienia dzisiejszego świata. Starożytne kultury na całym świecie mówiły o ogromnym cyklu czasu z naprzemiennymi Ciemnymi i Złotymi Wiekami . Upadek człowieka, myśl o regresji. Że pochodzimy z hierarchicznych płaszczyzn duchowych, aby doświadczyć Boskiej Głowy.

Większość z nas była uczona, że ​​ten cykl wieków był tylko mitem, bajką, jeśli w ogóle czegoś nas o tym nauczono. Zamiast tego uczono nas, że tradycyjny człowiek jest prymitywny, że jesteśmy składem chemicznym małp, który wiruje w kosmosie bez żadnego boskiego celu. Nasze królestwo zredukowane do czegoś czysto fizycznego w celu obalenia innych metafizycznych rzeczywistości.

Podczas gdy starożytne szkoły tajemne były poświęcone udowadnianiu wtajemniczonym, że umysł może uczynić materię plastyczną, wpływając w ten sposób na los – uczono nas, że jest to niewytłumaczalny produkt uboczny materii
Nasz obecny stan degeneracji lub to, co nazywamy nowoczesną cywilizacją, wskazuje na ten upadek człowieka, bo nawet dzieci rodzą się z chorobami zwyrodnieniowymi, ale społeczeństwo jest tak mocno zindoktrynowane, że uczono nas, że to normalne, a tak nie było.

Wiedza tajemnych szkół została zachowana dzięki hermetyzmowi, kabale , Alchemii itp. Nawet teksty apokryficzne, mitologia i język zapewniają głębszy wgląd w świadomość i nasze sposoby życia na przestrzeni wieków.

Tajemnica rtęci

Wszystkie przykłady potencjału elektromagnetycznej Rtęci mogą bardzo dobrze wyjaśnić naszą współczesną demonizację tego rzadkiego szlachetnego metalu. Wszystkie te iluminacje, świątynie, katedry, urządzenia techniczne są wynikiem naturalnego procesu zwanego Atmosferyczną Elektrycznością, w którym zbierają i rozprowadzają naturalny ładunek elektryczny w atmosferze za pomocą Rtęci odegrał kluczową rolę w tym procesie.

Implementacja Rtęci w starym świecie może być odpowiedzią na całe „oświetlenie końca XVIII wieku”, które widzimy w wielu Rycinach, zwł. miejsc wewnątrz budynków, gdzie ekipy „zapalaczy” miałyby trudności z utrzymaniem stałego poziomu oświetlenia, np. teatry czy opery.

Mówi się, że wiele z tych wydarzeń miało oświetlenie widoczne z daleka…Jakiś rodzaj specjalnych lamp elektrycznych tego czy innego rodzaju ma więcej sensu i jest oparty na ich popularnej w tamtym czasie Rtęci jest podejrzanym numerem jeden.

Jak widać, można go wykorzystać do budowy domowej anteny, aby poprawić jej odbiór, zapewniając zdolność przekonwertowania częstotliwości radiowej w celu wydobycia sygnału telewizyjnego. Od wedyjskich tekstów o użyciu Rtęci w wimanach, po piramidy wypełnione jeziorami Rtęci, mówiono od starożytności. Podstawa niektórych tradycyjnych metod leczenia, takich jak medycyna chińska.

I chociaż nie ma wątpliwości co do toksyczności rtęci po wstrzyknięciu do organizmu, jej niebezpieczny potencjał jest w dużej mierze przesadny. Wszystkie metale, zwłaszcza wstrzykiwane lub przyjmowane w nadmiarze, są toksyczne.

Oczywiście nie tylko musimy wziąć pod uwagę wszystkie pokryte miedzią kule rtęciowe na starych budynkach / iglicach / balustradach itp. – ale wszystkie opróżnione kopuły. Żaden element architektoniczny starożytności (z wyjątkiem elementów nośnych) nie był tylko dekoracją. Wszystko miało swoją funkcję.

Podczas gdy dokładny proces, w którym byli w stanie wydobyć eter, jest celowo przed nami ukryty i pozostaje nieznany, pozostałości strukturalne, które zostały zmienione, dostarczają nam wielu wskazówek, jak to wszystko działało. Jak widać na starych zdjęciach, jakiś centralny aparat został zniszczony, pozostaje nam tylko zastanawianie się, co jeszcze zostało skradzione i zdemontowane w tych wspaniałych konstrukcjach architektonicznych.

Fenomen Tartarii

Wiele map świata sprzed XX wieku przedstawiało te regiony jako po prostu tatarskie, a wraz ze stopniowym wzrostem wiedzy geograficznej Mandżuria i Mongolia stały się tatarskimi, Syberia stała się wielkim tatarskim rejonem, a Azja Środkowa stała się niepodległym tatarskim okręgiem.

Nazwy te szybko wyszły z użycia, gdy znane stały się prawdziwe nazwy miejsc i narodów. Jednak dzisiaj większość ludzi nie ma pojęcia, że ​​tak duża część świata nazywana była stosunkowo niedawno tatarskim. Podczas gdy niektóre części narracji sięgają wieków wstecz, spisek tatarski jako pojedyncze twierdzenie sięga tylko około 2017 roku. Sierpień 2016 to czas, kiedy na YouTube zaczęły pojawiać się pierwsze filmy o idei Mud Flood(blota kulturowego po polsku) , wiemy o tym dzięki Trendom Google .

Jest to narzędzie, które pozwala zobaczyć popularność określonych haseł wyszukiwanych w Google w danym czasie. Kiedy szukamy „powodzi błotnej”, „teorii powodzi błotnej” lub „tartaria”, okazuje się, że Internet był zasadniczo pozbawiony jakiegokolwiek zainteresowania tymi rzeczami do około grudnia 2018 roku. Od tego czasu zainteresowanie tymi tematami narasta wśród ludzi, którzy niewiele wiedzą o historii.

YouTube jest tym, co napędza wiele z tych trendów (takich jak płaska ziemia), aby skłonić ludzi do szukania rzeczy, które nie mają w sobie prawdy, aby zepchnąć ich z drogi poszukiwania może prawdziwej prawdy. Jak myślicie? Czy to kolejny przykład kulturowej fałszywej flagi czy rzeczywiście dają nam cos zobaczyć co było ukrywane od wieków?

Udostępnij

TARTARIA – TAJEMNICA RTĘCI I OŚWITLENIA MIAST W XVIII WIEKU

Globalna Świadomość27 stycznia 202227 stycznia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł80 DNI PIEKŁA – DZIECI KTÓRE PRZEŻYŁY PORWANIE PRZEZ OKULTYSTYCZNYCH PEDOFILÓWNastępny artykułPROROCZY FILM ”RE-EVOLUTION” – CZEMU LUDZIE AKCEPTUJĄ OBECĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TARTARIA – ”ZBIOROWA AMNEZJA” DLACZEGO NIKT NIE PAMIĘTA CYWILIZACJI Z XVIII WIEKU ? CZY ”WIELKA LECHIA” TO BZDURA – JAK

O czym myślisz?

  • TARTARIA – TAJEMNICA RTĘCI I OŚWITLENIA MIAST W XVIII WIEKU
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?