Świat jest inny

TŁUMIONE TECHNOLOGIE XIX WIEKU – MŁODY WYNALAZCA I SILNIK NA ”ENERGIĘ Z POWIERZA”

TŁUMIONE TECHNOLOGIE XIX WIEKU – MŁODY WYNALAZCA I SILNIK NA ”ENERGIĘ Z POWIERZA”

Czy Alfred M. Hubbard, syn państwa William Hubbard, wykorzystał niewyczerpane zasoby energii natury i okiełznał do użytku człowieka nieograniczoną moc, która przenika wszechświat?

Hubbard ogłosił swój wynalazek, który nazwał „generatorem energii atmosferycznej”. Urządzenie, z wyglądu małą cewką drutu o średnicy około sześciu cali, otaczającą trwale magnetyczny rdzeń o długości ośmiu cali, całe urządzenie z łatwością nosi się w dłoni. Hubbard dał wczoraj po południu demonstrację, która, niezależnie od zaangażowanych zleceniodawców, kilku inżynierów z Seattle zadeklarowało bez analogii w historii elektrycznej.

Sacramento Union, numer 211, tom 52, 22 grudnia 1919, strona 5 

Hubbard oferował zbudowanie za 50 USD generatora wystarczająco dużego, aby napędzać samochód i znacznie mniejszego niż obecne silniki (ostatecznie kosztował 90 USD). Oferuje również zbudowanie generatora i wyposażenie go w silnik do napędzania samolotu i ważenia mniej więcej tyle, ile obecny silnik bez paliwa. Czołg i benzyna to obecnie jeden z największych czynników wagowych samolotu. 

Generator Hubbarda, według jego wynalazcy, zapewniłby samolotowi nieograniczony zasięg lotu. Hubbard, który twierdzi, że ma laboratorium w swoim domu z aparaturą o wartości 10 000 dolarów, deklaruje, że pracował 18 godzin dziennie przez dwa lata, zanim przyjechał do Seattle i (kontynuował pracę) w ciągu roku od udoskonalenia aparatu. 

Powiedział, że jego pierwszy model został zbudowany półtora roku temu. Hubbard twierdzi, że jego czterokilowatowa maszyna przez trzy miesiące nieustannie pobudzała do pełnego blasku odpowiednik 120 zwykłych 25-watowych lamp domowych. Urządzenie w tym czasie (mówi, że jest gotów złożyć na nie przysięgę) nie odbierało bodźców zewnętrznych, a w momencie zakończenia testu światła paliły się z taką samą jasnością. 

Powiedział, że maszyna składa się z kilku warstw drutu wokół stalowego rdzenia, który jest namagnesowany po zakończeniu budowy. Powiedział, że po namagnesowaniu rdzeń nie wymaga dalszej uwagi, a całe urządzenie będzie dostarczać energię bez przerwy przez nieokreślony czas. „Przypisuję maksymalnie pięćdziesiąt lat żywotności generatora”, powiedział Hubbard, „po prostu dlatego, że trzeba ustalić maksimum. 

Nie wiem, dlaczego nie miałoby to trwać, dopóki czas nie zgnije izolacji z przewodów”. Hubbard zaprzecza, że ​​jego urządzenie to perpetuum mobile. Twierdzi, że korzysta z ogromnych magazynów energii kosmicznej, a aparat opiera się na zdrowych zasadach naukowych. Twierdzi, że korzysta z ogromnych magazynów energii kosmicznej, a aparat opiera się na zdrowych zasadach naukowych. Twierdzi, że korzysta z ogromnych magazynów energii kosmicznej, a aparat opiera się na zdrowych zasadach naukowych. 

SEATTLE, Waszyngton. – Eksperymenty jeszcze bardziej zaskakujące niż te, których świadkami byli lokalni eksperci od elektryczności, kiedy Alfred M. Hubbard, 19-letni wynalazca, zademonstrował swój generator energii atmosferycznej, pokazano później, gdy młody człowiek przestawił przełącznik na dwudziestkę. -silnik elektryczny o mocy pięciu koni mechanicznych i natychmiast silnik ożył, rozwijając pełną moc. 

Obecni sceptycy powiedzieli, że silnik był podłączony niewidocznymi przewodami. Hubbard podniósł swój silnik blokiem i sprzętem i pozwolił obecnym na wykonanie badań i testów, aby upewnić się, że z silnika nie wystają żadne przewody. Wynikiem demonstracji była jeszcze większa tajemnica dotycząca odkrycia młodego człowieka, jeśli takie jest. Hubbard poszedł jeszcze dalej. 

Opowiedział, jak silnik został stworzony do działania, rozebrał go na części i pokazał obecnym, z czego się składa. Nie powiedział jednak, w jaki sposób ułożył części tak, aby zmieniały biegunowość w tempie 120 razy na sekundę, co, jak mówi, jest tajemnicą jego wynalazku.

Silnik był zwykłym silnikiem prądu przemiennego o mocy dwudziestu pięciu koni mechanicznych, wyposażonym w zwykłe zwory i pola. Zmiana Hubbarda w silniku polegała na wstawieniu sześciu prętów ze stali manganowej owiniętych drutem w głowicę każdego z dwóch tworników i zmianie owinięcia dwóch pól. To jest ta sama zasada, na której, jak twierdzi, działa jego mały model. 

W środku włożonych owiniętych prętów Hubbard umieszcza stalowy rdzeń, który po umieszczeniu na miejscu jest następnie namagnesowany. Te pręty i stalowy rdzeń tworzą fizyczną konstrukcję jednostki napędowej. Hubbard mówi, że sekret jego odkrycia tkwi w owinięciu cewek. 4 lipca ubiegłego roku, Hubbard mówi, że miał łódź wyposażoną w podobny dwudziestopięciokonny silnik. Z tą mocą była znacznie szybsza niż łódź z silnikiem benzynowym. 

Brał udział w wyścigach w Union City na kanale Hooda. Wygrał z dużą przewagą. Jego sukces przyciągnął uwagę wielu właścicieli łodzi, którzy byli ciekawi silnika, który napędzał jego statek. Hubbard opowiedział im swobodnie, jak mówi, o swoim odkryciu i wynalazkach, wiedząc, że tajemnicy nie można odczytać z wystawy silnika. Hubbard mówi, że jego zwolennicy zaniepokoili się jego swobodnym sposobem pokazania swojego wynalazku i nalegali, aby rozebrał łódź. 

Wygrał z dużą przewagą. Jego sukces przyciągnął uwagę wielu właścicieli łodzi, którzy byli ciekawi silnika, który napędzał jego statek. Hubbard opowiedział im swobodnie, jak mówi, o swoim odkryciu i wynalazkach, wiedząc, że tajemnicy nie można odczytać z wystawy silnika. Hubbard mówi, że jego zwolennicy zaniepokoili się jego swobodnym sposobem pokazania swojego wynalazku i nalegali, aby rozebrał łódź. Wygrał z dużą przewagą. 

Jego sukces przyciągnął uwagę wielu właścicieli łodzi, którzy byli ciekawi silnika, który napędzał jego statek. Hubbard opowiedział im swobodnie, jak mówi, o swoim odkryciu i wynalazkach, wiedząc, że tajemnicy nie można odczytać z wystawy silnika. Hubbard mówi, że jego zwolennicy zaniepokoili się jego swobodnym sposobem pokazania swojego wynalazku i nalegali, aby rozebrał łódź.

Hubbard niechętnie przeprowadza publiczną demonstrację, jak wielu tutaj chce, aby to zrobił, dopóki nie ukończy swoich patentów, mówi. W ciągu najbliższych dwóch tygodni pokaże jednak swój nowy model po jego ukończeniu. Poczta Hubbarda od czasu ogłoszenia wynalazku zawierała kilka rzetelnych propozycji od dużych korporacji na wschodzie, które teraz używają silników benzynowych, aby zaadoptować jego urządzenie, jeśli okaże się satysfakcjonujące. 

Hubbard uśmiecha się do tych listów i uprzejmie odpowiada oraz zauważa swoim przyjaciołom, że nie jest już odległy dzień, kiedy pisarze zostaną zmuszeni przez konkurencję do przyjęcia jego urządzenia.

Uśmiechy Hubbarda nie są zapisywane tylko dla listów przedstawicieli przedsiębiorczych korporacji. Uśmiecha się do ekspertów i profesorów uniwersyteckich, gdy oskarżają go o posiadanie baterii gdzieś w urządzeniu. 

W poczcie Hubbarda znajdują się również listy od kobiet, którym towarzyszą fotografie, oferujące propozycje małżeństwa. Kilku prawników napisało oferując porady prawne. Jeden list przedstawia teorię, że urządzenie Hubbarda działa na zasadzie osobistego magnetyzmu.

Podczas gdy inżynierowie nie wyrazili jeszcze poparcia dla urządzenia Hubbarda, tutejsze kręgi naukowe zostały pobudzone do dyskusji na temat odwiecznych mistrzowskich problemów nauki. Oferowane są nienumerowane teorie wyjaśniające działanie urządzenia Hubbarda, ale Hubbard upiera się, że powiedział i pokazał wszystko, co ma do powiedzenia i zobaczenia. 

Hubbard mówi, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy dopasuje jedno ze swoich odkryć do samochodu. Twierdzi, że urządzenie będzie działać aż do wyłączenia lub do trwałej korozji jego elementów. 

Nie przeczytasz o tym wynalazku w podręcznikach historii. A twórca projektu zostawił pamiętnika ani gadatliwych krewnych, którzy mogliby go upamiętnić w druku. A gdyby kadra współpracowników nie zgodziła się ostatnio na otwarcie swoich akt. Cała historia miała miejsce w 1919 roku, czyli w czasach kiedy Rockefellerowie i Rothschildowie budowali swoje imperia energetyczne oparte na ropie i węglu.

Udostępnij

TŁUMIONE TECHNOLOGIE XIX WIEKU – MŁODY WYNALAZCA I SILNIK NA ”ENERGIĘ Z POWIERZA”

Globalna Świadomość14 lutego 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY ”WIELKA LECHIA” TO BZDURA – JAK LECHICI PODBILI TRIUMFALNIE RZYM I POKONALI CEZARANastępny artykułJAK HOLLYWOOD PROMUJE DEZINFORMACJĘ O

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Ostatnie wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! CO PRZEWIDZIAŁ DLA NAS NA PRZYSZŁY ROK MAGAZYN ROTHSCHILDÓW ”THE

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TŁUMIONE TECHNOLOGIE XIX WIEKU – MŁODY WYNALAZCA I SILNIK NA ”ENERGIĘ Z POWIERZA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?