Otwórz oczy

”GLOBALNY TRAKTAT ZDROWOTNY” – JAK WHO PRZEJMUJĘ KONTROLĘ NAD KRAJAMI, KTÓRE PODPISAŁY ”CYROGRAF”

”GLOBALNY TRAKTAT ZDROWOTNY” – JAK WHO PRZEJMUJĘ KONTROLĘ NAD KRAJAMI, KTÓRE PODPISAŁY ”CYROGRAF”

Bill Gates i Światowa Organizacja Zdrowia rozpoczęli opracowywanie globalnego traktatu Pandemicznego Nowego Porządku Świata, w sprawie gotowości na wypadek kolejnej pandemii, który przyznałby jej absolutną władzę nad globalnym bezpieczeństwem biologicznym, taką jak prawo do wdrażania tożsamości cyfrowych, paszportów szczepionkowych, obowiązkowych szczepień i ograniczeń podróży.

Bill Gates stworzył coś, co nazywa się GERM Team. Jak się dziś okazuje, zespół GERM jest częścią większej agendy z udziałem Światowej Organizacji Zdrowia, która to agenda obejmuje globalny traktat pandemiczny.

Jaką moc daje to Billowi Gatesowi i WHO, której notabene Gates jest największym pojedynczym darczyńcą? Otóż pozwala im to w pełni realizować rząd Antychrysta czasów ostatecznych. Wypowiadam to stwierdzenie bez śladu ironii czy hiperboli.

I pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?”

Apokalipsa Świętego Jana 13:4.

Szanowni Państwo, praktycznie od samego początku tej tak zwanej „pandemii”, pracowaliśmy wytrwale nad ujawnieniem przekrętu tej właśnie „pseudo-pandemii”. Ilość publikacji na naszej stronie poświęcona temu tematowi sięga kilkuset. Pisząc wprost: „informowaliśmy o demonicznych czynach do jakich dochodzi w czasie „PLANdemii”. Dziś jesteśmy z tego dumni, że stanęliśmy kolejny raz po stronie prawdy.

I tak po pierwsze odmówiliśmy zamknięcia (lockdownu), po drugie odmówiliśmy przyjęcia tej tak zwanej „szczepionki mRNA”. Po trzecie odmówiliśmy przyjęcia dawki przypominające. Po czwarte nie zaakceptujemy identyfikatora cyfrowego. Temu wszystkiemu mówimy NIE, ponieważ to wszystko zagraża zdrowiu i życiu każdego człowieka. Musimy dziś mieć tego świadomość, aby lepiej przygotować się do walki o naszą wolność w przyszłości.

Globaliści, którzy zafundowali nam szalenie przesadzoną „pandemię” COVID-19 w celu scementowania sieci bezpieczeństwa biologicznego, ciężko pracują teraz nad kolejną fazą tego Nowego Porządku Świata (nowa normalność)

Światowa Organizacja Zdrowia rozpoczęła opracowywanie globalnego traktatu pandemicznego w sprawie gotowości na wypadek zaistnienia kolejnej pandemii, który przyznałby jej absolutną władzę nad globalnym bezpieczeństwem biologicznym.

„Raporcie Corbetta”, niezależny dziennikarz James Corbett dokonuje przeglądu tego, czym jest ten traktat, jak zmieni on globalny krajobraz i pozbawi nas i Was niektórych z naszych i waszych najbardziej podstawowych praw i wolności.

Nie popełnijcie błędu, traktat pandemiczny WHO jest bezpośrednim atakiem na suwerenność państw członkowskich, a także bezpośrednim atakiem na naszą i waszą autonomię cielesną. Poniżej odnośnik do „Raportu Corbetta”, Spójrzcie:

Jak zauważył działacz antyekstremistyczny Maajid Nawaz w poście na Twitterze z 28 kwietnia: „Traktat pandemiczny WHO służy jako tylne drzwi do globalnego imperium”. COVID-19, choć potencjalnie śmiertelny dla niektórych wrażliwych grup, po prostu nie jest „uzasadnionym uzasadnieniem” dla przekazania większej władzy WHO, szczególnie w świetle wielu niewytłumaczalnych „błędów” popełnionych w tej i poprzednich pandemiach (czy celowych to już inna kwestia).

Drodzy Czytelnicy, wydaje się o wiele bardziej prawdopodobne, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), jest obecnie instalowana jako de facto organ zarządzający globalnym „Głębokim Państwem” vel „Deep State”.

Poprzez WHO, pod przykrywką bezpieczeństwa biologicznego, „globalistyczna kabała”, która stara się posiadać wszystko i kontrolować wszystkich, będzie wreszcie w stanie zrealizować swoje życzenia na całym świecie za jednym zamachem

Zatem jeśli WHO zażąda aby, każda osoba na świecie posiadała paszport szczepionkowy i tożsamość cyfrową, aby zapewnić zgodność ze szczepieniami, to właśnie to każdy kraj będzie zmuszony wdrożyć, nawet jeśli ludzie odrzucili takie plany przy użyciu lokalnych procesów demokratycznych. 

Jak zauważył Corbett, negocjacje te są już w toku, a traktat ma zostać w pełni wdrożony w 2024 roku. Módlmy się aby ludzie na świecie obudzili się i dostrzegli to, co się dzieje i by ostatecznie udało się nam pokonać to nadchodzące „monstrum”.

Udostępnij

”GLOBALNY TRAKTAT ZDROWOTNY” – JAK WHO PRZEJMUJĘ KONTROLĘ NAD KRAJAMI, KTÓRE PODPISAŁY ”CYROGRAF”

Globalna Świadomość25 maja 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚWIATOWY APEL DO ”KOMIKA” O ZAKAZ HANDLU DZIEĆMI NA UKRAINIENastępny artykułJAK POWSTANIE ”WIELKI GŁÓD” – DZIWNE POŻARY FABRYK ŻYWIENIOWYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”GLOBALNY TRAKTAT ZDROWOTNY” – JAK WHO PRZEJMUJĘ KONTROLĘ NAD KRAJAMI, KTÓRE PODPISAŁY ”CYROGRAF”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?