Zdrowo i pozytywnie

KIM JEST CZŁOWIEK NIEZASZCZEPIONY ?

KIM JEST CZŁOWIEK NIEZASZCZEPIONY ?

Nawet gdybym był w pełni zaszczepiony, podziwiałbym nieszczepionych za wytrzymanie największej presji, jaką kiedykolwiek widziałem, nawet ze strony partnerów, rodziców, dzieci, przyjaciół, kolegów i lekarzy.

Ludzie, którzy byli zdolni do takiej osobowości, odwagi i zdolności krytycznej, są niewątpliwie najlepsi z ludzkości. Są wszędzie, w każdym wieku, na każdym etapie edukacji, w każdym stanie i w każdej wyobraźni.

Są szczególnego rodzaju, to żołnierze, których każda armia światła chce mieć w swoich szeregach. To rodzice, których każde dziecko chce mieć i dzieci, o których marzy każdy rodzic.

To istoty ponadprzeciętne dla swoich społeczeństw, to esencja ludzi, którzy zbudowali wszystkie kultury i podbili horyzonty. Są tam, obok ciebie, wyglądają normalnie, ale są superbohaterami.

Robili to, czego inni nie mogli, byli drzewem, które wytrzymało huragan obelg, dyskryminacji i wykluczenia społecznego. A robili to, bo myśleli, że są sami i wierzyli, że są jedyni.

Zakazane od rodzinnych stołów w czasie świąt Bożego Narodzenia, nigdy nie widziały czegoś tak okrutnego. Stracili pracę, zatopili swoje kariery, nie mieli już pieniędzy … ale nie przejmowali się tym. Doświadczyli niezmiernej dyskryminacji, donosów, zdrady i upokorzenia … ale trwali.

Nigdy wcześniej w ludzkości nie było takiego „castingu”,

teraz wiemy kto jest najlepszy na planecie Ziemia. Kobiety, mężczyźni, starzy, młodzi, bogaci, biedni, wszystkich ras czy religii, nieszczepieni, wybrani z niewidzialnej arki, jedyni, którzy zdołali się oprzeć, gdy wszystko się zawaliło.

To ty, zdałeś niewyobrażalny test, którego nie wytrzymało wielu najtwardszych Marines, Komandosów, Zielonych Beretów, Astronautów i Geniuszy.

Jesteś zrobiony z materiału największych, którzy kiedykolwiek żyli, tych bohaterów zrodzonych wśród zwykłych ludzi.

Ochroniłeś swoje DNA nie przyjąłeś znamienia BESTII !

A więc jeśli masz pytania na jakikolwiek temat poruszony na naszej stronie, lub jakiekolwiek inne pytanie zapraszamy cię na naszą zaprzyjaźniona stronę: cukor.pl

Na tym nowoczesnym forum internetowym znajdziesz ludzi myślących podobnie jak ty, z którymi możesz toczyć fascynujące dyskusję na głębokie tematy dotyczące wszelakich aspektów rzeczywistości w której żyjemy 

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Udostępnij

KIM JEST CZŁOWIEK NIEZASZCZEPIONY ?

Globalna Świadomość17 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTURYŃSKI PAPIRUS KRÓLEWSKI – CZY WSZYSTKIE PRADAWNE KULTURY BYŁY ZE SOBĄ POWIĄZANE ?Następny artykułKONTROLA INTERNETU – JAK KLAUS SHWAB

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA GLOBALNA.INFO NA YOUTUBE DOŚĆ CENZURY NA YOUTUBE – PRZECHODZIMY NA

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KIM JEST CZŁOWIEK NIEZASZCZEPIONY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?