AGENDA 2030

WOJNA PRZECIW LUDZKOŚCI OSIĄGA JUŻ PUNKT KRYTYCZNY

WOJNA PRZECIW LUDZKOŚCI OSIĄGA JUŻ PUNKT KRYTYCZNY

Georgia Guidestones są zniszczone, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson jest zmuszony do dymisji, najdłużej urzędujący premier Japonii Shinzo Abe zostaje zamordowany, szef OPEC nagle umiera w wieku 63 lat bez wyjaśnienia, rozwścieczone tłumy szturmują stolicę Columbo, zmuszając do rezygnacji Drugi prezydent Sri Lanki za niecałe dwa miesiące, i jedna czwarta internetu w Kanadzie upada przez 19 godzin.

Każde z tych oszałamiających wydarzeń na świecie, które zbiegają się w czasie w ciągu 24-36 godzin od czwartku do piątku w zeszłym tygodniu, nie mogą być przypadkiem. Warto również zauważyć – wszystkie te decydujące globalne wydarzenia, które rozwijały się jednocześnie na całym świecie, upadły, podczas gdy przedstawiciele czołowych krajów G20 kłócili się na Bali w związku z konfliktem rosyjsko-ukraińskim, rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow przedwcześnie wyszedł.

Rosnące tempo tych głównych globalnych wydarzeń w bezprecedensowym tle największego ryzyka nuklearnej wojny światowej w historii, z trwającym ludobójstwem – morderstwem z premedytacją i okaleczania milionów ludzi z powodu „nie-szczepionki”

– zatrucia bronią biologiczną, uboju zwierząt gospodarskich , 100 zakładów przetwórstwa spożywczego zniszczonych przez pożar i podpalenie, wszystko po to, by przygotować grunt pod bezprecedensowe niedobory żywności i paliw, prowadzące do głodu , masowego głodu, gwałtownie rosnących cen benzyny i żywności , podskakującejinflacji na całym świecie , wszystko w czasie z całkowitym załamaniem się światowej gospodarki i ostateczną śmiercią dolara amerykańskiego 

– jako międzynarodowa giełda walutowa, wszystkie te wstrząsające epokowe wydarzenia zdecydowanie nie są przypadkowe, ale zaplanowane na lata przez kontrolerów, którzy łagodnie przebierają się dziś w „ Wielki Reset ” elit. Tragicznie dokonuje się tego na całym świecie w celu całkowitego zatrzymania życia na planecie ziemi, nigdy tak niebezpiecznych wydarzeń, niebezpiecznie bliższego ostatecznej, czystej katastrofy i zniszczenia z diabolicznych rąk morderczej elity celowo aranżującej, nigdy wcześniej nie widziane kataklizmy.

Przyjrzyjmy się ostatnim słowom tuż przed nagłą, przedwczesną śmiercią Sekretarza Generalnego OPEC (Organizacji Krajów Eksportujących Ropę Naftową) Mohammada Barkindo , trzy tygodnie po ustąpieniu ze swojego kluczowego 6-letniego międzynarodowego stanowiska jako najpotężniejszej organizacji energetycznej na świecie : 

Nasza branża stoi obecnie przed ogromnymi wyzwaniami na wielu frontach, które zagrażają naszemu potencjałowi inwestycyjnemu teraz iw dłuższej perspektywie. Mówiąc wprost, przemysł naftowy i gazowy jest niszczony.

W grudniu 2018 roku po raz pierwszy od 75 lat Stany Zjednoczone stały się eksporterem ropy netto . Ale kiedy oszust Biden przejął władzę w styczniu 2021 r., swojego pierwszego dnia urzędowania, odwołał budowę rurociągu Keystone XL , a teraz jest w trakcie nielegalnego wyczerpywania strategicznych rezerw ropy w Ameryce , wysyłając je do miejsc takich jak Chiny. Program kryminalny Bidena domagał się, a następnie błagał OPEC o zwiększenie produkcji. 

Odpowiedź OPEC : „jeśli chcesz więcej oleju, sam go pompuj”. Tymczasem przywódcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej zlekceważyli wuja Joe, odmawiając przyjęcia jego telefonów lub być gospodarzem jego wizyty.

W ciągu zaledwie kilku godzin po ostatnich słowach szefa OPEC, które jasno dały do zrozumienia, że dalszy rozwój ropy i gazu jest absolutnie niezbędny na dłuższą metę, pośród pędu elit do tego, by świat korzystał z alternatywnych źródeł zielonego paliwa, 63-letni nigeryjski lider OPEC w poprzedniego dobrego stanu zdrowia, nagle okazał się podejrzanie martwy.

Po tym, jak sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres i Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego podpisali umowę partnerską przyspieszającą ich drakońską Agendę ONZ 2030, niecałe dwa miesiące później, na początku lipca 2022 r., Guterres ma czelność obwiniać „moralnie nie do przyjęcia” – „północ kontra południe

– półkulisty podział w „nierówności” w związku z „doskonałą burzą kryzysów”, której spowodowania on i Schwab, i są ewidentnie winni. Ponadto Guterres fałszywie obwinia „specjalną operację wojskową” Putina na Ukrainie za odwrócenie tak bardzo potrzebnej globalnej uwagi od takich fałszywych kryzysów sponsorowanych przez elity, jak zmiany klimatyczne i globalna zielona agenda.

Odnosząc się do Zachodu jako narodów północnej szerokości geograficznej, są publicznie sprzymierzone przeciwko Putinowi, podczas gdy Guterres w rzeczywistości wydaje się niszczyć kraje sojuszu BRICS, w tym Iran, Argentyna (któregominister gospodarkinagle zrezygnował w tym samym dniu, w którym wypowiedział się Guterres), 

Arabia Saudyjska wraz z większością narodów Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki, wszystkie odmawiające przyłączenia się do antyrosyjskich sankcji Zachodu i za brak spójności świata w odniesieniu do tego, co on i jego elity podstępnie przypisują dwa najbardziej palące kryzysy na naszej planecie – zmiany klimatyczne i „pilna” potrzeba ekologizacji.

Jawnie skoordynowane działania potężnej elity prowadzą obecnie niepodważalną wojnę o wyludnienie – przeciwko ludzkości. W ciągu ostatnich kilku dekad niezliczeni eugenicy otwarcie wzywali do tego uboju ludzi , w oparciu o całkowicie zwodniczy maltuzjański mit o przeludnieniu i wyczerpaniu zasobów . W ostatnich latach elitarne rody będące właścicielami dwóch największych na świecie firm inwestycyjnych – BlackRock i Vanguard

– są właścicielami praktycznie wszystkich korporacji z listy Fortune 500, w tym wszystkich sześciu monopolizujących korporacyjnych serwisów informacyjnych/mediów, centralnego kartelu bankowego kontrolującego międzynarodowe finanse i poprzez szeroko rozpowszechnione nielegalne przekupstwo i szantaż posiadając i kontrolując wszystkie czołowe rządy G20 na świecie, znikoma liczba, prawie 7,9 miliarda całkowitej populacji zdołała skonsolidować swoją scentralizowaną władzę, w coraz mniejszej liczbie rąk.

Dzisiejsza globalistyczna tyrania została osiągnięta poprzez prywatyzację i globalizację elit od lat 80, do chwili obecnej, outsourcing miejsc pracy i korzystanie z ukrytych zagranicznych rachunków bankowych.

Wraz ze scentralizowaną inscenizacją fałszywej pandemii COVID, udowodnionym oszustwem , i jej nie-szczepionki, udowodnioną ludobójczą bronią biologiczną, pojawiły się jasne dowody na nadmierną, autorytarną, technokratyczną totalitarną tyranię , która bezprecedensowo ogarnia naszą planetę, jak nigdy dotąd. Raport Komisji Trójstronnej z czerwca 2022 r . stwierdza: 

Zmiana klimatu jest prawdopodobnie największym wyzwaniem stojącym przed ludzkością w XXI wieku ”, a jest „ spowodowana przede wszystkim wzrostem gospodarek opartych na paliwach kopalnych i związanymi z tym emisjami gazów cieplarnianych.

Używanie strachu, pornografii strachu, polegającej na ciągłym zagrożeniu ze strony wywołanej przez człowieka, ze stroni pandemii broni biologicznej w połączeniu z wątłym pretekstem, że trzeba spieszyć się z nowym zielonym programem i zużytą wymówką na globalną zmianę klimatu, podczas gdy coraz częściej stajemy w obliczu kryminalnego ujawnienia rażących okrucieństw na całym świecie, w ostatniej chwili.

Desperacka obrona, aby zachować słabnącą scentralizowaną władzę i kontrolę nad planetą, elity przyspieszyły swoją skrupulatnie stworzoną „ burzę idealną ” niekończących się globalnych kryzysów i destabilizujących wstrząsów w diabolicznym celu, aby następnie udawać, że są naszymi zbawcami, oferując w zamian „bezpieczeństwo” i „przetrwanie” za ich sformalizowany, długo oczekiwany mokry sen o dominacji i kontroli jednego światowego zarządzania.

Ale zamiast skupiać się na ich agendzie zagłady i mroku, zmuszając ludzkość do rzucenia na kolana pośród tak wielu śmierci i zniszczenia nałożonych na wszystkich mieszkańców Ziemi, ten artykuł skupi się przede wszystkim na przebudzeniu na całym świecie i odepchnięciu obywateli kochających wolność do aktywnego przeciwstawiania się władzy dystopijnego koszmaru głodnych pasożytów o planach feudalnej kontroli i zniewolenia poprzez cyfrową superinwigilację, cyfrową walutę Banku Światowego i opresyjne, śmiertelne oceny kredytów społecznych.

Tylko najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia ilustrują fakt, że zjednoczone siły przeciwdziałające otwarcie działają i walczą ze znaczącym sukcesem. Wydaje się, że masa krytyczna potrzebna do przejścia od tajnego do jawnego zbiorowego działania przeciwko złu w końcu jest tutaj.

Podczas gdy wszystkie te przełomowe historie miały miejsce, rolnicy otwarcie buntowali się w Holandii jako drugi co do wielkości eksporter rolny na świecie , nie chcąc zaakceptować zielonego programu elity NWO, który oznacza ich upadek. Zapalający cyngiel został wzniecony po tym, jak holenderski nakaz sądowy wezwał niedawno do zmniejszenia o 50% emisji tlenku azotu i amoniaku z hodowli do 2030 r.,

Zmuszając jednego na trzech holenderskich rolników do zniszczenia środków do życia, jednocześnie zdecydowanie pogłebiając globalną przestępczość elit z powodu niedoboru żywności i głód. Ale diaboliczna sztuczka elit przynosi odwrotny skutek, a teraz w solidarności do odważnych holenderskich rolników dołączyli ich koledzy robotnicy portowi, a właściwie rolnicy z całej Europy, protestujący przeciwko globalistycznemu uciskowi.

Bunt przeciwko zielonej tyranii ma rozprzestrzenić się na całym świecie, podobnie jak ogólnoświatowe masowe protesty i kanadyjski ruch kierowców ciężarówek, który wybuchł na początku tego roku w związku z nakazami zabijania przez szczepionkę.

Ludzie walczą poprzez nieposłuszeństwo obywatelskie i czystą siłę na milion do jednego, rosnącą na całej planecie w masowej rewolucji oddolnej, wyzywająco kwestionując antyludzkie blokady, mandaty i paszporty cyfrowe scentralizowanej władzy dyktatorskiej, wciąż popychani przez nadmierną brudną licytację marionetek kabały w imieniu swoich lucyferiańskich elitarnych mistrzów.

Cyfrowe zniewolenie nie będzie biernie dozwolone, ponieważ wykorzystywani i nadużywani obywatele świata w końcu budzą się na stawkę życia i śmierci, a w rezultacie szybko osiągają masę krytyczną, przeciwstawiając się naszemu wspólnemu wrogowi w dzisiejszej epickiej wojnie między dobrem i złem .

Podobnie jak mity o przeludnieniu i globalnym ociepleniu , Agenda 2030 zielonego ruchu wdrożona przez ONZ , sztywne protokoły Unii Europejskiej i nikczemne skompromitowanedyktatury Bidena , a wszystko to według kontrolowanego przez globalistów projektu marionetek, wymagającej drastycznej redukcji wytwarzanych przez człowieka gazów cieplarnianych, takich jak emisje CO2 i azotu , kluczowe zarówno dla świata roślin, jak i produkcji nawozów, których obecnie niebezpiecznie brakuje na całym świecie, dlatego wielkie oszustwo elit, że „musisz iść na zielono”, aby walczyć ze zmianami klimatu, jest złowrogie, fałszywie niszczące za jednym zamachem cały olej napędowy, paliwo, nawóz i powodując kryzysy żywnościowe

Oszustwo związane zarówno z nowym porozumieniem w sprawie zielonej energii, jak i sprawdzonym oszustwem dotyczącym zmian klimatycznych jest wygodną fałszywą wymówką kontrolerów ziemi do wdrażania samobójczej polityki mającej na celu zniszczenie Ameryki Północnej i Europy, w tym tak zwanych sankcji gospodarczych nałożonych na Putina jako tzw. , wszystko nikczemnie zaprojektowane, by dalej destabilizować i ostatecznie spowodować upadek Zachodu.

Dla kontrastu, rosyjski rubel Putina jest najsilniejszą walutą tego roku, podnosząc globalną pozycję gospodarczą Rosji i przywództwo geopolityczne, rozszerzając sojusz gospodarczy BRICS o Argentynę, Iran i Arabię Saudyjską. W międzyczasie od kwietnia zdrajca Biden pracowicie wyczerpuje strategiczne rezerwy ropy naftowej w Ameryce, wysyłając milion baryłek do chińskiej firmy, w którą zainwestował jego uzależniony od pedo-koki syn, Hunter. Miejsce Zachodu w obecnym swobodnym upadaniu zastępowane jest przez hegemonów Wschodu – Rosję i Chiny.

Od pół wieku jest jasne, że kontrolerzy planetarni, reprezentowani przez kartel bankowy Rothschild-Rockefeller, potajemnie lokowali swoje akcje za wschodzącymi mocarstwami Wschodu , wypierając „demokratyczny” Zachód jako planetarnego lidera w globalistycznym pasożytniczym łańcuchu pokarmowym.

Dodatkowo, promowane przez słynnych syjonistycznych Żydów (masonów), takich jak pierwszy premier Izraela David Ben Gurion , a także , City of London/Syjonistyczny (masoński) Dom Rotszyldów, będące własnością Izraela, od dawna wyobrażali sobie ustanowienie Jerozolimy jako jedynej stolicy rządu światowego. Od lat notoryczne syjonistyczne rody zawierają tajny sojusz z byłym agentem KGB Władimirem Putinem. Dealer City of London i protegowany-doradca Davida Rockefellera od 1954 roku, obecnie 99-letni Henry Kissinger (przez prawą rękę KissingeraSteve’a Pieczenika), w 1999 roku namaścił Władimira Putina na nowego przywódcę Rosji jako niegdyś reklamowanego wczesnego absolwenta ” Program Globalnych Liderów .

Zgodnie z tymi samymi tajnymi liniami, powerbrokerzy z City of London aktywnie zabiegali o awans Xi Jinpinga w Komunistycznej Partii Chin, podczas gdy Izrael jako długoletni wróg swojego sojusznika dojnejkrowy Ameryki „zmienił strony” kilkadziesiąt lat temu, aby potajemnie stworzyć strategiczny sojusz gospodarczy z Rosją oraz Chinami .

Istnieją oznaki sugerujące lub wskazujące na to, że zarówno Putin, jak i Xi stanowią zagrożenie dla projektu (Zachodnich dopow.) globalistycznej elity*. W marcu, kilka tygodni po rosyjskiej inwazji na Ukrainę, sam kwintesencja mistrza marionetek, George Soros , napisał opinię oceniającą zarówno Xi Jinpinga, jak i Władimira Putina: 

Byłem zaskoczony, że Xi dał Putinowi carte blanche do inwazji i prowadzenia wojny przeciwko Ukrainie. Skupiwszy całą władzę we własnych rękach, Xi starannie opisał scenariusz, dzięki któremu zostanie wyniesiony do poziomu Mao Zedonga i Deng Xiaopinga. Po uzyskaniu poparcia Xi Putin z niesamowitą brutalnością przystąpił do realizacji marzenia swojego życia. Zbliżając się do 70. roku życia Putin czuje, że jeśli zamierza odcisnąć swoje piętno na historii Rosji, to teraz albo nigdy. Ale jego koncepcja roli Rosji w świecie jest wypaczona. Wydaje się wierzyć, że Rosjanie potrzebują cara, za którym mogą ślepo podążać.


Być może Putin i Xi zwrócą się lub wkrótce się przeciwko wielkiemu planowi (Zachodniej dopow) globalistycznej elity, która chce narzucić na ziemię dystopijne piekło (narzucą swoje za sprawą Chin dopow.) . W styczniu 2021 r., przemawiając w elitarnym bastionie Światowego Forum Ekonomicznego, Putin stwierdził, że tłumienie przez elity swobód obywatelskich zwiększyło globalne napięcia, ostrzegając, że „istnieją wszelkie powody, by sądzić, że napięcia mogą się jeszcze pogłębić. ”

Ponad pół tuzina lat temu przemawiając na konferencji w Wałdaju, Putin publicznie zauważył : 

Widzimy, że wiele państw euroatlantyckich obrało drogę zaprzeczania lub odrzucania swoich chrześcijańskich korzeni, które stanowią podstawę cywilizacji zachodniej. W tych krajach odmawia się podstaw moralności i jakiejkolwiek tradycyjnej tożsamości – odmawia się lub relatywizuje tożsamość narodową, religijną, kulturową, a nawet płciową. Tam politycy traktują rodzinę wielodzietną jako prawnie równą związkom homoseksualnym – wiara w Boga równa się wierze w szatana. Nadużycia i przesady dotyczące „poprawności politycznej” w tych krajach prowadzą do poważnego rozważenia legitymizacji partii politycznych, które promują propagandę pedofilii.

Świeżo po prasie z 12 lipca 2022 r. z gazety MSM, Wall Street Journal , zwraca uwagę : Moralne i polityczne zamieszanie/zniszczenie współczesnego Zachodu jest tajną bronią/pretekstem, w którą wierzą przywódcy Rosji i Chin, aby rzucić amerykański porządek na kolana… Postawienie [Putina i Xi] na zachodnią dekadencję sowicie się opłacało od ponad dekady .

W rzekomym liście do rządu Wielkiej Brytanii, który pojawił się w Internecie w marcu 2022 roku, Nathan Rothschild, spadkobierca fortuny Lorda Jacoba Rothschilda, oczerniał przywódców Rosji i Chin jako stwarzających największe zagrożenie dla elit dla osiągnięcia ich haniebnych celów końcowych:

Władimir Putin  jest najniebezpieczniejszym człowiekiem od czasu pokonania Hitlera, tuż za nim jest Xi Jinping. Ukraina to kluczowy element, którego nie możemy stracić w geopolitycznej szachownicy… W efekcie nasza obecna droga, braku działań militarnych, oznacza, że nasz globalny porządek leży martwy na nogach. Zachęcam do użycia większej siły przeciwko Rosji i jej pełnomocnikom, nasilenia „wojny informacyjnej” w celu skorygowania opinii, zwłaszcza w Internecie, oraz wysłania broni naszym przyjaciołom na Ukrainie. Bez Ukrainy ład globalny może nie przetrwać.

Jeśli sojusz City of London/Izrael-Rosja-Chiny nie został jeszcze zerwany, jest to bardziej niż prawdopodobne, że władza się korumpuje, a historia pokazuje, że ci, którzy go pożądają, niezmiennie zwracają się przeciwko sobie.

Nieustanne zbrodnie elit przeciwko dzieciom ( plaga handlu dziećmi pedofilią i niedawno zatwierdzony cios śmiercią bronią biologiczną, powodujący zawał serca u niemowląt ) oraz zbrodnie przeciwko ludzkości wystawione na widok publiczny nigdy nie były bardziej widoczne, wyraźnie ujawnione przez całe 5000 lat zarejestrowanej historii ludzi.

Każdego dnia coraz więcej obywateli na całym świecie zdaje sobie sprawę, że ta obecna globalna katastrofa, zaprojektowana przez elity w ramach „Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego, wyłącznie wzmacnia jedynie interesy Rothschildów, Rockefellerów i Europejczyków, z rodu czarnej szlachty.

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *