Świat jest inny

BIERZESZ UDZIAŁ W ”NIEWIDZIALNEJ WOJNE” CZY TEGO CHCESZ CZY NIE

BIERZESZ UDZIAŁ W ”NIEWIDZIALNEJ WOJNE” CZY TEGO CHCESZ CZY NIE

Zapis rozmowy, która odbyła się 29 marca br. w ramach podcastu 'Vermont Independent’. Jest to dyskusja na temat wojny piątej generacji, ze szczególnym uwzględnieniem wojny psychologicznej.

Gościem programu jest James Corbett, wielokrotnie nagradzany niezależny kanadyjski dziennikarz prowadzący stronę 'The Corbett Report’ (www.corbettreport.com) poświęconą analizie bieżących wydarzeń na świecie z perspektywy geopolityki, ekonomii, historii, technologii i socjologii.

Czym jest wojna piątej generacji? W wielkim skrócie, jest to wojna prowadzona przede wszystkim za pomocą środków niemilitarnych, takich jak naciski polityczne, sankcje ekonomiczne, ataki na kluczowe węzły infrastruktury, etc.

Współczesne działania militarne dalece wykraczają poza to, co większość ludzi tradycyjnie rozumie jako „wojnę” (konflikt zbrojny toczony przy użyciu konwencjonalnych broni w przestrzeni powietrznej, lądowej i morskiej). Dzisiejsza wojna oprócz wymiaru militarnego ma też wymiar informacyjny, socjoekonomiczny, ideologiczny, technologiczny, geoinżynieryjny, cybernetyczny, dyplomatyczny, kulturowy, neurokognitywny, religijny, a nawet duchowy.

Jednym z kluczowych obszarów wojny piątej generacji jest wojna psychologiczna, bazująca na wykorzystaniu różnorakich technik manipulacji poglądami i przekonaniami obywateli (inżynieria społeczna, propaganda, inicjowanie sprzecznych narracji, kampanie dezinformacyjne służące destabilizacji, polaryzacji opinii i kształtowaniu określonych nastrojów społecznych, tworzenie i finansowanie „spontanicznych” ruchów i protestów, itp.). Zamiast skupiać się na fizycznym pokonaniu wroga, steruje się jego zachowaniem.

Klikając w powyższy link i dokonując zakupów wspierasz naszą pracę 😉

Istotę sprawy dobrze oddaje cytat z artykułu Jamesa Corbetta pt. „Twój przewodnik po wojnie piątej generacji”:

„Wojna piątej generacji to wszechogarniająca wojna, która toczy się obecnie na całym świecie i w którą zaangażowani są praktycznie wszyscy na tej planecie – młodzi i starzy, mężczyźni i kobiety, wojskowi i cywile. Jest to wojna prowadzona przeciwko nam wszystkim przez nasze rządy i organizacje międzynarodowe.

Toczy się ona przeciwko każdemu z nas i jest to walka o dominację w pełnym spektrum nad każdym aspektem naszego życia: naszymi ruchami i interakcjami, naszymi transakcjami, a nawet naszymi najskrytszymi myślami, uczuciami i pragnieniami.

Rządy na całym świecie współpracują z korporacjami, aby wykorzystać technologię do kontrolowania nas aż do poziomu genomu i nie zatrzymają się, dopóki każda osoba, która się im opiera, nie zostanie ujarzmiona lub wyeliminowana. Najbardziej niewiarygodne w tym wszystkim jest to, że większość ofiar tej wojny nie tylko nie rozumie, że są w niej uczestnikami, ale nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ona w ogóle ma miejsce.”

Kolejny wiele mówiący cytat pochodzi z raportu na temat wojny kognitywnej opracowanego w 2020 r. przez Dowództwo Rozwoju Działań Wojennych NATO

Niezależnie od natury i przedmiotu działań wojennych, zawsze sprowadzają się one do starcia ludzkiej woli, a zatem tym, co definiuje zwycięstwo, jest zdolność do narzucenia oponentowi pożądanego zachowania. Polem bitwy XXI wieku jest ludzki umysł.

Zachodnie siły zbrojne muszą ściślej współpracować ze środowiskiem akademickim, aby wykorzystać do celów militarnych nauki społeczne i humanistyczne oraz pomóc w rozwijaniu zdolności NATO do prowadzenia wojny kognitywnej.”

Materiał z lektorem dostępny pod adresem:

James Corbett – Wojna piątej generacji i wojna psychologiczna (lektor)

Poniżej znajdziesz link do naszej grupy na cukor.pl wystarczy, że się zarejestrujesz i możesz działać. Tak więc zapraszamy wszystkich do budowy ,nowej społeczności, która nie podlega cenzurze !;)

https://cukor.pl/kategorie-pytan/globalna-wiedza/

Wpadaj też na nasze inne media na fb, telegramie youtube i rumble!

https://www.facebook.com/globalna.info

https://www.facebook.com/Altermajk/?ref=pages_you_manage

https://t.me/globalnainfo

https://www.youtube.com/channel/UCJrk4aE4N5I0NcyRvgDA2BA

https://rumble.com/c/RESETOWIEC

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BIERZESZ UDZIAŁ W ”NIEWIDZIALNEJ WOJNE” CZY TEGO CHCESZ CZY NIE

Globalna Świadomość25 sierpnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułRADA 13 – KTO OBECNIE ZARZĄDZA NOWYM PORZĄDKIEM ŚWIATA ?Następny artykułGEOINŻYNIERIA – ROZWIĄZANIE ZAGADKI ODRY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BIERZESZ UDZIAŁ W ”NIEWIDZIALNEJ WOJNE” CZY TEGO CHCESZ CZY NIE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?