Świat jest inny

POLSKI RAPER AK-47 UDOWODNI ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA ?

POLSKI RAPER AK-47 UDOWODNI ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA ?

Od kilku dni w środowisku rapowym trwa dyskusja o kształcie Ziemi. Wszystko przez posty rapera AK47, który nie poddaje się i wciąż twardo stoi przy swoich poglądach. Teraz planuje doświadczenie i eksperyment żeby udowodnić że Ziemia jest płaska.

Sam raper włożył kij w mrowisko od takich publikacji !

Jak pewnie wielu z Was zauważyło, od kilku dni zostałem wystawiony na masowe pośmiewisko pod kątem swoich przemyśleń czy poglądów. Nie jest mi to obce, zderzam się z wyparciem i wyśmianiem od 2014 roku, kiedy to pierwszy raz poruszyłem kwestie „teorii spiskowych”.

Najbardziej przerażajace jest to, dlaczego temat „płaskiej ziemi” jest tak kontrowersyjny i wzbudza tyle emocji? „Teorie spiskowe” dotyczące Illumiati, pedofilii w Hollywood i strukturach politycznych czy CowID 19 nie wzbudzają tyle kontrowersji, gniewu i nienawiści w ludziach co teoria, która sugeruje, że nie jest tak jak Nam wmawiano od najmłodszych lat.

Dyskusja na temat modelu rzeczywistości może dać obopólne korzyści dla wszystkich, jednak jakakolwiek próba poddania w wątpliwość przyjętego modelu rzeczywistości o wymownej nazwie heliocentryzm jest z góry wypierana, niszczona i mieszana z błotem. Każdy z Was, bazując na własnych zmysłach nie odczuwa potężnej prędkości ziemi (w modelu heliocentrycznym) wokół własnej osi (1600 km/h) ani prędkości wokół słońca (107 000 km/h), nie mówiąc o prędkości ukladu słonecznego, ktora wynosi 792 000 km, mimo to większość upiera się przy tym choć zmysły mu mówią co innego- stoisz w pionie na poziomej, statycznej ziemi.

„Prawda jest ukryta w liczbach” które przerastają w swojej mierze większość społeczną, która nigdy nie kwestionowała nauk przyjętych w szkole, przyjmując te nauki za prawdę. System edukacji dba o to, by wszystkie umysły były jednakowe. Jakikolwiek przejaw odmienności wiąże się z brakiem akceptacji w kontekście ogółu. Zmysły są po to, aby z nich korzystać i odbierać rzeczywistość taką jaką jest.

Zamiast zgłębić temat bez sugerowania się reakcją tłumu czy podsuwanymi i pozycjonowanymi przed media materiałami wideo, które mają poniżyć i wyśmiać teorie „płaskiej ziemi”, większość podąża za baranami, a te podążają za swymi pasterzami – czyt. „Naukowcy”, „politycy”, „celebryci” itd…

Nie muszę wspominać o cenzurze i „wolności słowa” w mediach, jak również mediach społecznościowych.

Od lat wychodzę poza oficjalną narracje i odkrywam to, co zostało celowo zakryte. Po wielu inicjacjach duchowych zrozumiałem, że wymiar ziemski to wielowymiarowa czasoprzestrzeń a postrzeganie czasu zależy od gęstości, w której się znajdujesz. Już sama ta myśl skłoniła mnie do zgłębiania filozofii czasu i po pewnym czasie byłem pewien, że czasoprzestrzeń to kreacja czystej świadomości a narzędziem jej manifestacji jest elektromagnetyzm – Torus.

Na hasło „płaska ziemia” reagowałem wcześniej jak większość: „Hahaha, pojebało ich ??”. Dziś moja perspektywa jest inna, bazując na własnych doświadczeniach, obserwacjach i odkryciach związanych z rzeczywistością, psyche i miejscem zwanym Atman. I kurwa żeby było jasne ? nikomu nic nie narzucam i nie przekonuje do własnych przekonań.

Jeśli się nie zgadzasz a moje poglądy ranią Twój światopogląd- przestań obserwować moją stronę, nikt Ci nie każe być tu na siłę. Do wszystkich tych, którzy znają prawdę- miejcie jaja o tym mówić, nie bójcie się opinii osób trzecich. Do tych, którzy potrafią jedynie mi ubliżać i wyśmiewać: Co mówisz o mnie dużo mówi o Tobie.

Wasze kompleksy i słabości aż wylewają się z naczynia. Na pytanie „po cholere mieliby oszukiwać w tak fundamentalnej kwestii?”:

Trzymają ludzkość w niewiedzy aby Ci nie mogli duchowo wzrastać. Gdyby ludzkość dowiedziała się czym jest wymiar ziemski i że nie jest możliwym by opuścić ziemię, zadaliby sobie pytanie po co się urodzili i skierowałyby swoją uwagę w głąb siebie. To fundamentalne kłamstwo popiera teorie przypadku. Nie wiesz skąd pochodzisz, nie wiesz po co się urodziłeś, nie wiesz po co umierasz.

„Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go że jest oszukiwany” M. Twain.

W TYM MIESIĄCU ZEBRALIŚMY 11% KWOTY POTRZEBNEJ DO UTRZYMANIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

AK47 udowodni, że Ziemia jest płaska?

Szkoda tylko, że przy konkretnych pytaniach o np. wschód i zachód słońca , obserwacja teleskopem, ruch wahadła które samo jest „ruszane” polem elektromagnetycznymi, krzywizna Ziemi którą widzimy będąc na atlantyku, samolot okrążający ziemie bez zatrzymywania się, amatorskie filmy puszczenia kamery przypiętej do balona – pięknie widać krzywiznę Ziemii, baaa nawet licząc gdzie spadnie wystrzelony pocisk bierze się krzywiznę Ziemi pod uwagę w obliczeniach… mógłbym tak dużo wymieniać… a jeśli jest płaska to gdzie jest jej koniec chce tam się wybrać i spojrzeć w dół końca Ziemi. Ciężko mi nie brać tych argumentów pod uwagę – napisał jeden z użytkowników.

Wkrótce zrobię doświadczenie z obiektywem na wysokości 30 km. Sam jestem ciekaw tego co zobaczę  Jeśli chodzi o Twój zestaw pytań, wystarczyłoby żebyś dał szanse dokumentowi, który udostępniałem. Jeśli tylko chcesz się temu przyjrzeć – wyślę – odpowiedział raper.

Jeśli zobaczę półkulisty horyzont to przeproszę za błędne myślenie. Jeśli ujrzę horyzont na wysokości oczu w linii prostej, ty już wiesz. Poślemy w niebo kilka kamer. Świetny fotograf bierze udział w tym eksperymencie. Uszanowanie – dodał.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLSKI RAPER AK-47 UDOWODNI ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA ?

Globalna Świadomość6 września 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI – TAJEMNICE RODU GATES’ANastępny artykułJEŚLI COVID POWSTAŁ W LABORATORIUM TO KTO NA TYM ZYSKAŁ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • POLSKI RAPER AK-47 UDOWODNI ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?