AGENDA 2030

WEF SUGERUJE, ŻE CHIPOWANIE DZIECI STANIE SIĘ ”NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ NASZEGO ŻYCIA”

WEF SUGERUJE, ŻE CHIPOWANIE DZIECI STANIE SIĘ ”NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ NASZEGO ŻYCIA”

WEF sugeruje, że istnieją sposoby, aby „etycznie uczynić te niesamowite technologie częścią naszego życia”.

Najnowszą wysoce kontrowersyjną technologią/polityką, którą Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) postanowiło znormalizować, jest idea wszczepiania ludziom chipów śledzących.

Nie tak dawno temu spekulujący na temat przyszłości, w której tak się dzieje, zostaliby zlekceważeni jako teoretycy spiskowi, ale teraz najgłośniejsza instytucja światowych elit przewiduje, że implanty staną się w końcu zwykłym produktem zakupowym

A WEF argumentuje, że wszczepianie czipów dzieciom mogłoby być postrzegane przez rodziców jako „solidna i racjonalna” decyzja. Wszystko to pojawia się w poście na blogu na stronie internetowej organizacji poświęconej rozszerzonej rzeczywistości (AR) i temu, co określa się mianem „rozszerzonego społeczeństwa”.

Podobnie jak w wielu innych podejściach WEF dotyczących przyszłości różnych rodzajów technologii, nacisk kładziony jest na wprowadzenie „właściwej”, tj. własnej „wizji” w kierunku, w którym powinny się one rozwijać, i to oni będą chcieli mieć ostatnie słowo w kwestii etyki tego wszystkiego.

LINKI DO SKOPIOWANIA
MBANK 82 1140 2004 0000 3402 8242 3503 z dopiskiem ”darowizna”
PAYPAL: arsusrex7@gmail.com
Możesz postawić mi kawę na buycoffee.to/globalna.info.

WEF mówi o rzekomo szerokiej użyteczności AR w takich dziedzinach, jak opieka zdrowotna, edukacja i warunki zawodowe, z myślą o zapewnieniu wytycznych, jak regulować tę potencjalnie ogromną możliwość kontroli nad ludźmi

WEF nazywa AR i podobne technologie transformujące – ale potrzebuje „właściwego wsparcia, wizji i odwagi od obywateli społeczeństw”.

Po raz kolejny wcale nie jest jasne, dlaczego „zuchwałość” jest rzucana, chyba że eufemizmem jest sprzedawanie dość oburzających „wizji” wyrażanych przez WEF, takich jak zastępowanie leków implantami mózgowymi, które będą manipulować ciałem za pomocą elektrycznych impulsów w połączeniu z wszelkiego rodzaju chipami wprowadzanymi do ludzkich ciał.

I tak, gdy człowiek i te technologie będą „bezproblemowo zintegrowane”, jakość życia na całym świecie wzrośnie – tak obiecuje grupa z Davos.

„Chociaż implanty mogą brzmieć przerażająco, stanowią one część naturalnej ewolucji, którą przechodzą przenośne urządzenia. Aparaty słuchowe lub okulary nie noszą już piętna” – czytamy na blogu. „Są akcesoriami, a nawet uważane są za element mody. Podobnie implanty przekształcą się kiedyś w taką formę”.

Krytycy tych trendów twierdzą, że ich sprzeciw nie ma nic wspólnego z „piętnami” – raczej z poważnymi obawami o prawa obywatelskie, prywatność i samą koncepcję ludzkiej autonomii.

Udostępnij

Zaloguj się, aby skomentować.

WEF SUGERUJE, ŻE CHIPOWANIE DZIECI STANIE SIĘ ”NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ NASZEGO ŻYCIA”

Globalna Świadomość16 września 202216 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOPERACJA ”PRZESIEDLENIE” – CZYM OBECNIE JEST POLSKA ?Następny artykułNOWY WIRUS – ”ZAPALENIE PŁUC NIEZNANEGO POCHODZENIA” W ARGENTYNIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ WOJNA, ZUBOŻENIE, CHOROBY I GŁÓD – CZY GLOBALNY SYSTEM UPADNIE ? SOCJOTECHNIKA I NOWE METODY

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_140f6969d5213fd0ece03148e62e461e";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WEF SUGERUJE, ŻE CHIPOWANIE DZIECI STANIE SIĘ ”NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ NASZEGO ŻYCIA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?