AGENDA 2030

SOCJOTECHNIKA I NOWE METODY MANIPULACJI NA PRZYKŁADZIE PANDEMICZNEJ NARRACJI

SOCJOTECHNIKA I NOWE METODY MANIPULACJI NA PRZYKŁADZIE PANDEMICZNEJ NARRACJI

Rządy zawsze starały się kontrolować swoje populacje , ale to, co sprawia, że jest to obecnie tak niepokojące, to fakt, że moc kontrolowania masowej percepcji wzrasta z 'warp speed’ wraz z postępem technologii i sztucznej inteligencji (AI).

W tym samym czasie krok po kroku jesteśmy wpędzani w cybersferę. Deklarowanym celem jest zamknięcie ludzkości w cyfrowym medium, które, jak ujął to James Corbett, jest „komputerem kogoś innego”. Kiedy wszyscy tam będziemy, jak obiecał guru Światowego Forum Ekonomicznego Yuval Noah Harari , będzie to oznaczać koniec wolnej woli, ponieważ będziemy doskonale „hackowalni”.

Dwie rzeczy z niedawnej pamięci skłaniają do zakwestionowania ról odgrywanych dzisiaj przez psychologów i socjologów. Jednym z nich jest to, że to psychologowie udoskonalili amerykańskietechniki torturza 80 000 000 dolarów.

Drugi dotyczy dziwnego milczenia z ich strony, gdy dystansowanie społeczne i maskowanie, znane jako bezużyteczne w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się wirusa, zostały nagle wymuszone na opinii publicznej.

Dzieci — ludzkość na etapie rozwoju — są szkolone, by bały się innych ludzi jako potencjalnie toksyczne (/zarażające). Jaki będzie trwały wpływ na kulturę, gdy ci psychicznie maltretowani młodzi wejdą w szeregi dorosłego społeczeństwa? Dlaczego nie jest to publicznie omawiane przez najbardziej fachowe zawody?

W międzyczasie pojawiły się tak zwane organizacje „nadge”, których celem jest wpływanie na publiczne przekonania i zachowanie w kierunku celów pożądanych przez rządy. Najbardziej godny uwagi wśród jednostek popychających jest brytyjski zespół analizy behawioralnej (BIT) . Założona w 2010 roku firma BIT od tego czasu wydzieliła biura w wielu krajach, w tym w USA i Kanadzie .

Książka na ten temat autorstwa CEO BIT pozytywny wpływ na modyfikację zachowania, ale w rzeczywistości jest potężnym narzędziem dla osób o złych zamiarach, takich jak te, które można znaleźć w rządowych biurokracjach i branżach, które tak ściśle się z nimi połączyły, że działają jako pojedyncze bloki.

(Przypis: Wybitna rola Cass Sunsteina w BIT-ie daje wgląd w podstępne motywacje BIT-u i podobnych mu grup. Sunstein, profesor prawa z Harvardu i współautor książkiNudge, zdobył światową sławę w 2008 roku jako pierwszy autorteorii spiskowych, w którym autorzy uznali za „niepokojące”, że wielu nie uwierzyło woficjalne wyjaśnienie ataków z 11 września. Autorzy zaproponowali użycie „infiltracji poznawczej” przez agentów rządowych przeciwko obywatelom i grupom sceptycznym wobec oficjalnych narracji, aby przybliżyć ich myślenie zgodne z pożądanym przez rząd).

Laura Dodsworth napisała książkę na temat rządowego wykorzystania strachu do masowej kontroli podczas pandemii Covid19 oraz naukowców behawioralnych, którzy są doradcami. Chociaż zajmuje się wydarzeniami w Wielkiej Brytanii, opisuje, co wydarzyło się na całym Zachodzie. Dodsworth cytuje dr. Piersa Robinsona , współdyrektora Organizacji ds. Badań Propagandy : 

„W propagandzie chodzi o psychologię behawioralną, manipulację zasadniczo…. Sposób, w jaki zachowali się niektórzy behawioryści podczas reakcji na Covid19, niesie ze sobą ryzyko nieetycznego postępowania. Myślę, że powinniśmy zbadać i pociągnąć do odpowiedzialności profesjonalistów zamieszanych w to.” Rzeczywiście powinniśmy, a każdy, kto ma wątpliwości, jak łatwo można nami manipulować, będzie chciał zobaczyć, co… te społeczne eksperymenty ujawniły ludzkie słabości.

W tej chwili pośrednicy władzy, w tym Fundacja Rockefellera i Narodowa Fundacja Nauki (!!), organizują wielomilionową ofensywę o nazwie Mercury Project , aby między innymi „zwiększyć wykorzystanie szczepionek Covid19 i innych zalecanych środków zdrowia publicznego poprzez przeciwdziałanie „błędom” – oraz „dezinformacji”, w tym interwencje /metody skierowane do producentów lub konsumentów dezinformacji i błędom” .

W tej późnej chwili jest jasne jak „gin”, że tak zwane „błędne i dezinformacje”, do których nawiązują ludzie stojący za Projektem Merkury, są w rzeczywistości prawdami, które konglomerat farmaceutyczny/rządowy/medialny stara się stłumić.

Oraz zagrożenie wynikające z „…interwencji, których celem jest…” , jest realne. W ciągu pierwszych dwóch lat wytworzonej pandemii, sprzeciwiający się personel medyczny spotykał się tylko z oszczerstwami i zwolnieniami. Teraz stawka jest podnoszona, a siły stojące za ofensywą masowego wstrzykiwania (i ich egzekutorzy) są znani jako bezwzględni.

Podstawą tego wszystkiego jest to, że Projekt Mercury, skoncentrowany na masowej modyfikacji zachowań w celu „przyjmowania szczepionek”, jest prowadzony przez Radę Badań Nauk Społecznych (SSRC), która obejmuje zarówno Amerykańskie Stowarzyszenie Socjologiczne, jak iAmerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne– to szeroki parasol. 

Oto jesteśmy, po dwóch i pół roku pandemii okazało się, że jest wytworem o zasięgu globalnym. Centralnym elementem jest demonizowanie i cenzurowanie każdego głosu, choćby autorytatywnego, niezgodnego ze sztywno chronioną, zorientowaną na wstrzykiwanie narracją. Co zdumiewające, w tym dyktatorskim środowisku główne reprezentatywne organizacje socjologii i psychologii : dostosowali się do zorganizowanej obsady potężnych graczy stojących za potworną sytuacją.

Gdy nie są zaangażowani w aktywną służbę sprawcom pandemii, behawioryści w większości wydają się cofać w rodzaj akademickiego wyobcowania. Społeczność medyczna ze swojej strony dała wyraźny wachlarz odważnych dusz podczas pandemii, które opierają się atakom mediów głównego nurtu (również Wikipedii) oraz oficjalnym atakom takich jak stanowe rady medyczne i ich Federacja z historią powiązań finansowych z przemysł farmaceutyczny (patrz też TUTAJ ).

Należą do nich znane postaci medyczne, takie jak Robert McCullough , Simone Gold , Meryl Nass , Pierre Kory , i wiele więcej. W przeciwieństwie do tego, szeregi psychologii i socjologii nie dostarczyły danych, które chciałyby publicznie stanąć przeciwko masowemu oszustwu Covid-19. Ich profesjonalne zrozumienie technik „komunikowania” używanych przeciwko społeczeństwu może pomóc straumatyzowanej ludzkości w zrozumieniu ogromu tego, co im się robi. Zamiast tego trwa ich milczenie.

Bill Willersjest emerytowanym profesorem biologii na Uniwersytecie Wisconsin w Oshkosh. Jest założycielem Superior Wilderness Action Network i redaktorem Learning to Listen to the Land i Unmanaged Landscapes.What Roles Do Psychologists and Sociologists Play in the COVID-19 Narrative? – Global Research

Psychopolitycy u władzy i zbiorowa terapia okultystyczna

W naszym kraju obecnie rozwija się nowy wariant komunizmu na użytek Zachodu – ma na celu terroryzowanie ludzi, dopóki nie osiągną zbiorowego stanu hipnotycznego, który złamie ich wolną wole i popchnie do bezkrytycznego przyjęcia masek … szczepionek, by dobrowolnie zgodzili się żyć pod tyrańską władzą NWO. Media sterowane dodatkowo podżegają do bezmyślnego fanatyzmu, który odrzuci wszelkie próby zmuszenia ich do odkrycia prawdy stojącej za „pandemią”.

LINKI DO SKOPIOWANIA
MBANK 82 1140 2004 0000 3402 8242 3503 z dopiskiem ”darowizna”
PAYPAL: arsusrex7@gmail.com
Możesz postawić mi kawę na buycoffee.to/globalna.info.

Bardzo łatwo jest zweryfikować, że ten „naukowy” program „postępowych” korporacji wielonarodowych opiera się na badaniach nad praniem mózgu, których używali komuniści w ZSRR. Zatem podobieństwo między metodą stosowaną przez komunistów a metodą stosowaną przez postępowców jest niezwykła. Głęboki i systematyczny terror wywołany przez psychopolityczne osoby wywołuje stan hipnozy, przerażenie , niepewność, strach przed nieznanymi niebezpieczeństwami; i histeria, która skutkuje absurdalnymi postawami, kiedy dochodzi do skrajności nakazów protokołu bezpieczeństwa; jak widzimy wokół nas.

Nie ma żadnej możliwej obrony – pomyśl o łatwowiernym ujarzmianiu przez propagandę – możemy się tylko schować, zakryć, zamknąć w kapsule, która oddziela nas od wszystkiego na zewnątrz, rodziny, przyjaciół, sąsiadów. Wszystkie obronne środki ostrożności, terror rozprzestrzenia się przez niewidzialnego wirusa; które można przykucnąć w rękach naszych dzieci, w oddechu naszej żony, w ubraniach, w prześcieradłach. Czujemy, jak unosi się nad naszymi głowami, prześladuje nas, szukając luki, by rzucić się na nas i zabić.

PSYCHOPOLITYKA – Technika prania mózgu.

Były komunista Jankesów, Kenneth Goff, w 1956 roku! Opublikował broszurę zatytułowaną „Psychopolityka”, zawierającą opis metody psychologicznej stosowanej w ZSRR w celu ujarzmienia buntowników. Jego prawdziwość musi zostać zaakceptowana przez wydarzenia, które miały miejsce w tamtym czasie; a dla tych, którzy są obecnie narzuceni przez rząd światowy, aby nas nawrócić, ocaleni z „Pandemonium” (lub plagi które wymyślą w przyszłości), sterowani , tylko pozorni ludzkie, do wykorzystania jako słudzy „wybranej” klasy]. „Se non e vero e ben trovato”.

„Diaboliczny geniusz, którym był Lenin, pokazał swoje zainteresowanie atakiem na umysł. Dr Boris Sokoloff, który odegrał ważną rolę w wydarzeniach, których kulminacją była rewolucja 25 października 1917 r., W swojej książce „Białe noce” opisuje intymne rozmowy Lenina z doktorem Ivánem Pavlovem, które służyły jako oparty na gigantycznym sowieckim eksperymencie mającym na celu ujednolicenie ludzkiej myśli i woli. Tekst Psychopolityki nawiązuje do wagi twórczości Pawłowa.

„W normalnych okolicznościach wysiłki małej, prawie nieskończenie małej mniejszości społeczeństwa, aby zrobić pranie mózgu większości obywateli i zamknąć ich w domach, dla obłąkanych, byłyby niesamowite i fantastyczne. Ale to nie są normalne czasy; jesteśmy w „Erze Wielkich Oszustw”, kiedy czerń wydaje się równie biała, a biel jest jak czerń, kiedy rozsądni ludzie udają wariatów, a szalonym ludziom pozwala się działać jako psychiatrzy świata… ”.

[…] „Podważanie chrześcijańskich zasad moralnych, osłabienie poczucia lojalności wobec społeczności lokalnych i narodowych oraz uporczywa kampania na rzecz globalnej centralizacji władz politycznych w swego rodzaju utopijnym Parlamencie Powszechnym są aspekty strategii fundamentalnej w tekście Psychopolityki. Biorąc pod uwagę ograniczenie tego wprowadzenia, nie można zrobić więcej niż wskazać zakres tego ogólnego ataku; Jednak ze względu na wagę tej sprawy musimy poważnie zwrócić uwagę na to, w jaki sposób ONZ i niektóre jej organizacje pomocnicze są instrumentalizowane.

„Podczas gdy wielu idealistów widzi w ONZ nadzieję na pokój na świecie, komuniści uważają ją za najważniejszą platformę kierowania czerwonej propagandy przeciwko wolnemu światu. Ale to głównie w Światowej Organizacji Zdrowia i UNESCO odkrywamy niepohamowane intencje tych, którzy szukają zniszczenia, atakując umysł.

„Autorzy tekstu„ Psychopolitics ”z pewnością pochwalą następujące świadectwo dr. Brocka Chisholma, dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia: „Przełykaliśmy wszelkiego rodzaju trujące przekonania, którymi karmili nas nasi rodzice, nauczyciele i instruktorzy religii ” (psychologia -nienawiść do rodziny). A potem dr Chisholm radzi: „Konieczna jest reinterpretacja pojęć „Dobro i zło” i wykorzenienie pojęć, które obecnie rządzą w tej sprawie … Większość psychiatrów i psychologów to ludzie, którzy wyrwali się z tych moralnych łańcuchów ”.

[…] Ale zwykły człowiek nawet nie podejrzewa istnienia tej wojny skierowanej przeciwko jego umysłowi i jego przekonaniom. Prasa codzienna mało i nic nie informuje o wydarzeniach, takich jak Międzynarodowy Kongres Zdrowia Psychicznego, który odbył się w 1948 r., Któremu przewodniczył dr Chisholm i podczas którego każdy z mówców powtarzał, że ze względu na „zdrowie psychiczne” konieczne jest zerwanie więzi rodzinnych, narodowościowych i religijnych… […] Twierdzono, że prawdziwi patrioci to ludzie, którzy przejawiają objawy zaburzenia równowagi psychicznej i potrzebują leczenie psychiatryczne .

[…] Na przykład proces kardynała Mindtzentya pokazuje, że [komunizm] jest w stanie przedstawić swoje ofiary publicznie bez obawy, że zareagują w jakiś nieoczekiwany sposób. Nie ma już wątpliwości, że komuniści dogłębnie przestudiowali każdą możliwą metodę ataku na umysł… Atak na umysł (z zastosowaniem teorii Pawłowa) jest najpoważniejszym zagrożeniem obecnie nękającym cywilizację zachodnią. […] Cywilizacja zachodnia wygra tę wojnę albo zatonie na zawsze…

[…] „Łatwo jest odkryć, na ile sposobów cała populacja jest uwarunkowana lub przygotowana na tę zmianę, która będzie oznaczać całkowitą utratę indywidualności i osobowości…” (Charles Morgan, w „Freedoms of the Mind)” .

[…] „Dzięki nowoczesnemu scentralizowanemu systemowi propagandowemu można narazić społeczność na intensywny atak, którego nie jest świadoma.


Z TEKSTU SOWIECKIEGO NA TEMAT PSYCHOPOLITYKI WPISUJEMY TE PARAGRAFY DEDYKOWANE ABY POKAZAĆ, ŻE NIEZBĘDNYM I PODSTAWOWYM ELEMENTEM PSYCHOPOLITYKI JEST UTRZYMANIE POPULACJI W STANIE HIPNOTYCZNYM PRZEZ TERROR, ABY JĄ STEROWAĆ.

[…] „Misją psychopolityki jest najpierw ustalenie celów i zapewnienie posłuszeństwa grupom ludzkim, a następnie eliminacja tych, którzy mogą spiskować przeciwko uzyskanej w ten sposób władzy … ( zastanówmy się, jak kontrolując zarazki, możemy pokonać organizm wroga poprzez inwazję bakterii i wirusów, które go nie zabijają ).

[…] Osoba pobita bez wytchnienia wchodzi w stan psychiczny, który pozwala na praktykowanie na nim hipnozy, która sprawia, że wierzy we wszystko, co się do niego mówi… dodając do tego użycie przemocy, hipnotyzm jest zawsze skuteczny. Kiedy świadomość nie może być zdominowana przez hipnozę, stosuje się leki, elektrowstrząsy i inne (chirurgiczne) metody…; efekt ostrego strachu wywołuje stan hipnozy…; celem hipnozy jest utrwalanie przekonań. Jakie przekonania można narzucić ludziom? Przed użyciem siły i przemocy nie ma niczego, w co nie można by uwierzyć jednostkom i ogółowi ludzi. W takim stopniu, w jakim uwierzą w to, w co mają wierzyć, zostanie osiągnięte całkowite posłuszeństwo wobec państwa komunistycznego.

[…] Aby ustanowić w jednostce, grupie lub narodzie stan głębokiej hipnozy, władcy muszą uruchomić mechanizm terroru. Psychiatrzy są na odpowiednim poziomie, aby wypełnić tę funkcję, wzbudzania terroru …

[…] „Umiejętność, z jaką przeprowadza się atak psychopolityczny, nie pozwoli laikom dowiedzieć się, co się dzieje; powtarzając, że zasady psychoterapii są zbyt wysokie, by zwykły człowiek mógł je zrozumieć, totalna rewolucja może nastąpić bez najmniejszego podejrzenia ludzi, dopóki nie staną przed faktem dokonanym. Niezwykle ważne jest, aby operatorzy psychopolityczni infiltrowali organizacje medyczne, naródu do podbicia, a od tej reduty, wywierają ciągłą presję na ludność i rząd, aż do okupacji komunistycznej.

[…] ” Człowiek jest zwierzęcym mechanizmem bodźców i reakcji. Ich możliwości rozumowania, a nawet podtrzymywania uczuć etycznych i moralnych, zależą wyłącznie od ich mechanizmów bodźców i reakcji, to znaczy od ich odruchów warunkowych (Iván Pavlov) „… Człowiek bez własnej inicjatywy jest zdany na łaskę odruchów warunkowych. Wystarczy zlokalizować bodziec w anatomii nerwowej jednostki, aby zareagował i wykonał określone polecenia …

Podobnie jak w przypadku hipnozy, w niektórych przypadkach konieczne będzie ustanowienie przez uderzenia, porażenie prądem i przerażenie prawdziwego łańcucha odruchów, które pozostają potencjalne do okoliczności zewnętrznej, podobnie do tej która zaistniała, gdy stosowanie brutalnych metod urzeczywistniło je, budząc lęk przed nieposłuszeństwem …

Poszukuje się, aby każda pokusa nieposłuszeństwa była związana z brutalną formą kary. W ten sposób tylko dzięki posłuszeństwu jednostka poczuje się wolna od bólu …W narkomanii jednostka może być wyczerpana fizycznie i psychicznie, a w tych warunkach otrzyma szereg rozkazów, które mogą sprawić, że na stałe wykorzeni swoje wcześniejsze przekonania.

[…] Kolejnym polem działania psychopolityka jest atak na seksualność. U pacjenta może wywołać pożądanie. U wszystkich zwierząt, a tym samym u ludzi, seks jest silną motywacją, a zatem, jeśli jest to dogodne dla psychopolitów… tak jak możesz wyszkolić psa lub konia, możesz wyszkolić mężczyznę. Żądza, masochizm, homoseksualizm i inne perwersje (złe skłonności) mogą być wywołane bólem, narkotykami (truciznami w jedzeniu) i hipnozą.

[…] Im bardziej brutalne będą zabiegi, tym lepsze rezultaty osiągnie psychopolityka.

Udostępnij

Jeden komentarz

Zaloguj się, aby skomentować.

SOCJOTECHNIKA I NOWE METODY MANIPULACJI NA PRZYKŁADZIE PANDEMICZNEJ NARRACJI

Globalna Świadomość20 września 202220 września 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHARARI – ”ISTNIEJE NOWY RODZAJ OBCEJ OBECNOŚCI NA ZIEMI”Następny artykułCZY EUROPIE GROZI SANITARNO/MILITARNY STAN WOJENNY TEJ ZIMY ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ WOJNA, ZUBOŻENIE, CHOROBY I GŁÓD – CZY GLOBALNY SYSTEM UPADNIE ? WEF SUGERUJE, ŻE CHIPOWANIE

Jeden komentarz

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_5737034557ef5b8c02c0e46513b98f90";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SOCJOTECHNIKA I NOWE METODY MANIPULACJI NA PRZYKŁADZIE PANDEMICZNEJ NARRACJI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?