Świat jest inny

BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ?

BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ?

Kilka wpływowych osób publicznie stwierdziło, że Joe Biden to nie Joe Biden. Twierdzą, że jest aktorem grającym rolę Bidena, aby oszukać publiczność. Co stało się z prawdziwym Bidenem, nie jest jasne. Postanowiłem się temu przyjrzeć i doszedłem do zaskakującego wniosku…

Powiem najpierw tak: w młodości rysowałem niezliczone portrety ludzi. Latem pracowałem jako rysownik na plaży, codziennie dokładnie rysując dziesiątki twarzy. W szkole celowałem w rysunku portretowym. Nauczyciel plastyki powiedział nam:

Większość ludzi może tylko patrzeć. Jednak bardzo niewiele osób może ZOBACZYĆ. Patrzenie to obserwowanie czegoś z pustym umysłem. Widzenie to rozumienie tego, na co patrzysz.

Poniżej możesz zobaczyć dwa szybkie szkice portretowe kolegów z klasy, które wykonałem podczas mojej praktyki na Uniwersytecie Nauki i Sztuki w Belgii 

Mój nauczyciel plastyki zachęcił nas do rozwijania umiejętności WIDZENIA. Stań się świadomy kształtów, linii, kolorów, niuansów, cieni itp. To klucz do sztuki wizualnej. Musisz nauczyć się dokładnie rozumieć, na co patrzysz.

Z tym artystycznym zapleczem od razu zauważyłem, że obecny Biden nie jest prawdziwym Bidenem, kiedy ktoś pokazał mi zdjęcie oryginalnego Bidena w porównaniu z obecnym oszustem. Różnica jest oczywista. Z tych twarzy narysowałabym dwie zupełnie różne karykatury, bo tak bardzo kontrastują.

Nie tylko rysy twarzy są wyraźnie wyraźne, ale także przekonujący kontrast w ich osobowości, widoczny w oczach i mimice.

Spójrz na poniższe porównanie…

Fałszywy Biden ma prawy płatek ucha, który jest cienki i przyczepiony do głowy. To samo ucho z oryginalnego Bidena jest dokładnym przeciwieństwem: jest grube i oddzielone od głowy. Również podbródek prawdziwego Bidena jest szerszy, podczas gdy nowy Biden ma węższy podbródek.

Zwłaszcza oczy są dość wyraźne, zarówno pod względem cech fizycznych, jak i tego, co wyrażają. Stary Biden miał silną, solidną osobowość, podczas gdy zastępujący go aktor jest dziwny i zdezorientowany.

Znane osoby publiczne, takie jak czołowi politycy i celebryci, często mają dublety. Są to sobowtóry, które mogą ich zastąpić, gdy są zbyt zajęci. Cały czas widzę, że ciało Bidena podwaja się. Jeśli szukasz w Google obrazów Bidena, znajdziesz wielu różnych mężczyzn udających Bidena. Niektóre wyglądają bardziej jak stare, a inne są podwójne dla nowego. W tym porównaniu zignorowałem podwojenie ciała, aby uniknąć zbytniego zamieszania. Skupiłem się na prawdziwych facetach: oryginalnym prawdziwym Bidenie i oryginalnym fałszywym Bidenie. 

Ogromna różnica między tym fałszywym Bidenem a oryginałem jest dla mnie przekonująca. 

aktor joe biden

Władimir Putin to nie Władimir Putin

To samo dzieje się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. W 2010 roku prawdziwy Putin na chwilę zniknął, a jego miejsce zajął zupełnie inny człowiek. Był radykalnie odmienny, nie tylko w wyglądzie fizycznym, ale jeszcze bardziej w swoich przekonaniach i poglądach.

Znaczące różnice twarzy to: 

✔︎ Nowy Putin ma oczy o połowę mniejsze od jego poprzednika.

✔︎ Mostek nosowy prawdziwego Putina był dłuższy, bardziej prosty i ostrzejszy.

✔︎ Usta pierwszego Putina były zachwalane i ostrzejsze.

✔︎ Stary Putin miał wyraźne ciemne worki pod oczami , podczas gdy nowy rosyjski prezydent nie ma w ogóle worków pod oczami. 

✔︎ Szef nowego Putina jest bardziej okrągły .

Szczególnie zwracają mi uwagę oczy: stary Putin miał naprawdę duże oczy, które często wyglądały na zakłopotane. Można powiedzieć, że nie był szczęśliwy. Nowy Putin jest diametralnie odwrotny: jego oczy są około dwa razy mniejsze i ogólnie mają łagodny, spokojny wygląd. Często zobaczysz tego nowego Putina ze spokojnym, pewnym siebie uśmiechem. Wcale nie był tym zatroskanym człowiekiem, jakim wydawał się pierwszy Putin. 

Oczywiście media starają się zatuszować to twierdzeniami o chirurgii plastycznej, ponieważ służą one utrzymywaniu populacji w nieustannym stanie całkowitej ignorancji.

Ale chirurgia plastyczna nie zastąpi oczu, czyniąc je dwukrotnie większymi. Nie zmienia też twojej osobowości i przekonań politycznych.

Najgłębsza różnica w nowym Putinie polega na tym, że podczas gdy jego poprzednik był Młodym Globalnym Liderem Światowego Forum Ekonomicznego , wyszkolonym do promowania globalistycznej agendy jednego rządu światowego, nowy Putin stał się jego przeciwieństwem. 

Otwarcie sprzeciwia się programowi globalistycznemu i wzywa do zachowania suwerennych narodów. 

Oto kilka publicznych wypowiedzi nowego Władimira Putina:

„Model totalnej dominacji tzw. złotego miliarda jest niesprawiedliwy. Dlaczego ten złoty miliard, który jest tylko częścią globalnej populacji, miałby dominować nad wszystkimi innymi  i egzekwować swoje zasady postępowania oparte na iluzji wyjątkowości?

Dzieli świat na ludzi pierwszej i drugiej kategorii i dlatego jest zasadniczo rasistowski i neokolonialny. Leżąca u podstaw globalistyczna i pseudoliberalna ideologia coraz bardziej upodabnia się do totalitaryzmu i ogranicza twórcze wysiłki i wolną twórczość historyczną”. ŹRÓDŁO

Te stanowcze wypowiedzi przeciwko tyrańskiemu jednemu rządowi światowemu kierowanemu przez elity skłaniają mnie do zastanowienia się, czy Putina nie zastąpią dobre podmioty, które teraz wykorzystują pozycję rosyjskiego prezydenta do walki z światowymi elitami przestępczymi i ich nikczemną agendą światowa dominacja .

To z pewnością wymowne, że w ciągu ostatniej dekady elity próbowały wzniecić wojnę nuklearną z Rosją.

Również bezprecedensowa ogólnoświatowa kampania masowej indoktrynacji, która została rozpoczęta przeciwko Rosji, kiedy zaczęli likwidować nazistowskie armie, laboratoria broni biologicznej i głęboki rząd kryminalny na Ukrainie, jednocześnie ujawniając, że Ukraina jest centrum światowej sieci handlu narkotykami, handel ludźmi i pranie pieniędzy ma duże znaczenie.

Powodem , dla którego zwracam ci uwagę na tych zastępców polityków, jest uświadomienie ci faktu, że oglądasz światowy program. Zarówno „dobrzy”, jak i „źli faceci” grają za kulisami, z populacją na całym świecie jako publicznością. Nic nie jest takie, na jakie się wydaje. Zachęcam cię, abyś przestał ślepo wierzyć we wszystko, co usłyszysz w wiadomościach. Przeprowadzaj własne badania, myśl za siebie, polegaj na Tym, który nigdy nie kłamie i bądź osobą prawdy.

Wierzę, że za kulisami tego, co wie opinia publiczna, odbywają się znaczące operacje, mające na celu wyeliminowanie przestępców, którzy próbują zniewolić ludzkość.

Jestem głęboko przekonany, że ludzkość nie zostanie zniszczona przez satanistyczne elity, które próbują narzucić jeden światowy rząd poprzez zorganizowane pandemie, sfabrykowane zmiany klimatyczne i inne zaaranżowane katastrofy, które są wykorzystywane do odebrania ludzkości wszelkich praw i wolności. pod przykrywką „zapewnienia bezpieczeństwa”. To nie jest „koniec świata”. Jak mówi „Putin”, pracują z całych sił, aby zapobiec przejęciu ludzkości przez globalistyczne elity.

Bez względu na to, jak bardzo Zachód i ponadnarodowe elity dążą do zachowania istniejącego porządku, nadchodzi nowa era i nowy etap w historii świata. 

Tylko prawdziwie suwerenne państwa są w stanie zapewnić wysoką dynamikę wzrostu i stać się wzorem do naśladowania dla innych pod względem poziomu i jakości życia, ochrony tradycyjnych wartości i wysokich ideałów humanistycznych oraz modeli rozwoju, w których jednostka nie jest środek, ale ostateczny cel.

Waga tych słów prawdopodobnie umyka większości czytelników. Kiedy mówi o „ponadnarodowych elitach”, odnosi się do podmiotów finansowych, które rządzą narodami, poprzez kontrolę polityków, mediów informacyjnych, technologii itp. Te elity są również nazywane „ kabałą ” i są odpowiedzialne za większość cierpień. i nędzy w naszym świecie. 

Tak działa świat od bardzo dawna: skrywane elity finansowe pociągają za sznurki marionetek w rządach. Światowe Forum Ekonomiczne jest głównym graczem w tym programie, który ma oficjalny i otwarty plan całkowitej dominacji nad światem .

Ten zastępczy „Putin” zapowiada koniec tej mrocznej ery. Władza musi wrócić do „prawdziwie suwerennych państw”, co oznacza narody, które nie są kontrolowane przez niewybrane elity. 

Oznacza to przywrócenie prawdziwej demokracji, zamiast teatru lalek, którego jesteśmy świadkami od tylu dziesięcioleci, gdzie wybory na całym świecie zostały sfałszowane, by umieścić marionetki elit we wszystkich rządach.

Przed nami długa droga, ale wierzę, że jest nadzieja. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby przyspieszyć ten proces demaskowania przestępczych elit i budować w kierunku świata wolności, prawdy i dobra.

Jeśli możesz nam pomóc, wspierając naszą walkę o wolność, byłoby to bardzo mile widziane. Zostaliśmy uciszeni i odbudowujemy 3 lata pracy zniszczonej przez cenzurę.

LINKI DO SKOPIOWANIA
MBANK 82 1140 2004 0000 3402 8242 3503 z dopiskiem ”darowizna”
PAYPAL: arsusrex7@gmail.com
Możesz postawić mi kawę na buycoffee.to/globalna.info.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ?

Globalna Świadomość1 października 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł230 PROTESTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE – CZY LUDZIE POWSTAJĄ Z KOLAN ?Następny artykułKTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CO UKRYWAJĄ CHINY – NOWY WIRUS JUŻ W USA ! TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? CZYM

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG” ZMARŁ W WIEKU 100 LAT CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BIDEN I PUTIN ”NIE ŻYJĄ” A ICH MIEJSCE ZAJMUJĄ MARIONETKI NWO ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?