Przekraczając Rubikon

DNA I JAD WĘŻA W WIRUSIE I $ZCZEPIONKACH ?

DNA I JAD WĘŻA W WIRUSIE I $ZCZEPIONKACH ?

11 grudnia 2021 napisałem artykuł pod tytułem WODA, w którym sugerowałem związek zarazy z wodą. Nie pomyliłem się ani trochę. Jad rozprowadzany jest przez wodę. Obawiam się, że także przez partie butelkowanej wody z sieci.

Napisałem kilkanaście artykułów na temat trucia populacji za pośrednictwem sieci artykułów spożywczych. Nie może dziwić zatem agresywne przejmowanie przez wielkie sieci całego systemu sprzedaży. Trucizna jest wszędzie, od pieczywa, przez margarynę, wędliny, mięso, płatki, owoce, warzywa, dlaczego w butelkowanej wodzie nie miałby się znaleźć jad węży.

Tak , tak, jad węża nazywany jest bydlęcym wirusem. To nic innego jak wyselekcjonowane struktury jadu węża, kobry królewskiej, niemrawca, żmij, wplecione w strukturę wirusa, który jest administrowany przez wodę. Po części wyjaśnić możemy po co IM te wielkie serwerownie, tak drobiazgowo zbierające dane o naszym zdrowiu.

Wirusa można bardzo precyzyjnie wyselekcjonować, do poszczególnych grup chorych. Jeżeli ktoś choruje na cukrzycę zaatakuje trzustkę, jak ktoś ma problemy z wątrobą wątrobę, i.t.d. Stąd ten związek choroby współistniejącej z zarazą. Przede wszystkim struktury DNA węża pasują jak klucz do zamka do receptorów nikotynowych w pniu mózgu, jakie opowiadają a pracę przepony i oddychanie.

Jak dobrze wiecie, ukąszony przez kobrę królewską lub niemrawca umiera bo się dusi z dwóch powodów. Pierwszy opisałem wyżej, to zaburzenia pracy przepony, drugi to rozrzedzenie krwi i niedotlenienie organizmu. Jad węza wywołuje silna reakcje alergiczną jaką obserwujemy u chorych na zarazę albo na tak zwaną long zarazę.

Perfidii tej zbrodni dodaje to że jedyny lek dopuszczony w szpitalach do leczenia remisidivir jest tworzony na bazie jadu kobry, a więc jeszcze bardziej rozrzedza krew i prowadzi do zgonu. Jest oczywiste że przed działaniem jadu żmij chroni palenie tytoniu, albowiem receptory nikotynowe w pniu mózgu są zapchane nikotyną.

Pamiętacie, chorych na zarazę w szpitalach podłączali do respiratorów, czyli wtykali im rurki do płuc. By tego dokonać trzeba pacjenta uśpić za pomocą morfiny, fentanylu, precedexu, lorazepamu lub midazolamu.

Te substancje, tak jak jad żmij, działają na ośrodki kontrolujące przeponę i oddychanie. Perfidna EUTANAZJA. To wyjaśnia fenomen wysokiej odporności na jad chorych na astmę, bo zażywane przez nich kortykosteroidy i leki wziewne uniemożliwiają żmijowemu enzymowi zajęcie ośrodków kontrolujących oddychanie i pracę przepony.

To o czym tu piszę odkrył w połowie 2020 roku naukowiec pracujący na Uniwersytecie w Pittsburghu Bing Liu, chciał to ogłosić światu , ale został zamordowany 07 maja 2020 roku.

Do dziś wyniki jego prac nie zostały opublikowane….

Przypomnę że w październiku 2020 roku na zarazę zachorował Trump , był leczony koktajlem ciał monoklonalnych, ktoś mu podrzucił buteleczkę z wodą. To jest inspirujące, że Trumpa od razu leczono ciałami monoklonalnymi, a więc lekiem używanym do leczenia po ukąszeniu żmij i na szczęście wyleczono. Trump nie uwierzył w oficjalną narrację, w remidisivir.

W wielu moich artykułach pisałem o zbrodniczej rodzinie Sackler, która doprowadziła do śmierci miliony ludzi sprzedając im lek Oxycontin oparty na opiatach, jaki uzależniał chorych od narkotyków. Oxycontin zabił więcej ludzi niż wszystkie narkotyki razem wzięte. Pod koniec swojej opiodowej aktywności rodzina Sackler chciała zarobić dwa razy i budowała sieć klinik w jaich miała leczyć ludzi jakich sama uzależniła od narkotyków.

Dlaczego o tym piszę, ano z tego powodu, że korporacje jakie stworzyły wirusa z jadem żmij, świadme skutków działania tej neurotoksyny, budują własnie korporacje, jakie za pomocą technologii mRNA, będą leczyć ukąszonych przez jadowite węże. W tym celu założona została korporacja Ophirex, między innymi przez współzałożyciela Moderny.

Na koniec wyjaśnienie tytułu tego artykułu. W języku łacińskim wirus oznacza jad, a corona to nawiązanie do papieskiej Mitry ( wstązka pod Mitrą ). Nasze DNA to boskie stworzenie, więc jeżeli w to boskie DNA zostanie wmontowany fragment DNA węża, to już nie jesteś boskim stowrzeniem, właśnie stałeś się dziełem SZATANA.

W związku z tym że prawda o zarazie wyszła na jaw, niektóre korporacje, takie jak SANOFI, zapowiedziały pojawienie się około marca 2022 roku czegoś nowego. Koło zamachowe fortuny będzie się zatem kręcić dalej. W swoich artykułach wspominałem, że elita, po przejęciu kontroli nad rynkami świata i wypełnieniu wielu tych rynków, będzie stosować inne rozwiązania, upowszechniać ekonomię pandemii, wojny i kataklizmu, truć i leczyć, niszczyć i odbudowywać.

Udostępnij

DNA I JAD WĘŻA W WIRUSIE I $ZCZEPIONKACH ?

Globalna Świadomość7 stycznia 20236 sierpnia 2023

Do dziś wyniki jego prac nie zostały opublikowane….

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPLAGI I TAJEMNICZE KATAKLIZMY – JAK WYGLĄDAŁ ”WIELKI RESET” PRZED WIEKAMINastępny artykułRAPORT SPECJALNY – CO ŁĄCZY KATARSTOFĘ SMOLEŃSKĄ, WOJNA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Ostatnie wpisy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI ! PRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DNA I JAD WĘŻA W WIRUSIE I $ZCZEPIONKACH ?
  • Do dziś wyniki jego prac nie zostały opublikowane….
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?