Otwórz oczy

NIKT O TYM NIE MÓWI – UKRYWANY ASPEKT WYBUCHU PLANDEMII

NIKT O TYM NIE MÓWI – UKRYWANY ASPEKT WYBUCHU PLANDEMII

Pozostaje szeroko rozpowszechnionym błędnym przekonaniem, że covid jest prawdziwym wirusem zakaźnym, który magicznie pojawił się znikąd pod koniec 2019 r., pogrążając świat w nieoczekiwanym chaosie blokad, mandatów dotyczących masek i „szczepionek” oraz trwającej zapaści gospodarczej.

Okazuje się, że prawda jest taka, że covid jest fałszywą przykrywką zorganizowanej misji ratunkowej skorumpowanego globalnego systemu finansowego i „elity”, która czerpie z niej korzyści kosztem wszystkich innych.

Finanse to bez wątpienia skomplikowana sprawa – i to wszystko z założenia. Codzienni ludzie nie wiedzą, co naprawdę się dzieje, ze względu na zawiłą naturę pojęć, takich jak fiat, dług, instrumenty pochodne, bankowość oparta na rezerwie cząstkowej i wiele innych elementów nowoczesnych finansów.

Pojawienie się covidu ujawniło jednak brzydką prawdę o globalnym porządku finansowym i jego wpływie na zwykłego człowieka. Cały system jest niezrównoważoną farsą i schematem Ponziego i za każdym razem, gdy zbliża się do załamania, „elita” wykonuje sztuczkę, np. Wojnę lub „pandemię”, aby uchronić się przed upadkiem wraz z tonącym statkiem .

„Historia pandemii Covid-19 nie ma większego sensu, gdy patrzy się na nią przez pryzmat zdrowia, bezpieczeństwa i nauki” — pisze Michael Bryant w znakomitym artykule dla Off Guardian . „Jednak patrząc przez pryzmat pieniędzy, władzy, kontroli i transferu bogactwa, wszystko to ma sens”.
„Blokady, obowiązkowe kagańce, dystans antyspołeczny i mnóstwo dodatkowych środków nie przyczyniły się do ochrony ani poprawy zdrowia publicznego – nigdy nie zostały do tego zaprojektowane”.

Bez covidu światowy domek z kart zadłużenia już by się zawalił

Więc po co to wszystko było? Zdaniem Bryanta, covid pociągnął zawleczkę globalnego granatu gospodarczego, skutecznie niszcząc małe firmy, jednocześnie łamiąc ludzkie umysły i tkankę społeczną, w której żyją. Jak ogłosił reżim Bidena po rozpoczęciu przez reżim Trumpa „Operacji Warp Speed”, wszystko to jest zgodne z agendą „Build Back Better” (lub 6uild 6ack 6etter).

„Pożądanym rezultatem jest utopia miliarderów, w której będą posiadać i kontrolować planetę w postaci techno-feudalnego lenna, w którym cyfrowo napiętnowana ludzkość jest regulowana jak bydło w super-inwigilowanej technokracji” – pisze Bryant.

„Tym, co ten sfabrykowany kryzys dogodnie kamufluje, jest to, że znajdujemy się w środku planowanego całkowitego załamania gospodarczego – załamania, które było nieuniknione”.

Gdyby covid nie został uruchomiony jako globalne wydarzenie fałszywej flagi jesienią 2019 r., światowy domek z kart zadłużenia spadłby wtedy. Cały system załamałby się od razu, sprowadzając skorumpowanych miliarderów do statusu ubóstwa, do którego naprawdę należą – ale covid temu zapobiegł.

Gra końcowa z tymi wszystkimi finansowymi oszustwami to wciąż globalne załamanie finansowe. Ale zanim to się stanie, kantorzy musieli najpierw postawić wszystkie swoje kaczki w rzędzie, zanim ich banki centralne, w tym Rezerwa Federalna , wykupiły cały toksyczny, bezwartościowy dług od funduszy hedgingowych i banków.

„Mówiąc prościej, Covid-19 nie był powszechnym nagłym przypadkiem medycznym, był to program prania pieniędzy, masowa operacja psychologiczna i zasłona dymna dla całkowitego przeglądu i restrukturyzacji obecnego społecznego i gospodarczego porządku świata”, ostrzega Bryant.
„Covid-19, choroba, to nic innego jak choroba ATRYBUCJI.

Covid-19, wydarzenie medialne, było koniem trojańskim skonstruowanym w celu zapoczątkowania całkowitej transformacji naszego społeczeństwa.

Operacja Covid-19TM nigdy nie była wydarzeniem epidemiologicznym; jest to model biznesowy mający na celu zwiększenie portfeli superbogatych.

Nie ma czegoś takiego jak „Covid 19”, chyba że jest to spisek przestępczy”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NIKT O TYM NIE MÓWI – UKRYWANY ASPEKT WYBUCHU PLANDEMII

Globalna Świadomość19 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKONIEC PALIW KOPALNYCH – PO ”WIELKIM RESECIE” TO TY BĘDZIESZ BATERIĄNastępny artykułDEKLARACJE Z WEF – ”LUDZIĘ SĄ PLAGĄ” A

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NIKT O TYM NIE MÓWI – UKRYWANY ASPEKT WYBUCHU PLANDEMII
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?