AGENDA 2030

TAJEMNICE AGENDY 2030 – DLACZEGO NAJPIERW BYŁA PLANDEMIA A POTEM KRYZYS ?

TAJEMNICE AGENDY 2030 – DLACZEGO NAJPIERW BYŁA PLANDEMIA A POTEM KRYZYS ?

Czy ktoś zastanowił się dlaczego kryzys nie wybuchł przed zarazą ? Kryzys zmusza do walki , dotyka sfery wrażliwej u każdego, bytu, prowokuje ludzi wyjścia na ulice. Co by to było gdyby kryzys wybuchł w roku 2018 ? W czasie kryzysu może dojść do zmian politycznych, istnieje ryzyko że wszystko może wywrócić się do góry nogami.

Czym dysponują rządy państw, jakim tajnym narzędziem że nie obawiają się wielkich protestów i politycznego armagedonu ? Tak , wiem, zgodnie z heglowskim modelem kontroli władza wystawia na rynku politycznym paletę partii politycznych, od lewicy do prawicy, w czasie kryzysu partię rządząca zastępują inna partia władzy i pacyfikuje protest społeczny. Obwinia poprzednika, markuje zmiany i po cichu dalej kontynuuje działania poprzednika aż do osiągnięcia zamierzonego celu.

Tym bardziej dziwi, że rządy państw nie wprowadzają zdecydowanych działań przeciwkryzysowych. Przykładowo w Turcji i Argentynie inflacja osiągnęła poziom prawie 90% i nic, choć znane są w ekonomii narzędzia do skutecznej walki z taką inflacją. Inna rzecz, o czym pisałem wiele razy, po kryzysie w 2008 roku w stanie agonii znalazły się Grecja, Włochy, Hiszpania i Portugalia i do dziś nikt tych gospodarek nie naprawia.

Wygląda na to, że powoli pierwsze miejsca zajmują wojskowi. Wiele razy pisałem że mundur, oficerowie, utrzymywani z pieniędzy podatników, szkoleni są niby do walki z wrogiem, tymczasem cyklicznie występują przeciwko tym którzy wojsko utrzymują, czyli przeciwko społeczeństwu. Wszystko oczywiście dla bezpieczeństwa obywateli i obrony demokracji.

Analiza poziomu inflacji na świecie pokazuje, że największy problem, poza wyżej wymienionymi, Turcją i Argentyną, oraz Wenezuelą, gdzie inflacja wynosi blisko 160%, mają kraje byłego bloku wschodniego. Wolne od inflacji są Azja i Afryka.
Jestem jednak przekonany że władza jakby sama nakręca spiralę protestu społecznego, co oni mają tam za asa w rękawie, przekonamy się już niebawem.

Wielkie Kłamstwo

Jaka jest skala wyrębu polskich lasów ? Coś blisko 330 mld USD, prawda ? Pod spodem mapa wycinki lasów stworzona przez inicjatywę Lasy i Obywatele. Można się tylko domyślać, że to niby cena za wyrwanie Polski z objęć Rosji i Unii, za objęcie Polski National Defense Authorization Act, czyli za stałe bazy USA w Polsce, z perspektywą ulokowania w naszym kraju broni jądrowej. Wierzycie w to że Żydzi i Amerykanie poświęcą swoje stosunki z Rosja i Europą dla Polski ? Przecież Rosja to ich dziecko, a Niemcy to naród któremu USA zawdzięczają swoja wielkość !

Jak pamiętacie Merkel najpierw z niedowierzaniem kręciła głową, niemieckie i rosyjskie elity przecierały oczy ze zdumienia co też robi ten Kushner, ale potem zaczęły się śmiać, chwyciły ten „numer” . Wymieniono ekipę w Białym Domu, ale wyrębu nie zatrzymano, bo i po co ? W grudniu 2021 roku wyresetowano ten problem pomiędzy USA, Rosją, Francją i Niemcami.

Uzgodniono że Żydzi z PIS będą się trzymać siodła i rąbać polskie lasy ile się da. Jak przyjdzie co do czego wykreują nadzwyczajne okoliczności by USA mogły wywinąć się od objęcia Polski National Defense Authorization Act. Rosja uderzy na Polskę ,a USA, dla dobra światowego pokoju wycofają się z Polski.

Żydzi z PIS uciekną do Izraela i ta jak Bagsik i Gąsiorowski zostaną obsypani złotem. Rosjanie i Niemcy dopchają do władzy Platformę i Tuska i zacznie się rozliczanie rządów PIS, zmasowana obróbka społeczna. Warto przy tym podkreślić, że listy polskich patriotów, do „neutralizacji” są już gotowe. Eliminacje zacznie się tej jesieni pod przykrywką pandemii, aby w momencie kiedy przyjdzie do przekazania przez USA władzy nad Polską Rosji i Niemcom nikt już nie stawiał oporu. Kadyrow mówi prawdę, po Kijowie przyjdzie kolej na Warszawę.

Czy już jest jasne czego pilnuje ta ława Żydów w polskim rządzie ? Ciągną byle się utrzymać w siodle, byleby wyrwać jak najwięcej lasów. Wierzycie w to że Rosja odpuści Ukrainę ? Nigdy !

Rosja zniszczy Ukrainę , a potem, razem z Żydami, USA i Unią wydymają Polskę. Będziemy mieli kolejny rozbiór naszego kraju, po cichu sobie gdzieś tam podzielą strefy, każdy dostanie co swoje, Rosjanie, Niemcy i Francuzi swoja strefę okupacyjną, Amerykanie swoją, a Żydzi Polin i 330 mld USD na zagospodarowanie Syrii, Iraku i Libanu.

Izba Reprezentantów niby miała przyjąć National Defense Authorization Act obejmujący Polskę, o czym miał informować polskich debili Macierewicz 17.07.2022 roku.

Warto jednak pamiętać że to typowa amerykańska marchewka, przed legislacją daleka i ciernista droga, tym bardziej że niebawem wybory uzupełniające i w USA nikt niczego nie podpisze i nie zaakceptuje, a już na pewno nie poświeci stosunków z Rosją, Niemcami, Unią dla Polski. Do tego czasu w Polsce padnie prawdopodobnie rząd PIS i sprawa będzie już zamknięta przed wyborami w USA.

Owszem, pograją z nami w huja dla tych 330 mld USD, wezmą je i kopną nas w dupę. Tak tylko z ciekawości zapytam, czy prezydentowa ma już zarezerwowany lot z rodziną za granicę ? Czy wiecie ile oni kasy wyrwali na kontraktach z korporacjami zbrojeniowymi z USA ? Będą cały czas trzepać te kasę, dopóki się da. Standardowo to co najmniej 15% od każdej transakcji.

Jak pisałem wiele razy, wszyscy oni maja to w dupie, Polska ma 9 bilionów długu i jest już trupem z którego trzeba wydusić wszystko zanim truchło zamieni się w popiół.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *