Świat jest inny

DLACZEGO OBELISKI STAŁY SIĘ OBIEKTEM KULTU DLA ELIT ?

DLACZEGO OBELISKI STAŁY SIĘ OBIEKTEM KULTU DLA ELIT ?

w wielu nowoczesnych „ośrodkach władzy” tzw. „rządu światowego”, takich jak Watykan, City of London i Washington (dystrykt Kolumbii), obecnie instalowane są obeliski, które najprawdopodobniej nie są bynajmniej kotwicami punkty na pamiątkę.

Istnieje teoria, że ​​starożytne obeliski, w szczególności egipskie, były przekaźnikami, które wychwytywały uniwersalną energię emanującą z piramid, rezonując z nią, wzmacniając ją i przekazując na potrzeby starożytnej cywilizacji. Oznacza to, że zgodnie z jego wersją obeliski są wzmacniaczami-wzmacniaczami pewnej „energii uniwersalnej”. Potwierdza to opinię wielu alternatywnych badaczy, że wielkie piramidy w Gizie wcale nie są grobowcami, ale prawdziwymi starożytnymi elektrowniami. 

Wzmacniacze-wzmacniacze pewnej „energii uniwersalnej”: Tajemny cel i mistyczna moc obelisków 2

Urządzenia te są obecnie używane przez przedstawicieli pasożytniczych klanów szatańskich w ich „centrach władzy”, zaś pod owymi nowoczesnymi kompleksami architektonicznymi zakopane są szczątki hybrydowych nie-ludzi czy nawet obcych istot-pasożytów, które są faktycznymi właścicielami tzw. „rząd światowy”.

Dzięki tym szczątkom świadomość ludzi jest zakodowana do postrzegania i asymilacji właśnie degradacyjnych „wartości”, które są skrzętnie narzucane ludzkości przez pasożytnicze szatańskie klany światowej „elity” w celu jej degeneracji i śmierci.

Wzmacniacze-wzmacniacze pewnej „energii uniwersalnej”: Tajemny cel i mistyczna moc obelisków 3

Ten rodzaj falowego genotypu, rozprowadzany za pomocą tych urządzeń, ma bardzo silny wpływ na całe otoczenie, a ludzie, którzy znajdą się w zasięgu takich wzmacniaczy-wzmacniaczy, automatycznie stają się z natury tymi samymi pasożytami, a dzieci i młodzież najbardziej dotkniętych.   

Wzmacniacze-wzmacniacze pewnej „energii uniwersalnej”: tajemny cel i mistyczna moc obelisków 4

Wcześniej takie obeliski stawiano także bohaterom wojny, czyli pod nimi znajdowały się prawdziwe miejsca pochówku tych bohaterów. W tym przypadku obeliski wzmocniły i przekazały masom genotyp tych bohaterów. Jednak w naszych czasach w wielu miejscach szczątki prawdziwych bohaterów zostały zastąpione przez sług pasożytów przedstawicielami pasożytniczej cywilizacji lub ich hybrydowymi sługami. 

Dlatego większość tych kompleksów działa również na rzecz „promocji” pasożytniczych szatańskich „wartości” prawdziwych mistrzów „nowego porządku świata”. To wyjaśnia, dlaczego tak wielu przedstawicieli ludzkości, a zwłaszcza jej młodszego pokolenia, stało się nosicielami i przewodnikami tych najbardziej poniżających i zdegenerowanych „wartości”.  

Wzmacniacze-wzmacniacze pewnej „energii uniwersalnej”: tajemny cel i mistyczna moc obelisków 5

Ponadto urządzenia te mogą teraz służyć także do „pobierania” energii od ludzi (najwyraźniej dlatego obeliski są instalowane w miejscach publicznych), którą pasożytnicza cywilizacja wykorzystuje do własnych celów. Oczywiście nie ma bezpośrednich dowodów na poprawność tej teorii, ale nie można zaprzeczyć, że ma ona pewną logikę.

możliwe, że niedaleki jest dzień, w którym powstaną urządzenia wychwytujące promieniowanie falowe z tych obelisków. A potem za pomocą takich urządzeń będzie można wiarygodnie przetestować wszystkie te urządzenia technologiczne pod kątem obecności pozytywnego lub negatywnego wpływu energetyczno-informacyjnego na otaczającą przestrzeń i potwierdzić lub obalić tę dziwaczną teorię. Ale do tego momentu, jako hipoteza robocza, ma pełne prawo istnieć.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DLACZEGO OBELISKI STAŁY SIĘ OBIEKTEM KULTU DLA ELIT ?

Globalna Świadomość26 lutego 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE TALMUDU – ”KRÓLOWA DEMONÓW” I NARODZINY BIBILJNYCH GIGANTÓWNastępny artykułDIOKSYNY – ZABÓJCZA TRUCIZNA GLOBALISTÓW PRAWIE W KAŻDYM RODZAJU POŻYWIENIA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DLACZEGO OBELISKI STAŁY SIĘ OBIEKTEM KULTU DLA ELIT ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?