Otwórz oczy

OBECINE TRWA OTWARTA WALKA ELIT Z LUDZKOŚCIĄ

OBECINE TRWA OTWARTA WALKA ELIT Z LUDZKOŚCIĄ

I teraz możecie sobie „odpalić” internet i wyszukać dziesiątki, setki a może i tysiące różnego rodzaju doniesień o tym, co złego wydarzyło się w ostatnim czasie na naszej planecie. Z pewnością spotkacie się z różnymi liczbami, różnego rodzaju „atakami” na społeczeństwo.

A ja zadaje proste pytanie: „co u licha jest nie tak z ludźmi, których znamy z dzisiejszych czasów?”. Poziom absurdu w jakim przyszło nam żyć stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa naszych dzieci. To z kolei pokazuje, że przyszłość ludzkości oraz planety stała się całkowicie niepewna.

Nie wiem jak wszyscy nas odwiedzający „goście”, i stali Czytelnicy, ale stało się dość oczywiste Panie i Panowie, że wszyscy jesteśmy atakowani. Żyjemy w czasach, w których stan „wojny”, określa się mianem „pokoju”.

Czasy te wyraźnie przyspieszyły od czasu „psycho pandemii COVID-19”. Problem polega jednak na tym, że trudno stawić opór wrogowi, którego nie widać. Aby móc stawić wspomniany opór należy wykazać się dużą świadomością i poszerzoną percepcją, obejmującą świat materialny oraz duchowy.

Żyjemy w czasach w których „bomby”, spadają w różne miejsca i nie ma żadnych wskazówek kto będzie następny, lub „co” będzie następne. Przez słowo „bomby”, mam na myśli nie tylko te które „wybuchają”, ale także innego rodzaju ataki, jak chociażby ataki: „chemiczne”, czy „psychologiczne”. Wystarczy wspomnieć przykład wykolejenia się pociągu w Ohio w USA i tamtejsze toksyny. To jest właśnie przykład tego „co” nadchodzi, jeżeli ludzkość w wystarczający sposób się nie przebudzi.

Kolejny przykład z początku marca 2023 roku, kiedy to media poinformowały, że Iran bada zatrucie setek uczennic toksycznym gazem. Prawie siedemset dziewcząt zostało otrutych toksycznym gazem w Iranie, tylko w okresie czasu od listopada 2022 roku do lutego 2023 roku. Żadna z zatrutych dziewczyn nie zmarła, ale dziesiątki cierpiały na problemy z oddychaniem, nudności, zawroty głowy i ogólne wycieńczenie organizmu.

I teraz możecie sobie „odpalić” internet i wyszukać dziesiątki, setki a może i tysiące różnego rodzaju doniesień o tym, co złego wydarzyło się w ostatnim czasie na naszej planecie. Z pewnością spotkacie się z różnymi liczbami, różnego rodzaju „atakami” na społeczeństwo. A ja zadaje proste pytanie: „co u licha jest nie tak z ludźmi, których znamy z dzisiejszych czasów?”Poziom absurdu w jakim przyszło nam żyć stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa naszych dzieci. To z kolei pokazuje, że przyszłość ludzkości oraz planety stała się całkowicie niepewna.

Tak więc mamy przypadek w Iranie, mamy przypadek trzęsienia ziemi w Turcji. Czy wiecie, że prezydent Turcji Recep Erdogan, zlecił tajnym służbom zbadanie tropu obejmującego sztuczne wywołanie tego trzęsienia? Innymi słowy, bierze on pod uwagę to, że za tym trzęsieniem ziemi, może stać technologia stworzona przez człowieka. I zaznaczam, że Erdogan nie jest „szurem” oraz „płaskoziemcą”, jest on prezydentem Turcji.

Co jeszcze? A no tak, wykolejenie się już „sławnego” pociągu w Ohio. Dalej mamy zderzenie się pociągów w Grecji, masowe strzelaniny w USA, ataki seksualne występujące na całym globie, „gazowanie” dzieci w szkołach. Napiszę teraz „coś”, niepopularnego, ale sądzę iż „Czterej Jeźdźcy Apokalipsy”, są już na świecie i robią „obchód”.

Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.”

Friedrich Reck Malleczewen.

Masowe zatrucia wszelakiego rodzaju, które występują na całym globie i prawdopodobnie można tego spodziewać się coraz więcej. Mamy do czynienia z biologicznymi oraz chemicznymi działaniami wojennymi, którymi żyjemy de facto już od paru lat. A „oni” wmawiają nam, że to jest właśnie „nowa normalność”. Ktoś może to wszystko nazwać incydentami biologicznymi lub chemicznymi, ale coś tych „incydentów” w ostatnim czasie za dużo.

Musimy sobie powiedzieć wyraźnie, że kiedy niektóre chemikalia są łączone i używane przez tę samą osobę, wówczas może zachodzić reakcja tej kombinacji chemikaliów, która to reakcja jest niebezpieczna dla organizmu człowieka. Lub inaczej, otóż jeśli grupa ludzi wzięła określony farmaceutyk, to jak ten farmaceutyk reaguje z innymi chemikaliami? Z innymi farmaceutykami? A na nawet z chemikaliami zawartymi w pożywieniu czy kosmetykach?

Udostępnij

Jeden komentarz

 1. Proszę podaję odpowiedz:
  Załatwili nas dźwiękiem, nasza świadomość TU I TERAZ BYCIA została wyłączona. Góra gra na dole,
  dół jest u góry w postrzeganiu przez ludzki mózg naszego otoczenia.
  Dysonans poznawczy, to jest efekt tego, co dzieje się aktualnie z umysłami ludzkimi na całym świecie.
  Wyobraź sobie, że dźwięk jak w kinie latający wokoło głowy 360 stopni jest do osiągnięcia w stereo, bez dodatkowych ustawień… Ci bandziorzy zarezerwowali sobie synchronizację dzwieku w pionie tylko dla siebie,
  czyli kinową lokalizację w przestrzeni w stereo. Jesteśmy zaatakowani – uśpieni częstotliwością. Wyobraź sobie, że zakładasz słuchawki i od razu jesteś umysłem na koncercie, słyszysz otoczenie wszystko dookoła wszystkie odgłosy z tyłu, z przodu ,
  u góry i na dole 360 stopni w każdym kierunku jak w życiu codziennym nasze otoczenie.
  Tak to powinno grać, lecz ktoś wykorzystał tę wiedzę przeciwko ludzkości. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OBECINE TRWA OTWARTA WALKA ELIT Z LUDZKOŚCIĄ

Globalna Świadomość5 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK OKULTYSTYCZNE SYMBOLE SĄ WYKORZYSTYWANE PRZECIWKO NAMNastępny artykułCZY LUDZKOŚĆ TO HYBRYDOWY OBCY GATUNEK ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W 2024 ROKU ? TOTALNE ZAĆMIENIE UMYSŁU – TO CO WSZYSCY WIDZIELI

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • OBECINE TRWA OTWARTA WALKA ELIT Z LUDZKOŚCIĄ
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Jeden komentarz
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?