extra-terrestrial

OKULTYZM, DEMONY I UFO – CZYM JEST DEMONICZNE RANCZO SKINWALKER’A

OKULTYZM, DEMONY I UFO – CZYM JEST DEMONICZNE RANCZO SKINWALKER’A

Stany Zjednoczone od jakiegoś czasu przechodzą głęboką rewolucję społeczną neomarksistowską (rok 2020), która może doprowadzić do wojny domowej, choć pewności nie ma, bo nad wszystkim czuwają rodziny przemysłu zbrojeniowego, a ten może nie pozwolić by ktoś odebrał im tort. W każdym razie od czasów zdarzenia w Roswell każde zajście związane z UFO było przez wierchuszkę tuszowane i zamiatane pod dywan.

Amerykańskie elity trzymały cenne informacje o Obcych dla siebie, a społeczeństwo karmiły bajką o „zwidach”, „gazach błotnych”, „meteorytach”, „jasnych planetach” i innych zjawiskach nieboskłonu, wszystko tylko nie UFO !

Ostatnimi czasy coś się zaczęło zmieniać, główne media, dzięki części armii, potwierdziły realność fenomenu. Co ciekawe, nasilenie społecznych rozruchów ma miejsce wraz z powolnym ujawnianiem informacji o zjawiskach powodowanych przez obce inteligencje ! Czy to ma ze sobą jakiś związek, którego jeszcze nie dostrzegamy ?

Świat UFO badaczy doznał szoku kiedy były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, potwierdził istnienie tajnego UFO projektu rządowego, a nawet posiadania przez nieokreślone grupy władzy elementów pojazdów ufonautów. Od tego momentu nikt normalny, przy zdrowych zmysłach, i posiadający choć trochę rozumu, nie może już zaprzeczyć istnienia tzw. „kosmitów” ! Są wojskowe nagrania i poważne dane, uzyskane od członków administracji USA (Choćby Chrisem Mellonem, były zastępca Sekretarza ds. Obrony i Wywiadu).

Niestety na całym świecie, głownie w ośrodkach „naukowych”, instytutach społecznych, mediach i środowiskach „postępowych” dominuje ciągle pogląd marksistowsko-darwinowski: wszystko jest przypadkiem, z błota wyszła małpa i samoistnie, albo i nie, zamieniła się w człowieka !

A jeśli zapytać marksitów-darwinistrów o dowody w sprawie UFO, to odpowiedź jest oczywista, to co zarejestrowały przyrządy, albo kamery i aparaty, to błąd sprzętu – usterka ! Natomiast relacje uprowadzonych tłumaczą jako chorobę umysłową, czy inne zaburzenia postrzegania. Oczywiście mówimy tu o tych najlepjej przebadanych przypadkach, jak i nagraniach, bądz innych solidnych dowodach.

Jedną z najstarszych organizacji, badających ten fenomen, gromadzących dowody, jest „Mutual UFO Network ( MUFON )„. MUFON to amerykańska organizacja zasilana z dobrowolnych datków, składa się z cywilnych ochotników zbierających dane obserwacji UFO . Jest to jedna z najstarszych i największych organizacji tego rodzaju, zrzeszająca ponad 4000 członków na całym świecie z rozdziałami i przedstawicielami w ponad 43 krajach i wszystkich 50 stanach.

Organizacja była krytykowana przez wielu agenów wpływu darwionowsko-marksistowskich, za koncentrację na tzw. „pseudonauce”, bo przecież samoistna mutacja małpy w człowieka to „poważna nauka”,  krytycy twierdzą do dziś, że UFO badacze z MUFON nie stosują metody naukowej. W „poważnej nauce” jaką reprezentują, na przykład ewolucyjnej, wierzy się w realną inteligencję bezmózgiej materii, potrafiącej kreować cały świat z niczego, a dokładniej z wybuchu „niczego” !

Przecież stosując ich logikę, w nauce akademickiej wybuch może stworzyć coś, czyli jeśli zastosujemy trochę ichniego pomyślunku darwinowsko-marksistowskiego, na przykład: trzymając granat bez zawleczki, po eksplozji, powstanie coś doskonalszego niż „człowiek z granatem”…, to znaczy, zdaniem ewolucjonistów, wcześniej musiał być z tym granatem srebrzysty ciekły organizm cybernetyczny z filmu „Terminator”.

No ale wróćmy do MUFON’u – 14 lipca 2020r. pojawiła się informacja, że Dyrektor wykonawczy Jan Harzan, główny szef tej organizacji, został aresztowany pod zarzutem nagabywania małoletniej dziewczynki, lat 13,  „w celu uprawiania czynności seksualnych”. Z akt sądowych wynika, że ​​Harzan został zatrzymany pod zarzutem „komunikowania się z nieletnim z zamiarem popełnienia lubieżnego czynu”, a także „organizowania spotkania w celu udziału w lubieżnym akcie z nieletnim publicznie”.

Ujmując to prostymi słowami, okazał się być pedofilem. Społeczność UFO fanów jest zaszokowana tymi informacjami, jednak należy pamiętać, że istoty które stoją za tym fenomenem mają potężną władzę na Ziemi. Mogą wiele, zwłaszcza jeśli nie jest się chrześcijaninem, i to takim rzeczywiście mocno wierzącym, a najlepiej ochranianym przez nadprzyrodzoną „Niewiastę„, ale o tym za chwilkę…

Niestety w USA, na szczytach władzy, w kręgach NWO, okultyzm, satanizm i pedofilia to rzecz „normalna”. Nie tylko to jest u nich czymś „zwykłym”. Najważniejsza wśród elit USA jest prawdziwa i dobrze udokumentowana informacja o zajściach z udziałem istot anielskich (tzw. „kosmitów”) oraz technologii jaką dysponują. To też było głównym czynnikiem, który spowodował, że finansista miliarder Robert Bigelow zaczął finansować MUFON, w zamian, na przestrzeni lat, dawano mu coraz więcej, wszelkie cenne raporty, a reszcie z nas, podsyłano jakieś ochłapy. Zaczęło dochodzić nawet do tego, że na stronie MUFONu publikowano już ordynarne fotomontaże i inne bzdurne relacje-ufo ochłapy.

Elity USA, głownie w osobie Bigelow’a przejmują wszystko co się da, kupił nawet słynną „Farmę Skinwalkera„, na której prowadził szeroko zakrojone badania, wszystkie zostały utajnione, albo spoczęły w sejfie miliardera. Na szczęście odsprzedał ją innemu finansiście, a ten jak się okazało jest bardzo religijny, w języku „postępowców” jest „ciemnogrodzianinem”, ale to właśnie on pozwolił na kręcenie programów o demonicznym ranczo, pokazał światu okruchy prawdy.

W lipcu 2020 na kanale History Channel pokazano ósmą część serii programów „Przeklęte ranczo skinwalkera” (będącą jednocześnie częścią pierwszą nowej – zapowiedzią kolejnych). Ujawniono w niej szereg wstrząsających informacji! Jak pisaliśmy, ranczo, a właściwie istoty które nim rządzą, potrafią dokonywać wielu rzeczy, okaleczać bydło, powodować niezrozumiałe dla ludzi zjawiska czaso-przestrzenne a nawet coś na kształt „cudów” ! W ósmej części pojawił się bohater znany z poprzednich siedmiu odcinków – niebieskooki i blond włosy doktor Travis Taylor – inżynier kosmiczny (także NASA), naukowiec optyczny, pisarz science fiction, wykładowca.

Posiada aż trzy doktoraty więc mówimy tu o wybitnej osobowości, ale nie to jest jeszcze tak istotne. W poprzednich 7 częściach ekipa badaczy została silnie napromieniowana, również promieniami gamma, wyjątkowo silną dawkę promieni, i to kilkakrotnie, otrzymał wspomniany Travis Taylor, u którego po pewnym czasie na skórze pojawiły się dziwne ślady oparzeń. Z programów wynika, że przez czas kilku miesięcy zamieszkiwania i prac badawczych na ranczo, był głównym motorem napędowym nowych eksperymentów nieznanych zjawisk jakie tam się pojawiają, co prawdopodobnie spowodowało zdenerwowanie istot innowymiarowych !

I tak dochodzimy do sedna, do kluczowych informacji z ósmej części, w programie pokazano wyraźne zdjęcia rentgenowskie dłoni Travisa. Po nakręceniu siedmiu programów Taylor zaczął mieć poważne problemy zdrowotne, jeden z palców, a dokładniej kość palca zaczęła mutować i rosnąć, prawie przebijając boleśnie skórę, powodując niemożność używania dłoni, był to oczywisty efekt choroby popromiennej. Przeprowadzono operację koścca dłoni, piłowano kość tak by można było prowadzić normalne życie. To nie są przelewki, ranczo, a właściwie te inteligencje mogą zabić ! Jest tego, to znaczy szokujących informacji z udziałem Travisa Taylora, jakie nie zostały pokazane w serii History Channel – znacznie więcej.

Duża część została zaprezentowana w wywiadzie na żywo z dr Travisem Taylorem,  jaki przeprowadziła gwiazda amerykańskiej ufologii – Richard Dolan, jej angielski tytuł to: „Skinwalker Ranch Secrets: Richard Dolan Interviews Travis Taylor” (dolepiony do artykułu). Jak słyszymy Travis początkowo podszedł do tego tematu jako sceptyczny wobec wszelkich zjawisk paranormalnych dotyczących rancza, jest to typowe dla większości naukowców materialistów, co również mogło mieć wpływ na zachowanie obcych inteligencji, jednak, jak wyjaśnia podczas wywiadu, zdecydowanie nie jest to już jego pozycja-pogląd! Coś się tam dzieje i jego zdaniem obce moce wydają się być inteligentne i znacznie przekraczają nasze zbyt ludzkie możliwości pojmowania otaczającej nas rzeczywistości.

Richard Dolan zadał wiele ciekawych pytań, na które otrzymał niezwykłe odpowiedzi. Przykładowo Travis twierdzi, na podstawie własnych badań, że od przybycia na ranczo zaczął miewać dziwaczne niepokojące sny, a nawet straszne horrory, było ich tak dużo i to w przeciągu pobytu na tym terenie, iż znacznie przekroczyły całkowitą ilość jakie miał przez cały okres swojego życia! Mieszkając w wygodnym wozie kempingowym, był w nocy co chwilę budzony przez psa, po czym następowała seria niewyjaśnionych zjawisk, a gdy kład się ponownie spać zaczynały się horrory.

Najdziwniejszą rzeczą jakiej doświadczył było jego zniknięcie z tej rzeczywistości, z rancza, dematerializacja trwała 14 sekund, tak twierdzi ekipa filmowa nie było go przez 14 sekund na nagraniu, on sam jest święcie przekonany, że pamięta co robił w czasie owych 14 sekund gdy był nagrywany, był świadomy jak twierdzi, i przebywał na ranczo. Z punktu widzenia ufologii mógł mieć wtłoczony „film” – implant pamięciowy, lub ktoś go rzeczywiście przeniósł w czasie…

Na ranczo dochodzi do anomali czaso-przestrzennych, jedną z prób wyjaśnienia jest istnienie tam portali międzywymiarowych, których otwarcie powoduje silne promieniowanie całej gamy częstotliwości – obserwowanych i rejestrowanych na terenie „skinwalkera”. Travis uważa, że ranczo (albo inteligencje tam przebywające) reaguje na poziom ludzi tam przybywających i dopasowuje/ją działania do inteligencji istot ludzkich.

Ranczo, a właściwie obce moce najwyraźniej „kodują” sobie każdą osobę z jaką mają styczność, co jak opowiada amerykański naukowec objawia się tym, że nawet gdy wrócił do domu oddalonego o kilka tysięcy kilometrów od rancza, inteligencje te podążały za nim cały czas! Niby pół żartem wspomniał o tym w ósmej części, kiedy stwierdził przed kamerami, że przez wiele miesięcy, po nakręceniu serii, oglądał się cały czas za siebie, wydawało mu się, że „ktoś za nim chodzi„. Obcy powodowali bardzo tajemnicze zjawiska w jego rodzinnym samochodzie kiedy jechał z członkami swojej rodziny, w jego mieście, oddalonym od rancza tysiącami kilometrów.

Naszym zdaniem widać tu jedną szczególną rzecz, chodzi o sygnały Obcych, jakie wysyłają gościom tam przybywającym – oni nie patyczkują się z ludzmi, których podejście do nich jest typowo materialistyczno-darwinowskie, jakoby byli „kosmitami”, jakimiś „gwiezdnymi Star Trekowiczami”, każdy materialista i poszukiwać prostackich „ufonautów”, pozbawiony duchowości, lub szerszego spojrzenia na świat i rolę w nim istoty ludzkiej – stworzonej na obraz i podobieństwo Boga Jezusa, dostaje ostre lanie !

UFOnauci mają wszystkich naukowców (lenionowsko-marksistowskich szczególnie) w „czterech literach”, jeśli w ogóle je posiadają, bo naszym zdaniem mówimy tu o bytach anielskich, demonicznych, czy duchach (Jeśli trzeba, potrafiących przyjąć na krótki czas „naturę ludzką” – zmaterializować się w postaci humanoida).

Niestety nawet w środowisku UFologów jest wielu, którzy wciąż, z uporem maniaka, wmawiają wszystkim, że UFO to „kosmici”, a Matka Boska z Fatimy, gdzie widziano „cud Słońca”, to też istota UFO, tyle, że przebrana za Maryję. Skoro tak, to w czym problem ? Dlaczego całe środowisko UFO wielbicieli nie zaczyna pielgrzymować do Maryii ? Przecież dokonuje cudów, wielu zostaje uleczonych ? Naucza o swoim Synu Zbawicielu, kochającym ludzi i jak dostać się do nieba – wyjść z diabelskiego koła samsary.

Co ciekawe, ekipa rancza zaprosiła tam głownego szamana indian, który odprawił duchowy rytuał, modlił się przed kamerami do Boga Wszemogącego (a nie do jakiegoś posągu!), by naukowcy nie zostali poszkodowani, choć ostrzegł ich, że jeśli byty te nie będą chciały ich obecności tam, to dadzą im się we znaki. Stwierdził również, że istnieją istoty dobre i złe, świat ciemności i światła. (Poniżej proszę zwrócić uwagę na „szamański trójkąt” indian z terenów „Skinwalkera” ! Jest zwrócony ku dołowi !

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OKULTYZM, DEMONY I UFO – CZYM JEST DEMONICZNE RANCZO SKINWALKER’A

Globalna Świadomość11 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZYM TAK NA PRAWDĘ JEST ”ZŁO” – CZY JEST TO ISTOTA OSOBOWA ?Następny artykuł”PRZEDRESETOWA SZKLARNIA” – JAK WYGLĄDAŁ ŚWIAT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSIRIS-REX – NASA SPROWADZIŁA ”COŚ” DZIWNEGO NA ZIEMIĘ ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • OKULTYZM, DEMONY I UFO – CZYM JEST DEMONICZNE RANCZO SKINWALKER’A
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?