Alternatywna historia świata

TAJNE ARCHIWA BIBLIJNYCH GIGANTÓW

TAJNE ARCHIWA BIBLIJNYCH GIGANTÓW

Skłaniam się do stwierdzenia, że przed potopem istniała cywilizacja o wiele bardziej rozwinięta technologicznie aniżeli współczesna cywilizacja. Ten rozwój cywilizacji na poziomie technologicznym doprowadził do znacznej brutalizacji życia społecznego. Ponad to przed potopem rozkwitał kult „złych duchów”, kulty „satanistyczne”, i szeroko pojęty „okultyzm”. To wszystko i wiele więcej, o czym po prostu nie wiemy, doprowadziło do potopu.

,,A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną niechaj, więc żyje tylko sto dwadzieścia lat. A w owych czasach byli na ziemi giganci a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to, więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.’’

Stary Testament: Księga Rodzaju.

To, że historia naszej planety, historia pochodzenia ludzkości, jest zakłamywana, wypaczana i deformowana, dla osób przebudzonych stanowi fakt. Po prostu tutaj nie ma potrzeby dyskutować gdyż tak już jest: że to FAKT. Spójrzcie tylko na historię II wojny światowej, gdzie obecnie wypacza się całkowicie prawdę i z Niemiec czyni ofiary a z Polski agresorów, nazistów, powszechnych morderców żydów i prowodyrów wybuchu globalnego konfliktu.

Zatem jeżeli od II wojny światowej nie minęło wiele czasu a już czyni się wypaczenie z prawdy historycznej to czyż nie jest o wiele prostszym wypaczenie prawdy historycznej o początkach ludzkości i Ziemi? O tym co działo się tysiące lat wstecz? Otóż jest to banalnie proste, a jeżeli do tego nasi słuchacze, nasi odbiorcy wykazują niski poziom intelektualny, wówczas takim osobom można wmówić wszystko (nawet to, że są one chore na BEZOBJAWOWĄ chorobę).

A jak wiemy poziom nauczania jest systematycznie zaniżany, inteligencja wśród młodych ludzi dramatycznie spada. Tak więc dodajcie jeden plus dwa i otrzymacie wynik nadchodzącej przyszłości oraz odpowiedź na to czy można zakłamać przeszłość w teraźniejszości. I najważniejsze, otóż jeżeli człowiek nie wie skąd przychodzi to de facto nie wie również dokąd zmierza a jego życie traci na sensie i głębi powołania.

Kto włada teraźniejszością, w tego rękach przeszłość. Kto włada przeszłością, opanuje przyszłość.”

George Orwell.

Dlatego właśnie tak ważna jest prawda, dobro, szczytne idee, szlachetność, świadomość istnienia, świadomość otaczającej nas rzeczywistości, przebudzenie, wiara, nadzieja, miłość, wytrwałość w dążeniu do światła, do chrześcijańskiego oświecenia. Pisząc w całkowitym skrócie: „bardzo ważnym jest pośród oparów absurdu tego świata, odnaleźć Boga, bo jeżeli odnajdziemy Boga to odnajdziemy źródło prawdy a wówczas wszystko inne będzie nam dane.

W mojej opinii informacja o tym, że na świecie istnieli giganci, o których istnieniu wspomina Biblia, jest jedną z najważniejszych informacji jakie w chwili obecnej można ujawniać, rozpowszechniać i wyjaśniać. Jest to informacja całkowicie burząca piramidę kłamliwej historii jaką naucza się w szkołach i promuje w mediach. Tego typu informacje stanowią wyłom, stanowią młot, który niszczy fundamenty „kłamstwa historycznego” o pochodzeniu ludzkości.

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.”

George Orwell.

Tego typu informacje stanowią początek końca nieświadomości, jednak to od człowieka zależy czy podejmie ten temat i podąży w kierunku odpowiedzi zgodnych z faktami. Wielokrotnie pisaliśmy o istnieniu „biblijnych gigantów” i pisać nadal będziemy z przyczyn wyżej wspomnianych. Dziś natomiast pragniemy stworzyć pewnego rodzaju mini kompendium wiedzy w tej materii oraz ubogacić je w liczne fotografie dokumentujące fakt istnienia „biblijnych gigantów”Fotografii dokumentujących fakt istnienia kłamstwa historycznego sięgającego czasów początku.

W swoim życiu czytając wiele książek w tej materii oraz publikacji naukowych (sporządzonych przez naukowców wyklętych przez mainstream naukowy), dotarłem do licznych informacji o tym, że na przykład szczątki „biblijnych gigantów” w głównej mierze znajdują się obecnie na Wyspie Wielkanocnej. Tą hipotezę potwierdza także Błogosławiona Katarzyna Emmerich, jedna z największych mistyczek Kościoła a także Stygmatyczka. W mojej opinii jest to pewne źródło informacji.

Na Wyspie Wielkanocnej znajdują się gigantyczne posągi przedstawiające nic innego jak gigantów. Jednakże świat naukowy, ten zakłamany i przekupiony, nie uzna tego faktu, gdyż potwierdzałby on doniesienia z Biblii. A jak wiemy współczesny świat wszelkimi sposobami zwalcza Biblię, chrześcijaństwo, zatem posługuje się także nauką, która notabene stała się nowym przeklętym bożkiem ludzkości.

Nastanie wielkie zniszczenie na całej ziemi, nastanie potop przez cały rok będzie wielkie zniszczenie na ziemi. Ale to dziecko, które ci się urodziło, zostanie ocalone na ziemi i jego trzej synowie zostaną zbawieni razem z nim. Kiedy wszyscy ludzie, którzy są na ziemi, umrą, on i jego synowie uratują się.

Kara nadejdzie albowiem zrodzą się na ziemi giganci, ale nie z ducha, lecz z ciała i będzie wielki gniew na ziemi, ale ziemia zostanie oczyszczona z wszelkiego zepsucia. A teraz powiedz swojemu synowi Lamechowi, że ten, który mu się urodził, jest naprawdę jego synem. Daj mu na imię Noe, on będzie dla ciebie nadzieją, iż on i jego synowie zostaną ocaleni ze zniszczenia, które przychodzi na ziemię z powodu grzechu i wszelkiej nieprawości, która zostanie popełniona za ziemi za jego dni.”

Fragment pochodzący z Księgi Henocha.

Powyższy fragment pochodzi z „Księgi Henocha”, który wielu określa mianem: „Apokalipsy Noego”. Jest to fragment niezwykle ważny w chronologii historii ludzkości. Fragment wyjaśniający nastanie potopu a także zawierający informacje o zrodzeniu gigantów na ziemi. Jak wiemy ze starożytnych pism, pojawienie się gigantów stało się wielkim przekleństwem dla mieszkańców ziemi, co w znacznym stopniu przyczyniło się do nadejścia: „kary potopu”.

Kolejnym aspektem jest to, że „Biblijni Giganci” potwierdzają „Biblijny Potop”, a ten powiązany jest z postacią „Noego z Biblii”. Innymi słowy puzzle układają się w całość a naszym oczom krok po kroku ukazuje się PRAWDZIWA historia początków istnienia ludzkości. Zatem PRAWDA zawarta została na kartach Biblii a każdy kto poszukuje odpowiedzi zgodnych z prawdą, a które nie są ugruntowane w informacjach zawartych w Biblii, ten poszukuje wiatru w polu, zbiera plewy i tworzy z nich KŁAMSTWO.

Lecz mężowie, którzy razem z nim byli, rzekli: Nie możemy wyruszyć przeciw temu ludowi, bo jest silniejszy od nas. I rozgłaszali złe wiadomości o kraju, który zbadali, mówiąc do Izraelitów: Kraj, któryśmy przeszli, aby go zbadać, jest krajem, który pożera swoich mieszkańców. Wszyscy zaś ludzie, których tam widzieliśmy, są wysokiego wzrostu. Widzieliśmy tam nawet olbrzymów – Anakici pochodzą od olbrzymów – a w porównaniu z nimi wydaliśmy się sobie jak szarańcza i takimi byliśmy w ich oczach.”

Stary Testament: Księga Liczb 13:31-33.

Drodzy Czytelnicy, skłaniam się do stwierdzenia, że przed potopem istniała cywilizacja o wiele bardziej rozwinięta technologicznie aniżeli współczesna cywilizacja. Ten rozwój cywilizacji na poziomie technologicznym doprowadził do znacznej brutalizacji życia społecznego. Ponad to przed potopem rozkwitał kult „złych duchów”, kulty „satanistyczne”, i szeroko pojęty „okultyzm”. To wszystko i wiele więcej, o czym po prostu nie wiemy, doprowadziło do potopu.

Kolejnym elementem puzzli, który należy wziąć pod uwagę, nawet jako forma ciekawostki jest to, że według Indian Macuxi z Amazonii, rozległa sieć tuneli łączy nasz świat z tajemniczymi komorami znajdującymi się pod powierzchnią. Indianie Macuxi są rdzennymi mieszkańcami Amazonii, w krajach takich jak Brazylia, Gujana i Wenezuela. Ich legendy donoszą o przejściu łączącym powierzchnię naszej planety z wnętrzem Ziemi.

Indianie Macuxi do roku 1907 wkraczali do jaskini i podróżowali nią od 13 do 15 dni, aż dotarli do wnętrza planety. To tam ma znajdować się druga strona świata, gdzie nadal żyją potomkowie gigantów i stworzenia, które mają około 3-4 metry wysokości. Niektóre nurty archeologiczne utrzymują, że system tuneli i jaskiń został stworzony przez Atlantów, którzy od zawsze dążyli do osiągnięcia pełni władzy na Ziemi.

A teraz Szanowni Państwo na koniec kilka fotografii ukazujących prawdę:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJNE ARCHIWA BIBLIJNYCH GIGANTÓW

Globalna Świadomość12 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułAHNENERBE – CZY OKULTYSTYCZNE STOWARZYSZENIA HITLERA DZIAŁAJĄ DO DZIŚ ?Następny artykułTAJEMNICA ”ŚWIĘTEGO OGNIA” – DO CZEGO SŁUŻYŁY ”ŚWIĄTYNIE RELIGIJNE”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU LUDZKIEGO ANTYCZNE WOJNY ATOMOWE TO FAKT – PRZEDRESETOWE BUNKRY ATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNE ARCHIWA BIBLIJNYCH GIGANTÓW
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?