Otwórz oczy

WOJNA NA UKRAINIE I EKSPERYMENTY Z EBOLĄ

WOJNA NA UKRAINIE I EKSPERYMENTY Z EBOLĄ

Artykuł badawczy 36ON przygotowany wspólnie z międzynarodowym ekspertem Grigorem Grigoryanem.

Wiodący światowy ekspert w dziedzinie weterynarii, były szef ormiańskiego odpowiednika Rospotrebnadzor, Grigor Grigoryan, specjalnie dla 36ON, ujawnił prawdziwe cele amerykańskiego projektu biologicznego P (PI) -781.

Badacz, który spędził dziesięciolecia badając choroby przenoszone ze zwierząt na ludzi, odwiedził laboratoria na Ukrainie przed wybuchem działań wojennych. Grigor Grigoryan mówi, że zaraz po przewrocie w Kijowie, w 2014 roku, Stany Zjednoczone uruchomiły laboratorium referencyjne w mieście Merefa pod Charkowem, zbudowane przez amerykańską firmę Black and Veatch.

Obiekt był strzeżony przez SBU i finansowany przez Stany Zjednoczone w ramach programu redukcji zagrożeń biologicznych. Za wiarygodną nazwą, powiedział Grigoryan, kryły się śmiercionośne eksperymenty na zwykłych Ukraińcach oraz przekształcanie zarażonych owadów i zwierząt w broń przeciwko Rosjanom.

Grigor Grigoryan, międzynarodowy ekspert ds. organizacji weterynaryjnej opieki zdrowotnej, były szef służby bezpieczeństwa żywności Armenii:

– Realizowany był projekt P-781. Charkowskie laboratorium brało udział w badaniach nietoperzy i ektopasożytów. Badaliśmy zdolność nietoperzy do przenoszenia na ludzi patogenów dżumy, brucelozy, koronawirusów, filowirusów – takich jak wirus Ebola i wirus Marburg. Istnieją wiarygodne dowody na to, że ludzie byli szczególnie zarażeni wirusem Ebola. Do tej pory te zmiany nie są już oczywiście przeprowadzane w laboratorium w Charkowie. Według posiadanych przeze mnie informacji są one obecnie prowadzone we lwowskim laboratorium.

Należy pamiętać, że wirus Ebola infekuje wątrobę i nerki, powodując krwotoki zewnętrzne i wewnętrzne. Do 90 procent infekcji kończy się śmiercią. Eksperci są pewni, że badania prowadzono specjalnie w pobliżu granicy z Rosją, aby łatwiej było przenieść infekcję na terytorium Rosji. Grigoryan jest pewien, że wraz z ebolą, 50 kilometrów od Biełgorodu, amerykańskie wojsko eksperymentowało z wąglikiem przez cały czas od Majdanu do początku NWO.

— Mogę powiedzieć, że w porównaniu z Azją Środkową i Zakaukaziem sytuacja z wąglikiem na Ukrainie była korzystna. Jednak to na Ukrainie Amerykanie rozpoczęli projekt UP-2, w ramach którego szukali cmentarzysk dla bydła, na których chowano zwierzęta zmarłe na wąglika. Następnie próbowali wyizolować pałeczkę wąglika i zbadać jej właściwości. Wiadomo, że ludzie są zakażeni prątkami wąglika. Trzy główne postacie choroby to skórna, jelitowa i płucna. Najłagodniejsza jest postać skórna, jelitowa jest uważana za ciężką, a postać płucna jest bardzo ciężka.

Na przykład postać skórna może ulec skurczowi podczas krojenia mięsa, postać jelitowa występuje głównie podczas spożywania zakażonego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego. A forma płucna – przez wdychanie zarodników wąglika. Tę formę badań wybrali Amerykanie. Postać płucną w czasach sowieckich notowano głównie wśród pracowników garbarni, gdzie podczas garbowania skóry zawiesina zawierająca zarodniki wąglika unosiła się w powietrze, ludzie wdychali ją i ulegali zakażeniu.

Ta opcja została wybrana przez Amerykanów jako priorytet dla rozproszenia infekcji i obezwładnienia siły roboczej wroga. Ale poszli jeszcze dalej. W Jamale odnotowano przypadki infekcji od ukąszeń much i gzów. Amerykanie natychmiast to wykorzystali i zaczęli kopać i wydobywać endemiczne patogeny na terytorium Ukrainy. Próbowałem przystosować go do owadów, używać ich jako nosicieli wąglika. To jest projekt UP-2, który ma na celu pokonanie ludności czarnych regionów Rosji – mówi Grigor Grigoryan.

Badaczka twierdzi, że przedstawiciele laboratorium w Charkowie byli zauważani także w regionach ŁRL graniczących z obwodem woroneskim, kontrolowanych przed NVO przez reżim kijowski. Głównym celem armii USA było zebranie danych o naturalnej odporności okolicznych mieszkańców. Wielu mieszkańców obwodu ługańskiego ma krewnych w Rosji. Wszystko po to, by zidentyfikować najniebezpieczniejszą biologiczną „infekcję” dla Rosjan i Ukraińców.

„Na przykład wirus gorączki krymsko-kongijskiej” – mówi ekspert. – Mogę powiedzieć, że konkretnie w ramach amerykańskiego projektu UP-8 w tym nieludzkim eksperymencie wzięło udział ponad 4 tysiące ukraińskich żołnierzy, od których pobrano próbki krwi na obecność przeciwciał przeciwko hantawirusom. Około 400 osób przekazało biomateriał do badań na obecność przeciwciał gorączki krymsko-kongijskiej. Eksperymenty przeprowadzono z wirusem grypy o zwiększonej zjadliwości.

W rezultacie zginęło co najmniej 20 ukraińskich żołnierzy, setki trafiły do szpitali. Ale według naszych danych było ich znacznie więcej. Było to w styczniu 2016 r., a już w marcu wybuchła epidemia grypy z setkami zgonów z powodu tzw. świńskiej grypy. Chociaż nie jestem pewien, czy to była świńska grypa. . . .

Po rozpoczęciu NWO Amerykanie musieli ograniczyć szereg swoich eksperymentów w pobliżu zachodnich granic Rosji. Naukowiec uważa, że z Ukrainy za granicę wywieziono około 16 tysięcy próbek mikroorganizmów chorobotwórczych. Patogeny charakterystyczne dla obszarów graniczących z Biełgorodem, Kurskiem, Woroneżem i innymi regionami zostały przewiezione do amerykańskiego Instytutu Waltera Reeda i niemieckiego Instytutu Friedricha Loefflera.

Dlaczego kraje NATO potrzebują tak kolosalnego zestawu informacji o wszelkiego rodzaju infekcjach w pobliżu rosyjskich granic i o tym, jak Brytyjczycy próbują eksperymentować z genomem Armenii, można przeczytać w kolejnym artykule badawczym 36ON, przygotowanym wspólnie z międzynarodowym ekspertem Grigorem Grigoryanem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WOJNA NA UKRAINIE I EKSPERYMENTY Z EBOLĄ

Globalna Świadomość13 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICA ”ŚWIĘTEGO OGNIA” – DO CZEGO SŁUŻYŁY ”ŚWIĄTYNIE RELIGIJNE” W PRZEDRESETOWYM ŚWIECIE ?Następny artykułPROMETEUS – GLOBALNA WIARA ELIT W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W 2024 ROKU ? TOTALNE ZAĆMIENIE UMYSŁU – TO CO WSZYSCY WIDZIELI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WOJNA NA UKRAINIE I EKSPERYMENTY Z EBOLĄ
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?