extra-terrestrial

PENTAGON POTWIERDZA – ”ONI JUŻ CZEKAJĄ W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ”

PENTAGON POTWIERDZA – ”ONI JUŻ CZEKAJĄ W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ”

Każda religia ma swój własny, unikalny pogląd na wszechświat i jego pochodzenie. Na przykład w chrześcijaństwie Bóg jest twórcą wszystkich rzeczy, w tym kosmosu. W islamie nieskończona przestrzeń jest również uważana za stworzenie Allaha.

W buddyzmie kosmos jest postrzegany jako nieskończona przestrzeń, w której wszystkie zjawiska są w ciągłym ruchu i zmianie. W hinduizmie opisuje się ją jako nieskończoną i wieczną i wierzy się, że wszystkie żywe istoty są z nią połączone.

Ogromny metalowy obiekt poruszał się przez nieskończoną ciemność przestrzeni. Jego kształt przypominał ogromne cygaro pokryte metalowymi płytami.

Kiedy astronomowie odkryli asteroidę 'Oumuamua w 2017 roku, byli zdumieni jej dziwnymi cechami. Obiekt ten był długi i wąski, jak cygaro, i poruszał się z prędkością, której nie można wyjaśnić grawitacyjnym wpływem słońca. Te czynniki sprawiły, że wielu naukowców uznało 'Oumuamua za sondę obcych.

„Oumuamua jest czymś wyjątkowym” – mówi profesor Uniwersytetu Harvarda Avi Loeb. „Nie możemy wyjaśnić jej kształtu i ruchu za pomocą naszych obecnych modeli dla asteroid i komet”.

Niektórzy eksperci spekulują, że 'Oumuamua może być szczątkami rozbitego statku obcych. Inni uważają, że może to być sonda wysłana przez inną cywilizację w celu zbadania naszej planety.

„Jeśli to rzeczywiście jest sonda, to możemy założyć, że została stworzona, aby badać naszą planetę” – mówi astrofizyk Avi Loeb. „Może szukają życia na innych planetach i chcą dowiedzieć się więcej o naszej planecie i jej mieszkańcach”.

Dlaczego więc asteroida z sondą nie miałaby być zwiastunem kosmicznego mega statku? Czy sonda nas znalazła, przeskanowała, a właściciele zareagowali na jej sygnał? Jedno wydarzenie następuje po drugim, przyczyna i skutek.

A swoją drogą, ludzie już wcześniej zauważali podobne „niemożliwe” asteroidy. Na przykład w 2017 roku widziano asteroidę o nazwie 2017 U1, która również miała nietypowy kształt i poruszała się z prędkością przekraczającą grawitacyjne oddziaływanie Słońca. Proszę zwrócić uwagę na rok obserwacji – 2017.

 • 4 lutego 2023 roku zestrzelono pierwszy niezidentyfikowany obiekt latający, podobny do balonu.
 • Od 10 do 11 lutego – drugi niezidentyfikowany obiekt latający został zestrzelony u wybrzeży Alaski.
 • 12 lutego – kolejny: nad Jukonem w Kanadzie. A po tym – czwarty: na granicy z Kanadą w pobliżu jeziora Huron.
 • Drugie UFO było wielkości małego samochodu, leciało z prędkością 30-65 km / h, nie manewrowało i przypominało zachowaniem drona. Trzecie zostało opisane jako cylindryczne. Czwarty był ośmiokątny, z niezrozumiałymi nitkami zwisającymi z krawędzi. Tego samego dnia, kiedy czwarty niezidentyfikowany obiekt latający został zestrzelony nad Ameryką, kolejne UFO niespodziewanie odwiedziło przestrzeń powietrzną nad portem Qingdao w Chinach.
 • 14 lutego na granicy Chin z Rosją mieszkańcy miasta Qiqihar zobaczyli na niebie łańcuchy poruszających się świecących kul, które na przemian błyskały i gasły.

Tajne dane Pentagonu na temat obcych ujawnione

„Istnieje możliwość, że pozaziemskie statki-matki i mniejsze sondy mogą odwiedzać planety układu słonecznego” – powiedział Sean Kirkpatrick, główny ufolog Pentagonu, jak go nazywano. Jest on dyrektorem AARO, czyli All-domain Anomaly Resolution Office, utworzonego niedawno przez amerykańskie wojsko.

Nieco wcześniej w podobnym „ufologicznym” duchu wypowiedział się generał Glen VanHerck, szef Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej (NORAD). Stwierdził, że Pentagon nie porzuca wersji, że UFO lub UAP, w obecnej terminologii, zostały stworzone przez obcych.

Obecne teleskopy nie wykrywały „lądowania” obcych, ponieważ sondy są małe i odbijają niewiele światła słonecznego. Ale jedna z nich, jak się wydaje, mimo wszystko dała się złapać, jak się później okazało, wojsko, które odkryło obiekt, utajniło informacje dotyczące jego lotu. Według obserwacji Loeba i jego współpracownika Amira Siraja, 8 stycznia 2014 roku ciało o wielkości około metra i wadze około pół tony weszło w atmosferę Ziemi i jeszcze tego samego dnia wpadło do Oceanu Spokojnego w pobliżu Papui Nowej Gwinei.

Obiekt poruszał się dwukrotnie szybciej niż 'Oumuamua – z prędkością 216 000 kilometrów na godzinę. Dla meteorytów i asteroid krążących w Układzie Słonecznym taka prędkość nie jest typowa.

Naukowcy przedstawili swoje argumenty w artykule, który został wysłany do The Astrophysical Journal Letters, ale do publikacji nie doszło. Interweniowało United States Space Command (USSC), rzekomo dlatego, że Loeb i Siraj wykorzystywali dane z satelity szpiegowskiego Departamentu Obrony i stacji śledzących. Z ich pomocą wojsko kontroluje ruch rakiet balistycznych i rozpoznaje eksplozje jądrowe. Ujawnienie danych ujawniłoby możliwości systemu.

Ale nagle, na początku kwietnia 2022 roku, generał porucznik John Shaw, zastępca dowódcy USSC, wysłał do NASA specjalne memorandum, w którym przyznał, że naukowcy prawidłowo określili prędkość obiektu i że jego położenie wysokościowe – wraz z hiperboliczną trajektorią obiektu, niezaprzeczalnie wskazuje, że nie jest on lokalny, lecz międzygwiezdny.

Znane jest miejsce upadku obiektu, które Loeb, a teraz Kirkpatrick i kto wie, może całe AARO uważają za automatyczną sondę obcych. Pozostaje ją odnaleźć. Naukowcy określili obszar, na który zostanie wysłana ekspedycja: rozmiar 10 na 10 kilometrów nie jest aż tak duży, by skomplikować misję poszukiwawczą, a dodatkowo obiekt musi być magnetyczny, co ułatwi zadanie.

Poszukiwania będą odbywać się w ramach projektu badawczego „Galileo”. Sama wyprawa jest już w pełni finansowana.

Jednocześnie ma ona odnaleźć inne sondy – te, które wciąż znajdują się w przestrzeni kosmicznej i kryją się wśród licznych obiektów bliskich Ziemi. Planuje się ich szukać za pomocą obserwatorium Very C. Rubin, wyposażonego w szerokokątny teleskop odbijający, który od tego roku zacznie fotografować niebo z wysokiej góry Cerro Pachon w Chile.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PENTAGON POTWIERDZA – ”ONI JUŻ CZEKAJĄ W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ”

Globalna Świadomość20 marca 20236 sierpnia 2023

Tajne dane Pentagonu na temat obcych ujawnione

„Istnieje możliwość, że pozaziemskie statki-matki i mniejsze sondy mogą odwiedzać planety układu słonecznego” – powiedział Sean Kirkpatrick, główny ufolog Pentagonu,

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY OBECNIE NA ZIEMI TRWA GEO-WOJNA ?Następny artykuł”NET ZERO” – NADCHODZI NOWA DIABOLICZNA AGENDA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • PENTAGON POTWIERDZA – ”ONI JUŻ CZEKAJĄ W NASZEJ PRZESTRZENI KOSMICZNEJ”
 • Tajne dane Pentagonu na temat obcych ujawnione
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?