Świat jest inny

PROJEKT HAARP, ELF I GWEN – TOTALNA KONTROLA POGODY ZACHOWAŃ I MYŚLI LUDZKICH

PROJEKT HAARP, ELF I GWEN – TOTALNA KONTROLA POGODY ZACHOWAŃ I MYŚLI LUDZKICH

Nadajniki systemu GWEN umieszczone są w odległości 200 mil (ok.322 km), pracują one na dowolnej częstotliwości i są dostosowywane do natężenia pola geomagnetycznego.

Działają one w zakresie LF 150 i 175 kHz, emitują one również fale w głównym zakresie VHF i dolnym zakresie UHF 225 – 400 MHz.

Stacje GWEN, transmitują sygnał kołowy 360 stopni w odległości do 300 mil. Oznacza to nachodzenie na siebie mocy nadajników.

Cały system składa się z setek nadajników pokrywających cały świat. Nadajniki znajdują się na wieżach o wysokości od 90-160 m.

Fale nie rozchodzą się tylko w atmosferze, ale również wnikają w głąb gleby. (120 metrów w głąb ziemi.)

Jest to aktywny system kontroli umysłu, mogący wpływać na hipnotyzowanie ludzi, skąpanych w fali elektromagnetycznej.

1. kontrolowanie pogody,
2. kontrola umysłu,
3. kontrola nastroju ,
4. wysyłania infradźwięków tworzących iluzje syntetycznej telepatii, jest to forma połączenia z ofiarami projektów rządowych, noszących implanty.

GWEN, współpracuje z amerykańskim i rosyjskim systemem HAARP i rosyjskimi nadajnikami systemu Woodpecker.

Rosyjski system SURA, Woodpecker oraz Elate, świadczą usługi pogodowe dla państw handlowych i międzynarodowych korporacji, są one identyczne pod względem technologicznym z amerykańskimi systemami HAARP, ELF, GWEN.

Największe powodzie jakie nastąpiły w 1993 roku na zachodnim wybrzeżu USA, były spowodowane działaniem systemu GWEN.

Rosja i USA, podzieliły się dostępem do 10 największych głównych rzek świata, przez co mogą kontrolować opady deszczu, katastrofy naturalne i wylewanie rzek i ich dopływów.

Wieże systemu GWEN, umieszczono m.in : wzdłuż rzek Missouri i Mississippi, wystarczy 40 dni i nocy, aby wytworzyć prawdziwy pogodowy armagedon.

Jeśli dodamy do tego jeszcze włączone systemy HAARP, SURA i Woodpecker, doprowadzimy do stworzenia rzek energii płynących tysiące mil po niebie, aby wywołać nienaturalne stany pogodowe w dowolnym miejscu na świecie.

Zdalna kontrola głównych rzek, powoduje zalania i straty w rolnictwie wynoszące od $ 12-15 mld rocznie.
Niszczone zbiory mogłyby wyżywić 2 mld ludzi, bez potrzeby hodowania roślin typu GMO.

W 1963 roku, dr Robert Beck zbadał wpływ zewnętrznych pól magnetycznych na fale mózgowe, pokazując związek, między słonecznymi burzami magnetycznymi, a zwiększoną ilością przyjęć u psychiatrów.

Przez dziesiątki lat narażono tysiące więźniów i gospodarstw domowych, na działanie sztucznych pól magnetycznych, uzyskując identyczne wyniki jak w przypadku wpływu burz magnetycznych na słońcu na umysł ludzki.

Częstotliwość 60 Hz, generowana przez system ELF, jest dostrojona do pracy ludzkiego mózgu, wpływając niekorzystnie m.in: na tarczyce.

Dr Andrija Puharichu na przełomie lat 50/60-tych, odkrył, że fale mózgowe odpowiedzialne za proces jasnowidzenia odpowiadają zakresowi 8 Hz.

W 1956 roku, Puharichu, badał Indianina, który kontrolował świadomie swoje fale mózgowe, świadomość postrzegania myśli, również opierała się na zakresie fal 8 Hz.

Uzdrowiciele łączą się z pacjentami za pomocą świadomej formy kontaktu na częstotliwości 8 Hz, fale przechodzą do organizmu pacjenta, wpływając na regeneracje źle funkcjonujących organów.

Nasze mózgi, są bardzo podatne na wpływ dowolnej technologii mikrofalowej, które nigdy nie powinny trafić do naszych domów.

Telewizja, radio, sygnał satelitarny, bezprzewodowe technologie …, nie powinny nigdy powstać. Bowiem ich powstanie wiązało się z konkretnym celem – kontrolą społeczeństwa, za pomocą zbrodniczej technologii.

Mogliśmy ewoluować do samostanowienia i głębszych kontaktów myślowych, jednak niewolnicy, zostali spacyfikowani w oceanie fal i trucizn.

Puharichu eksperymentując odkrył, że :

A) osoba w otoczeniu fal o częstotliwości 7,83 Hz (puls Ziemi), czuje się dobrze i wytwarza odmienny stan świadomości.
B) osoba w otoczeniu fal o częstotliwości 10,80 Hz, zachowuje się irracjonalnie.
C) osoba w otoczeniu fal o częstotliwości 6,6 Hz, popada w depresje i łamie bariery moralne.

Puharichu, po seri doświadczeń w latach 60-tych, wiedział, że fale ELF zmieniają RNA i DNA, poprzez zerwanie wiązań wodorowych. Organy osiągają przez to wyższy wskaźnik wibracyjny.

Bawiąc się zakresem fal mózgowych 8 Hz, zaczął przyciągać zjawiska typu psi.

James Hurtak, który kiedyś pracował dla Puharichu, pisał w książce „Klucze Enocha”, że złamano promieniowanie ultrafioletowe spowodowane wiązaniami wodorowymi, przez co podniesiono wibracje ciała człowieka.

Puharichu zaprezentował wojsku wpływ fal ELF, na psychikę człowieka, a ci, nie chcieli mu na początku uwierzyć.

Ale, uwierzyli w to członkowie rządu światowego i fundacja Rockeffellera, przez co, jego dom w Nowym Jorku spłonął, a on sam uciekł do Meksyku.

Badania nad ELF, dostały się w ręce KGB, która zastosowała wpływ fal 10 Hz – stan hipnozy, w dniu 4 lipca 1976 roku, na personelu ambasady USA w Moskwie.

Rosja i Korea Północna, stosowały w latach 70-tych, fale ELF do wymuszania zeznań. Amerykanie w latach 60/90, stworzyli liczne sekty i kościoły, w celu sprawdzenia wpływu fal ELF, na wiarę i doznania religijne.

Sygnał rosyjskiego nadajnika nazywanego: „Dzięcioł” (Kijów), docierał do najdalszych zakamarków ziemi. Dzięcioł podawał sygnał harmoniczny na 5 różnych częstotliwościach. Nadajnik ELF został wybudowany według projektu Tesli z 1901 roku.

Jak sam Tesla twierdził : „Fal typu ELF, nic nie zatrzyma i nic ich nie osłabi … ”

Rosjanie, dopiero niedawno oddali Jugosławii dokumenty skonfiskowane w dniu śmierci Tesli.

Puharichu monitorowała rosyjski sygnał fal ELF, docierających do Meksyku w zakresie 5.340 MHz. Puharichu, po dłuższych negocjacjach uległ rządowi światowemu, rozpoczynając współpracę z CIA i fundacją Rockeffellera.

On i Dr Robert Beck, zaprojektowali urządzenie, do pomiaru tych fal i ich wpływu na ludzki mózg.

Puharichu, rozpoczął swoją pracę od usypiania psów, w na przełomie 1948/9 roku, zacząć eksperymentować na małpach, którym celowo zniszczył bębenki, tak aby, nie mogły odbierać dźwięków przez błonę bębenkową.

Odkrył nerw piórowy wykorzystywany, jako wewnętrzne ucho odbierające sygnały o niskiej częstotliwości.

To on stworzył implant dentystyczny, którego drgania, powodowały słyszenie „głosów w głowie”. Ok 500 tysięcy Amerykanów, może stać się samobójcami, mordercami lub marionetkami, mogącymi wykonywać dowolne zadania na zlecenie rządu i służb specjalnych.

Implanty szczepionkowe (grypa, zika, szczepienia dla dzieci…), i dentystyczne, są szerokości włosa. Miliony nieświadomych osób są radio sterowanymi maszynami.

Bioczipy, krążą w krwiobiegu i docierają do mózgu, co pozwala ofiarom słyszeć „głosy” za pomocą implantów produkowanych m.in, przez firmę Hitachi.

40 typów implantów produkowanych od późnych lat 40, do dnia dzisiejszego, było wyśmiewanych i traktowanych jako pozostałość po uprowadzeniach i działalności obcych, czego dopilnowały media, wytwórnie filmowe, internet i New Age’owe autorytety.

Tak chwalony, przez was projekt Blue Beam, powstał już w latach 30-tych, do kreowania holograficznych rzutów nadlatujących samolotów, ale to już widzieliście, kiedy rakiety przybrały kształt samolotów w dniu 11.09.2001 roku. Ten gadżet został też użyty, do kreowania fałszywej ideologii porwań przez UFO.

Kto udowodni, udział rządów narodowych, w uważanych za śmieszne, sensacyjnych uprowadzeniach. Przecież naukowcy i autorytety wyprawy wam mózgi, ich opinie są waszymi opiniami.

Wszyscy uważają uprowadzonych za świrów, którzy narażają sądy na kpiny. Bo przecież państwa, to biedne ofiary, eksperymentujące na niewolnikach. Jakiś celebryta, prezydent, bankster …, został zabity przez terrorystów, uprowadzony przez UFO … ?!

Mam w swojej prywatnej kolekcji ponad 100 chipów z serii Super-Hitachi (2007 rok). Tak naprawdę trudno mi powiedzieć ile ofiar mistrzów iluzji jest sterowanych za pomocą chipów w Polsce.

Chip mógł trafić do ciebie u dentysty, ginekologa, w szczepionce, lekarstwie … Możesz mieć setki chipów w samym domu, w sprzęcie elektronicznym, żarówkach, a nawet kieszeniach i jedzeniu … Po prostu, prawie ich nie widać …

Pływamy w złej wibracji, chorujemy, wariujemy, zabijamy, popadamy w depresje, demoralizujemy siebie, innych i umieramy nie osiągając nic wartościowego. Bowiem powołanie do życia, zniewolonych dzieci to absurd.

Skok ewolucyjny.

Nagły skok ewolucji ma polegać na wytworzeniu dwóch skrajnie odmiennych kast rasowych, co dziś jest już widoczne poprzez istnienie hierarchii.

Ci którzy opowiadają o tym, że było tak zawsze, że to naturalny stan rzeczy – najzwyklej w świecie kłamią, bowiem system kastowy, jest systemem istniejącym u zwierząt, insektów … System ten, został przeniesiony do świata wolnych ludzi przez cwaniaków, chcących żyć na cudzy koszt, za pomocą jawnego lub ukrytego niewolnictwa.

Ludobójstwo, może być obecnie zaprogramowanym aktem samopoświęcenia. Choroby tworzone przez elektro magnetyczne indukowanie, mogą usunąć w ciągu 100 lat miliardy ofiar raka …

A wy, nie oskarżycie o to rządów państw handlowych, wojska i korporacji, znajdując sobie winnych wśród siebie, poprzez medialne podszepty, opinie i działania.

Podpis ataku psychotronicznego.

Choroba elektromagnetyczna, nie jest uwzględniana w wynikach badań lekarskich, choć jest już szeroko rozpoznawana. Zawały, wylewy, udary … ,mają podpis choroby psychotronicznej i elektromagnetycznej.

Podpis, jest prosty do wychwycenia, ponieważ działanie fal ELF, wprowadza łatwy do zarejestrowania schemat drgań organów wewnętrznych.

Oczywiście dziwnym zbiegiem okoliczności, tego typu urządzenia, nie są na wyposażeniu szpitali…

Wzór halucynogenny, może być również kopiowany i przesyłany za pomocą fal ELF w celu wywołania powszechnych „wizji”. Holografia, manipulacja (szok przyszłości) i fale ELF. Pytanie co jest realne, a co jest tylko procesem manipulacji umysłem i obrazem.

O rozpylaniu chipów typu X, pisałem wam już w 2010 roku. Chip X dostając się do organizmu, programuje organizm za pomocą z góry ustalonej częstotliwości harmonicznej.

Jest to wzór śmierci, którego podpis znajdzie każdy mądry i uczciwy lekarz.

Ten podpis, zostałby znaleziony w moim organizmie, w czerwcu 2015 roku.

Smugi

Nad polską rozpylano szczególną mieszankę chemiczną powodująca apatię. Jak to działa : fluoryzacja wody, w połączeniu z aspartamem, wpływa na osłabianie woli, poprzez niekorzystny wpływ na lewy płat potyliczny.

Fluor i selen umożliwiają ludziom „słyszenie głosów i podszeptów”.
Fale ELF, powodują zakłócenia w procesach biologicznych, a te są aktywowane poprzez wprowadzenie do organizmu odpowiednich odczynników chemicznych.

Połączenie smug chemicznych i fal ELF, może doprowadzić do chorób, tworzenia wpajanych opinii, strachu, zmęczenia, czy magicznego snu hipnotycznego …

Niektóre, z badanych przez nas próbek smug chemicznych, zawierały aminokwasy, które powodowały wzrost świadomości i zwiększenie dopaminy w mózgu, co dawało zwiększenie doznań apatycznych.

Zasadniczo, celem jest utopijna mgła mieszająca rzeczywistość z nierzeczywistymi doznaniami.

Jeśli podamy człowieka stałemu programowaniu za pomocą częstotliwości 13 Hz (12-14Hz), rzeczywistość miesza się z fantazjami, a organizm jest sztucznie utrzymywany przez technologię.

Może to zwiększyć energię ciała, dając ludziom niezwykle moce psychiczne, jest to tzw. 4 fałszywy wymiar istnienia.

Zastanów się, czy twoje życie nie jest elementem odpowiedniego stymulowania, za pomocą spożywania genetycznie modyfikowanej kofeiny, roślin GMO, marihuany …

Genetycznie modyfikowana kawa, zawiera niewielkie ilości metalu, odbierające fale ELF.

New Age

Ten system tworzy globalny – mózg, jest to New Age-owy projekt wojskowy. W jonosferze, zbierane są nasze fale mózgowe, a następnie tworzone jest przesłanie, rozprowadzane do wszystkich osób uczestniczącym w projekcie.

Przecież większość z was? już dziś opowiada mi jakieś bzdety o aniołach, miłości, jedności, wstawia psychodeliczne kolorowe rysunki ciała, mózgu, opowiada o nowej erze, myśląc o czwartym wymiarze.

Niedługo, usłyszycie głosy obcych, jaszczurów, boga, aniołów i doznacie metafizycznych doświadczeń. Oznacza to, że jesteście już cząstka nwo. Zamiast samostanowienia otrzymacie ciasne ule i więzienia…

Projekt E.T

Ten dziwny projekt nazwany w latach 40 i 60-tych – „E.T”, był elementem eksperymentu dokonanego na grupie więźniów z Utah.

Do przekazywania fal ELF, wykorzystano technologię Tesli.
Każdy z więźniów otrzymał tą samą wiadomość od „E.T”.

Dziś, jest to banalnie łatwe, „głosy w głowie” pojawią bez implantów. –
– Więzień David Fratus w więzieniu Draper, w stanie Utah, napisał w 1988 roku wspomnienia:

„Zacząłem słyszeć dźwięki o wysokiej częstotliwości. Gdy kazano mi założyć słuchawki (teraz wiecie jaki był cel promowania walkmanów, telefonów, słuchawek…), dźwięki stały się wyraźniejsze i znacznie wzmocnione. To było jak echo, dochodzące do mojej podświadomości z zewnątrz, zacząłem słyszeć rzeczywisty głos. Głos czytał w moich myślach, był jak bóg …”

Setki więźniów m.in: w zakładzie Gunnison z Utah State Prison, i State Hospital, podlegało tej formie kontroli umysłu.

W 1970 roku, do Sądu Rejonowego w Utah, wpłynęło ponad 590 spraw od więźniów, którzy zostali poddani testom kontroli umysłu. Więźniowie bezskutecznie próbowali walczyć w sądzie o odszkodowania.

University of Utah, wykorzystał technologie stworzone przez Teslę, do manipulowania umysłem. Przetestowano proces sterowania, za pomocą słyszanych głosów, sztucznych wspomnień, przesyłań i wszczepianych myśli.

University of Utah stoi za :

– Technologią wykorzystywaną przez Google – You Tube, do transmisji dźwięków, wprost do mózgu człowieka.
– projektorami holograficznymi.
– grami umysłowymi.
– dodawaniem fal ELF do transmisji radiowej.
– sztuczną telepatią – projekt 101.
– elektronicznym molestowaniem.
– bronią opartą o fale ELF.
– technologiami modyfikacji mózgu ludzkiego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PROJEKT HAARP, ELF I GWEN – TOTALNA KONTROLA POGODY ZACHOWAŃ I MYŚLI LUDZKICH

Globalna Świadomość21 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułUFO CZY METEORYT – TAJEMNICA POLSKIEJ ”KATASTROFY TUNGUSKIEJ”Następny artykuł”BIBLIA KOLBRINA” – TAJEMNICZA KSIĘGA I ALTERNATYWNA HISTORIA ŚWIATA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA SATANISTEK BĘDZIE ”RATOWAC DZIECI” W KRAINIE U ”CHOROBA X” – CZY WSZYSTKO PRZEBIEGNIE WEDŁUG ZNANEGO SCENARIUSZA ? MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROJEKT HAARP, ELF I GWEN – TOTALNA KONTROLA POGODY ZACHOWAŃ I MYŚLI LUDZKICH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?