extra-terrestrial

PROJEKT ”SECRET ONION” – JAK CIA WYKREOWAŁO ZJAWISKO UFO

PROJEKT ”SECRET ONION” – JAK CIA WYKREOWAŁO ZJAWISKO UFO

W całej historii ufologii i badania hipotezy pozaziemskiej interwencji obcych cywilizacji, bez wątpienia przebijało mnóstwo dezinformacji. Ci, którzy zanurzyli się w głąb ufologii, wiedzą to najlepiej, ponieważ dobrze udokumentowano, że osoby z agencji wywiadowczych i rządów infiltrowały i kreowały złudny obraz pozaziemskich wydarzeń.

Oprócz kampanii dezinformacyjnych, które nadal wydają się funkcjonować do dziś, od dawna istnieje, jak powiedział Roscoe Hillenkoetter, były dyrektor CIA: „oficjalna kampania wyśmiewania i zachowania tajemnicy związana z tym tematem”.

Chciałbym zwrócić uwagę na doktora Jacquesa Vallee, który posiada tytuł magistra astrofizyki i doktora nauk medycznych. Temat UFO po raz pierwszy zwrócił jego uwagę w Paryżu. Później został bliskim współpracownikiem J. Allena Hynka z Project Blue Book i napisał kilka książek o zagadce UFO. Obecnie jest kapitalistą wysokiego ryzyka mieszkającym w San Francisco. Vallee współautor pierwszej skomputeryzowanej mapy Marsa dla NASA, stwierdził, że opinia publiczna regularnie wprowadzana jest w błąd.

Vallee później pracował w sieciowym centrum informacyjnym dla ARPANET, prekursora nowoczesnego Internetu, jako inżynier personelu w Augmentation Research Center SRI International pod kierownictwem Douglasa Engelbarta. Vallee ma kontakt z większością ekspertów w dziedzinie ufologii w tym polityków z całego świata oraz wysokiej rangi personelu wojskowego. Jego „podróż” w obrębie tematyki UFO doprowadziła go do zbadania niezliczonej liczby raportów przypadków dotyczących UFO i rzekomych istot pozaziemskich.

Vallee jest jednym z, wielu którzy napisali i udokumentowali zaskakujące dowody na to, że dobrze skonstruowane mistyfikacje i manipulacje medialne wprowadziły w błąd badaczy UFO, odwracając ich od prawdy i realnych odpowiedzi. W jednej ze swoich książek: Forbidden Science 4, dzieli się zapisami swoich prywatnych badań nad niewyjaśnionymi zjawiskami między 1990 rokiem a końcem tysiąclecia, podczas których podróżował po całym świecie, pracując jako inwestor zaawansowanych technologii.

We wpisie z czwartku 26 marca 1992 roku Vallee pisze: „Zabezpieczyłem dokument potwierdzający, że CIA symulowało porwania UFO w Ameryce Łacińskiej jako eksperyment wojny psychologicznej.” Lektura tego fragmentu z jego książki doprowadziła mnie do wcześniejszej części jego książki, kiedy wspomniał o jednej z wielu rozmów, które przeprowadził z Ronem Blackburnem, a które dotyczyły istnienia tajnej grupy operacyjnej.

„Podczas lunchu z pułkownikiem Ronem Blackburnem z Air Force w Gatehouse w Palo Alto, pułkownik ponownie ujawnił, że grupa o nazwie operacyjnej «Secret Onion» rozpoczęła już w 1985 roku tajne operacje psychologiczne.

To wówczas pułkownik John Alexander przyniósł mu listę osób z wewnętrznego kręgu «Secret Onion». John Alexander stwierdził, że ci ludzie podzielili świat na warstwy koncentrycznego zaufania i umiejętności, oraz poziomu manipulacji, jaka zostanie tam zastosowana w kolejnych dziesięcioleciach.

To Blackburn pierwszy raz zapytał mnie, czy kiedykolwiek słyszałem o niesławnym Obszarze 51. Na początku lat osiemdziesiątych obiekt ten nie był jeszcze powszechnie znany w wojsku, nie mówiąc już o opinii publicznej, mimo że działał przez dziesięciolecia. Strefa 51 poprowadziła nas do omówienia wielu możliwości związanych z tym, kto realnie nadzoruje badania nad UFO.

Oboje podejrzewaliśmy, że istnieje jakaś organizacja, prawdopodobnie w ramach Sił Powietrznych USA, która jest odpowiedzialna za ideę UFO. Nasze założenie było takie, że ktoś musiał dowodzić, i doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z wszystkich panujących historii i plotek. I nadal zakładaliśmy, że Roswell to prawdziwe wydarzenie UFO.

«Jestem przekonany, że rząd pracuje nad UFO, jednak, jakie są szanse, że niektórzy świadkowie zostaną oszukani przez efekty specjalne opracowane podczas wojny psychologicznej?» Wówczas sprzeciwiłem się wspominając o przypadkach takich jak Bentwaters w Wielkiej Brytanii lub Cergy-Pontoise we Francji. «Są całkiem niezłe». Przyznał.

Po czym dodał «Załóżmy, że cyklicznie przez kilka dni świecisz laserem na podczerwień w oczy ludzi, to im nie zaszkodzi, ale może wywołać halucynacje. Ponad to przeprowadzono eksperymenty, w których wysyłasz wiązkę mikrofalową przez czyjś mózg a ten wychwytuje wzór przesyłanej energii. Możesz w ten sposób wpływać na ludzi, a nawet sprawić, by słyszeli dźwięki, których niema. W tych operacjach psychologicznych wykorzystano również hologramy.»

Wnioski, do jakich wówczas doszliśmy można streścić w słowach: «Wojsko manipuluje społeczeństwem w celu ukrycia zaawansowanych technologii kosmicznych. Mamy do czynienia z kosmicznym wyścigiem zbrojeń a UFO stanowi doskonałą przykrywkę dla tego projektu.»”

Jacques Vallee w swojej książce: „UFO, mity, spiski i realia”.

Podkreślmy raz jeszcze, Vallee przeprowadził rozmowę z Blackburnem, podczas której otrzymał tajny dokument dowodzący, że CIA była mocno zaangażowana w organizowanie mistyfikacji UFO oraz licznych uprowadzeń przez kosmitów i obce cywilizacje. Jeżeli dołączymy do tego informacje wspominające, o zastosowaniu hologramów i technologii umożliwiającej tworzenie stanów halucynacyjnych, to szybko dojdziemy do wniosku, że kwestia UFO została mocno wypaczona przez działania CIA oraz grupę Secret Onion.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PROJEKT ”SECRET ONION” – JAK CIA WYKREOWAŁO ZJAWISKO UFO

Globalna Świadomość7 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNASA, UPADŁE ANIOŁY I ”WIELKIE UJAWNIENIE”Następny artykułPLANY ŚWIATOWEGO BANKU CENTRALNEGO – PIENIĄDZ TO JUŻ NIE PAPIER I MONETY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NADEJŚCIE ”POSŁAŃCA” – COŚ DZIWNEGO ZBLIŻA SIE DO NASZEJ ATMOSFERY I ŁAMIE PRAWA FIZYKI PRAWDZIWE BLISKIE SPOTKANIA – CZARNOOKIE DZIECI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROJEKT ”SECRET ONION” – JAK CIA WYKREOWAŁO ZJAWISKO UFO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?