Świat jest inny

UKRYWANE TECHNOLOGE TESLI KTÓRYCH BOJĄ SIĘ ELITY

UKRYWANE TECHNOLOGE TESLI KTÓRYCH BOJĄ SIĘ ELITY

Strona www.tesla-magnetmotor.org odnosi się do silnika, który ma generować ruch obrotowy bez zewnętrznego zasilania energią za pomocą magnesu trwałego w wirniku i stojanie. Często mówi się, że silnik magnetyczny jest niemożliwą koncepcją. Ale one już istnieje! Możesz też stworzyć własny silnik magnetyczny. 

Jak działa silnik magnetyczny?

Odpychające i atrakcyjne bieguny są ułożone w taki sposób, że wirnik się obraca. Silnik magnetyczny jest jak generator, wytwarzający energię elektryczną za pomocą sił magnetycznych. Magnesy napędzają turbinę wewnątrz generatora za pomocą śmigła. Magnesy poruszają się na wirniku pod ostrym kątem. Dlatego siła odpychająca wzrasta aż do zera. Ruchy wykonywane ręcznie w punkcie zerowym mają być zautomatyzowane.

Rezultatem jest tania energia elektryczna. Silnik magnetyczny może regenerować nieskończoną ilość energii, a sprawność jest powyżej średniej. Prosty silnik magnetyczny ma moc wyjściową około 8000 watów. W zależności od wielkości silnik ma moc od 14 do 16 KM.

www.tesla-magnetmotor.org można uzyskać darmową energię. Może to zastąpić energię odnawialną i kopalną. Niemniej jednak istnienie nie zostało jeszcze potwierdzone naukowo. W nauce istnieją jednak sprawdzone energie punktu zerowego. W fizyce energia swobodna jest definiowana jako energia pobierana z układu termodynamicznego jako praca.

Zalety silnika magnetycznego

Silnik magnetyczny świadczy o wysokim Efektywność energetyczna i niskie zużycie energii. Podobnie silnik magnetyczny nie wytwarza żadnych emisji ani spalin, nie ma problemów z utylizacją lub ostatecznym przechowywaniem oraz nie ma szkodliwego promieniowania. Zwiększone wykorzystanie silników magnetycznych może przyczynić się do ochrony środowiska i zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza.

Zapotrzebowanie na energię rośnie na całym świecie. Sytuacja na rynkach energetycznych zbliża się ku końcowi, ceny energii rosną, a rosnące spalanie paliw kopalnych przyspiesza zmiany klimatyczne. Różne środki mają pomóc w zwiększeniu efektywności energetycznej.

Programista silników magnetycznych — Muammer Yildiz

Muammer Yildiz opracował silnik magnetyczny. W 2010 roku zaprezentował ją na uniwersytecie w Holandii. Po zwolnieniu hamulca silnik magnetyczny zaczął pracować i szybko osiągnięto stałą prędkość. Wał napędzany był silnikiem magnetycznym, który jednocześnie napędzał wentylator. Ten wentylator wywołał dużo wiatru podczas demonstracji. Nie było ruchu wibracyjnego, co sugeruje, że części zostały wyważone i zbudowane z precyzją.

Słabe pola magnetyczne można było wykryć za pomocą urządzenia do pomiaru natężenia pola magnetycznego. Celem tego jest przekształcenie sił magnetycznych w moment mechaniczny poprzez jak najmniejszy wyciek tylko kilku pól błądzących. Po uruchomieniu prędkość wynosiła 2888 obrotów na minutę. Pół godziny później prędkość wynosiła 2710 obrotów. Prototyp zbudowany przez Muammara Yildiza zawierał pętlę indukcyjną i przeciwny moment obrotowy. Prowadzi to do efektu hamowania.

Silnik magnetyczny do domu

Czy on może www.tesla-magnetmotor.org oznacza niezależność od firm dostarczających energię, a tym samym uniknięcie wzrostu cen ropy i energii elektrycznej? Silnik magnetyczny w Twoim domu jest cichy, tani i czysty. Nawet jeśli jest to bardzo kontrowersyjne i rzadko wdrażane, zastosowanie silników magnetycznych nie jest już rzadkością, na przykład w Australii i Chile.

Społeczeństwo niemieckie coraz bardziej potrzebuje cichej, czystej i taniej elektryczności dla domu. Zasilaj urządzenia elektryczne własną energią elektryczną i to prawie bezpłatnie. Rachunek za prąd mógłby zostać obniżony nawet o 70%. Koszty materiałów wynoszą około 100 euro. Silnik magnetyczny może być również używany na zewnątrz, ponieważ jest wodoodporny.

Plany konstrukcyjne i instrukcje montażu są rzadkością w przypadku budowania własnych silników magnetycznych. Silnik magnetyczny można zbudować samemu w kilka dni. Nawet przy niewielkiej wcześniejszej wiedzy, ale dokładnych instrukcjach montażu i odpowiednich materiałach, powinieneś być w stanie samodzielnie zbudować silnik magnetyczny. Jeśli generator ucieknie na cały tydzień, powiedzmy, potrzebne są dobre baterie.

W domu potrzeba około czterech akumulatorów o głębokim cyklu 245 amperogodzin, co daje łącznie 980 amperogodzin. Akumulatory można łączyć równolegle w celu wydłużenia godzin pracy. Im więcej amperogodzin, tym lepiej mogą pracować silniki magnetyczne. Aby osiągnąć ciągłe ładowanie, należy jednocześnie ładować maksymalnie cztery akumulatory połączone równolegle.

Odpowiedni kurs wideo online do budowy własnego silnika magnetycznego

Szczegółowe instrukcje dotyczące budowy silnika magnetycznego można znaleźć w różnych kursach online. Muammar Yildiz opracował również kurs dla wszystkich, którzy chcą sami zbudować silnik magnetyczny. w jego kursie „Silnik magnetyczny Tesli – zbuduj własny silnik na darmową energię” otrzymasz testy, specjalistyczne artykuły i oczywiście kompletne instrukcje budowania. Dzięki instrukcjom krok po kroku możesz zbudować różne silniki magnetyczne. Instrukcje wideo ponownie uprości replikę.

Muammar Yildiz pokazuje, jakie materiały, części i narzędzia są wymagane, i podsumowuje je na liście. Wiele części można kupić w sklepach ze sprzętem, a koszty zakupu są stosunkowo niskie. Otrzymasz również szczegółowe rysunki konstrukcyjne i modele 3D z rysunkami CAD 3D, dzięki czemu będziesz mógł poprawnie zmierzyć i porównać silnik. Otrzymasz również listę dealerów, w których możesz kupić zestawy lub gotowe silniki magnetyczne (w tym ceny). Ponownie opisana jest podstawowa budowa silników magnetycznych.

Otrzymasz również kolekcję książek technicznych na temat silników magnetycznych, szczegółowe opisy transformatorów, cewek Tesli i generatorów QEG. Kupując kurs wideo masz natychmiastowy dostęp do strefy członków, gdzie możesz pobrać wszystko. Otrzymasz również kompletny pakiet eBooków z ponad 6190 stronami oryginalnych pism Nikoli Tesli, instrukcji montażu, rysunków CAD 3D, grafiki, jego 111 patentów i wielu innych

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UKRYWANE TECHNOLOGE TESLI KTÓRYCH BOJĄ SIĘ ELITY

Globalna Świadomość7 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPLANY ŚWIATOWEGO BANKU CENTRALNEGO – PIENIĄDZ TO JUŻ NIE PAPIER I MONETYNastępny artykułPRAWDZIWY ”HAR-MAGEDON” – OSTATECZNA WOJNA O CIEBIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • UKRYWANE TECHNOLOGE TESLI KTÓRYCH BOJĄ SIĘ ELITY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?