Otwórz oczy

CYFROWA WALUTA BANKU ŚWIATOWEGO – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?

CYFROWA WALUTA BANKU ŚWIATOWEGO – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?

Jedenaście krajów w pełni przyjęło walutę cyfrową, wszystkie gospodarki G7 są w fazie rozwoju CBDC, a 18 krajów G-20 jest w zaawansowanej fazie rozwoju CBDC.

CBDC można zaprogramować tak, aby aktywowały się w określonym dniu, wygasały w określonym dniu, były ważne tylko dla określonych zakupów i – co jest szczególnie niepokojące – dostępne tylko dla obywateli spełniających określone wymagania.

Banki centralne mogą zatem wpływać i kontrolować zachowanie odbiorców tej scentralizowanej waluty cyfrowej oraz wykluczać tych, którzy chcą ich ukarać, z udziału w systemie finansowym.

Każda wizyta u lekarza, każdy zjedzony posiłek, każda odbyta podróż, każdy dokonany zakup i każdy posiadany dolar będą śledzone w czasie rzeczywistym przez twój rząd do końca twojego życia.

Bez globalnej świadomości banki centralne dopuszczą się największego naruszenia praw człowieka, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, a opinia publiczna będzie im kibicować.

Prezes Rezerwy Federalnej Minneapolis, Neel Kashkari, mówi, że CBDC nie są lepsze niż Venmo, chyba że celem jest monitorowanie każdej transakcji finansowej i pobieranie podatków bezpośrednio na kontach klientów: „Co może zrobić CBDC, czego Venmo nie może? Cóż, rozumiem, dlaczego Chiny miałyby to zrobić. Jeśli chcesz monitorować każdą ze swoich transakcji, możesz to zrobić za pomocą CBDC, nie możesz tego zrobić za pomocą Venmo.

Jeśli chcesz wymusić ujemne stopy procentowe, możesz to zrobić za pomocą CBDC, nie możesz tego zrobić za pomocą Venmo. A jeśli chcesz bezpośrednio opodatkować konta klientów, możesz to zrobić za pomocą CBDC, nie możesz tego zrobić za pomocą Venmo. Rozumiem więc, dlaczego Chiny miałyby być zainteresowane – dlaczego Amerykanie mieliby być zainteresowani?

Cyfrowe waluty banku centralnego to pociąg do cyfrowego obozu koncentracyjnego

„Jeśli możesz umieścić kogokolwiek w cyfrowym obozie koncentracyjnym, opróżnić jego konto bankowe w dowolnym momencie i powiedzieć mu, na co może, a na co nie może wydawać pieniędzy, masz pełną kontrolę”.

Wyobraź sobie te scenariusze CBDC:
Przekroczyłeś tygodniowy limit CO2. odmowa zakupu.
Wypowiedział się pan przeciwko maskowaniu dzieci. odmowa zakupu.
Podróżowałeś poza strefę kwarantanny. odmowa zakupu.
Wszystko to byłoby możliwe, ponieważ CBDC są programowalne.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CYFROWA WALUTA BANKU ŚWIATOWEGO – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?

Globalna Świadomość19 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułELEKTRYCZNE SAMOCHODY ”WIELKIEGO RESETU” – ŚMIERTELNE PUŁAPKI NA KÓŁKACHNastępny artykułKTO STOI ZA MROCZNYMI KORPORACJAMI RZĄDZĄCYMI ŚWIATEM ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES PANDEMICZNY UPADA – CO CZEKA NAS NA WIOSNĘ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CYFROWA WALUTA BANKU ŚWIATOWEGO – CZY NIE MA JUŻ ODWROTU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?