Otwórz oczy

CZASY OSTATECZNE – TRON ANTYCHRYSTA JEST JUŻ GOTOWY

CZASY OSTATECZNE – TRON ANTYCHRYSTA JEST JUŻ GOTOWY

Wszyscy to widzą , ale nikt tego nie potrafi wysłowić. Cofnijmy się wstecz. Najpierw był Watykan i Stara Europa, ta kontynentalna. Potem, na przełomie tysiąclecia, narodziła się Anglia, jaka dołączyła z czasem do mocarstw decydujących o wydarzeniach na świecie.

Dalej Stany Zjednoczone Ameryki, długo spychane na obrzeża świata przez Watykan, Starą Europę i Anglię. USA, już w XX wieku, nie tylko zdołały dołączyć do elity, ale od 1944 roku zajęły światowy tron. W 1922 roku pojawił się ZSSR, stworzony przez zachodnie elity, ale przede wszystkim przez USA.

Stara Kontynentalna Europa i Watykan bardzo nieufnie spoglądały na ZSSR, tym bardziej że to pierwsze państwo na które wielki wpływ maja Żydzi, o czym marzyli od stuleci, w czym wydatnie pomogły im Stany Zjednoczone Ameryki. Pełniąc funkcje namiestników ZSSR Żydzi zdołali opanować Polskę i Ukrainę.

Pisałem o wyścigu do bomby jądrowej, o tym jak USA zrobiły wszystko by ZSSR uzyska dostęp do tej broni przed Starą Europą. Gdyby Europa tę broń posiadła przed ZSSR świat dzisiaj wygląda by inaczej. Ostatnim etapem budowy architektury obecnego świata było stworzenie przez zachodnie elity CHRL. I tu wielką rolę odegrali także Żydzi.

Na początku lat 70-tych stało się jasne, że plany elity, transhumanizm, wielopłciowość, taśmowa produkcja ludzi, sterowanie umysłem człowieka, wszystkimi procesami zachodzącymi w organizmie człowieka, kreowanie klimatu, pogody, kształtowanie Ziemi, Oceanów, Mórz, rzek, jezior, przyrody, tworzenie sztucznego jedzenia, a więc wszystkiego co Boskie, stoją w rażącej sprzeczności z naukami religii.

Po 1945 roku ukształtowały się cztery siły rządzące światem : Watykan ( Jezuici ), Stara Europa, USA i Wielka Brytania oraz wpływowa elita Żydów ( ZSSR, Polska, Ukraina i Chiny ). Na początku lat 70-tych zdecydowano usunąć z tego grona Watykan, z podanych wyżej przyczyn. Likwidacja Watykanu i przejście do ery technotronicznej oznacza radykalną zmianę pozycji rodów królewskich, które przekonują o tym że zostały namaszczone przez Boga. Sądzę że dla tych rodzin liczy się tylko władza i bogactwo, czy zsyła je Bóg, czy technologia jeden pies.

Może wydawać się to dziwne, ale likwidacja religii dotyczy przede wszystkim Islamu i Chrześcijaństwa. Wygląda na to że w erze technotronicznej będzie jednak jedna religia – Judaizm, który stanie się religią światową. Nie może to dziwić zważywszy na pozycję Żydów w obecnym świecie.

Pisałem o tym wielokrotnie, Żydzi zajęli się pomnażaniem Bogactwa nieżydowskich elit, i kiedyś tam w XIX wieku, zawarto pakt mocą którego Żydzi zobowiązali się doprowadzić nieżydowskie elity do Boskości wykorzystując swoje talenty, gromadzoną wiedzę, w zamian za co obiecano im wskrzeszenie Wielkiego Izraela i zarządzanie rodzajem ludzkim na Ziemi, z odbudowanej wieży Babel, w imieniu Bogów, tak jak to czynią dziś w Rosji, w Polsce i na Ukrainie,

Dlaczego o tym wszystkim piszę ? Po pierwsze dlatego że realizacja tych planów odbędzie się kosztem miliardów istnień, przerażającym rozmiarem bólu i cierpienia. Jak pisałem dla kreatorów, my przeciętni zjadacze chleba, jesteśmy kawałkami gówna , mięsem, robactwem, które pełza po Ziemi. Musicie zdać sobie sprawę, że poświęcą wszystko i wszystkich na drodze do celu.

Oni wykorzystują masy, ogłupiają je, budują Matrixy, upowszechniają ideologie, tworzą zależności, jak rozkaz, stosunek podrzędności, tajemnica państwowa, przed którymi nie jest w stanie obronić się szary, ogłupiony człowiek. Za pojęciem bezpieczeństwa kryje się kryminalna działalność elit. Ostatnia prawdziwa wojna jaka miała miejsce to wojna Rosyjsko-Japońska z 1905 roku, tam rzeczywiście Rosja walczyła przeciwko Japonii. Już pierwsza wojna światowa była nowym modelem konfliktu, choć jeżeli spojrzeć na ten konflikt to prawdziwa była tylko przeciwko Turcji.

Co mam na myśli ? Od I wojny światowej elity kontrolują wszystkie strony, konflikt jest zaplanowany i realizowany z żelazną konsekwencją. To trudne do zrozumienia ale elity USA, ZSSR, Niemiec, Francji poświęcają swoje narody dla własnych celów, traktują ludzi jak mięso. Przypomina to dziecko bawiące się żołnierzykami na dywanie, jakie sobie ustawia armie i lekką rączką demoluje armie z każdej strony konfliktu, doskonale się przy tym bawiąc.

Spójrzcie, I wojna , zarobiły na niej górę pieniędzy korporacje Watykanu, Rodów Królewskich i wielkiego biznesu Starej Europy oraz Anglii i USA. Zarobiły na tym elity żydowskie a za wielki wkład w ten interes dodatkowo otrzymały bonus, likwidację Imperium Osmańskiego, co otworzyło drogę do wskrzeszenia Izraela.

Co ważne , dla zachowania równowagi elit, tworzone w trakcie kreowanych konfliktów technologie są przejmowane przez elity poszczególnych państw. To samo posiadają USA, Rosja, Francja, Wielka Brytania, Chiny, Izrael. Owszem, Chiny podjęły próbę wyprzedzenia innych w zakresie tworzenia rojów nanorobotów niewidocznych gołym okiem , ale próba ta została zdławiona w zarodku ( zniknięcie MH 370 ).

II wojna i znowu to samo, wielkie pieniądze i nowoczesne technologie dla korporacji Watykanu, Rodów Królewskich i wielkiego biznesu Starej Europy oraz Anglii i USA oraz Żydów. Sukces był tak wielki , że wskrzeszono Izrael. Po 1945 roku mamy kilka wojen, w jakich biorą udział ZSSR, czy USA, te wojny reżyserowano po to by uwiarygodnić Matrixa, bo jak wiemy żelazna kurtyna była jedną wielką fikcją.

Po raz kolejny muszę przywołać tu Hegla, bo jak wiecie elity ukończyły znakomite Uniwersytety, a filozofia, jaka jest w Polsce brutalnie usuwana ze szkolnictwa wyższego, zapewne dlatego żeby co inteligentniejsi studenci nie zorientowali się że coś tu nie tak, jest do dziś najważniejszym przedmiotem na Yale, Harvardzie, Oxfordzie, Cambridge. Hegel jest ojcem strategii budowania kapitałów i technologii przez konflikt.

Zwróćcie uwagę że konflikty po 1945 roku nazywane już są wojnami proxy. Na przełomie lat 60/80 ubiegłego wieku nieżydowskie elity dysponują już gigantycznymi kapitałami , a po przejęciu broni geofizycznej, elektromagnetycznej, biologicznej, podejmują decyzję o rozebraniu Matrixa stworzonego po II wojnie światowej i przystąpieniu do budowy pastwa światowego.

W tym celu reżyserują „rewolucję” Solidarności. Postęp w medycynie pozwala leczyć każdego raka w elicie, wydłuża życie do 150 lat. Wynaleziony w połowie lat 90-tych czip, nazwany „końcem śmierci” pozwala zarejestrować „duszę”, zapamiętane obrazy, świadomość, dźwięki, zapachy, emocje i uczucia, wiedzę i doświadczenie i przenieść je na inną osobę.

Temu procesowi towarzyszy stopniowe odbudowywanie Wielkiego Izraela. Po 1947 roku Izrael dynamicznie zajmuje coraz większy obszar Palestyny. Jak wiecie Wielki Syjon zajmował obszar obejmujący część obecnej Jordanii, Libanu, Syrii i Iraku. Przez tereny te w ciągu ostatnich dziesięcioleci przechodzą liczne wojny, klęski nieurodzaju, suszy, głodu, rujnują te państwa i zmuszają miliony do ucieczki, emigracji. Tereny te są powoli przygotowywane do aneksji.

Jak pisałem , wojna na Ukrainie ma doprowadzić do kolejnej klęski głodu na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Dodatkowo neutralizowane są inne pastwa w Afryce, przez niepokoje społeczne i wojny, likwidowani są silni przywódcy i bogate kraje , Libia, Maroko, Egipt, Algeria, Sudan. Izrael staje się mocarstwem regionalnym.

W perspektywie 10-15 lat nieżydowskie elity wydłużą życie do 250 lat, opanują kolejne technologie, przejmą kontrole nad życiem, każdej żywej istoty na planecie. W tym czasie Izraela zajmie Syrię i Liban, oraz część Iraku. Zaraz po wejściu do Syrii zostanie odbudowana na wzgórzu, gotowa już III Świątynia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZASY OSTATECZNE – TRON ANTYCHRYSTA JEST JUŻ GOTOWY

Globalna Świadomość22 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE ”NARODU WYBRANEGO” – ŻYDOWSKIE EKSPERYMENTY Z KRONIKĄ AKASZYNastępny artykułCZY POLAK JEST JUŻ OBYWATELEM 2 KATEGORII W SWOIM KRAJU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZASY OSTATECZNE – TRON ANTYCHRYSTA JEST JUŻ GOTOWY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?