AGENDA 2030

GLOBALIŚCI NIE PRZESTANĄ HAKOWAĆ LUDZKOŚCI

GLOBALIŚCI NIE PRZESTANĄ HAKOWAĆ LUDZKOŚCI

Przyszłość, do której zmierzamy, to świat, w którym wszyscy będą wyposażeni w technologię, a klasa niższa będzie przez nią kontrolowana. Tożsamość cyfrowa, cyfrowe bliźniaki, programowalna waluta cyfrowa banku centralnego, system kredytu społecznego, udoskonalanie człowieka i Internet ciał (IoB). Wszystko to jest częścią dystopijnej przyszłości reklamowanej przez globalistyczną kabałę jako „rozwiązanie” problemów świata.

Zgodnie z transhumanistyczną propagandą wszyscy skorzystają na ulepszeniu człowieka. W rzeczywistości transhumanizm jest programem eugenicznym, który różni się tylko nazwą.

Postludzkie społeczeństwo wyobrażone przez transhumanistów nie będzie miało zastosowania dla miliardów ludzi. Ponieważ duża liczba miejsc pracy zostanie wyeliminowana i zastąpiona przez roboty i sztuczną inteligencję, transhumanistyczny plan wzywa do wyludnienia

Globalny reżim totalitarny nie weźmie odpowiedzialności za wyżywienie, schronienie, powszechny dochód podstawowy i opiekę zdrowotną dla miliardów ludzi, którzy nie są użyteczni. Logicznym rozwiązaniem jest wykorzenienie nieproduktywnych i przekształcenie reszty w posłuszne cyborgi uwięzione w ekosystemie IoB 5G.

Wymóg wyludnienia transhumanistycznej utopii może być powodem, dla którego narody odmawiają zajęcia się niezwykłą śmiertelnością szczepionki COVID

Tożsamość cyfrowa, cyfrowe bliźniaki, programowalna waluta cyfrowa banku centralnego (CBDC), system kredytu społecznego, udoskonalanie człowieka i Internet ciał (IoB). Wszystkie one są częścią dystopijnej przyszłości promowanej przez globalistyczną kabałę jako „rozwiązanie” problemów świata.

Transhumanizm od dawna reklamowany jest jako sposób na uczynienie nas zdrowszymi i ostatecznie nieśmiertelnymi. Dziś reklamuje się pod szyldem „Wielkiej Odbudowy” i „Sprawiedliwości”. Propaganda mówi, że wszyscy skorzystają na powiększeniu ludzkości, od najbogatszych do najbiedniejszych. W rzeczywistości transhumanizm jest programem eugenicznym, który różni się tylko nazwą.

Transhumanizm wymaga wyludnienia

Każdy, kto myśli, że kabała globalistów, najbogatszych ludzi na planecie, zamierza pozwolić „bezużytecznym zjadaczom”, którzy pożerają „ich” zasoby, żyć jeszcze dłużej niż my, grubo się myli. Nie masz takiego zamiaru. Cała ta gadka o „sprawiedliwości w zdrowiu” to zasłona dymna, marchewka, która ma skłonić ludzi do realizacji ich planu, który ostatecznie oznaczać będzie eksterminację miliardów ludzi.

Niektórzy członkowie tej kabały, tacy jak doradca Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) Yuval Noah Harari, otwarcie dyskutują o planie elity dotyczącym społeczeństwa post-ludzkiego, co brzmi dokładnie tak, jak to wygląda.

Świat bez prawdziwych ludzi. Świat, w którym wszyscy są wyposażeni w technologię (a w przypadku klasy niższej są przez nią kontrolowani). Świat, który nie wierzy w siłę wyższą niż sami programiści i wynalazcy, świat, w którym roboty wykonują większość pracy, sztuczna inteligencja podejmuje większość decyzji, a rozszerzeni ludzie zajmują się programowaniem.

W takim świecie nie ma pożytku dla miliardów ludzi. W wywiadzie Harari mówił o Czwartej Rewolucji Przemysłowej (inne określenie transhumanizmu), zauważając, że uczymy się teraz „produkować ciała i umysły” (tj. jednym z największych wyzwań, przed którymi stoimy, będzie to, co zrobić ze wszystkimi ludźmi, którzy staną się zbędni w tym procesie.

Według Harariego odpowiedź może leżeć w „połączeniu narkotyków i gier komputerowych”. Nie wierzę mu ani przez chwilę. Narkotyki i gry komputerowe z pewnością były sposobami odwracania uwagi i kontrolowania młodszych pokoleń, ale w przyszłości, którą sobie wyobrażają, nie ma miejsca dla nieproduktywnych członków.

Wymóg wyludnienia transhumanistycznej utopii może być powodem, dla którego narody odmawiają zajęcia się niezwykłą śmiertelnością szczepionki COVID.

Nie mogę sobie wyobrazić globalnego reżimu totalitarnego biorącego odpowiedzialność za wyżywienie, schronienie i zapewnienie powszechnego dochodu podstawowego, opieki zdrowotnej i leków miliardom ludzi, które w żaden sposób nie są dla nich korzystne. Nie, logicznym rozwiązaniem byłoby wykorzenienie nieproduktywnych i przekształcenie reszty w posłuszne cyborgi uwięzione w ekosystemie 5G Internetu Ciał.

Zastrzyki COVID służą wyższemu celowi

Uważam, że wymóg depopulacji w utopii transhumanistów jest powodem, dla którego prawie każdy kraj na świecie odmawia zajęcia się nadzwyczajną śmiertelnością szczepień COVID.

Niepełnosprawność i ubezpieczenia na życie gwałtownie wzrosły. Wskaźniki urodzeń drastycznie spadły, a wskaźniki poronień i nadumieralności są ogromne, a mimo to nadal promuje się szczepienia COVID. Wydaje się, że te efekty są zamierzone, a jedynym sposobem na stawienie czoła tej przerażającej rzeczywistości jest zrozumienie, że depopulacja jest niezbędnym elementem agendy transhumanistów.

Mają być dwie klasy – powiększona „wszechstronna” i kontrolowana underclass. Zwiększenie liczebności klasy niższej będzie służyło wyłącznie celom kontrolnym i prawdopodobnie obejmie możliwość zakończenia życia każdego, kto zostanie uznany za nieprzydatnego dla systemu.

Żyjemy w wielkim złudzeniu

Ci, którzy studiowali transhumanizm i Wielki Reset, wyraźnie widzą, że prawie wszystko, co się dzieje, jest częścią planu manipulowania masami, aby zaakceptowały proponowany przez nich system kontroli. Jednak ci, którzy nie chcą zagłębiać się w te kwestie, tego nie widzą. Co więcej, nie mogą sobie nawet wyobrazić, że coś tak diabelskiego może być prawdą.

W powyższym filmie Max Igan z „The Crowhouse” przedstawia przegląd historii wielkiego złudzenia, w którym się znajdujemy – jak i dlaczego ludzie byli manipulowani przez dziesięciolecia, aby wierzyli w rzeczy, które po prostu nie były prawdziwe – przekonania, które napędzają zachowanie i umożliwił globalistom powolne i ciche realizowanie ich długoterminowego planu globalnej dominacji.

Czym jest Internet Ciał?

Czym dokładnie jest IoB? Rand Corporation definiuje je jako urządzenia z możliwościami obliczeniowymi, które mogą komunikować się z urządzeniami lub sieciami podłączonymi do Internetu, które mogą gromadzić dane zdrowotne i biometryczne generowane przez człowieka i/lub zmieniać funkcjonowanie ludzkiego ciała.

WEF opisuje to jako ekosystem „bezprecedensowej liczby czujników”, w tym czujników emocjonalnych, „przymocowanych, wszczepionych lub przenoszonych do ludzkiego ciała w celu monitorowania, analizowania i analizowania ludzkiego ciała i zmiany jego zachowania.

Kluczowe słowa w tym zdaniu obejmują deklarowany cel „zmiany ludzkich zachowań”. WEF nie mówi nam, kto będzie odpowiedzialny za te modyfikacje, ale możemy spokojnie założyć, że to ci, którzy odniosą korzyści z kontrolowania działań i zachowań innych ludzi.

FDA ma zamiar zatwierdzić wszczepialny biosensor

Chociaż wszystko to brzmi jak czysta science fiction, amerykański Pentagon i Profusa Inc. opracowały już wszczepialny bioczujnik, który śledzi reakcje chemiczne w twoim ciele, rzekomo w celu wykrycia choroby. Jak wyjaśnia Defense One, biosensor składa się z dwóch części:

Jedna to 3-milimetrowa nić hydrożelu… Wprowadzana jest pod skórę za pomocą strzykawki i zawiera specjalnie zaprojektowaną cząsteczkę, która emituje sygnał fluorescencyjny na zewnątrz, gdy organizm zaczyna walczyć z infekcją.

Druga część to element elektroniczny, który przyczepia się do skóry. Wysyła światło przez skórę, wykrywa sygnał fluorescencyjny i tworzy kolejny sygnał, który użytkownik może wysłać do lekarza, strony internetowej itp. To jak laboratorium krwi na skórze, które może wykryć reakcję organizmu na chorobę, zanim pojawią się inne objawy, takie jak kaszel.

Czujnik umożliwia zdalne badanie biologii człowieka za pośrednictwem połączenia ze smartfonem, a Profusa jest obsługiwana przez Google, największą na świecie firmę zajmującą się eksploracją danych. Biorąc pod uwagę ten fakt, trudno sobie wyobrazić, że twoje dane biologiczne nie są wykorzystywane do zwiększania zysków Google i promowania totalitarnej kontroli poprzez bezpieczeństwo biologiczne.

Profusa miała zostać zatwierdzona przez FDA w 2021 roku, ale wydaje się, że nie została jeszcze zatwierdzona. Jednak tryby procesu zatwierdzania już ruszyły, więc jest to tylko kwestia czasu.

Sztuczna inteligencja i Internet ciał

Wilson Center NOW przeprowadza wywiad z Richardem Solashem, redaktorem Wilson Quarterly, i Eleonore Pauwels, dyrektorką Anticipatory Intelligence (AI) Lab w Wilson Center’s Science and Technology Innovation Program, na temat IoB i roli, jaką AI zagrają w nadchodzącym „Algorytmicznym Wieku”.

Pauwels wyjaśnia, że jednym z nieuniknionych aspektów IoB jest to, że w każdym aspekcie naszego życia będziemy pod stałą kontrolą, „pod miarą kalkulacji”, „co jesz, z kim się umawiasz”. „ile zużywasz energii”, aż do parametrów życiowych i danych genetycznych.

Aby wyjaśnić ideę stojącą za IoB, sugeruje najpierw zastanowienie się nad tym, jak działa Internet rzeczy – wszystkie te inteligentne urządzenia, które są nie tylko połączone ze sobą, ale także w większej sieci, w której sztuczna inteligencja jest w stanie analizować i optymalizować te dane.

Teraz dodaj urządzenia monitorujące stan zdrowia, od urządzeń do noszenia po implanty, do tych sieci, które będą udostępniać Twoje najbardziej prywatne dane. Sztuczna inteligencja następnie „przeanalizuje i zoptymalizuje” również te dane i chociaż Pauwels nie mówi, że ta optymalizacja nastąpi automatycznie i bez Twojej wiedzy, nie widzę powodu, aby zakładać, że jest to część planu.

Mając to wszystko na uwadze, Pauwels mówi, że największym wyzwaniem będzie ustalenie, jak zachować kontrolę nad własną przyszłością i upewnić się, że sztuczna inteligencja jest „zaprojektowana wokół naszych ideałów”.

IoB jest nierozerwalnie powiązany z agendą eugeniczną i transhumanistyczną

Chociaż to ostrzeżenie brzmi rozsądnie, o czyich ideałach tutaj mówimy? Myślenie, że ludzkość jako całość będzie miała coś do powiedzenia, jest naiwne. Nie możemy oddzielić IoB od eugenicznego transhumanistycznego Wielkiego Resetu.

Siły napędzające IoB są te same, które napędzają Wielki Reset, a celem Wielkiego Resetu jest stworzenie jednego rządu światowego, który wykorzystuje transhumanizm jako platformę do kontroli ludzkiego umysłu i ciała.

Nie wyobrażam sobie, aby ideały AI były inne niż ideały transhumanistów, eugeników i Wielkich Reseterów.

Sztuczna inteligencja będzie podejmować decyzje na podstawie swojego programowania, a programowanie to będzie projektowane i kierowane przez tych, którzy chcą zdominować wszystkich innych. W jaki sposób można zaprojektować sztuczną inteligencję wokół ideałów skoncentrowanych na człowieku, skoro jest ona finansowana i rozwijana przez ludzi, którzy nie mogą się doczekać społeczeństwa postludzkiego?

Poznaj swoje prawa

Jedynym sposobem na zachowanie kontroli nad naszą przyszłością jest odrzucenie IoB. Niestety nie będzie to łatwe. Niewielu jest gotowych zrezygnować z tego, co postrzegają jako wygodę, a jeszcze mniej naprawdę rozumie, dokąd to wszystko prowadzi.

Najlepsze, co możemy teraz zrobić, to edukować siebie i innych o celach końcowych. Rosnące zrozumienie, że cała ta wygoda prowadzi nas do cyfrowego więzienia, z którego nie ma ucieczki, jest chyba jedyną rzeczą, która może temu zapobiec.

Warto pamiętać, że rezygnując z wolności, rezygnujesz również ze zdolności do ochrony tych, których kochasz. Twoje dzieci mogą zostać ci odebrane, jeśli nie posłuchasz. Twój współmałżonek lub rodzice mogą zostać ranni lub zabici, a ty nie masz na to wpływu.

Kanadyjskie przepisy dotyczące eutanazji są gotowe do nadużyć

Kanada oferuje już eutanazję w przypadku różnych chorób i sytuacji, od długiej Covid i choroby psychicznej po głuchotę i ubóstwo, które uniemożliwiają godne życie.

Jak zauważył Expposing the Darkness: „Po dwóch latach ludobójczej tyranii COVID, która opierała się na uzbrojeniu publicznego systemu opieki zdrowotnej, można było się spodziewać rozmieszczenia uzbrojonej psychiatrii w celu zwalczania sprzeciwu i eliminacji chorych psychicznie„ bezużytecznych zjadaczy ””.

Biorąc pod uwagę, że Psychology Today zasugerowało, że antyszczepionkowcy mogą mieć problemy ze zdrowiem psychicznym, nie jest nieprawdopodobne, że pewnego dnia trafisz na listę eutanazji za odmowę szczepienia przeciwko COVID. Mówi się, że w tej chwili jest to dobrowolne, ale wszyscy wiemy, jak niebezpieczne może to być, zwłaszcza gdy lekarze otrzymują rekompensatę za każdego pacjenta, którego położyli w ziemi.

W co najmniej jednym przypadku członkowie rodziny stwierdzili, że podejrzewają, iż pacjentka została zmuszona lub zmuszona do podpisania formularza eutanazji. W 2018 roku mężczyzna z Ontario cierpiący na nieuleczalną chorobę neurologiczną opublikował nagrania dźwiękowe, na których personel szpitala próbuje skłonić go do eutanazji, podczas gdy tak naprawdę chciał opieki asystowanej.

Naucz się rozpoznawać łagodny przymus

Od dziesięcioleci korzystamy z technologii zaprojektowanych z myślą o wygodzie i/lub bezpieczeństwie. W ten sposób zawsze nas wabili. W ten sposób zachęcą nas również do przyjęcia IoB, tożsamości cyfrowej i CBDC. Musimy zmądrzeć i zacząć myśleć długofalowo, bo ci, którzy chcą nas zniewolić, doskonale o tym wiedzą. Planują dziesiątki lat w przyszłość.

Marsz w kierunku CBDC w Stanach Zjednoczonych rozpoczął się w zeszłym tygodniu, kiedy Centrum Innowacji Banku Rezerw Federalnych w Nowym Jorku (NYIC) ogłosiło, że uruchomi 12-tygodniowy program pilotażowy weryfikacji koncepcji cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC).

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że jeśli będziemy podążać tą drogą bez ochrony prywatności i prawa do autonomii osobistej, stracimy wszystko, dla czego warto żyć. Nawet wtedy jest to ryzyko, ponieważ niewiele praw jest niezawodnych. Wystarczy spojrzeć na deptanie Konstytucji Stanów Zjednoczonych, kiedy powinna być nienaruszalna.

Tak długo, jak utrzymuje się korumpujący wpływ globalistów, możemy być pewni, że będą oni kontynuować swoje wysiłki, by zhakować nasze ciała i umysły oraz znaleźć sposoby na wyeliminowanie tych, którzy im się sprzeciwiają.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GLOBALIŚCI NIE PRZESTANĄ HAKOWAĆ LUDZKOŚCI

Globalna Świadomość25 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK BRONIĆ SIĘ PRZED TRWAJĄCYM I NADCHODZĄCYM KRYZYSEM ?Następny artykuł”UTOPIA NOWEJ ERY” – JAK WKRÓTCE ZMIENI SIĘ NAS ŚWIAT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BLACKROCK I VANGUARD – KTO STOI ZA PROTESTAMI ROLNIKÓW ? PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GLOBALIŚCI NIE PRZESTANĄ HAKOWAĆ LUDZKOŚCI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?