AGENDA 2030

LIKWIDACJA ŚWIATOWEGO ROLNICTWA -SZALEŃSTWO KILMATYCZNE TRWA

LIKWIDACJA ŚWIATOWEGO ROLNICTWA -SZALEŃSTWO KILMATYCZNE TRWA

John Kerry , multimilioner, kultysta zagłady klimatu i specjalny wysłannik prezydenta USA ds. klimatu, przyznał niedawno, że zniszczenie przemysłu rolnego, w szczególności hodowli zwierząt gospodarskich, jest niezbędne do osiągnięcia „zera netto”.

„Rolnictwo odpowiada za około 33% wszystkich emisji na świecie… A nie możemy osiągnąć zera netto – nie wykonamy tej pracy – jeśli rolnictwo nie znajdzie się na pierwszym planie jako część rozwiązania”.

„[Cieplejszy klimat] może spowodować, że dodatkowe 600 milionów ludzi nie będzie miało wystarczającej ilości jedzenia, a po prostu nie można nadal ogrzewać planety, jednocześnie spodziewając się wyżywienia. to nie działa”

Narracja Kerry’ego o głodzeniu ludzi poprzez odcięcie im dostaw żywności, aby ratować ludzi przed śmiercią głodową, wydaje się dziwaczna. Ale to dlatego, że program, który promuje, wykorzystuje klimat i emisje gazów cieplarnianych jako zasłonę dymną.

Kerry ma obsesję na punkcie trzech rzeczy: pieniędzy, zasobów naturalnych i pozbawiania ludzi praw wyborczych z obu tych rzeczy. Te same obsesje co globaliści. To nie powinno dziwić. Już w 2011 roku został oskarżony o bycie „najbardziej zorientowanym na globalizm insiderem” Senatu USA, kiedy został wymieniony jako jeden z 12 członków nowo utworzonego „Super Kongresu”.

Ustawiać scenę

Szczyt Misji Innowacji Rolniczych na rzecz Klimatu („ AIM for Climate ” lub „AIM4C”) zgromadził partnerów z całego świata, aby prowadzić szybkie i transformacyjne działania na rzecz klimatu. AIM4C to wspólna inicjatywa Stanów Zjednoczonych („USA”) i Zjednoczonych Emiratów Arabskich („ZEA”).

Szczyt to wiodące globalne wydarzenie „dla partnerów, przez partnerów”, które zapewni platformę zmieniającą zasady gry dla partnerów AIM for Climate, aby zwiększyć ambicje i wzmocnić ich pracę w rolnictwie inteligentnym dla klimatu i innowacjach systemów żywnościowych.

AIM na Szczyt Klimatyczny , 8-10 maja 2023 r

Wsparła go Fundacja Badań nad Żywnością i Rolnictwem („FFAR”), partner AIM4C. FFAR została powołana przez Kongres USA w 2014 roku . Utworzenie FFAR zostało ogłoszone przez sekretarza Departamentu Rolnictwa USA Toma Vilsacka.

Partnerami prywatnymi AIM4C są Bill & Melinda Gates Agricultural Innovations oraz Bill and Melinda Gates Foundation. Innym partnerem AIM4C jest Sojusz na rzecz Zielonej Rewolucji w Afryce (AGRA), potworność Gates-Rockefeller-Big Ag, która miała na celu „wzmocnienie jednego skoordynowanego afrykańskiego głosu” na szczycie ONZ ds. Systemów Żywnościowych w 2021 r .

Jednak Sojusz na rzecz Bezpieczeństwa Żywności w Afryce („AFSA”) i dziesiątki innych grup zwróciły uwagę, że promowane przez AGRA podejście do rolnictwa – monokulturowa produkcja towarów w dużym stopniu uzależniona od środków chemicznych – jest świetne dla dużych korporacji agrobiznesu, które tworzą Sojusz AGRA, ale straszny dla afrykańskich rolników.

Innymi partnerami prywatnymi AIM4C są Organizacja Narodów Zjednoczonych („ONZ”) ds. Wyżywienia i Rolnictwa, Fundacja ONZ, Międzynarodowy Fundusz ONZ na rzecz Rozwoju Rolnictwa, Globalny Sojusz ONZ na rzecz Inteligentnego Klimatu Rolnictwa oraz Bank Światowy.

ONZ jest organizacją pozarządową („NGO”), którą Rockefellerowie odegrali kluczową rolę w założeniu w 1946 roku. Jako niezależny badacz i autor Jacob Nordangård powiedział : „Oni postrzegają [ONZ] jako swój własny mały klub lub organizację”.

Chociaż wydaje się, że nie są głównymi fundatorami ONZ – na przykład w 2022 roku Fundacja Rockefellera przekazała Fundacji ONZ 1,95 miliona dolarów, podczas gdy całkowite finansowanie ONZ wynosi około 66 miliardów dolarów rocznie – ONZ przyznało, że w 2012 roku, że rodzina Rockefellerów przez lata udzielała ogromnego wsparcia Lidze Narodów i Organizacji Narodów Zjednoczonych . Biblioteka ONZ nosi imię Johna D. Rockefellera, a David Rockefeller podarował ONZ obraz przedstawiający Johna, mówiąc, że „ma nadzieję, że posłuży jako przypomnienie hojności jego ojca”.

AIM4C to nie pierwszy raz, kiedy Kerry współpracuje z ONZ. W kwietniu 2021 r. Kerry wraz z Janet Yellen i Markiem Carneyem założyli Glasgow Financial Alliance for Net Zero („GFANZ”). GFANZ to „kierowany przez przemysł i zwołany przez ONZ” sojusz banków prywatnych i instytucji finansowych w celu zmiany roli globalnych i regionalnych instytucji finansowych, w tym Banku Światowego i MFW, w ramach szerszego planu „przekształcenia” światowego systemu finansowego system.

GFANZ jest kierowany przez Grupę Zleceniodawców składającą się z prezesów instytucji finansowych, przedstawicieli ONZ, przewodniczących regionalnych sieci GFANZ oraz Zespołu Kierowniczego GFANZ. Dyrektorzy GFANZ , w tym Larry Fink z BlackRock, który zasiada również w Radzie Powierniczej WEF, od dawna są entuzjastycznie nastawieni do perspektyw Korporacji Zasobów Naturalnych i innych powiązanych wysiłków na rzecz finansjalizacji świata przyrody , a także odegrał kluczową rolę w marketingu takiej finansjalizacji jak niezbędne do walki ze zmianami klimatycznymi.

Dodatkowe powiązania między Kerrym, Rockefellerami i ONZ są pod przykrywką „transformacji energetycznej”. Podczas COP27 w listopadzie zeszłego roku John Kerry wychwalał zalety akceleratora transformacji energetycznej („ETA”). Jest to globalne partnerstwo publiczno-prywatne („G3P”) między Departamentem Stanu USA, Fundacją Rockefellera i Bezos Earth Fund. ETA jest częścią inicjatywy inwestycyjnej o wartości 4,2 biliona dolarów, która wykorzystuje Cel 7.b Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, który określa Globalne Południe jako region pilotażowy dla światowej transformacji rynków energii. Rezultatem tej eksploatacji jest to, że biedniejsze narody, poprzez inicjatywy G3P, takie jak ETA i globalne strategie inwestycyjne, takie jak GFANZ, będą zmuszone zaakceptować praktycznie bezużyteczne odnawialne źródła energii.

Dalszym powiązaniem z globalistami jest zaangażowanie Kerry’ego w organizację pozarządową, Światowe Forum Ekonomiczne („WEF”). Kerry jest wymieniony jako współtwórca i autor agendy WEF . Od 2007 roku uczestniczył w 10 z 17 dorocznych spotkań WEF . Podczas sesji w Davos 2023 zatytułowanej „ Filantropia: katalizator ochrony naszej planety ” Kerry ujawnił swój kompleks boga. Powiedział, że „[że] my, wybrana grupa istot ludzkich” możemy zebrać się razem, aby porozmawiać o ratowaniu planety, jest to „prawie pozaziemskie”.

Przemówienie Johna Kerry’ego bez podsycania strachu i kłamstw

Mając powyższe na uwadze, poniżej znajdują się fragmenty 22-minutowego przemówienia Kerry’ego na szczycie AIM4C. Dodaliśmy krótki komentarz, aby nadać jego wypowiedziom pewien kontekst. Dla jasności zaznaczyliśmy kursywą uwagi wygłoszone przez Kerry’ego na szczycie, liczby w [nawiasach kwadratowych] oznaczają znacznik czasu jego uwagi w powyższym filmie .

AIM4C został uruchomiony w listopadzie 2021 r. w ramach Światowego Szczytu Przywódców na 26. Konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu („COP26”). Inicjatywa jest prowadzona przez Zjednoczone Emiraty Arabskie i Stany Zjednoczone przy wsparciu ponad 30 rządów.

Ogłoszenie zostało dokonane przez: Mariam bint Mohammed Almheiri, Minister ds. Zmian Klimatu i Środowiska ZEA; Tom Vilsack, sekretarz ds. rolnictwa USA; dr Sultan Ahmed Al Jaber, specjalny wysłannik ZEA ds. zmian klimatu i minister przemysłu i zaawansowanych technologii ZEA; i Johna Kerry’ego.

Kerry powiedział podczas swojej premiery, że AIM4C miał imponujący start, ponieważ zebrał już 4 miliardy dolarów na inwestycje w inteligentne rolnictwo i innowacje systemów żywnościowych.

„[Mariam Almheiri] była z nami od samego początku, kiedy Tom Vilsack i ja mieliśmy zaszczyt dołączyć do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wraz z dr Sultanem Ahmedem Al Jaberem i szejkiem Abdullahem, i ogłosiliśmy tę koncepcję misji innowacyjnej dla rolnictwo [AIM4C]”. [22:17]

Kerry był jednym z trzech, którzy w kwietniu 2021 roku uruchomili GFANZ w ramach planu transformacji światowego systemu finansowego. Sześć miesięcy później COP26 odbył się w Glasgow.

„Wspólnie ogłosiliśmy w Glasgow, że zamierzamy przyspieszyć inwestycje w inteligentne rolnictwo klimatyczne, w innowacje. I właśnie to nam się udało”. [25:54].

Zgodnie z Ramową konwencją ONZ w sprawie zmian klimatu („UNIFCCC”) inteligentne rolnictwo klimatyczne obejmuje trzy główne wymiary zrównoważonego rozwoju: gospodarczy, społeczny i środowiskowy. Innymi słowy, „zrównoważony wzrost wydajności rolnictwa i dochodów; adaptacja i budowanie odporności na zmianę klimatu; oraz zmniejszanie i/lub eliminowanie emisji gazów cieplarnianych”.

Jedną z instytucji prowadzących przyjęcie rolnictwa inteligentnego klimatycznie jest działająca przy ONZ Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej („MAEA”). MAEA, we współpracy z Organizacją ONZ ds. Wyżywienia i Rolnictwa („FAO”), wspiera to zintegrowane podejście do rozwiązywania przyczyn i skutków zmian klimatycznych.

„W Glasgow wezwaliśmy partnerów AIM do podwojenia funduszy na innowacje w rolnictwie inteligentnym dla klimatu. I właśnie to zrobiliśmy… [w] Sharm El Sheikh w zeszłym roku ponownie postawiliśmy sobie wysokie cele. Celem było przekroczenie 10 miliardów dolarów nowych inwestycji zbiorowych. A partnerzy AIM po raz kolejny przyćmili ten cel, odblokowując nie 10, ale 13 miliardów na inwestycje w inteligentne rolnictwo i innowacje klimatyczne”. [26:36]

Gospodarzem COP27 był Egipt w Sharm El-Sheikh w listopadzie 2022 r. To na COP27 Kerry wychwalał zalety ETA, która poprzez cele zrównoważonego rozwoju ONZ wykorzystuje biedniejsze narody, zwłaszcza na Globalnym Południu.

„AIM ma obecnie ponad 50 partnerów rządowych [i] 500 indywidualnych partnerów z całego świata i stale się rozwija”. [27:26]

Wcześniej w tym artykule wyróżniliśmy kilku partnerów AIM4C. Pełną listę można zobaczyć TUTAJ . Przeszukaliśmy stronę internetową AIM4C pod kątem listy osób, które zainwestowały i za ile, ale nie ma takich informacji.

„My [na Szczycie] odpowiadamy za 33% emisji reprezentowanych na tego rodzaju zgromadzeniach [ministrów rolnictwa] i więcej, w pewnym sensie, z powodu transportu, z powodu przemysłu ciężkiego, z powodu wszystkich innych elementów łańcucha żywnościowego – dosłownie łańcuch pokarmowy, łańcuch dostaw” [30:54]

„Przewiduje się, że same emisje z systemu żywnościowego spowodują kolejne pół stopnia ocieplenia do połowy stulecia” [33:07]

„Przyszłość [2 o C] może spowodować, że dodatkowe 600 milionów ludzi nie będzie miało co jeść, a po prostu nie można nadal ogrzewać planety, jednocześnie spodziewając się wyżywienia. To nie działa” [33:52]

„Potrzebujemy więc innowacji, aby oczywiście ograniczyć udział produkcji zwierzęcej w naszych emisjach i opracować nowe dodatki paszowe oraz inne sposoby radzenia sobie z tym problemem. Potrzebujemy innowacji, aby zapewnić roślinom składniki odżywcze, których potrzebują, bez wysokich kosztów środowiskowych i klimatycznych emisji podtlenku azotu i nawozów opartych na paliwach kopalnych” [36:07]

„Patrząc w przyszłość: zbudowaliśmy fundament, teraz musimy przyjść na COP28, który ma już trzy automatyczne wyniki. Będzie inwentaryzacja, globalna inwentaryzacja, możemy po prostu przeczytać raport IPCC sprzed kilku tygodni i rozumiecie, gdzie to nie będzie dobra wiadomość. Potem mamy raport adaptacyjny i musimy podwoić kwotę pieniędzy – bo obiecaliśmy to zrobić w Sharm El-Sheikh, w Glasgow – na adaptację. I będziemy mieli fundusz strat i szkód, aby spróbować ożywić go i zacząć budować uzasadnioną wiarę i zaufanie z Globalnym Południem świata, które tak mało przyczynia się do tego problemu” [36:57]

Trzeba to powiedzieć jeszcze raz. Na COP27 Kerry wychwalał zalety ETA, która poprzez Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ wykorzystuje biedniejsze narody, zwłaszcza na Globalnym Południu.

Ponadto, w jaki sposób zamierza budować wiarę i zaufanie z Globalnym Południem, kontynuując trajektorię wykorzystywania fałszywych raportów IPCC ? Świat obudził się z agendą klimatyczną ONZ wykorzystującą bioróżnorodność np. jako przykrywkę dla największego w historii grabieży gruntów oraz do wdrażania szkodliwych instrumentów i fałszywych rozwiązań na korzyść prywatnych interesów .

Dalsza lektura: Dlaczego i jak IPCC demonizował CO2 za pomocą wyprodukowanych informacji , Watts Up z tym? 13 listopada 2013 r

„Zapraszam do dołączenia do listy 12 krajów – w tym Hiszpanii, Chile, Australii i wczoraj Brazylii – które podpisały wspólną deklarację w sprawie rozwiązania problemu emisji metanu z produkcji żywności” [37:56]

„Mam nadzieję, że dzięki programowi PREPARE, który ogłosił prezydent Biden, będziemy mogli wspólnie pracować nad zwiększeniem inwestycji w adaptację rolnictwa”. [38:08]

Na COP26 Biden ogłosił plan – Prezydencki plan kryzysowy dotyczący adaptacji i odporności („PREPARE”) – mający pomóc biedniejszym krajom w dostosowaniu się do zmian klimatu, który ma nadzieję zapewnić finansowanie w wysokości 3 miliardów dolarów rocznie do roku podatkowego 2024.

„Tutaj, na Szczycie, ogłosiliśmy zmobilizowanie 140 milionów na zbiorowe inwestycje, aby osiągnąć cel 200 milionów, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania, które pozwolą stawić czoła wyzwaniom związanym z hodowlą. Ale robimy tam postępy. To dość niezwykłe, co dzieje się z dietą i innymi nakładami” [39:41]

„Dokładnie wiemy, co mamy robić. MAEA jasno określiła, w jaki sposób osiągniemy cel do 2030 r., którym jest 45-procentowa redukcja emisji do 2030 r., a następnie kontynuacja do zera netto do 2050 r. To właśnie musimy zrobić, aby utrzymać 1,5 stopnia . [41:48]

„Potrzebujemy, aby każda osoba tutaj popychała tę narrację o sposobie, w jaki rolnictwo przyczyni się [do globalnego ocieplenia]… abyśmy… wykonali zadanie”. [42:50]

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

LIKWIDACJA ŚWIATOWEGO ROLNICTWA -SZALEŃSTWO KILMATYCZNE TRWA

Globalna Świadomość3 czerwca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWIELKIE UJAWNIENIE – KONTAKT LUDZKOŚCI Z BOSKĄ CYWILIZACJĄNastępny artykułCBDC – SZTUCZNA INTELIGENCJA PRZEJMIE KONTROLĘ NAD TWOIMI PIENIĘDZMI W CZASIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • LIKWIDACJA ŚWIATOWEGO ROLNICTWA -SZALEŃSTWO KILMATYCZNE TRWA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?