extra-terrestrial

UFO ROBIŁO SIĘ W LAS VEGAS – DONIESIANIA O OBCZYCH NA ULICACH

UFO ROBIŁO SIĘ W LAS VEGAS – DONIESIANIA O OBCZYCH NA ULICACH

W miejscowości Las Vegas, w USA, z 7 na 8 czerwca 2023 r., około godziny 23:50, policja otrzymała telefoniczne wezwanie o pomoc. Młody chłopak, mniej więcej 12-14 lat dzwonił wystraszony, mówiąc do policjantki, że: „na ich podwórku wylądowało UFO, z którego wyszło dwóch wielkich (około dwu-metrowej wysokości) obcych, posiadali wielkie błyszczące oczy i wielkie usta, w 100% nie byli to ludzie”.

Rozmowa się nagrała, można ją odsłuchać. W tym samym czasie policjant Departamentu Policji Metropolitalnej Las Vegas będący blisko miejsca lądowania UFO wielkoludów prowadził patrol, nagranie z jego osobistej kamery, przymocowanej do koszuli, uchwyciło podejrzane UFO, szybujące po nocnym niebie ku dołowi, w kierunku wspomnianego miejsca zamieszkania rodziny młodego chłopca.

W tym samym czasie chłopak zgłosił coś, co jak przekazał przez telefon: „w 100% nie jest człowiekiem”, to coś wylądowało na ich terenie, wieść szybko się rozniosła po okolicy, o czym poinformował lokalny kanał telewizyjny 8 News. Nagranie i relację o tym możecie zobaczyć w programie pastora Hoggarda, który komentował to niezwykłe wydarzenie.

Całą relację i program „kanału telewizyjnego 8 News” można obejrzeć od 58 minuty i 30 sekundy („UFO Whistleblowers Ready to Reveal”). Oczywiście „niusów” o tym zdarzeniu jest już bardzo dużo, obiegło ono już cały zamieszkały świat. Na nagraniu widzimy niezwykłego zielonkawego koloru „jakby kometę”, zbliżającą się do domku młodego chłopaka i jego rodziny (kadry powyżej i poniżej).

Rodzina dokonała nagrania, ale kamerzysta ze strachu chował się z tyłu rodziny więc chyba nie nagrano wielkoludów UFO, pewności nie mamy bo sprawa jest gorąca, a policja USA ma zakaz upubliczniania nagrań z prywatnych posiadłości. Relacja i świadkowie wyglądają na bardzo wystraszonych.

Nie mamy reż pewności czy nagranie UFO z kamery policjanta jest tym samym, o którym wspomina stacja teliwizyjna „News 8”, bo na nagraniu policjanta widnieje inna data oraz inny czas, jednak to właśnie nagranie upublicznia wspomniana stacja TV więc może jest to pojazd wielkoludów UFO. Całą ta sytuacja potwierdza istnienie Obcych inteligencji i może mieć związek z ostatnimi próbami odtajnienia akt UFO przez amerykańskich urzędników. Ktoś z „kosmicznej federacji” chciał pomóc w tzw. „Wielkim ujawnieniu” ? (Dalsza częśćw linku…)

Linki:

https://nypost.com/2023/06/08/las-vegas-police-spot-ufo-and-residents-cl…

Las Vegas aliens? Police respond to call about UFO crash

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UFO ROBIŁO SIĘ W LAS VEGAS – DONIESIANIA O OBCZYCH NA ULICACH

Globalna Świadomość13 czerwca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSYNTETYCZNE JEDZENIE ”WIELKIEGO RESETU” – JAK ELITY ZLIKWIDUJĄ ROLNICTWONastępny artykułJAK ŻYĆ NORMALNIE W ”NOWEJ NORMALNOŚCI” ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE UJAWNIONO CIAŁO OBCEGO – CZY NADCHODZI ”WIELKIE UJAWNIENIE

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • UFO ROBIŁO SIĘ W LAS VEGAS – DONIESIANIA O OBCZYCH NA ULICACH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?