extra-terrestrial

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE”

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE”

Księżyc, przez wielu uznawany za martwą część naszego Układu Słonecznego, nie może być wykorzystany w celach kolonizacyjnych. Wygląda na to, że tego typu teorie są lansowane jedynie w scenariuszach filmów science fiction. Czy jednak, aby na pewno tak jest, czy może tego typu filmy to narzędzie manipulacji, sugerujące widzowi, że kolonizacja Księżyca to kwestia przyszłość, gdy tym czasem tego typu proces może być już realizowany?

Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.”

Scott J. Horowitz.

Życie na naszej planecie w XXI wieku staje się coraz bardziej zagrożone, dziś jak nigdy wcześniej człowiek dysponuje tak zaawansowaną technologią, że dosłownie jest w stanie unicestwić nie tylko całą cywilizację, ale i planetę. A zatem czy w obliczu takich informacji ktoś w ogóle zastanawia się nad kwestią kolonizacji Księżyca? Niestety dla większości obywateli XXI wieku taka teoria czy też pomysł stanowi wstęp do rozdziałów poświęconych teoriom spiskowym. Nic jednak bardziej mylnego.

Reptilianie w latach trzydziestych XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Wkrótce jednak znaleźli kolejne imperium, a były to Stany Zjednoczone. Jak podaje tajny raport CIA, w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę Reptilian.

Reptilianie odnieśli najwyraźniej sukces podczas tego spotkania, ponieważ dziś według doniesień Fars, Stanami Zjednoczonymi rządzi niepodzielnie tajna organizacja, która pozostaje pod ścisłą kontrolą owej obcej rasy.

Reptilianie dążą do stworzenia globalnego systemu nadzoru elektronicznego, mającego na celu ukrycie wszystkich prawdziwych informacji o ich obecności tutaj na Ziemi, by mogli wejść w to, co jeden z dokumentów FSB nazywa «fazą końcową» swojego ostatecznego celu, czyli całkowitej asymilacji wszystkich rządów świata.”

Edward Snowden, wypowiedź z roku 2014.

John Lear były pilot CIA, w niedawno opublikowanym oświadczeniu stwierdził, że nasz satelita stanowi obecnie dom dla ponad dwustu milionów ludzi. Dodatkowo wskazuje na powiązania z humanoidami, którzy mają reprezentować poszczególne rasy kosmitów. John Lear mówi, wprost że na Księżycu żyją wspólnie ludzie oraz przedstawiciele obcych cywilizacji. Życie toczy się głównie pod powierzchnią Księżyca, gdzie występują ogromne laboratoria i miasta nadzorowane przez rząd USA. Przy tej okazji trafia się nam możliwość podjęcia tematu pustego Księżyca.

Najbardziej zaskakujący dowód na to, że księżyc może być pusty, pojawił się 20 listopada 1969 roku, kiedy załoga Apollo 12, po powrocie na statek dowodzenia, wysłała moduł księżycowy LM z powrotem na księżyc, tworząc sztuczne trzęsienie księżyca.

LM uderzył w powierzchnię około czterdziestu mil od lądowiska Apollo 12, gdzie super wrażliwy sprzęt sejsmiczny zarejestrował coś nieoczekiwanego i zdumiewającego, Księżyc rozbrzmiewał jak dzwon przez ponad godzinę. Nikt z nas nie widział czegoś podobnego na Ziemi. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​jest to niezwykłe wydarzenie.”

Frank Press z MIT.

W momencie, w którym John Lear zdecydował się na głoszenie nieprzychylnych poglądów dotyczących utartej i poniekąd zaklepanej przez manipulację propagandy, stał się obiektem żartów mediów głównego nurtu, co bardzo szybko odbiło się na jego reputacji, dosłownie z tygodnia na tydzień stał się pośmiewiskiem, którego teorii nikt już nie słuchał a szkoda. Czy jednak nie jest to typowa procedura działania? Jeżeli rząd USA chce ukryć prawdę, to najlepszym sposobem jej ukrycia staje się wyśmianie jej po przez wypaczenie i dodanie licznych kłamstw.

Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych.”

John Lear. Były pilot CIA.

Drodzy Czytelnicy, najbardziej efektywnym sposobem realizowania poszczególnych agend jest ich realizacja w tajemnicy, w ukryciu przed opinią publiczną. Dlatego nie dziwi globalny system postępowania względem osób, które ujawniają rąbek tajemnicy. To jednak nie zwalnia nas od samodzielnego myślenia i samodzielnego poszukiwania odpowiedzi, ponieważ może się okazać, że prawda jest zupełnie inna od tej, którą lansuje medialna propaganda.

Udostępnij

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE”

Globalna Świadomość26 lutego 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŻYWNOŚĆ TYLKO DLA ELIT – DO CZEGO DOPROWADZI ŚWIATOWY STRAJK ROLNIKÓWNastępny artykułMODERNA STWORZYŁA PROTOTYP PREPARATU WIELE TYGODNI PRZED WYBUCHEM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA – CZYM BĘDZIE ”WIELKIE UJAWNIENIE” ? RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA I PŁASKA ZIEMIA, CO

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?