extra-terrestrial

GIGANTYCZNA OBŁAWA SŁÓŻB – W MIAMI OBCY WYSZLI NA POWIERZCHNIĘ Z PODZIEMNYCH BAZ ?

GIGANTYCZNA OBŁAWA SŁÓŻB – W MIAMI OBCY WYSZLI NA POWIERZCHNIĘ Z PODZIEMNYCH BAZ ?

MIAMI, Floryda – Niezwykły incydent miał dziś miejsce w centrum handlowym w Miami, wywołując spekulacje i dyskusje na platformach mediów społecznościowych. Pojawiły się doniesienia o obserwacjach mierzących trzy metry kosmitów lub stworzeń uchwyconych zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi kamerami w centrum handlowym, co rzekomo zostało potwierdzone przez wielu świadków korzystających z różnych smartfonów. Pomimo rzekomego chaosu media krajowe zachowały milczenie, odmawiając wydania oświadczeń lub udostępnienia dodatkowych materiałów filmowych dotyczących zdarzenia.

Miami poinformowało, że w poniedziałek wieczorem aresztowano czterech nieletnich za rzekome odpalenie sztucznych ogni w centrum handlowym, wywołując powszechną panikę. Osoba znajdująca się w pobliżu pomyliła zamieszanie z potencjalną masową strzelaniną, co doprowadziło do zdecydowanej reakcji policji, jak opisano w tym samym raporcie.

Jednak wśród użytkowników platformy X utrzymuje się sceptycyzm, kwestionujący oficjalne wyjaśnienia i spekulujący o tuszowaniu rzekomej strzelaniny z udziałem 3-metrowych kosmitów. Te spekulacje sprawiły, że termin „obcy” pozostaje najpopularniejszym tematem na platformie X kilka dni po wspomnianych aresztowaniach.

Ujęcie z kamery obcego
Ujęcie z kamery obcego(Źródło: zdjęcie z Facebooka autorstwa Robinette Goff)

Materiał filmowy z incydentu w centrum handlowym w Miami

Policja w Swarms w Miami Mall
Policja w Swarms w Miami Mall9Źródło: zrzut ekranu Facebooka z magazynu Evie)
Komentarz użytkownika Facebooka
Komentarz użytkownika Facebooka(Źródło: Zrzut ekranu użytkownika Facebooka Bminustv)

https://6fbd8a0da3e9608b030756ea69afe32b.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html

Władze odrzuciły tę sytuację, przypisując zamieszanie młodzieży odpalającej fajerwerki, chociaż incydent spowodował natychmiastowe wstrzymanie ruchu lotniczego. Warto zauważyć, że jedynymi zaobserwowanymi aktywnymi pojazdami były czarne helikoptery wojskowe, podczas gdy reszta władz i mediów pozostała bezczynna.

Liczne filmy w mediach społecznościowych przedstawiały znaczną obecność policji w Bayside Marketplace. 

W następstwie tego dziwacznego zdarzenia w Internecie pojawiła się dyskusja, w której zaproponowano dwa kontrastujące scenariusze:

  1. Policja masowo zareagowała na to, co postrzegała jako potencjalną masową strzelaninę.
  2. Ogromne istoty pozaziemskie wtargnęły do ​​centrum handlowego w Miami i stanęły w obliczu ostrzału, co spowodowało obecność znacznej liczby policji, jednak nie pojawiły się żadne wizualne dowody.

Pomimo fantastycznego wyobrażenia jest oczywiste, że w rzeczywistym wydarzeniu prawdopodobnie nie brały udziału istoty pozaziemskie. Niemniej jednak pozostaje to intrygujący temat do kontemplacji. Tymczasem dyskusje na platformie X i Facebooku w dalszym ciągu uwydatniają różnorodne i żywe reakcje na incydent.

Dlaczego nie ma zdjęć wyraźnych z telefonu? Ponieważ policja sprawdzała i nie wpuszczali nikogo kto miał telefon albo kto robił zdjęcia. Przeszukiwali telefony osób wychodzących. W tym materiale macie komentarze osób, które były świadkami i jedno zdjęcie, które udało się przemycić.

„..BYŁEM WCZORAJ W MIAMI MALL I RZĄD KŁAMIE. NIE BYŁO WALCZĄCYCH DZIECI, WSZYSCY ZACZĘLI PANIKOWAĆ, PONIEWAŻ WOKÓŁ kręciły się szare stworzenia. NIE WYDAWAŁY ŻADNYCH HAŁASÓW ANI DŹWIĘKÓW, ALE PATRZYLI I PATRZYLI, JAK SIĘ RUSZASZ. PRÓBOWAŁEM NAGRAĆ WIDEO, ALE ZA KAŻDYM RAZEM PRÓBOWAŁEM TO TYLKO był BŁĄD. WYZNACZAJĄ OGRANICZENIE I NIE WPUSZCZAJĄ NIKOGO, PRZEGLĄDALI ICH ZDJĘCIA. ODWIEDZILI NAS OBCY I RZĄD TŁUMI TO.

Mieli około 6-7 stóp wzrostu i chodzili bardzo wolno. MOGLI CAŁKOWICIE OBRÓCIĆ GŁOWĘ I WYDAWAŁO SIĘ, ŻE MOGĄ ZMIENIAĆ FORMY. JAKBY NIE MIALI ŻADNYCH KOŚCI I MOGLI ZGIĘĆ CIAŁO W JAKIKOLWIEK SPOSÓB. BEZ PALCÓW ANI STOP – TYLKO RĘCE I NOGI.

WCZORAJ ET uziemił wszystkie loty na ☑ RIOD. WYŁĄCZYLI POLICYJNE SKANERY W OKOLICACH MIAMI NA GODZINY. TO NIE BYŁO INTENCYJNE. NIE MIALI WYBORU. NIEKTÓRE TE STWORZENIA ZAKŁÓCAJA ELEKTRONIKE. DLACZEGO NIE MA WIDEO Z TEJ „WALKI”, O KTÓREJ MÓWIĄ

Udostępnij

GIGANTYCZNA OBŁAWA SŁÓŻB – W MIAMI OBCY WYSZLI NA POWIERZCHNIĘ Z PODZIEMNYCH BAZ ?

Globalna Świadomość7 stycznia 20247 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNIEOCZEKIWANE ZWROTY AKCJI I I DZIWNE WYDARZENIA KTÓRE CZEKAJĄ NAS W 2024 ROKU ?Następny artykułROKO 2024 TO SCENARIUSZ ”PANDEMII

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GIGANTYCZNA OBŁAWA SŁÓŻB – W MIAMI OBCY WYSZLI NA POWIERZCHNIĘ Z PODZIEMNYCH BAZ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?