Otwórz oczy

ROKO 2024 TO SCENARIUSZ ”PANDEMII NIEWYDOLNOŚCI SERCA”

ROKO 2024 TO SCENARIUSZ ”PANDEMII NIEWYDOLNOŚCI SERCA”

Wczoraj naczelny chirurg Florydy, dr Joseph Ladapo, wydał oświadczenie prasowe, w którym wezwał do zaprzestania stosowania zastrzyków mRNA u ludzi ze względu na ich zdolność do modyfikowania ludzkiego genomu.

W niedawnym wywiadzie dr Ladapo wyjaśnił, że brak odpowiednich testów na zwierzętach i ludziach (badań w dobrej wierze ) firmy Pfizer i FDA – jest wyjątkowo lekkomyślna, ponieważ technologie nanocząstek mRNA mają zdolność wprowadzania onkogenów (genów powodujących raka) jako a także dokonywanie zmian transpokoleniowych w gatunku ludzkim) Firma Pfizer Pfizer nawet nie ukrywa faktu, że ich zastrzyki mRNA służą do edycji genów, a konkretnie do modyfikacji ludzkiego .

Na stronie internetowej firmy Pfizer stwierdza się;.

„Technologia mRNA dobrze nadaje się do edycji genów. Chcemy, aby te białka edycyjne działały przez krótki okres czasu, aby zmodyfikować genom”. – Pfizer

Amerykańscy eksperci ostrzegają nas od lat przed stosowaniem technologii nanocząstek mRNA u ludzi

Według artykułu MIT BIOTECHNOLOGY z 2016 r MIT BIOTECHNOLOGY, rząd Stanów Zjednoczonych i eksperci w dziedzinie biotechnologii uznali wykorzystanie „
technologii nanocząstek mRNA” do edycji genów mRNA, jako broń masowego rażenia (BMR) i zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, ponieważ genom jest samą esencją życia. Stosowaniezastrzyków nanocząstek mRNA do edycji genomu gatunku, przez mRNAmoże skutkować eksterminacją tego gatunku, w tym ludzi.

Naczelny chirurg dr Ladapo wydał dziś rano
oświadczenie prasowe, w którym jasno przedstawił ryzyko związane z wstrzyknięciem mRNA do ludzkiego genomu w wyniku zanieczyszczenia plazmidowym DNA SV40. „Integracja DNA stwarza wyjątkowe i podwyższone ryzyko dla zdrowia ludzkiego i integralności ludzkiego genomu… Jeżeli ryzyko integracji DNA nie zostało ocenione w przypadku “szczepionek mRNA przeciwko Covid-19,szczepionki te nie nadają się do stosowania u ludzi”..” … Pfizer Told Us mRNA Injections Are Used to Modify the Human Genome

Globaliści programują nas, abyśmy spodziewali się „pandemii niewydolności serca” w 2024 r. spowodowanej nowym szczepem Covid-19, chociaż udowodniono straszliwą liczbę zgonów i niewydolności serca spowodowanych szczepionką

Choć rok 2023 w końcu i na szczęście szybko dobiega końca, globalistyczna rzeczniczka CNNujawniła nową historię, która daje nam przedsmak tego, co się stanie, jeśli globaliści postawią na swoim. Artykuł zatytułowany „Jak rok 2023 był „rokiem na krawędzi”,a rok 2024 może być gorszy” – historia nie powstrzymuje się i ostrzega, że „rok 2024 może sprawić, że rok 2023 będzie wydawał się racjonalny i trzeźwy”, co niektórym może wydawać się niemożliwe.

I jak alarmująca historia MSN ostrzega przed tym „nowym szczepem”, jego szczególną dolegliwością zdrowotną jest : „Lekarze obawiają się, żenowy szczep Covida może wywołać „pandemię niewydolności serca”na całym świecie”. Po raz kolejny próbując zatuszować swój własny szał masowych morderstw, podczas gdy niezależne media od dłuższego czasu donoszą o alarmującej liczbie „tajemniczych niewydolności serca” występujących na całej planecie po zaszczepieniu, artykuł MSN próbuje „wprowadzić w błąd” tych którzy wciąż czerpią wiadomości z mediów głównego nurtu, przygotowując ich na „pandemię niewydolności serca” „ spowodowaną ” przez „ JN.1 ”, chociaż każdy, kto czerpie wiadomości z niezależnych mediów, zna ogromną liczbę niewydolności serca obserwowaną na całym świecie planety są „ spowodowane przez szczepionkę ”.

Jak ostrzegaliśmy , WEFwłaśnie opublikowało nowe badanie, wktórym stwierdzono, żenagły wzrost liczby śmiertelnych zawałów serca i udarów mózgu jest spowodowany „zmianami klimatycznymi wywołanymi przez człowieka”. I jak ostrzegaliśmy w naszym artykule z 12 listopada, zdumiewający wzrost liczby zawałów serca zaobserwowano głównie u małych dzieci i zdrowych młodych dorosłych, często sportowców w kwiecie wieku, a niezależne media w tamtym czasie robiły „wodę z mózgu” argumentami WEF, że nagle wszystkie te tajemnicze i nagłe zgony są spowodowane „zmianami klimatycznymi” . Pokazując ponad wszelką wątpliwość, że globaliści z „ wielkiej farmacji ” i „ rządu ” byli zajęci szukaniem czegokolwiek, byle nie szczepionkę” za ogromne wymieranie mające miejsce na całej planecie, najwyraźniej im się to udało ponownie, próbując zwalić winę na „JN.1” za nadchodzące wymieranie, które nazwą „pandemią niewydolności serca”. Ale nigdy, przenigdy nie będą się obwiniać za dokonanie ludobójstwa poprzez „przymusową szczepionkę” .

Ponieważ jednak szybko wkraczamy w rok 2024, a establishment medyczny właśnie dał nam ogromną wskazówkę dotyczącą tego, co nadejdzie w 2024 r., czyli „nowego szczepu COVID wywołującego pandemię niewydolności serca”, należy pamiętać, że w styczniu 2022 r . WiększośćJak wynika z nowego sondażu,Demokratów popiera karną i restrykcyjną politykę wobec niezaszczepionych osób . Idąc tak daleko wstecz, że opowiadał się za karą więzienia dla niezaszczepionych, a nawet dla osób, które po prostu kwestionowały skuteczność „szczepionki”, twierdząc również, że „osoby nieszczepione” powinny być trzymane w areszcie domowym, a nawet „umieszczane w obozach”, stwierdzamy, że NIE jest to tylko „zbieg okoliczności” , że stany, w tym Nowy Jork i Floryda, potajemnie zmierzają w tym kierunku.

Jak podano w artykule z 21 listopada 2023 r. autorstwa Susan Duclos, zatytułowanym „Obozy kwarantanny”: beta-test Demokratów mający na celu zamknięcie Amerykanów bez należytego procesu, jeśli przywódcy państwa liberalnego twierdzą, że są „podejrzani” o narażenie na wirusy, właśnie podjął jeszcze jeden Krok w stronę rzeczywistości” , a także artykuł ANP z 27 listopada zatytułowany „Przygotowali Amerykę na medyczną tyranię na pełną skalę w 2024 r., a teraz zbieramy to, co pozwoliliśmy im zasiać – kolejne „obozy kwarantanny” przygotowane przez stan i medyczny zamach stanu D „Etat”, czy Amerykanie, którzy odmawiają wrzucania szczepionek do obozów, co czeka nas w 2024 r., jeśli media głównego nurtu będą w stanie przekonać masy, że powodują „pandemię niewydolności serca” ? W skrócie historia ABC 7 z 17 stycznia 2022 roku;

Jak wynika z nowego sondażu, większość Demokratów popiera politykę karną i restrykcyjną wobec niezaszczepionych osób. Z niedawnej ogólnokrajowej ankiety telefonicznej i internetowej przeprowadzonej przez The Heartland Institute i Rasmussen Reports wynika, że respondenci podający się za Demokratów popierali swego rodzaju areszt domowy dla niezaszczepionych, wśród innych kar i środków odstraszających. Pięćdziesiąt dziewięć procent Demokratów, którzy wzięli udział w ankiecie, poparło teoretycznąpolitykę rządu, która zamykałaby osoby, które nie zostały zaszczepione, w swoich domach, chyba że zaistniała sytuacja nadzwyczajna.

Ogółem sześćdziesiąt jeden procent wszystkich respondentów było przeciwnych tej polityce. Prawie połowa Demokratów, którzy głosowali w ankiecie,uważa, że rządy stanowe i federalne powinny mieć możliwość nakładania kar finansowych lub więzienia na osoby, które publicznie kwestionują skuteczność szczepionki przeciwko Covid-19. Czterdzieści osiem procent Demokratów biorących udział w ankiecieopowiedziało się za karaniem krytyków szczepionek, niezależnie od tego, czy krytyka pojawiła się w telewizji, radiu, czy nawet w mediach społecznościowych. Ogółem jedynie dwadzieścia siedem procent wszystkich respondentów opowiedziało się za karą.
(…)
Covid-19 może wywołać „pandemię niewydolności serca”– ostrzegają „eksperci”, nazywając to „zagrożeniem dla globalnej opieki zdrowotnej”. Wzrost liczby „przypadków Covid-19”, szczególnie ze względu nanowy szczep znany jako JN.1, może prowadzić do potencjalnych problemów z sercem. Naukowcy z czołowego japońskiego instytutu badawczego Riken opublikowali nowy raport. Mówią, że receptory ACE2, do których koronawirus przyczepia się w ludzkich komórkach, są „bardzo powszechne” w sercu.

Oznacza to, że wiele osób, które złapią wirusa,może cierpieć na „pogorszoną czynność serca”...Najnowsze ostrzeżenie pojawia się w związku ze znacznym wzrostem liczby przypadków Covidw USA, ponieważ miliony ludzi przygotowywały się do podróży w okresie świątecznym, przy czym szybko rozprzestrzeniający się wariant JN.1 stanowi 44 procent wszystkich przypadków w całym kraju. Najnowsza analiza przeprowadzona przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) pokazuje, że liczba ta wzrosła ponad dwukrotnie w porównaniu z początkiem tego miesiąca. Urzędnicy obawiają się również, że rosnąca liczba przypadków grypy może doprowadzić do dużego wzrostu zachorowań tej zimy, zwłaszcza w obliczu zbliżających się zatłoczonych obchodów Nowego Roku.

Odmowa nawet poruszenia możliwości, że szczepionki, do których przyjmowania zmusili ludzi, mogą mieć cokolwiek wspólnego z wychwytem w przypadkach kardiologicznych i niewydolności serca, których jesteśmy świadkami i o których donosimy już od dłuższego czasu, od czasu szczepionek zostały przeprowadzone w ramach „Operacji Warp Speed”, przypominamy, że od początku do chwili obecnej była to masowa operacja wojskowa i każdy, kto naprawdę myśli, że wojsko działa na rzecz „ pokoju” i „ratowania ludności planeta Ziemia nie zna dobrze udokumentowanej, historycznej funkcji wojska: zabijania ludzi i obalania krajów i rządów, za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

O tym właśnie mowa w poniższych filmach, począwszy od ostrzeżenia doktora Petera McCullougha w ostatnim filmie poniżej, że osoby odpowiedzialne za to masowe morderstwo muszą zostać pociągnięte do odpowiedzialności , po drugi film poniżej zatytułowany „Dokument o niebezpieczeństwach szczepionek” z udziałem dr Sherri Tenpenny, dr Suzanne Humpries i Robert Kennedy Jr. omawiają niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami, niezależnie od tego, co powie ci establishment medyczny, który chce cię zabić.

Podczas gdy w pierwszym filmie poniżej słyszymy, że według Josha Sigurdsona nastąpił oszałamiający, o 973% wzrost częstości występowania niewydolności serca po wprowadzeniu na rynek szczepionek na Covid, według porucznika Korpusu Służby Medycznej Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Teda Macie, który niedawno opublikował film ujawniający to, co się wydarzyło przydarzyło się niezliczonej liczbie żołnierzy i kobiet.

Jak nam powiedziano, wszyscy wiemy, że po zastrzykach zmarły miliony ludzi i wszyscy wiemy, że zapalenie mięśnia sercowego i inne problemy z sercem gwałtownie wzrosły. Ale 973%? To właśnie wojsko zdaje się potwierdzać w swoich własnych statystykach. Jak mówi porucznik Macie, przywrócenie do pracy, zaległość i przeprosiny nie wystarczą.To naprawdę historyczne ludobójstwo i większość po prostu je lekceważy. Gdzie sprawiedliwość? Globalists Program Us To Expect Heart Failure Pandemic In 2024

94 procent zaszczepionych ma nieprawidłową krew, wyniki recenzowanego włoskiego badania
Nowe badanie pokazuje , że lekarze we Włoszech badali krew pacjentów, którym wstrzyknięto szczepionki mRNA COVID-19 i znaleźli ciała obce długo po szczepieniu.Trzej lekarze, z których wszyscy są chirurgami — dr Franco Giovannini, dr Riccardo Benzi Cipelli i dr Giampaolo Pisano — zbadali świeżo pobraną krew ponad tysiąca pacjentów, używając bezpośredniej obserwacji pod mikroskopem . Ich wyniki zostały opublikowane w International Journal of Vaccine Theory, Practice and Research w sierpniu 2022 roku.

W tym badaniu włoscy lekarze używali mikroskopii optycznej, czyli zwykłych mikroskopów świetlnych do badania krwi. Komórki krwi są łatwo widoczne pod mikroskopem. Ich kształt, rodzaj oraz sposób i to, w jaki sposób i czy są połączone – zbite razem – mogą pomóc wykwalifikowanemu lekarzowi lepiej zrozumieć stan zdrowia pacjenta. W swoim 60-stronicowym, recenzowanym badaniu, włoscy badacze nie wyciągnęli żadnych wniosków. Po prostu zrelacjonowali studia przypadków z ich obserwacji. Chociaż nie potrafili wyjaśnić, co zaobserwowali, zauważyli w badaniu, że to, co zobaczyli, było tak dziwne, że poczuli potrzebę zaalarmowania społeczności medycznej.

Mikroskopia ciemnego pola

Mikroskop świetlny lub optyczny wykorzystuje światło widzialne i szereg soczewek do powiększania małych obrazów. W przeciwieństwie do mikroskopii elektronowej mikroskopia świetlna zapewnia bezpośredni obraz tego, co znajduje się pod soczewką. Dzięki mikroskopii świetlnej naukowcy mogą użyć jasnego białego tła za komórkami, ze światłem świecącym zza szkiełka, lub ciemnego tła. Ta technika, zwana mikroskopią ciemnego pola lub ciemnego podłoża, polega na blokowaniu podświetlenia i odbijaniu światła z boku, aby odróżnić slajd od ciemnego tła. Mikroskopia ciemnego pola wykorzystuje specjalną aperturę do skupiania światła, dzięki czemu tło pozostaje ciemne. Światło nie przechodzi bezpośrednio przez próbkę i nie jest wymagane barwienie, więc żywe komórki nie muszą być zabijane, aby mogły być badane. Do tych badań lekarze wykorzystali mikroskopię ciemnego pola.

Nieprawidłowa krew

Spośród 1006 pacjentów 426 to mężczyźni, a 580 to kobiety. Stu czterdziestu jeden otrzymało tylko jedną dawkę szczepionki mRNA, 453 otrzymało dwie dawki, a 412 otrzymało łącznie trzy dawki. Pacjenci byli w przedziale wiekowym od 15 do 85 lat. Średnia wieku pacjentów wynosiła 49 lat. Wszyscy 1006 pacjentów szukało opieki zdrowotnej, ponieważ nie czuli się dobrze: prezentowali różne problemy zdrowotne.

Średnio pacjenci, których krew była badana, byli zaszczepieni około miesiąc wcześniej. Spośród 1006 pacjentów po szczepieniu tylko około 5 procent — tylko 58 osób — miało krew, która wyglądała normalnie. Lekarze byli w stanie zbadać krew 12 pacjentów, zanim otrzymali jakiekolwiek szczepionki. Według naukowców w tym czasie, przed zaszczepieniem, wszystkich 12 pacjentów miało normalną, zdrową krew. Autorzy nie ujawnili, ile osób w sumie zostało zaszczepionych, więc odsetek zaszczepionych osób, u których rozwinęła się nieprawidłowa krew, jest nieznany. To jest mankament ich badań. Wiadomo jednak, że 94 procent pacjentów ankietowanych w tym badaniu, u których wystąpiły kolejne objawy, miało nieprawidłową krew.

Każdy z pacjentów był badany pod kątem objawów, których szeroki zakres pojawił się od czasu ich szczepień. Obrazy są dramatyczne. Zdjęcia obok siebie krwi pacjenta przed i po szczepieniu pokazują wyraźne różnice. Przed szczepieniem czerwone krwinki są oddzielone od siebie i są okrągłe, podczas gdy krew pobrana po szczepieniu zawiera czerwone krwinki, które są zdeformowane i skupiają się w koagulacji wokół widocznych ciał obcych, których wcześniej nie było.

Ciała obce nagromadzone we krwi

Ten obcy materiał wydawał się gromadzić w struktury, czasami tworząc kryształy, a innym razem długie rurki lub włókna. Struktury ciała obcego we krwi pacjentów, których nie było przed szczepieniem, z pewnością wyglądają niecodziennie na załączonych do badania zdjęciach. Lekarze wydali się, że duże kształty nagromadziły się we krwi i zaobserwowali kształty, które sugerują sposób, w jaki grafen może samoorganizować się w struktury. Grafen jest formą węgla, która występuje, gdy atomy są ułożone w sześciokąty, tworząc płaski kryształ, jak arkusz. W tej formie, chociaż węgiel nie jest metalem, zachowuje się chemicznie jak związek metaliczny. Dwa kształty, które zauważyli w krwiobiegu, były kryształowymi kawałkami i długościami rurek. Chociaż naukowcy nie mogli potwierdzić, że to, co widzieli, to grafen, wskazali, że grafen może agregować się w kształty podobne do tych, które zaobserwowali lekarze.

Czy to grafen?

Grafen byłstosowany w szczepionkach przeciw grypie do nosai jest opracowywany do stosowania w innych „lekach”(test pcr dopow.). Jednak nie jest wymienionyjako składnikżadnej ze szczepionek mRNA (Potwierdzone; gołówny składnik to tlenek grafenu w zastrzykach CovidPfizer; poufny document potwierdza obecność tlenku grafenu w fiolkach) . Włoscy lekarze nie testowali chemicznie grafenu. Spekulowali jedynie, że grafen może być składnikiem struktur.

Grafen może samoczynnie składać się z maleńkich nanostruktur, dzięki czemu jest przydatny w nanorurkach węglowych i włóknach węglowych. Jednak, jak wspomnieli autorzy, grafen samoorganizujący się w struktury w krwiobiegu może zapewnić coś do krzepnięcia krwi, potencjalnie powodując zakrzepy krwi na dużą skalę. Te spekulacje rodzą więcej pytań niż odpowiedzi, ponieważ ani grafen, ani inne związki metaliczne nie miały być użyte w szczepionkach. Dlaczego więc ponad 950 osób doświadczających problemów zdrowotnych po szczepieniu miało obce ciało we krwi?

To nie jedyne badanie, w którym wykryto nieprawidłowości we krwi po szczepieniu mRNA. We wcześniej opublikowanym badaniu w tym samym czasopiśmie koreański zespół wykazał również, że krew zaszczepiona mRNA zawiera metalowe przedmioty, których nie powinno tam być. Koreańscy naukowcy przeanalizowali próbki odwirowanej krwi od ośmiu osób, które otrzymały szczepionki mRNA COVID-19, przeciwko dwóm osobom, które nie otrzymały żadnych szczepionek przeciw COVID-19. Zespół trzech południowokoreańskich lekarzy, Young Mi Lee, Sunyoung Park i Ki-Yeob Jeon, wyjaśnił, że: „Przewaga dowodów sugeruje, że obce materiały znalezione u osób otrzymujących szczepionkę COVID-19 … zostały wstrzyknięte do ich ciał, gdy otrzymali jedną lub więcej dawek szczepionek COVID-19”.

Według tego badania:
 „Od 8 odbiorców szczepionki COVID-19: 6 próbek osocza zawierało wielowarstwowy dysk o niezidentyfikowanym składzie; 3 próbki zawierały materiały podobne do zwojów koralików; 1 próbka osocza zawierała włóknistą wiązkę podobnego, wyglądającego na kulki obcego materiału; a inna grupa 3 próbek miała krystalopodobne formacje obcego materiału. Różne kształty i rozmiary ciał obcych w odwirowanej plazmie osób zaszczepionych COVID-19 bardzo przypominały kształty i rozmiary ciał obcych obserwowane wcześniej bezpośrednio w samych szczepionkach”.

Włoskie badanie, w którym przeanalizowano ponad 10 razy więcej próbek krwi, wydaje się potwierdzać odkrycia z Korei. Jednak trudno jest ekstrapolować z ich ustaleń. Łatwiej byłoby potwierdzić, że szczepionki rzeczywiście były przyczyną nieprawidłowości we krwi, gdyby włoscy naukowcy przeanalizowali również krew grupy kontrolnej pacjentów wykazujących podobne nietypowe objawy (lub ich brak), którzy nie byli wcześniej zaszczepieni.

Problemy z krzepnięciem

Problemy z krzepnięciem są jednym z charakterystycznych powikłań obserwowanych po szczepieniu COVID-19. Ponieważ pula tematyczna obejmowała osoby, które zostały niedawno zaszczepione, a następnie miały problemy zdrowotne, ta nowa nauka sugeruje, że te struktury we krwi i nieprawidłowe zachowanie krzepnięcia krwinek może być główną przyczyną tego, dlaczego lekarze kliniczni tak widzą. wiele nietypowych problemów zdrowotnych wynikających ze szczepienia mRNA.

Rzeczywiście, od czasu rozpoczęcia programu szczepień w ciałach zmarłych znaleziono nawet duże skrzepy. Balsamista
w Alabamiezauważył, że duże skrzepy, jakich nigdy nie widział w swojej 20-letniej karierze, zaczęły stać się powszechne, gdy rozpoczął się program szczepień, według agencji informacyjnej Alabama non-profit. Richard Hirschmann powiedział 1819 News, że zebrał zdjęcia ponad stu przypadków tych zakrzepów krwi.

Hirschmann zaalarmował również lokalne laboratoria i współpracował z radiologiem, dr Phillipem Triantosem, aby lepiej zrozumieć, dlaczego i w jaki sposób pacjenci zgłaszają się z wolno tworzącymi się zakrzepami krwi na dużą skalę. Inni lekarze, w tym dr Ryan Cole, dermatopatolog (który jest lekarzem, który używa mikroskopu do badania próbek skóry, włosów i paznokci w celu diagnozowania chorób) i założyciel firmy Cole Diagnostics z Idaho , również widzieli duże Według 1819 News , skrzepy krwi stają się nowym zjawiskiem od czasu rozpoczęcia szeroko zakrojonych kampanii szczepień .

Mikroskopy w medycynie

Według dr Barrona Lernera, autora książki „Dobry lekarz: ojciec, syn i rozwój etyki lekarskiej”. Podczas gdy dzisiejsi lekarze, z pewnymi wyjątkami, prawie zawsze wysyłają testy do zewnętrznych laboratoriów w celu analizy, Barron Lerner opisał, jak starsi lekarze czuli, że ich obowiązkiem jest nauczanie młodszych kolegów i studentów medycyny, jak wykonywać testy: test na infekcje bakteryjne, analizę moczu pod mikroskopem i odwirowanie krwi w celu sprawdzenia anemii i innych problemów. 

Podobnie jak w przypadku lekarzy z minionych epok, włoski zespół lekarzy, który opublikował te nowe odkrycia, wyjaśnił, że przyglądał się krwi pacjentów przez całą ich karierę zawodową, w tym po każdym innym szczepieniu. Ale nigdy wcześniej nie widzieli takich ciał obcych. Nadzór po wprowadzeniu do obrotu wyrobów medycznych, nowych leków i szczepień ma ogromne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa. Te niezwykłe i szeroko rozpowszechnione odkrycia nieprawidłowości we krwi po szczepieniu mRNA powinny budzić niepokój na całym świecie. Jeśli 94 procent pacjentów z niekorzystnymi problemami zdrowotnymi ma okluzje we krwi, które nie były obecne przed szczepieniem, naukowcy ci mogli odkryć nieoczekiwany i niebezpieczny efekt uboczny szczepionek mRNA.

Udostępnij

ROKO 2024 TO SCENARIUSZ ”PANDEMII NIEWYDOLNOŚCI SERCA”

Globalna Świadomość8 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGIGANTYCZNA OBŁAWA SŁÓŻB – W MIAMI OBCY WYSZLI NA POWIERZCHNIĘ Z PODZIEMNYCH BAZ ?Następny artykułCO SIĘ STANIE JEŚLI ”WIELKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ROKO 2024 TO SCENARIUSZ ”PANDEMII NIEWYDOLNOŚCI SERCA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?