Świat jest inny

JAK ODCIĄĆ SIĘ OD SATANISTYCZNEGO SYSTEMU BESTII

JAK ODCIĄĆ SIĘ OD SATANISTYCZNEGO SYSTEMU BESTII

Wiesz co? Odetnij się czasem od radia, od telewizji, od prasy, od internetu, od tego całego „informacyjnego szaleństwa”. Po prostu „odetnij się” od tego całego „dziadostwa”, w którym mówią ci, że „oni” przecież walczą o prawdę, gdy w rzeczywistości sieją całkowitą propagandę i „intelektualny syf”. Zatem „odetnij się” i samodzielnie oceń ten świat. Oceń go z „prawdą u boku”.

Nie bez powodu Biblia naucza nas, że „musimy być jak dzieci”, czyli wolne, przed programowaniem, jakie funduje nam ten świat, ta „zgniła cywilizacja”. A zaiste bardzo niewielu udaje się obronić przed tym „dewastacyjnym programowaniem”. Musimy być ze sobą całkowicie szczerzy w kwestii tego świata. Czyli „odetnij się” i bądź jak „dziecko”, które jest „czyste”, i jeszcze niepoddane „praniu mózgu”.

Dajesz czemuś wiarę, ale dlaczego? Bo inni ludzie ci tak powiedzieli? A może w telewizorze o wieczornej porze, piękna i wymalowana pani prezenterka tak orzekła? Powiedzieli ci, że jesteś „tu i tu”, jesteś „tym i tym”, a to wszystko dookoła ciebie to życie, „jakieś tam bezwartościowe” życie. Do tego dorzucono kilka „naukowych bredni”, uznanych za „niepodważalne prawdo” a człowiek daje temu wiarę, bo przecież „oni” tak powiedzieli!

Ale wiedz, że jeżeli twój instynkt, twój „wewnętrzny głos”, mówi ci, wręcz woła do ciebie, że „coś tu jest nie w porządku”, to zaiste ów „głos” ma rację! A to właśnie oznacza to, co zostało napisane w Biblii, czyli: „budowanie domu na skale”. Musisz poznać samego siebie, musisz stanąć w prawdzie o sobie oraz o tym świecie, w którym żyjesz. Zadaj sobie pytanie: „kim jestem”? I dopowiedz: „czy jestem wolnym człowiekiem, czy też papką, którą oni mogą uformować jak im się spodoba”?

To wszystko jest kwestią duchową, zawsze tak było, jest i będzie. Nie można zrozumieć człowieka, jeżeli nie patrzy się na niego przez pryzmat duchowości. Każdy kto odcina się od tej ludzkiej sfery, ten sam sobie szkodzi, ten nie będzie w stanie zrozumieć samego siebie oraz otaczającego nas świata. Bez świadomości duchowej człowiek jest w pewnym sensie chory oraz ułomny. Duchowość to fundament ludzkiego życia.

I właśnie dlatego media wszelkiego rodzaju działają tak, aby „zabić każde przejawy myślenia o duchowej sferze człowieka”. Dzieje się tak ponieważ, i tutaj nie odkrywam żadnej „Ameryki”, szatan kontroluje praktycznie wszystkie główne koncerny medialne, kontroluje globalną „mamonę”, a w ostatnim czasie zaczyna coraz wyraźniej kontrolować także historię ludzkości, której wypaczenie osiąga niebywałe rozmiary.

Podam wam tylko jeden przykład, otóż: „motyle”. Zapytacie: ale co motyle? Otóż motyle są dosłownie wszędzie, jeżeli chodzi o „świat show-biznesu”, a to symbol szatana. Motyle są symbolem „transformacji” z tego kim jesteś, w to, czym on chce abyś się stał. Media to także jawne praktykowanie czarów na odbiorcy. Są tam te wszystkie metody kontroli, których nawet nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć. Dlatego też w mojej opinii, realnym właścicielem „głównych mediów”, jest szatan. Natomiast prezenterzy, to bardziej lub mniej świadome marionetki szatana.

To prowadzi nas do wniosku, że antychrystowa świadomość i system kontroli, już tam jest, a w zasadzie, był tam już od dawna. To jest niczym „nowotwór”, to jest niczym „rakowa świadomość”. I teraz ważna kwestia, otóż ludzie, którzy „rządzą światem”, będą w mediach uważani za miłych ludzi. Wszystko, co powiedzą będzie oczywiście miłe i przyjęte z pełną aprobatą i poklaskiem. Natomiast każdy, kto powie cokolwiek przeciwko nim, jest oczywiście „szalony”.

Doskonałym przykładem tego typu działania, był czas tej tak zwanej „pandemii COVID-19”, która w mojej opinii była: „PLANdemią”. Otóż nie było ważne dochodzenie do prawdy, lecz bezwarunkowe słuchanie „medialnego przekazu”. A każdy kto ośmielił się z nim nie zgodzić, lub go podważyć, został „wdeptany w ziemię”, został „zgnojony”, a momentami i całkowicie „zniszczony”.

Masz się stać całkowitym ignorantem. Jeżeli będziesz ignorantem, wówczas nie będziesz w stanie patrzeć ponad tłumem, nie będziesz w stanie dostrzec „ich” planu, jak chociażby obecnie wprowadzanego: „Nowego Porządku Świata”„Oni” wymagają od ciebie, abyś czuł się winnym, abyś czuł się odpowiedzialny za wszelkie negatywne zjawiska. Zatem jeżeli jesteś ignorantem, wówczas nie jesteś świadomy rzeczywistości i zaczynasz błędnie oceniać samego siebie, zaczynasz się obwiniać. A „oni” tego pragną, tak działają też „główne media”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK ODCIĄĆ SIĘ OD SATANISTYCZNEGO SYSTEMU BESTII

Globalna Świadomość16 czerwca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTRANSHUMANIZM – NAJWIĘKASZA PÓŁAPKA W HISTORII LUDZKOŚCINastępny artykułCZY DO LATA ROZPOCZNIE SIĘ LOKALNY KONFLIKT NUKLERANY ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK ODCIĄĆ SIĘ OD SATANISTYCZNEGO SYSTEMU BESTII
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?