AGENDA 2030

TO JUŻ PEWNE – BEDZIESZ ŻYŁ W 15-MINUTOWYCH MIASTACH, WIĘZIENIACH

TO JUŻ PEWNE – BEDZIESZ ŻYŁ W 15-MINUTOWYCH MIASTACH, WIĘZIENIACH

Czy jesteś gotowy, aby twój rząd powiedział ci, że możesz podróżować tylko w promieniu 20 minut od domu, ponieważ jest to część ratowania planety przed globalnym ociepleniem? Szkocki plan wdrożenia „ 20-minutowych dzielnic ” w całym kraju jest prawie gotowy do uruchomienia i nie ma wątpliwości, że to tylko kolejna fantazyjna nazwa blokad klimatycznych.

Nie, tu nie chodzi o pandemię. Chodzi o rządy świata, które próbują ukraść więcej swobód i praw swoim obywatelom, a jeśli wierzysz, że możesz uratować świat, pozostając blisko domu i sąsiedztwa, to z całą pewnością jesteś całkowicie wyprany z mózgu przez oszukańczy „system”.

Fałszywa „wojna z węglem” obejmuje restrykcyjne 20-minutowe „dzielnice” monitorowane przez tyrański rząd szkocki i ONZ

To już jest udokumentowane. Szkocki rząd jest przygotowany na blokady klimatyczne, w ramach których obywatele nie mogą już nigdy opuszczać swoich domów, z wyjątkiem wizyty w parku miejskim (myślę o więziennym „dziedzińcu”) lub pobliskim wygodnym sklepie, a następnie natychmiast wrócić do aresztu domowego. Każdy obywatel będzie traktowany jak twardy przestępca, a właściwie nim się stanie, jeśli nowe mandaty zostaną złamane.

Wszystko to jest udokumentowane w ramach polityki parasolowej Organizacji Narodów Zjednoczonych „Cele Zrównoważonego Rozwoju”. To dlatego, że „Grupa Reagowania na Kryzys Klimatyczny” jest na miejscu, gotowa uratować planetę Ziemię przed złymi użytkownikami samochodów i przywrócić temperaturę z powrotem do stanu sprzed wynalezienia samochodów (ta sama).

Przygotuj się na „dekarbonizację” swojej energii i użytkowania gruntów, jednocześnie rezygnując ze wszystkich swoich „zasobów naturalnych” w sposób korzystny dla „społeczności” (wielkiego rządu). Zgadza się, szkocki rząd planuje „miejsca przyszłości”, w których ludzie będą mogli spacerować lub przejechać kilka mil, aby uciec z domowych więzień. Nazywa się to również „lokalnym życiem” i „zieloną przestrzenią” w ramach udokumentowanych przez ONZ „Narodowych Ram Planowania”.

„Narodowa Strategia Przestrzenna” określa „miejsca nadające się do zamieszkania” i „miejsca produktywne”, co oznacza pracę z domu i nigdy nie wyjeżdżać, z wyjątkiem lokalnych ruchów nadzorowanych przez rząd

Szkocja to tylko papierek lakmusowy dla reszty świata.Nie miejcie wątpliwości, że kiedy to zostanie wdrożone, a ludność ulegnie, stanie się prawem Nowego Porządku Świata, kierowanym przez policję NATO i globalistów, aby utrzymać cały świat w blokadzie klimatycznej.

To nie jest film Marvela , w którym kilku superbohaterów musi ocalić planetę przed palącym słońcem, które w przyszłym miesiącu postawi wszystkich ludzi w płomieniach.

To jest rzeczywistość, mimo że Ziemia znajduje się w powolnej fazie ochładzania , która nie będzie miała wpływu na ludzi przez około milion lat. Dlatego jeśli chcesz to przetrwać, powinieneś podążać za nauką, a nie za zbójeckimi rządami i ich szalonymi mandatami.

Szkocki plan dotyczący zmian klimatu koncentruje się na osiągnięciu „zerowej emisji netto do 2045 r.”, co oznacza, że ich gospodarka zostanie całkowicie zniszczona, wszyscy obywatele umrą z głodu, zerowe zatrudnienie poza domem, praca zdalna bez telefonu lub komputera i całkowita tyrania rządu. „Konieczność podróżowania” będzie okresowo zmniejszana o 20%, aż nikt już nigdy nie opuści swojego domu, za nic, aby ocalić ziemię przed globalnym spaleniem.

Żadna osoba w Szkocji nie będzie mogła podróżować dalej niż 20 minut od swojego domu, a jak szybko nawet to zostanie zmniejszone do 10, 5, 1, a potem do zera? To tak, jak kiedy rządy powiedziały, że wszyscy będą musieli nosić maski Covid tylko przez kilka tygodni, aby spłaszczyć krzywą, a potem wszyscy wrócimy do normalności. Zapamietaj to? Jak to wyszło?

Sprawdzaj prawdziwość wiadomości, dodając Preparedness.news do swojej listy

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TO JUŻ PEWNE – BEDZIESZ ŻYŁ W 15-MINUTOWYCH MIASTACH, WIĘZIENIACH

Globalna Świadomość1 lipca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKOSMICZNY OCENA – JAK WYGLADAŁA ZIEMIA PRZED RESETEM ?Następny artykułNADCHODZI ”WOJNA KLONÓW” – W CHINACH STWORZONO SZTUCZNE ŁONO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TO JUŻ PEWNE – BEDZIESZ ŻYŁ W 15-MINUTOWYCH MIASTACH, WIĘZIENIACH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?