Świat jest inny

NADCHODZI GEOINŻYNIERYJNY KOSZMAR – CZY WSZYSCY ZMIENIAMY SIĘ W JEDĄ PŁEĆ ?

NADCHODZI GEOINŻYNIERYJNY KOSZMAR – CZY WSZYSCY ZMIENIAMY SIĘ W JEDĄ PŁEĆ ?

To o czym tu napiszę jedni wiedzieli od początku, inni dowiedzieli się później, MY, Polacy, dowiadujemy się teraz, kiedy wielu naszych dzieci i ich dzieci już nie da się uratować. Czym to jest spowodowane ?

Cześć z WAS jest być może w podobnym wieku, pamiętacie na pewno jakim przebojem w polskich kinach była Seksmisja Machulskiego. Przypomnę, obraz Machulskiego wszedł do kin 14 maja 1984 roku. Pamiętam doskonale, bo musiałem pójść do kina dwa razy żeby usłyszeć wszystkie dialogi, to był jeden wielki ryk na sali. Dobre lata, kończyłem 18 lat i byłem tak pięknie naiwny. Za miesiąc poznałem dziewczynę jaka sporo namieszała w moim życiu. Wcześniej jednak, jak zawsze w czerwcu, świętowałem „na Jelonkach” wiosnę w Warszawie, wśród studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Pamiętam ich wszystkich, jakby to było wczoraj.

Byłem chyba jednym z pierwszy jaki napisał o bombach biologicznych , o tym że obchodząc ograniczenia w używaniu broni chemicznej i biologicznej, stworzono wielką gałąź produkującą niewidzialną broń, połączono koncerny chemiczne z farmacją, wojsko z uniwersytetami, o czym pisałem tak wiele razy. Rzecz polega na tym, że w różnych składnikach umieszcza się różne substancje, jakie same nie są zbyt szkodliwe, ale łączą się w ludzkim organizmie i tworzą groźne dla organizmu związki.

Jak wiecie, pod pretekstem lepszych zbiorów, w celu ochrony roślin przed insektami, chwastami, złą pogodą, temperaturą, modyfikuje się nasiona, obsypuje uprawy pestycydami i herbicydami. Nie dziwmy się, że za tym procesem biologicznym podąża mechanizm społeczny coraz wyżej wynoszący kobietę na drabinie struktury społecznej. To nie jest proces przypadkowy, to wyprzedzenie wydarzeń, dopasowanie obrazu do ram dokonywanych od dłuższego czasu zmian w ludzkich organizmach, jakich skutki eksplodują za chwilę.

Atrazyna jest jednym z najczęściej stosowanych pestycydów na świecie. W rezultacie atrazyna jest najczęściej wykrywanym pestycydem zanieczyszczającym wodę gruntową, powierzchniową i pitną. Atrazyna jest silnym środkiem zaburzającym gospodarkę hormonalną, który jest aktywny nawet w niskich stężeniach. Badania wykazały, że atrazyna niekorzystnie wpływa na rozwój larwalny płazów. Samce narażone na działanie atrazyny uległy zarówno demaskulinizacji (chemicznej kastracji), jak i całkowitej feminizacji W WIEKU DOROSŁYM, aż dziesięć procent narażonych genetycznie samców rozwinęło się w funkcjonalne samice, które kopulowały z samcami i produkowały zdolne do życia jaja.

Samce narażone na atrazynę cierpiały na obniżony poziom testosteronu, zmniejszony rozmiar gruczołów rozrodczych, sfeminizowany rozwój krtani, stłumione zachowania godowe, zmniejszoną spermatogenezę i zmniejszoną płodność. Dane te są zgodne z efektami działania atrazyny obserwowanymi u innych gatunków kręgowców.

Monokrotofos jest toksycznym pestycydem fosforoorganicznym, zaburzającym gospodarkę hormonalną. Bardzo dokładnie przebadano wpływ Monokrotofosu na układ rozrodczy samców ryb. Długotrwała ekspozycja na monokrotofos podczas rozwoju płciowego samców gupików spowodowała znaczny wzrost poziomu żeńskiego hormonu 17β-estradiolu jaki indukował syntezę witellogeniny, skutkiem czego doszło do feminizację samców.

Monokrotofos spowodował znaczny spadek poziomu testosteronu, co zahamowało wzrost jąder i zmniejszyło liczbę plemników oraz obszar i intensywność ich atrakcyjnych seksualnie zmian skórnych, powodując trwałą demaskulinizację męskich cech płciowych. Co więcej, te zmiany cech płciowych na poziomie komórkowym i narządowym przełożyły się na ekologicznie ważny wpływ na sukces reprodukcyjny na poziomie indywidualnym, mierzony spadkiem produkcji potomstwa i wskaźnika przeżywalności.

Innym związkiem zaburzającym gospodarkę hormonalną jest linuron. Naukowcy wystawili kijanki zachodnioafrykańskiej żaby szponiastej na stężenia linoronu podobne do tego, które mierzyli w stawach, w których kijanki występowały naturalnie. Kijanki narażone na działanie linuronu częściej rozwijały jajniki niż jądra. Stosunek płci stał się wypaczony, z wyższym odsetkiem samic w populacji w porównaniu do samców. Gdy kijanki stały się dorosłymi żabami, płodność samców uległa pogorszeniu, a niektóre cechy charakterystyczne dla płci stały się bardziej podobne do cech samic żab.

Opisałem tylko trzy związki atrazynę, monokrotofos, linuron. Takich związków nauka stworzyła co najmniej 52 i zostały one przebadane przez naukowców już na przełomie lat 70/80 ubiegłego wieku. Od tamtej pory sukcesywnie przedostawały się do środowiska, przede wszystkim do wody. Ludzie spożywali je nie tylko wraz z plonami, ale także pijąc wodę, piwo, wino. Nie dziwmy się zatem że na początku lat 90-tych uznano wodę za dobro konsumpcyjne, a potężne koncerny zaczęły zagarniać wodę i systemy dostaw wody ( RWE, Vivendi, Suez, Nestle ). Do walki o wodę przystąpiła w Polsce korporacja TAHAL.

Niespodziewanie pojawił się na rynku katalizator reakcji demaskulinacji rodzaju męskiego, współpracujący już w organizmie z opisanymi wyżej związkami – BIOSFENOL A. Proces gwałtownie przyspieszyło porzucenie przez korporacje szkła na rzecz opakowań plastikowych. I nie chodzi tu tylko o butelki, ale o saszetki na ryż, czy herbatę. Dziś, sprytne korporacje, obarczyły ludzkość winą za zaśmiecenie plastikiem świata, przede wszystkim mikroplastikiem. Dlaczego mikroplastik ? Bo jest doskonale wchłaniany, oczywiście z biosfenolem.

Ostatnio przeprowadzono badania w Wielkiej Brytanii, przez Agencję Środowiska, 42 największych rzek regionu. Wykazały, że u jednej trzeciej samców ryb już rosną żeńskie tkanki i narządy rozrodcze. U nas nikt takich badań nie prowadzi. w końcu jesteśmy tylko krajem gdzie mieszkają niedźwiedzie. Możemy być jednego pewni, ten proces jest na pewno w naszym kraju daleko bardziej zaawansowany z powodu iluzorycznej kontroli jakości otoczenia. Sprawdźcie sobie ile ujęć wody jest w rzekach, czy pamiętacie tę walkę o polskie wodociągi ? Napomknę że nie chodzi tylko o pestycydy, herbicydy, związki oddziałujące na system hormonalny i płeć mózgu, przez wodę rozprowadziło się coś jeszcze.

Wygląda na to że otaczająca nas przyroda zmierza do jednopłciowej egzystencji. Nie może budzić wątpliwości że prowadzi to do całkowitego zatrzymania procesu prokreacji.

To wszystko pokazano nam w filmie Blade Runner , podano w formie symbolicznej. Gatunek już się różnicuje przez technologię mRNA, działa „Wielki Ewolucjonista” rodem z trzeciej części „Guardians of the Galaxy”. Czy Żukowska miała rację ? Jeżeli przyjąć dotychczasowe kryteria to nie miała racji, ale z punktu widzenia biochemii i biologii molekularnej można stworzyć zupełnie inne kategorie i kryteria, jakie pozwolą na wyodrębnienie różnorodnych cech biochemicznych i biologicznych, właściwych dla każdej z 52 „płci” pomiędzy typowym mężczyzną i kobietą.

Czy mężczyźni mogą rodzić dzieci ? Atrazyna umożliwia zmianę narządów płciowych już w wieku dorosłym.

To o czym piszę jest przerażające, prowadzi do zagłady życia na Ziemi, do likwidacji znanych nam gatunków, przerwania fundamentalnych dla życia łańcuchów pokarmowych. Pisałem wiele razy o tym, że stwórcy życia na Ziemi dysponowali trzema narzędziami DO KREACJI ŻYCIA : wodą, jajem i macicą. Jest hipotetycznie możliwe że energię można wiązać z nieskończoną liczbą biologicznych i materialnych form kreacji życia. Oczywiście WCZEŚNIEJ na ratunek zapewne przyjdzie PARTENOGENEZA, Machulski kandyduje zatem do miana PROROKA XXI WIEKU.

Udostępnij

64 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NADCHODZI GEOINŻYNIERYJNY KOSZMAR – CZY WSZYSCY ZMIENIAMY SIĘ W JEDĄ PŁEĆ ?

Globalna Świadomość2 sierpnia 20232 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNY PLAN PENTAGONU – PRZYGOTOWANIA DO ”WIELKIEGO PRZYBYCIA”Następny artykułWIELKIE UJAWNIENIE – CO SIĘ DZIEJE W TAJNYCH BAZACH NA ANTARKTYDZIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

64 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • NADCHODZI GEOINŻYNIERYJNY KOSZMAR – CZY WSZYSCY ZMIENIAMY SIĘ W JEDĄ PŁEĆ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 64 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?