extra-terrestrial

”WIELKIE UJAWNIENIE I INWAZJA” – PRZYGOTOWANIA DO JANWIĘKSZEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ NA ŚWIECIE

”WIELKIE UJAWNIENIE I INWAZJA” – PRZYGOTOWANIA DO JANWIĘKSZEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ NA ŚWIECIE

Rządowe kłamstwa wydają się nigdy nie mieć końca! Praktycznie wszystkie oficjalne narracje związane z ważnymi wydarzeniami historycznymi, takimi jak Rezolucja w Zatoce Tonkińskiej, zabójstwo JFK i 11 września, są przesiąknięte nieprawdą, fałszywymi twierdzeniami, jawną propagandą lub jawnymi kłamstwami.

Na szczycie tej listy wymyślonych historii znajduje się temat UFO, w którym cała rozmowa pociąga za sobą operację psychologiczną, w której porządni obywatele są poddawani niekończącemu się strumieniowi dezinformacji, dzięki czemu legenda o Świętym Mikołaju i opowieści o Zajączku Wielkanocnym wydają się wiarygodne w porównaniu.

Niedawny zalew relacji MSM o rzekomym „zagrożeniu UFO” następuje po dziesięcioleciach odrzucania twierdzeń wiarygodnych ufologów, że te tajemnicze obiekty są warte uwagi. Najlepszym wyjaśnieniem legitymizacji ich istnienia jest usprawiedliwienie ogromnego wzrostu wydatków na obronę przez zwykłych podejrzanych w MIC.

Ponieważ kampania strachu Covida traci impet, a tradycyjne wysiłki demonizowania Rosji i Chin ledwo wpływają na łatwowierny ustrój, globalna elita musi przygotować coś dramatycznego, aby zresetować przycisk paniki opinii publicznej.

Od dawna opracowywany jest scenariusz Projektu BlueBeam, który być może wkrótce zostanie wdrożony jako ostateczność przez Davos Desperados, aby wprowadzić w życie ich pełny plan dominacji widma całkowitej kontroli nad ludzkością.

Opisane przesłuchanie w Kongresie USA wskazuje na starcie dwóch opcji:

 1. Częściowego ujawnienia przez tych, którzy do tej pory blokowali wszelkie ujawnienie i przez kilkadziesiąt lat uniemożliwiali je, realizując propagandowe zaciemnienie i obśmiewanie tego bardzo ważnego zagadnienia;
 2. Pełnego ujawnienia tajnych programów kosmicznych i niezwykłych technologii, których one używają bez upowszechnienia jej na Ziemi.

Werner von Braun szef programu rakietowego III Rzeszy i współtwórca amerykańskiej agencji badania kosmosu – NASA – mającej na celu ukrycie przed ludzkością, niezwykłej wiedzy naukowej, patentów i niezwykłych technologii, na kilka lat przed śmiercią powiedział swojej sekretarce dr Carol Rosin o strategii kreowania “wroga” przez Zachód ( głównie USA) wobec własnych społeczeństw: najpierw zagrożenia ze strony Związku Radzieckiego, następnie ze strony terroryzmu ( który sami stworzyli), kolejne zagrożenie to asteroidy z kosmosu i ostatnie, to wrogie istoty pozaziemskie, które chcą podbić Ziemię.

To ostatnie zagrożenie jest chyba ostatnią poważną kartą atutową globalistów, którą chcą wykorzystać, razem z projektem Blue Beam ( inscenizacja holograficzna przyjścia Chrystusa, Buddy, Mahometa, odpowiednich postaci dla innych religii i kultur) do zjednoczenia ludzkości w celu stworzenia ich Nowego Porządku Świata, czyli globalnego planetarnego obozu koncentracyjnego w którym “nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy” jak obiecuje Klaus Schwab z globalistycznego Forum w Davos.

Obce cywilizacje, zarówno te pozytywne jak i negatywne są obecne na Ziemi od jej prapoczątków. Ich poziom rozwoju jest nieporównywalnie wyższy od naszego i traktują nas trochę jak “małe dzieci”, które bawią się nieodpowiedzialnie “zapałkami” czyli atomem, HAARP, CERN, czy inżynierią genetyczną. Pozytywne i neutralne cywilizacje traktują Ziemie jako badawczy “ogród” lub eksperyment. Ludzkość miała kontakty z różnymi cywilizacjami od eonów, poprzez tajne organizacje i wtajemniczone osoby, zwłaszcza kapłanów.

Duża intensyfikacja tych kontaktów od początku XX wieku jest przed ludzkością ukrywana, czym najbardziej zainteresowane są religie abrahamowe ( judaizm, chrześcijaństwo i islam) dla zachowania swojego istnienia opartego na wielkich kłamstwach. Religie te ukształtowały przekonanie większości wierzących, że ludzkość na Ziemi jest jedyna w Wielkim Kosmosie i jest “pępkiem” Wszechświata, oraz że “bóg” stworzył świat w 7 dni 6 tysięcy lat temu ( długo to było w nie tylko w kościele katolickim powtarzane).

Pozostaje wielkie pytanie: czy UFO zaczęło oznaczać „niekończące się fałszywe oficjalne narracje”, czy też ta nazwa odzyska swoje pierwotne znaczenie Niezidentyfikowanych Obiektów Latających jako embargo Prawdy ET na 75 lat, odkąd Roswell w końcu dobiega końca?

Zafałszowanie i zakłamanie w tej dziedzinie nie jest wyjątkiem, lecz jedynie istotnym fragmentem całej fałszywej rzeczywistości, w której żyjemy, co trafnie wyraża poniższa “złota myśl” Michaela Elnera sprzed kilkudziesięciu lat. W ostatnich kilku latach ta “myśl” stała się wręcz RADYKALNIE PRAWDZIWA !!!

„Tylko na nas spójrzcie wszystko jest na wspak. Wszystko jest do góry nogami. Lekarze niszczą zdrowie.

Prawnicy niszczą sprawiedliwość. Uniwersytety niszczą wiedzę.

Rządy niszczą wolność. Główne media niszczą informację,

a religie niszczą duchowość”

Udostępnij

103 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

”WIELKIE UJAWNIENIE I INWAZJA” – PRZYGOTOWANIA DO JANWIĘKSZEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ NA ŚWIECIE

Globalna Świadomość6 sierpnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWYSŁANNICY WIELKIEGO ZWIEDZENIA – KONTAKTY Z UFO I TAJEMNICZE KULTYNastępny artykułMASZ BYC ”GOŁY I WESOŁY” – JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ SZYKUJE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

103 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”WIELKIE UJAWNIENIE I INWAZJA” – PRZYGOTOWANIA DO JANWIĘKSZEJ OPERACJI PSYCHOLOGICZNEJ NA ŚWIECIE
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 103 komentarze
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?