Świat jest inny

CYKLICZNA NATURA RESETÓW CYWILIZACJI CO WYDARZY SIĘ W 2024 ROKU ?

CYKLICZNA NATURA RESETÓW CYWILIZACJI CO WYDARZY SIĘ W 2024 ROKU ?

O resecie, cyklicznym resecie, co 676 lat, pisałem wiele razy, warto jednak spojrzeć na rzecz z trochę innej strony. Mianowicie po resecie, około 4 p.n.e. narodziło się Chrześcijaństwo, zaś po resecie w 672 roku Islam. Jeszcze ciekawiej rysuje się sprawa Środkowo-Wschodniej Europy.

Tkwiła tutaj jakaś potężna siła, jaka skutecznie zatrzymała, na wieki, nie tylko Aleksandra Macedońskiego, Rzymian, ale przede wszystkim Chrześcijaństwo. Nie mogło przebić się na północ przez prawie tysiąc lat.

Wystarczy sobie wszystko policzyć. Rok 672 n.e. wielka fala przetacza się przez europejski kontynent, zagarnia gigantyczną ilość błota, mułu, materii organicznej, przenosi je na teren dzisiejszej Polski, Ukrainy oraz Rosji. Proszę sobie to zbadać, Morze Czarne jest od wschodniego brzegu płytkie, przy zachodnim bardzo głębokie. Fala zatapia miasta, choćby ta na dnie Bałtyku, i przykrywa zwałami ziemi, mułu. wody istniejącą, starą kulturę.

Mija dwieście lat i kiedy trawa przykrywa naniesione błoto i ziemię, Chrześcijaństwo rusza na północ, podbija słabe i ogołocone, przez reset, z siły i potęgi, rozrzucone plemiona, jakie zniewolone nazwane zostają SŁOWIANAMI ( Slavus- niewolnik ). Piastowie byli najeźdźcami, albo lepiej, delegatami najeźdźców. Co ciekawe podobny proces miał miejsce po 1945 roku.

Staje się w tej sytuacji jasne skąd tak wielkie złoża ropy i gazu w Rosji i na Krymie. I już wiecie dlaczego Krym, bo właśnie tam wielkie złoża gazu, i dlaczego Ukraina, bo tam złoża metali ziem rzadkich. No i wiecie dlaczego Polska. Staje się także jasne skąd wzięły się na Ukrainie tak żyzne gleby. Namuł, kataklizm wymieszał tam ogromne ilości materii organicznej i zmieszał wartościową ziemię, muł. Wierzchnia warstwa tego tygla to ziemne złoto.

Na koniec pytania. Czy ktoś, bo z powyższego opisu wynika, że tak, wiedział o cyklicznym mechanizmie RESETU i czy był świadomy jakie skutki kataklizm wywoła w naszym regionie ? Czy w związku z tym we właściwym czasie się ukrył, by je wykorzystać ? Jeżeli na to pytanie można odpowiedzieć twierdząco, to czy obecne mocarstwa nie prowadzą już wyścigu w przyszłości ?

Jako jedyny na świecie, ładnych paręnaście miesięcy temu, opublikowałem „teorię spiskową”, według której obecna cywilizacja została stworzona po to by wykreować technologie zdolne do opanowania RESETU, źródła kataklizmu – asteroidy ( HAARP , zmiany trajektorii jej lotu ) i zainscenizowania kataklizmu przy pomocy technologii : geofizycznej, elektromagnetycznej, nanotechnologicznej, biotechnologicznej, chemicznej, holograficznej ( WTC, Blue Beam ).

Udostępnij

CYKLICZNA NATURA RESETÓW CYWILIZACJI CO WYDARZY SIĘ W 2024 ROKU ?

Globalna Świadomość10 sierpnia 202310 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZMIANY W 'NOWEJ NORMALNOŚCI’ – BĘDĄ WYŁĄCZAĆ TWÓJ TELEFON BEZ TWOJEJ ZGODY A WI-FI BEDZIE CZYTAĆ TWOJE MYŚLI !Następny

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CYKLICZNA NATURA RESETÓW CYWILIZACJI CO WYDARZY SIĘ W 2024 ROKU ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?