AGENDA 2030

WHO : ”ABY ZWALCZYĆ ZMIANY KLIMATYCZNE MOŻLIWE BĘDĄ KOLEJNE PROGRAMY ŚWIATOWEGO SZCZEPIENIA”

WHO : ”ABY ZWALCZYĆ ZMIANY KLIMATYCZNE MOŻLIWE BĘDĄ KOLEJNE PROGRAMY ŚWIATOWEGO SZCZEPIENIA”

Urzędnik Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zasugerował, że masowe szczepienia mogą być wymagane w celu zwalczania chorób przenoszonych przez komary, ponieważ zarażone owady migrują do nowych krajów z powodu „zmian klimatycznych”. WHO: Zmiana klimatu może wymagać szczepienia populacji przeciwko migrującym komarom

Dr Maria Van Kerkhove, kierownik techniczny WHO ds. COVID-19, skomentowała to na niedawnej konferencji prasowej . „Wiele z tego dotyczy również innych zastosowań istniejących narzędzi” – powiedziała – „w przypadkach, w których mamy interwencje, takie jak interwencje medyczne, terapie lub szczepionki w zależności od patogenu”. „Musimy być w stanie się do tego przygotować”.

Siedząc obok dyrektora generalnego WHO, Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, Van Kerkhove powiedział dalej, że kraje muszą „przyjrzeć się, jak zmieniają się zmiany klimatu oraz dynamika rozprzestrzeniania się i wzmocnienia – i przygotować się na to”. Jeśli chodzi o Ghebreyesusa, powiedział, że COVID-19 nie jest już stanem nagłym, ale jego ryzyko jest nadal wysokie. Narzekał również, że wiele krajów nie przekazuje już danych dotyczących COVID do WHO. Powiedział, że w zeszłym miesiącu tylko 25% krajów i terytoriów zgłosiło WHO „zgony z powodu COVID-19” – spadek w porównaniu z poprzednimi wartościami procentowymi.

„I tylko 11% zgłosiło hospitalizacje i przyjęcia na OIOM” – powiedział.„Nie oznacza to, że inne kraje nie mają zgonów ani hospitalizacji – oznacza to, że nie zgłaszają ich do WHO”. Ghebreyesus poprosił kraje o ponowne rozpoczęcie przekazywania danych do jego organizacji. „Wirus nadal krąży we wszystkich krajach, nadal zabija i nadal się zmienia” – ostrzegł.

W czerwcu WHOnawiązała współpracęz Unią Europejską w celu stworzenia zglobalizowanego cyfrowego systemu paszportów szczepionek na wypadek przyszłych pandemii. Ghebreyesus powiedział wówczas, że zmiana klimatu, wylesianie i urbanizacja pogorszą przyszłe pandemie, chyba że kraje podejmą „skoordynowane i uzgodnione działania jako jedna globalna społeczność”.

Szczepionka przeciw zmianom klimatycznym: Co by było gdyby szczepionka działała zgodnie z definicją

Szczepionki mają chronić przed zakażeniem chorobami, a ponieważ znana teoria spiskowa, według której; ludzie są obecnie główną przyczyną gorących lat, huraganów, tornad i tsunami – jest wysoce zaraźliwa, czy „zdrowi” ludzie nie powinni mieć jakiegoś sposobu ochrony przed Syndromem fanatycznym zmiany klimatu (SFZK)? Czy ktoś, kogo znasz, walczy z fanatyzmem śmierci związanym ze zmianami klimatycznymi , aby spróbować pozostać przy zdrowych zmysłach? Podobnie jak w przypadku schizofrenii i psychozy, miliony ludzi cierpią z powodu urojeń, że ludzie muszą zniszczyć cały dwutlenek węgla, aby móc dalej żyć na ziemi, a jednak sam węgiel jest budulcem wszelkiego życia.

Dwutlenek węgla jest tym, co ludzie wydychają w każdej chwili swojego życia, więc dążenie do zerowego śladu węglowego oznacza eksterminację wszystkich ludzi, zwierząt i roślin na ziemi. Dlatego potrzebujemy „szczepionki”, aby zapobiec zapadnięciu na chorobę psychiczną walki o własne samobójstwo. Musimy się „zaszczepić” przeciwko syndromowi kultu samobójczego, ponieważ naprawdę stał się on zaburzeniem o rozmiarach pandemii. Podczas gdy sto milionów Amerykanów lub więcej próbuje się zabić, eliminując węgiel, chcą również, aby każdy, kto nie chce umrzeć w ten sposób, poszedł do więzienia za życie w „zaprzeczeniu” wielkiej mistyfikacji.

Wojna z węglem i psychotyczny kult masowych samobójstw

Wojna z węglem jest tak diaboliczna, że ONZ wprost uznała CO2 za substancję zanieczyszczającą. Cała materia roślinna składa się z atomów węgla, więc wszyscy krzyczący o „zerowym śladzie węglowym” chcą zabić wszystkie rośliny na ziemi. To jest sklasyfikowane jako szalone. Leczenie zaburzeń klimatycznych obejmuje połączenie poradnictwa , edukacji żywieniowej i naukowej oraz ciągłego monitorowania psychiatrycznego. Do niedawna globalne ocieplenie wydawało się być poważną pandemią, ale kiedy NASA została przyłapana na fałszowaniu danych, wykresów i map klimatycznych, wtedy zaczął się rozprzestrzeniać Wariant Zmiany Klimatu .

Jedna na pięć osób cierpi na jakiś problem ze zdrowiem psychicznym. Dodaj cały propagandowy strach przed oszustwem Covid, a następnie zaszczepienie 270 milionów Amerykanów zastrzykami mutującymi geny, które zatykają układ naczyniowy i mózg, i masz kraj, w którym co najmniej połowa ludzi cierpi na psychoza na pewnym poziomie. Potem pojawia się teoria spiskowa dotycząca zmian klimatu. Opierając się na nauce-ZERO, wszyscy fanatycy scjentologii przysięgają na swój toksyczny plan wyeliminowania siebie w celu ocalenia Ziemi.

Czy wszyscy znów piją jakiś szalony „Kool-Aid”, czy ta trucizna jest po prostu dostarczona przez mRNA? Prawie 1000 osób zginęło w Jonestown w fanatycznym wydarzeniu „ rewolucyjnego samobójstwa ”. Czy o to tak naprawdę chodzi w kulcie zmian klimatu, o przygotowanie się do wielkiego rewolucyjnego samobójstwa? Czy to również dlatego większość fanatyków zmian klimatycznych to agnostycy lub ateiści? Apokaliptyczny kult tym razem nie będzie liczył 900 osób, ale zamiast tego 9 miliardów, jeśli odniesie sukces w swojej misji „zerowego śladu węglowego” z piekła rodem.

Niemal każdemu fanatykowi zmian klimatycznych wstrzyknięto toksyczne białkowe priony stworzone w Wuhan Lab

Zwolennicy naturalnego zdrowia zostali zmuszeni do walki w prawdziwie-naukowej, przeciwko mistyfikacji zmianom klimatu wojnie. Wszyscy musimy walczyć o utrzymanie rosnących roślin, które dostarczają nam pożywienia i tlenu. Musimy mentalnie nastawić się przeciwko tej chorobie psychicznej polegającej na wierze, że wyeliminowanie całego węgla, azotu i światła słonecznego uratuje świat. Pamiętaj, że tlen jest dominującym atomem CO2, więc sekta zajmująca się zmianami klimatycznymi stara się wyeliminować cały węgiel, ale jednocześnie chce zakończyć swoje życie, odcinając dopływ tlenu.

Celem kultu zmiany klimatu jest zabicie wszystkich zwierząt, roślin i „antynaukowych” ludzi, aby ocalić siebie. Zablokuj słońce, aby nas ocalić! – Deklarują. Rozpylaj chemikalia na niebie, aby zablokować ciepło, mimo że ziemia jest w powolnej fazie stygnięcia, zgodnie z rzeczywistymi badaniami naukowymi. Fanatycy zmian klimatu to ci, którzy rzucili się, by wstrzyknąć sobie miliardy prionów białkowych kolców, ponieważ wierzą, że Big Pharma chce ich uratować. Nie złap tej CHOROBY. 

Naukowiec przyznaje, że histeria klimatyczna to „wymyślony konsensus” oparty na oszustwie i sianiu strachu

bombowym wywiadzie Johnem Stosselem, z klimatolog Judith Curry, niegdyś „ulubienica grup obrońców środowiska”, cytując Daily Skeptic , ujawniła wiele na temat „sfabrykowanej” natury teorii spiskowej dotyczącej zmian klimatycznych spowodowanej przez człowieka. Curry, który kiedyś otwarcie przechwalała się, że jest wybitną postacią w finansowanym przez rząd programie alarmu zmian klimatu, ma teraz wiele różnych rzeczy do powiedzenia na temat tak zwanego „globalnego ocieplenia”, co nie niesie ze sobą „przytłaczającego konsensusu naukowego”, jak twierdzono . „To sfabrykowany konsensus” – powiedziała Curry Stosselowi, dodając, że naukowcy są zasadniczo zachęcani gotówką, aby znacznie wyolbrzymiać ryzyko zbytniego ogrzania się ziemi, aby dążyć do „sławy i fortuny”.

Zostałam adoptowana przez grupy obrońców środowiska i fanatyków, i traktowano mnie jak gwiazdę rocka” — mówi Curry o tym, jak była traktowana przez media i establishment, kiedy forsowała fałszywe teorie, jak gdyby było więcej huraganów z powodu globalnego ocieplenia „Zostało to podchwycone przez media”, mówi Curry o swoich wcześniejszych twierdzeniach o wzroście liczby huraganów, które, jak odkryły media, można wykorzystać do próby „powiązania ekstremalnych zjawisk pogodowych z globalnym ociepleniem”.„[Byłam] przewożona wszędzie, żeby spotkać się z politykami” — mówi Curry o tym, jak była traktowana prawie po królewsku, kiedy była fanatyczką zmian klimatycznych. „Jak dobry naukowiec zbadałam sprawę” — mówi teraz Curry o tym, dlaczego tak bardzo zmieniła zdanie w tej sprawie. „Częścią tego były złe dane. Częścią jest naturalna zmienność klimatu”.

Zmiany klimatu to branża nastawiona na zysk, więc oczywiście musi „istnieć”

W przeciwieństwie do większości swoich rówieśników, Curry zawsze żywiła sceptycyzm, a nawet bezpośrednią krytykę jej przeszłej pracy. Nawet wtedy, gdy całym sercem wierzyła w zmiany klimatyczne spowodowane przez człowieka, Curry mówi, że spojrzałaby na pracę swoich krytyków i zobaczyła, że „mieli rację”. W wielu przypadkach jej rówieśnicy pijący „Kool-Aid” dołożyli wszelkich starań, aby zignorować sceptycyzm i krytykę ich pracy, a nawet posunęli się tak daleko, że ukryli wszelkie dane klimatyczne, które, jak się obawiali, mogłyby wysadzić w powietrze dziury w oficjalnej narracji. „Brzydkie rzeczy” — mówi Curry o sposobach, w jakie zachowuje się społeczność fanatyzmu klimatycznego. „Unikanie żądań ustawy o wolności informacji. Próba zwolnienia redaktorów czasopism”.

Udostępnij

WHO : ”ABY ZWALCZYĆ ZMIANY KLIMATYCZNE MOŻLIWE BĘDĄ KOLEJNE PROGRAMY ŚWIATOWEGO SZCZEPIENIA”

Globalna Świadomość19 sierpnia 202318 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKTO I DLACZEGO ZAATAKOWAŁ HAWAJE BRONIĄ ENERGETYCZNĄ ?Następny artykułJAK DYSTOPIJNY FILM ”SOYLET GREEN” PRZEWIDZAŁ NADCHODZĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WHO : ”ABY ZWALCZYĆ ZMIANY KLIMATYCZNE MOŻLIWE BĘDĄ KOLEJNE PROGRAMY ŚWIATOWEGO SZCZEPIENIA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?