AGENDA 2030

KTO I DLACZEGO ZAATAKOWAŁ HAWAJE BRONIĄ ENERGETYCZNĄ ?

KTO I DLACZEGO ZAATAKOWAŁ HAWAJE BRONIĄ ENERGETYCZNĄ ?

Gdy bębny wojenne biją w Afryce, gdy Chiny sprzątają po niszczycielskich powodziach, gdy Maui szuka szczątków… Klimat zmienia wzorce zarówno naturalnie, jak i poprzez geoinżynierię z konsekwencjami przypominającymi bombę. A pucz wojskowy w Nigrze wywołał reakcję Zachodu – WOJNĘ! Czy jesteśmy w trakcie geoinżynieryjnej wojny wet za wet?

Media w przeważającej większości twierdzą, że pożar w Maui był spowodowany zmianami klimatu. Dlaczego? Ponieważ przewrócony świat twierdzi, że wszystko, co niecne, jest teraz spowodowane zmianami klimatu. Przyczyną zgonów spowodowanych szczepieniami jest zmiana klimatu. Katastrofy lotnicze są spowodowane zmianami klimatu. Ogólnomiejski chaos jest spowodowany zmianami klimatycznymi. Wszystko dlatego, że tak mówią media.

Koncepcja, że huragan na południe od Hawajów spowodował pożary na Maui spowodowane „zmianami klimatu” jest niedorzeczna! Zgodnie z poprzednim wykresem pogodowym, temperatury na Maui były normalne, osiągając szczyt 88’F, prędkość wiatru wynosiła NE, osiągając szczyt 25 mph w południe. To jest normalne. Huragan Dora nigdy nie dotarł na ląd i był śledzony 500 mil na południe od Hawajów wśród północno-wschodnich wiatrów wiejących z południowego zachodu. Maui leży na północ od Hawajów.

Normalny „szybki pożar” może przemieszczać się z prędkością do 14 mil na godzinę. Ogień na Maui poruszał się z prędkością 60 mph.

Według urzędników państwowych, zdecydowana większość ostatnich pożarów w Grecji i we Włoszech była wynikiem podpaleń. Te skoordynowane pożary rozprzestrzeniły się również w Chorwacji, Portugalii, Hiszpanii i Algierii. W każdym scenariuszu odpowiednie rządy obwiniały „podpalających terrorystów”. NIE zmiany klimatu!

Co zatem, jeśli Hawaje były uzbrojoną reakcją wet za wet na powódź w Chinach? A co, jeśli były to ćwiczenia wojskowe USA z wykorzystaniem laserów energii ukierunkowanej – poszło nie tak…?

Boeing: Directed Energy

Kierowana broń energetyczna (DEW) wykorzystuje energię elektromagnetyczną za pomocą laserów energetycznych i promieni mikrofalowych o dużej mocy. Sonar służy do namierzania celu. Są one opracowywane i/lub już używane przez: USA, Chiny, Rosję, Indie, Pakistan, Japonię, Koreę, Wielką Brytanię, Niemcy, Francję, Iran i Turcję. Ich siła rażenia jest zbliżona do bomby atomowej.

Lockheed Martin: „Na morzu, w powietrzu i na ziemi, Lockheed Martin opracowuje systemy broni laserowej gotowe do obrony sił USA i sojuszników. W połączeniu z naszym doświadczeniem w zakresie integracji platform, systemy te mają na celu pokonanie rosnącej gamy zagrożeń dla sił zbrojnych i infrastruktury we wszystkich domenach”. Lockheed, Northrop i Raytheon są na różnych etapach testowania broni laserowej o ukierunkowanej energii. To NIE jest spisek. Ich strony internetowe są pełne brawury, jeśli chodzi o ich zdolność do celowania w naszych „wrogów”. Z pewnością nie byłby to pierwszy raz, gdy wojsko USA „przypadkowo” zniszczyło miasto.

Trzęsienie ziemi na Haiti w 2010 roku zostało uznane przez „teoretyków spiskowych” za spowodowane eksperymentem HAARP powodującym przesunięcia płyt tektonicznych. Niedawne trzęsienie ziemi w Turcji było „groźbą” dla Erdogana, by podporządkował się zachodnim kartelom. NASZ rząd to spisek – niezdolny do dostarczenia czegokolwiek, co byłoby równoległe do prawdy.

Moc i kontrola, jaką może zapewnić ta broń DEW, jest uważana za znacznie bardziej wydajną niż broń jądrowa. Mimo to rządy nadal wykorzystują skutki zmian klimatycznych, tak jakby kompleks wojskowo-przemysłowy nie istniał.

Prąd strumieniowy: Prądy strumieniowe powodują zmiany pogody, wpływając na układy wysokiego i niskiego ciśnienia – i kształtując pogodę. Entuzjaści klimatu twierdzą coś przeciwnego – że zmiany klimatu powodują strumienie odrzutowe – naukowo udowodnione fałszywe twierdzenie. Według Science Alert, obecnie strumienie odrzutowe są chaotyczne i niedefiniowalne. Obecna fragmentacja strumieni odrzutowych napędza katastrofalne wzorce pogodowe. Naukowcy są zaskoczeni. W rezultacie wzywają do większej manipulacji geoinżynieryjnej – co prawdopodobnie spowoduje większy chaos.

Powódź w Chinach niszczy uprawy. Zachodnie media podsycają twierdzenia, że powódź w Chinach może doprowadzić do obwinienia rządu Xi Jinpinga, powodując załamanie wiary w jego władzę. I po raz kolejny celem oskarżeń jest osłabienie Xi Jinpinga w celu wprowadzenia zachodniego pełnomocnika. Drugą kwestią jest wywołanie globalnego niedoboru żywności.W rzeczywistości pogoda na Ziemi składa się ze złożonych ekosystemów atmosferycznych i podpowierzchniowych, które współdziałają w zakończonych cyklach. Podobnie jak las deszczowy, jeśli dojdzie do pojedynczego zakłócenia równowagi ekologicznej, cały system zaczyna powoli umierać. Rozbijając cząstki w CERN, zasiewając chmury, manipulując klimatem i blokując słońce, na zawsze niszczymy naturalną równowagę. I żadna ilość $$$$$$$$$$$$ nie odwróci kursu, który sparaliżowała NAUKA.Geo-engineered Fire Bombs = Directed Energy Weapons Not Climate Change – LewRockwell

Czy Lahaina mogła zostać zniszczona przez ukierunkowaną broń energetyczną

O dziwo, budynki, które zostałyby zniszczone przez ogień, otoczone są drzewami nietkniętymi przez płomienie.
Było kilka dziwnych rzeczy w rzekomym pożarze w Lahaina na Hawajach. Warto zauważyć, że rzecznik, który wyjaśnił, co się stało, NIE był funkcjonariuszem straży pożarnej ani nikim z lokalnych władz ze znajomością gaszenia pożarów lub sytuacji awaryjnych. Zamiast tego znajdujemy generała dywizji Kennetha Harę, dowódcę generalnego Gwardii Narodowej Armii Hawajów. Powiedział, że nie wie, co wywołało pożary. Powiedział jednak, że niska wilgotność i silne wiatry „ stworzyły warunki do pożarów” . Jest generałem armii; co on wie o pożarach lasów?

Istnieją powody, by kwestionować twierdzenie generała. Pożar lasu miałby sens tylko wtedy, gdyby las drzew otaczał miasto Lahaina. To jest pierwszy problem tej historii. W pobliżu miasta nie ma lasu. Rzeczywiście, poniższe zdjęcie satelitarne pokazuje, że najwyższe drzewa w pobliżu miasta należą do farmy kakaowej Maui Kuaia Estate. Drzewa kakaowe są dość małe, mają od od 4 do 8 metrów. Ale te drzewa rosną po drugiej stronie autostrady, kilkaset metrów od najbliższego budynku.

A co z drzewami w samym mieście? W mieście jest dużo drzew. Kiedy jednak spojrzy się na zdjęcia miasta po rzekomym pożarze, można zauważyć, że drzewa w mieście są w większości nienaruszone. O dziwo, budynki, które zostałyby zniszczone przez pożar, otoczone są nienaruszonymi drzewami.

Tutaj dzieje się coś innego. To coś innego to energia skierowana. Budynki zostały zniszczone przez ukierunkowaną broń energetyczną. Wykorzystują one mikrofale. Powodują molekularne zniszczenie materiałów, które je pochłaniają. Drewno jest odporne, ponieważ pochłania bardzo mało promieniowania mikrofalowego. Jest to podobne do tego, jak można włożyć papierowy talerz do kuchenki mikrofalowej bez obawy, że się zapali. Ale jeśli włożysz folię aluminiową do tej samej kuchenki mikrofalowej, szybko zacznie iskrzyć i zapalić się. Energia ukierunkowana nie jest nową technologią.Ukierunkowana broń energetyczna została [prawdopodobnie] użyta w atakach z 11 września na World Trade Center.

Zdjęcia powyżej i poniżej pochodzą z wideo z lotu ptaka pożarów, które podobno zniszczyły miasto Lahaina na Hawajach. Władze nie wiedzą, jak wybuchły te pożary. Zauważ, że budynki są zrównane z ziemią, ale wciąż stojące drzewa otaczają zniszczone budynki. Jak miasto mogło zostać zniszczone przez pożary, skoro drzewa w mieście nie zostały dotknięte przez płomienie? Na poniższym nagraniu wideo widać dwa całkowicie zrównane z ziemią budynki otoczone niespalonymi drzewami. Ogień nie dotknął sąsiednich budynków. Jest to wyraźny dowód na istnienie ukierunkowanej broni energetycznej.

https://www.youtube.com/embed/QQPNgad2PUs
greatmountainpublishing.com/Nouveau Monde — Lahaina a été détruite par une arme à énergie dirigée

Czy jest taka technologia

TU JEST RZECZYWISTY MATERIAŁ FILMOWY Z UKIERUNKOWANEGO ATAKU ENERGETYCZNEGO, TAKIEGO JAK TEN UŻYTY W MAUI NA HAWAJACH – video – Actual footage of a Directed Energy Attack like what was used in Maui Hawaii

Istnieje obecnie coraz więcej twardych dowodów, które dowodzą ponad wszelką wątpliwość, że tak zwane „pożary” Maui wcale nie były dzikie; w rzeczywistości były wynikiem wielu aktów geoinżynierii, geoterroryzmu i piroterroryzmu.

Zdjęcie zamieszczone powyżej to tylko jeden przykład niepodważalnego dowodu wysoce zorganizowanego konspiracyjnego spisku przestępczego mającego na celu popełnienie masowego morderstwa na wyspie Maui we wtorek, 8 sierpnia 2023 r. Pożary po prostu nie płoną w takich idealnych owach, jak każdy marszałek straży pożarnej poświadczy.

Kolejny przykład twardych dowodów można znaleźć w poniższym filmie. Wszystkie łodzie zaparkowane na wodach u wybrzeży portu Lahaina płonęły, jakby same się w nich zapalały. Tego typu zjawisko „pożarów” nigdy wcześniej nie zostało zarejestrowane i jest wyraźnym dowodem na użycie DEW. W tym konkretnym przypadku DEW była prawdopodobnie bronią mikrofalową o dużej mocy wycelowaną prosto w te łodzie w porcie. 

W jaki sposób „naturalny pożar” może spalić budynki i samochody oraz pozostawić drzewa ?

Istnieje obawa, że zginęły setki ludzi, a całe miasta spłonęły doszczętnie na Maui na Hawajach, co jest wyraźnie klimatycznym atakiem terrorystycznym miliarderów globalistów przeciwko obywatelom Hawajów, głównie na wyspie Maui.Podobnie do tego, co wcześniej informowaliśmy o pożarach w Kalifornii i Kanadzie, gdzie dowody są przytłaczające, że te pożary wcale nie są naturalne, zdjęcia i nagrania wideo pochodzące z Maui teraz wyraźnie pokazują, że NIE jest to naturalny „pożar” w ich tropikalny klimat, ponieważ budynki i samochody płoną na popiół, podczas gdy drzewa i inne konstrukcje drewniane wciąż stoją.

Oryginalny nagłówek, którego zamierzałem użyć w tym artykule, brzmiał: „Rząd Stanów Zjednoczonych przeprowadza klimatyczny atak terrorystyczny na obywateli Maui, niszcząc życie i mienie”, ale potem zdałem sobie sprawę, że kiedy większość ludzi myśli o „rządzie”, myśli o tych, którzy są ( s) wybrany na urząd publiczny.Ale rzeczywistość jest taka, że światowi miliarderzy i bankierzy kontrolują działania „rządu” i nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż na Hawajach, placu zabaw i kryjówce bogatych i sławnych.

Ponad 10 lat temu jadłem kolację w Los Angeles z byłym senatorem z Hawajów, aby porozmawiać o „strefie wojny” na Hawajach między dużymi firmami biotechnologicznymi, które przejmowały rolnictwo na Hawajach, a tymi, które promowały ekologiczne produkty na małą skalę i tradycyjne technik rolniczych, które nie obejmowały trujących chemikaliów.Tak jak Hawaje były centralnym punktem wciągnięcia USA w konflikt podczas II wojny światowej, tak dzisiaj wydaje się, że są centralnym punktem wojny rolnej XXI wieku. Hawaje są dziś centralnym elementem dwóch bardzo kontrastujących metod produkcji żywności: rozwoju genetycznie zmodyfikowanych nasion i rozwoju koreańskiego rolnictwa naturalnego. Biotechnologia, której centralnym elementem są genetycznie modyfikowane nasiona, przejęła dostawy żywności w Stanach Zjednoczonych. Hawaje, ze swoimi odizolowanymi i dziewiczymi ekosystemami, są idealnym poligonem doświadczalnym do testowania i rozwoju inżynierii genetycznej przez biotechnologię. 

Teraz, 10 lat później, jest oczywiste, że ci globaliści na Hawajach wprowadzają kolejny punkt swojego programu: nowe 15-minutowe „inteligentne miasta”. Ale aby zbudować te nowe miasta, istniejące, które są prowadzone głównie przez właścicieli małych firm obsługujących przemysł turystyczny wyspy, muszą zostać spalone. Te przyszłe obozy jenieckie są reklamowane opinii publicznej jako „raje” – jakże pasujące do Hawajów.

Życie Hawajczyków nic nie znaczy dla tych globalistów, podobnie jak wielu ludzi zostało zamordowanych na Hawajach podczas ataku na Pearl Harbor, który odbył się za pełną zgodą rządu USA w celu uzyskania zgody społeczeństwa na przystąpienie do II wojny światowej i wzbogacenie kont bankowych bankierzy i ci, którzy produkują broń masowego rażenia w USA .

Udostępnij

KTO I DLACZEGO ZAATAKOWAŁ HAWAJE BRONIĄ ENERGETYCZNĄ ?

Globalna Świadomość19 sierpnia 202318 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPIEKŁO NA HAWAJACH – CZY BROŃ ENERGETYCZNA ZNIŚCZYŁA RAJSKĄ WYSPĘ ?Następny artykułWHO : ”ABY ZWALCZYĆ ZMIANY KLIMATYCZNE MOŻLIWE BĘDĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KTO I DLACZEGO ZAATAKOWAŁ HAWAJE BRONIĄ ENERGETYCZNĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?