Świat jest inny

HAKERZY WŁAMALI SIĘ DO BAZ KORPORACJI LOTNICZYCH – CZYM NAPRAWDĘ JEST BIEGUN POŁUDNIOWY ?

HAKERZY WŁAMALI SIĘ DO BAZ KORPORACJI LOTNICZYCH – CZYM NAPRAWDĘ JEST BIEGUN POŁUDNIOWY ?

Być może słyszałeś ostatnio wiele o UFO, a to w dużej mierze dzięki ufologowi dr Stevenowi Greerowi, który zorganizował konferencję na ten temat.

Wiele osób zostało zaproszonych do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami podczas wydarzenia transmitowanego online, podczas którego Eric Hecker opisał biegun południowy jako centrum obcej „kontroli ruchu lotniczego”. Autor teorii wygłosił na konferencji kilka dość dziwacznych twierdzeń, ale dyskusja na temat stacji Amundsen-Scott na biegunie południowym była najbardziej znacząca.

Hecker twierdził, że Raytheon, amerykańska korporacja lotnicza i obronna, wybrała go w 2010 roku na wykonawcę centrum badawczego prowadzonego przez Narodową Fundację Nauki Stanów Zjednoczonych.

Według Heckera stacja miała do zaoferowania „znacznie więcej”, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Twierdził, że stacja faktycznie funkcjonowała jako „centrum kontroli ruchu lotniczego” dla UFO i komunikowała się z „egzotycznymi” statkami kosmicznymi, wysyłając wiązki neutrin w przestrzeń kosmiczną.

Hecker poszedł dalej i mówił o „cyfrowych modułach optycznych” zakopanych pod lodem milę pod powierzchnią.

Twierdzi, że zostały one zakopane w celu wykrywania interakcji neutrin, a jednocześnie znajdowały się wystarczająco głęboko, aby nie zakłócać pomiarów promieniowania.

Powiedział również, że osobiście widział „potężny zielony laser” skierowany „w kosmos”. Dzieje się tak po tym, jak informator twierdzący, że rząd USA prowadzi badania nad odzyskiwaniem UFO w tajemnicy, powiedział, że UFO jest odpowiedzialne za śmierć ludzi.

David Grusch pracował dla National Geospatial-Intelligence Agency (NGA) i National Reconnaissance Office (NRO) i był zaangażowany w Unidentified Aerial Phenomena Task Force. Twierdził, że niektóre z wykrytych „nie-ludzkich inteligencji” miały złe intencje i zabijały ludzi.

Udostępnij

HAKERZY WŁAMALI SIĘ DO BAZ KORPORACJI LOTNICZYCH – CZYM NAPRAWDĘ JEST BIEGUN POŁUDNIOWY ?

Globalna Świadomość28 sierpnia 202328 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA – ”ONI” SĄ GOTOWI NA KOLEJNĄ ”RUNDĘ”Następny artykułWOJNA 5 GENERACJI – KIM WEDŁUG SWIATOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • HAKERZY WŁAMALI SIĘ DO BAZ KORPORACJI LOTNICZYCH – CZYM NAPRAWDĘ JEST BIEGUN POŁUDNIOWY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?