Otwórz oczy

ŚWIAT PŁONIE – KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ”DZIKIE POŻARY” NA CAŁYM ŚWIECIE ?

ŚWIAT PŁONIE – KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ”DZIKIE POŻARY” NA CAŁYM ŚWIECIE ?

Jak podaje BBC, szalejące pożary trawiące obecnie Grecję zostały wzniecone przez podpalaczy, a nie przez zmiany klimatyczne .Co najmniej 79 osób aresztowano za podpalenia związane z „pożarami”, które wcale nie są dzikie, jeśli ludzie je wzniecają celowo. Grecki rząd nazwał sprawców „podpalaczem”, a następnie ogłosił, że za zniszczeniami stoi działalność przestępcza.

Według „New York Times” rzecznik rządu Pavlos Marinakis powiedział, że w całym kraju aresztowano 160 osób pod zarzutem podpalenia. Według ministra ochrony ludności Vassilisa Kikiliasa podpalacze podejmowali ostatnio kilka prób wzniecenia nowych pożarów na górze Parnitha, położonej na północny zachód od Aten.W Grecji szaleją obecnie setki pożarów, w wyniku których zginęło co najmniej 20 osób. „Popełniacie zbrodnię przeciwko krajowi” – powiedział Kikilias podczas telewizyjnej odprawy nadzwyczajnej na temat pożarów.

„Podpalacze wzniecają pożary, które zagrażają lasom, mieniu, a przede wszystkim życiu ludzkiemu”. „Nie ujdzie ci to na sucho. Znajdziemy cię. Poniesiesz odpowiedzialność”. (Powiązane: zapoznaj się z naszym wcześniejszym raportem na temat tego, jak pożar na Maui był podsycany aerozolami smug chemicznych i azotanem amonu, co oznacza, że nie był to przypadkowy pożar.)

Nie, globalne ocieplenie – NIE jest odpowiedzialne za pożary wywołane przez podpalaczy
Chociaż letnie pożary są częstym zjawiskiem w gorącej i suchej Grecji, ostatnio było ich więcej, a lewicowa machina propagandowa twierdzi, że są one wynikiem globalnego ocieplenia i zmian klimatycznych. BBC należy do lewicowych mediów, które pomimo otwartych deklaracji greckiego rządu o podpalaczach odpowiedzialnych za te pożary, zamiast tego obwiniają za nie zmiany klimatyczne. Według Stefana Doerra, dyrektora Centrum Badań nad Dzikimi Pożarami na Uniwersytecie w Swansea , krajobraz w Grecji i na innych obszarach staje się coraz bardziej łatwopalny z powodu cieplejszej pogody – a przynajmniej tak twierdzi – i złego zarządzania roślinnością.

Ten ostatni punkt jest tym samym, o którym mówił były prezydent Donald Trump w związku z pożarami w Kalifornii, gdy stwierdził, że „więcej grabienia lasu” pomoże zapobiec wymknięciu się pożarów spod kontroli.Rzecznik rządu Pavlos Marinakis powiedział greckiemu nadawcy publicznemu ERT, że w rzeczywistości doszło do 140 aresztowań w związku z pożarami, z czego 79 jest bezpośrednio związanych z podpaleniami.

To wiele osób jest zamieszanych w tę trwającą katastrofę, która z całą pewnością nie jest winą za jedzenie mięsa czy prowadzenia samochodów. Zamiast tego jest to produkt przestępstwa , jak większość rzeczy, które idą nie tak w życiu. Zdecydowana większość ofiar śmiertelnych pożarów to migranci z innych krajów, w tym kilka dzieci. Ciała 19 osób znaleziono w pobliżu regionu Evros w północno-wschodniej Grecji, dwudziestym zabitym (przez sektę klimatyczną) był pasterz, który stracił życie w pożarach szalejących w całym regionie Beocji w kraju.

Kikilias ujawnił, że Grecja przeżywa obecnie najgorszy w historii sezon pożarów w lecie, odkąd w 2009 r. po raz pierwszy wprowadzono w kraju mapy ryzyka pożarowego. I znowu, pożary te są wynikiem podpaleń , a nie zmian klimatycznych. Na wyspie Rodos wybuchające tam pożary zmusiły tysiące ludzi do ucieczki w inne części kraju.

„Mam nadzieję, że się mylę, ale wszystkie pożary na całym świecie zaczęły się mniej więcej w tym samym czasie: na Hawajach, w Luizjanie i w Grecji” – napisał jeden z komentatorów o tragicznej sytuacji, przed którą stoi obecnie świat. „Patrz, czy wybuchnie więcej. Mam złe przeczucie, że za tym stoi pewna grupa, a jeśli tak jest, będzie ich więcej. Zwróć także uwagę na inne pozornie skoordynowane działania, których celem jest odebranie pokoju. To jest ważne. „

Analityk ostrzega: „Białe, gorące pożary Maui napędzane aerozolami smug chemicznych i azotanem amonu”

Sam silny wiatr nie wystarczył, aby wywołać pożary na Maui, które pochłonęły około 2200 budynków i zabiły setki, jeśli nie tysiące ludzi. Musiało też być paliwo , i to duże, w postaci aerozoli chemtrail i azotanu amonu .

Nawet rzadko występujące drzewa w tej części wyspy nie stanowiłyby wystarczającej ilości paliwa, aby wywołać piekło spalające samochody i tworzące biały pył, które całkowicie zniszczyło Lahainę i w zasadzie nic więcej .

„Jeśli nie pożar, to jakie paliwo rozpaliło ogień w różnych mediach i materiałach?” – pyta James Grundvig, piszący dla American Media Periscope .

„Co spowodowało pożary, w wyniku których spaliły się metale i tworzywa sztuczne, przegrzane bloki CMU i cegły, stopione przednie szyby i stopy metali w felgach oraz łodzie z włókna szklanego wyciągnięte z portu?”

Pierwszą odpowiedzią jest cała ta geoinżynieria, która ma miejsce na Maui od co najmniej dziesięciu lat, zmieniając niebo nad wyspą z krystalicznie błękitnego z kilkoma buchającymi chmurami i od czasu do czasu deszczem w trwałą białą mgłę.

Jak wiemy, mgła ta składa się z trzech głównych substancji chemicznych: baru (Ba), glinu (Al) i strontu-90 (90Sr), przy czym ten ostatni jest izotopem radioaktywnym.

„Dla tych, którzy dopiero teraz przebudzają się przed rozpryskami nad głową, zauważcie, że bar i aluminium razem tworzą Baala, jednego z demonicznych bogów, których czczą ludzie o niższej częstotliwości” – zauważa Grundvig na marginesie tego złowrogiego równania.

Powiązane: Wygląda na to, że pożary Maui były lewicowym spiskiem mającym na celu szerzenie większego strachu i niepokoju klimatycznego.

Dzięki zastosowaniu azotanu amonu jako przyspieszacza natleniania pożary na Maui mogły spalić samochody i stal, pozostawiając drzewa w spokoju

Innym widocznym składnikiem pożarów na Maui jest azotan amonu, którego kilka ton w wygodny i tajemniczy sposób zaginęło 30 maja z pociągu towarowego w Kalifornii.

Azotan amonu to ta sama substancja, której użyto wcześniej podczas zamachu bombowego w Oklahoma City w 1995 r. oraz w Oslo w Norwegii w 2011 r. Azotan amonu jest również używany do produkcji bomb samochodowych.

Znany naukowo jako NH4NO3, azotan amonu sam w sobie nie jest palny ani nie może sam się spalić. Jednakże pali się i rozkłada w obecności innych katalizatorów, tworząc biały lub jasny dym, podobny do tego, który można zobaczyć w Lahainie podczas pożarów.

To, co sprawia, że ​​ogień zasilany NH4NO3 jest wyjątkowy, to fakt, że zamiast świecić na czerwono lub w innym typowym kolorze kojarzonym z pożarem lasu, pali się światłem i bielą.

„Azotan amonu jest utleniaczem, wspomaga spalanie innych materiałów” – wyjaśnia Grundvig.

„Kiedy następuje gwałtowna reakcja, taka jak wybuch bomby lub eksplozja, powstająca chmura składa się głównie z tlenku azotu i pary wodnej. W istocie azotan amonu uwalnia tlen. Tlen jest paliwem, którego potrzebuje ogień, aby wybuchnąć i rozprzestrzenić się”.

Innymi słowy, NH4NO3 działa jak utleniacz, który naprawdę podkręca ogień i czyni go gorętszym i bardziej zabójczym niż zwykle. Wydaje się, że właśnie dlatego pożary na Maui umożliwiły stopienie stali w samochodach i wewnątrz konstrukcji budynków ze stalowymi wzmocnieniami.

„Teraz dodaj powłoki nanopyłowych metali powstałe przez lata smug chemicznych z nową warstwą azotanu amonu, a burza ogniowa na Maui wystarczyła iskra” – zakłada Grundvig.

„Tak, urządzenie DEW (broń o ukierunkowanej energii), niezależnie od tego, czy jest to laser z przelatującego samolotu, satelita, czy chiński balon szpiegowski. Niewiele potrzeba, aby w nocy rozpętać piekło”.

„Deep State stworzyło doskonałe paliwo, co wyjaśnia, w jaki sposób łodzie, pojazdy i konstrukcje spłonęły na raz oraz dlaczego większość drzew, w tym 150-letni figowiec rosnący w centrum Lahainy, przetrwało”.

Jakie inne intrygi związane z terroryzmem środowiskowym rząd jest gotowy rozpętać?

Udostępnij

ŚWIAT PŁONIE – KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ”DZIKIE POŻARY” NA CAŁYM ŚWIECIE ?

Globalna Świadomość2 września 20232 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPOZNAJ ”KLUB RZYMSKI” – GDZIE I JAK JEST PLANOWANA DEPOPULACJA PLANETYNastępny artykułBROŃ UKIERUNKOWANEJ ENERGII I TAJEMNICA DZIWNYCH POŻARÓW NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Ostatnie wpisy

YALE SCHOOL OF ENGINEERING – NAUKOWCY OPRACOWUJĄ ”UNOSZĄCE SIE W POWIETRZU PREPARATY mRNA” CISZA PRZED BURZĄ – CO ZDARZY SIĘ

Kategorie

AGENDA 2030 (185) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ŚWIAT PŁONIE – KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA ”DZIKIE POŻARY” NA CAŁYM ŚWIECIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?