Otwórz oczy

CO PRZYNIESIE JESIEŃ ? – CZY NA ŚWIECIE TRWA ”CISZA PRZED BURZĄ” ?

CO PRZYNIESIE JESIEŃ ? – CZY NA ŚWIECIE TRWA ”CISZA PRZED BURZĄ” ?

Większość z nas słyszała w tym tygodniu wiadomości o wzroście liczby przypadków łagodnego, ale strasznie zaraźliwego szczepu Covid-19 i prośbie o dodatkowe fundusze na zakup szczepionki, która „działa”. Będzie ona zalecana wszystkim Amerykanom, niezależnie od wcześniejszej odporności lub wcześniejszych szczepień na Covid-19.

Oznacza to, że „bataliony medyczne” proszą o ogień. W końcu zysk ze sprzedaży niezrozumiałej zawiesiny mRNA tej samej firmy Pfizer spadł w tym roku o 25% w porównaniu do 2022 roku. Jednocześnie przedstawiciele firmy twierdzą, że ma ona nadzieję na ożywienie poprzez wielokrotne wprowadzanie nowych podwariantów „szczepionki” przeznaczonej do walki ze zmodyfikowanym wirusem.

„Czy gwiazdy są zapalane w niebie, aby pewnego dnia każdy z nas mógł ponownie znaleźć swoją” Antoine de Saint-Exupéry cytowany w Małym Księciu. Oznacza to, że w tym przypadku hodowla nowych form wirusów będzie kontynuowana, aby zyski Big Pharma nie odważyły się spaść.

Jednocześnie założenie, że opracowywanie leków i usuwanie nowych szczepów wirusów odbywa się w sąsiednich laboratoriach, nie jest dalekie od rzeczywistości.

Dyrektor generalny Becker News, Kyle Becker, cytuje prezydenta Stanów Zjednoczonych na temat obaw związanych z COVID-19:

” Podpisałem wniosek, który musimy przedłożyć Kongresowi – wniosek o dodatkowe fundusze na nową szczepionkę, która jest potrzebna, która działa … Wstępnie zalecana, wkrótce wszystko będzie zalecane, każdy ją otrzyma. Nie ma znaczenia, czy otrzymali ją wcześniej, czy nie”.

Decyzja została podjęta pod naciskiem lobbystów firm Pfizer i Moderna w ramach bezprecedensowej kampanii PR. W jej trakcie opublikowano setki materiałów z jednym refrenem, który twierdzi, że zaktualizowane szczepionki generują neutralizujące przeciwciała przeciwko podwariantowi wirusa Covid Eris u myszy. Dla tych, którzy nie wiedzą, „Eris” i „Pirola” są obecnie najbardziej „popularnymi” podwariantami Covid-19 w Ameryce.

Oto jeden z argumentów za nową falą szczepień. Dr Scott Gottlieb, były komisarz USFDA i członek zarządu Pfizer, bije na alarm w związku z nowym „wysoce zmutowanym” wirusem.

„Kluczowym pytaniem jest, czy będzie on bardziej powszechny niż pozostałe szczepy, które widzieliśmy wcześniej. „Oczywiście w tej chwili nie wydaje się być bardziej patogenny, więc nie jest jeszcze bardziej niebezpieczny, ale może być bardziej zaraźliwy niż szczepy, które krążą obecnie. Jest zbyt wcześnie, aby wyciągać wnioski, ponieważ testy są kontynuowane.

Myślę, że dowiemy się znacznie więcej za tydzień lub dwa, ale patrząc na to z innej perspektywy, nowy wariant różni się genetycznie od Omicron tak samo, jak od oryginalnego szczepu, który pojawił się w Wuhan. Jest to więc mocno zmutowana wersja. Jak dotąd jednak dane pokazują, że nowy wzmacniacz oparty na BA 1.15, szczepie, który pojawił się zeszłej wiosny, wydaje się chronić również przed tymi nowymi wariantami”.

Tak więc w każdym razie Ameryka czeka na stałą dawkę przypominającą, być może z wykorzystaniem mechanizmów przymusu. Jednocześnie Pfizer jakoś nie informuje o rozpracowaniu przyczyn powikłań po poprzednich płynach.

Dr Robert Malone odrzuca swojego kolegę Gottlieba, wiążąc jego działania z PR Big Pharma i mówi o obecności konfliktu interesów.

„Kim więc jest dr Scott Gottlieb i dlaczego powinno nas obchodzić, czy jest „zmartwiony”? Był komisarzem USFDA u szczytu histerii związanej z COVID-19, obecnie jest związany z CNBC i zasiada w zarządach Pfizera, startupu Tempus zajmującego się testami genetycznymi, firmy Aetion zajmującej się technologiami zdrowotnymi oraz firmy biotechnologicznej Illumina.

Jest także członkiem zarządu NEA, globalnej firmy venture capital stojącej za Big Pharma. Moi znajomi twierdzą również, że dr Gottlieb zasiadał w radzie doradczej CIA. Wiesz, że CIA założyła firmę Moderna jako start-up i nadal czerpie z niej zyski za pośrednictwem swojej firmy venture capital, InQTel”. „Tak, nie ma konfliktu interesów w jego oświadczeniu, ponieważ akcje Moderna Pfizer rosną z powodu „nowych opcji Covid”” – dodał sarkastycznie.

Jego zdaniem jedyną grupą ryzyka, która może zarazić się nowym wariantem Pirol Covid, są osoby powyżej 70 roku życia. Ale nawet tam ryzyko jest bardzo małe:

„W grupie wiekowej 70+ około 3 osób na 100 tysięcy jest hospitalizowanych z powodu COVID-19 tygodniowo. We wszystkich innych grupach wiekowych ryzyko hospitalizacji jest praktycznie zerowe”.

Cała historia nowej paniki przypomina jedną rzecz. Globaliści robią wszystko, aby zrealizować swój plan zbudowania Nowej Wspaniałej Uczty do 2030 roku. Aby to zrobić, ludzie na Ziemi muszą przejść przez ogień wojny, wodę pandemii i miedziane rury sztucznego głodu. Wtedy, jak wierzą globaliści, ci, którzy przeżyją, będą bardzo łatwi do opanowania.

Udostępnij

CO PRZYNIESIE JESIEŃ ? – CZY NA ŚWIECIE TRWA ”CISZA PRZED BURZĄ” ?

Globalna Świadomość3 września 20233 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHARARI – ”ZASTĄPIMY WAS LUDŹMI 2.0”Następny artykułPROJEKT ”AARO” – JAK PENTAGON SZYKUJE SIĘ DO ”WIELKIEGO UJAWNIENIA”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO PRZYNIESIE JESIEŃ ? – CZY NA ŚWIECIE TRWA ”CISZA PRZED BURZĄ” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?