AGENDA 2030

GATES I SCHWAB – ”W 15 MINUTOWYCH MIASTACH PRZEMIESZCZANIE SIĘ NIE BĘDZIE PRAWEM CZŁOWIEKA”

GATES I SCHWAB – ”W 15 MINUTOWYCH MIASTACH PRZEMIESZCZANIE SIĘ NIE BĘDZIE PRAWEM CZŁOWIEKA”

Światowe Forum Ekonomiczne wezwało rządy świata do rozpoczęcia stopniowego wycofywania się z posiadania samochodów, aby w przyszłości całkowicie zakazać samochodów dla wszystkich oprócz osób z wyjątkowym kredytem społecznym. A jeśli czytasz między wierszami, co mają na myśli, to wyraźnie mają na myśli siebie, elitę, jako jedynych, którym wolno w przyszłości prowadzić samochody.

Globalistyczna elita miała ostatnio piekielny czas z milionami ludzi w całej Francji protestujących i żądających usunięcia marionetki Światowego Forum Ekonomicznego, Emmanuela Macrona. We Francji mają dość tego, że były bankier Rothschildów i WEF Young Global Leader wykonuje polecenia Klausa Schwaba i wymusza niepopularne i niekonstytucyjne zmiany przez parlament.

Ale elity globalistów są całkowicie bezwstydne i działają teraz z pełnym przekonaniem, że po Covidzie są teraz w stanie rządzić jako autorytarny rząd światowy. Według WEF zdecydowanie zbyt wiele osób w świecie zachodnim posiada własne pojazdy i należy tę sytuację naprawić poprzez wyeliminowanie ich z rynku. Hipokryzja globalistycznych elit nie zna granic. Są one naprawdę całkowicie bezwstydne.

Na początku tego roku japońska dziennikarka Masako Ganaha rozmawiała z szoferem w Davos, który wozi VIP-ów Światowego Forum Ekonomicznego. Pomimo wytycznych WEF, szofer powiedział jej, że elity nie pozwoliłyby mu na użycie samochodu typu plug-in do przewozu VIP-ów, a zamiast tego zażądały starych, dobrych samochodów na gaz. Dlaczego? Bo są lepsze i bezpieczniejsze od samochodów elektrycznych.

Podczas gdy elita może posiadać dowolny samochód, reszta z nas jako całość jest wyrzucana z rynku. I nie pomylcie się, to jest zaplanowane i celowe.

W dokumencie opublikowanym przez WEF, elita z Davos wzywa do wspólnego korzystania z samochodów, aby stać się częścią „podejścia okrężnego” w celu zmniejszenia globalnego zapotrzebowania na metale szlachetne i paliwa kopalne, zanim samochody zostaną ostatecznie całkowicie zakazane. Możecie się zastanawiać, jaki świat zaplanowały dla nas elity, gdy nie będzie samochodów. Mamy odpowiedź, wraz ze wszystkimi szczegółami. I jest ona niepokojąca jak diabli.

Wypowiedzi Klausa Schwaba i jego sługusów z dnia na dzień stają się coraz bardziej nierealne. Sytuacja byłaby niemal komiczna, gdyby WEF nie infiltrował gabinetów rządów na całym świecie podwójnymi agentami. Ci tak zwani Młodzi Globalni Liderzy otrzymali z Davos instrukcje, że zdecydowanie zbyt wiele osób posiada prywatne samochody i trzeba je wyprzeć z rynku masowymi podwyżkami cen paliw.

I zobaczcie, co się stało. Niebotyczne ceny w USA i krajach rozwiniętych. Ale Schwab jeszcze nie skończył. Jakby zwykli ludzie nie mieli dość bólu przy pompie, Schwab twierdzi, że obecne ceny są nadal rażąco „niedowartościowane”.

Po pierwsze, wiodące demokracje powinny zgodzić się na zakończenie niedowartościowania paliw kopalnych, które jest głównym czynnikiem uniemożliwiającym przejście na czystą energię. Niedowartościowanie związane z wydobyciem i spalaniem węgla, ropy i gazu wyniosło w 2020 roku 5,9 biliona dolarów kosztów ekonomicznych. Prawie jedna czwarta tych strat – 1,45 bln USD – wystąpiła w 48 największych i mniejszych demokracjach.

Wiodące demokracje G20 powinny wspólnie zobowiązać się do stopniowego wycofywania ulg kosztowych i podatkowych dla produkcji i konsumpcji paliw kopalnych. Powinny również stopniowo wprowadzać bardziej efektywne ceny paliw kopalnych poprzez podatki lub zbywalne pozwolenia na pokrycie kosztów lokalnego zanieczyszczenia powietrza, globalnego ocieplenia i innych szkód gospodarczych.

Jaki więc świat planują dla nas elity w niezbyt odległej przyszłości?

Oto krótka podpowiedź. Czy wiesz, że Klaus Schwab trzyma na swojej osobistej półce popiersie Włodzimierza Lenina, architekta radzieckiego komunizmu?

To prawda, Schwab chce naśladować swojego bohatera i znieść własność prywatną, prawa człowieka. Koniec własności prywatnej jest niezbędny, według WEF, i musi być zastosowany do wszystkiego, od samochodów po prywatne domy i umożliwiony przez zasady projektowania 15-minutowych miast. WEF od lat kładzie fundamenty pod 15-minutowe miasta. My po prostu nie zwracaliśmy na to uwagi.

„Proces projektowania, który koncentruje się na zaspokajaniu podstawowych potrzeb, a nie projektowaniu w celu zakupu produktu, ma fundamentalne znaczenie dla tej transformacji” – zauważa WEF . „Jest to sposób myślenia wymagany do przeprojektowania miast w celu ograniczenia prywatnych pojazdów i innych zastosowań”.

Częścią „podejścia okrężnego” WEF wydaje się być zmuszanie nas do życia w tak zwanych 15-minutowych miastach, które powinny być nazywane „więzieniami na wolnym powietrzu”, z których nie tylko nie będziemy mieli środków transportu, ale także żadnych możliwości ucieczki. Cała ta gadka o wycofywaniu się z wydobycia ropy i gazu na rzecz „czystej energii” jest interesująca, gdy weźmiemy pod uwagę, że Bill Gates został przyłapany na przyznaniu się w swoim wewnętrznym kręgu, że cała ta sprawa to oszustwo.

Według Gatesa, przemawiającego do prywatnej publiczności, wiatr, słońce, technologia baterii i inne odnawialne źródła energii mogą być modne i mogą być cennymi źródłami dochodów dla obrzydliwie bogatych elit, ale nie są w stanie rozwiązać problemu zmian klimatycznych. I najwyraźniej faktem jest, że odnawialne źródła energii tak naprawdę nie są w stanie rozwiązać problemu zmian klimatycznych, nawet jeśli sprzedaje się je nam jako lekarstwo na tak zwane globalne ocieplenie spowodowane przez człowieka.

Gates zawsze był – podejrzliwie – o krok przed wielkimi katastrofami na świecie. I wykorzystuje je, gdy się pojawiają. Nie dawno ujawniono, że nowa doustna szczepionka Gatesa spowodowała wybuch epidemii polio w Afryce i sparaliżowała wiele dzieci. Czy Gates przeprosił?

Oczywiście, że nie. Czy media głównego nurtu choćby wspomniały o tej wiadomości? Oczywiście, że nie. Oni naprawdę myślą, że mają to wszystko posortowane i że nie zauważymy i nie pociągniemy ich do odpowiedzialności. Ale my wiemy i elity zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za wszystkie swoje zbrodnie.

Udostępnij

GATES I SCHWAB – ”W 15 MINUTOWYCH MIASTACH PRZEMIESZCZANIE SIĘ NIE BĘDZIE PRAWEM CZŁOWIEKA”

Globalna Świadomość7 września 20237 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO PRZYNIESIE JESIEŃ – SYSTEM JUŻ SIĘ SZYKUJE NA NADEJŚCIE ”CHOROBY X”Następny artykułTRUMP NA CELOWNIKU BIG PHARMA – ”NIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GATES I SCHWAB – ”W 15 MINUTOWYCH MIASTACH PRZEMIESZCZANIE SIĘ NIE BĘDZIE PRAWEM CZŁOWIEKA”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?