Otwórz oczy

TRUMP NA CELOWNIKU BIG PHARMA – ”NIE DOPUSZCZĘ DO COVID 2.0” ?

TRUMP NA CELOWNIKU BIG PHARMA – ”NIE DOPUSZCZĘ DO COVID 2.0” ?

Jeśli Donald Trump zostanie ponownie wybrany na prezydenta w 2024 r., obiecał, że nnie będzie zgadzał się na ewentualną „pandemię Covid 2.0 „Trump rozmawiał z konserwatywnym komentatorem politycznym i byłym kandydatem na gubernatora Michigan Tudorem Dixonem w ekskluzywnym wywiadzie na temat C-19, do czego Trump z dumą odniósł się wraz z uruchomieniem Operacji Warp Speed. Zapytany przez Dixona, „co się stanie w administracji Trumpa, gdy COVID powróci”, Trump zdecydowanie stwierdził, że „po pierwsze, nie zrobimy przestojów/blokad”.

„I wydaje mi się, że jeśli coś wraca, obwiniają wszystko” – dodał Trump, sugerując, że rutyna nazywania wszystkiego złym COVID-em jest przesadzona, a ludzie są mądrzejsi w tym momencie. „Mówią, że to COVID, ponieważ uwielbiają używać słowa COVID. Jeśli masz sezon grypowy, nazywają go COVID. Nawiasem mówiąc, wtedy też to mieliśmy. Mieliście dużo grypy. Mieliście dużo tego, a oni lubią mówić, że wszystko jest COVID. Ale zobaczmy, co się stanie. To znaczy, może się coś wydarzyć”.

Zapytany o plany Bidena dotyczące wypuszczenia jesienią kolejnej rundy zastrzyków „wzmacniających” COVID, Trump szybko zwrócił uwagę, że było wiele, wiele skarg na obrażenia i zgony spowodowane przez ostatnią rundę, która pojawiła się w ramach jego programu „Operation Warp Speed”.

„Słyszymy o wielu skargach ze strony poszkodowanych przez szczepionki, mówiąc dużo” – powiedział Trump. „To jak niedopowiedzenie”. „Wiele firm farmaceutycznych odmówiło ujawnienia danych na temat skutków ubocznych szczepionek. Ale widzieliśmy przypadki zapalenia mięśnia sercowego, zakrzepów krwi i zawałów serca. Ich liczba rośnie. Badania nigdy nie zostały opublikowane”.

Nawiasem mówiąc, to pierwszy raz, kiedy Trump powiedział cokolwiek zdalnie zgodnego z prawdą na temat szczepionek przeciwko COVID. Do tej pory Trump nazywał je „cudem”, a nawet w wywiadzie z Dixonem próbował twierdzić, że administracja Trumpa „przekazała mu świetną sytuację”, odnosząc się do Bidena.

„Więc czy zażądasz, aby firmy produkujące szczepionki, firmy farmaceutyczne, ujawniły publicznie swoje dane dotyczące szczepionek, abyśmy mogli zobaczyć, co faktycznie widzą na temat skutków ubocznych tej szczepionki?” Dixon zapytał Trumpa. „Cóż, powinni to zrobić” – odpowiedział Trump. „Wszyscy jesteśmy w tym razem i powinni to zrobić”. „I szczerze mówiąc, wszystko, co nowe, i nie słyszałem jeszcze, co on [Biden] powiedział, ale wszystko, co nowe, musi być bardzo uważnie zbadane. Ale powinni to robić, jeśli mają fakty. Chodzi mi o to, że fakty są jawne. Powinny zostać natychmiast upublicznione. Ludzie powinni to rozumieć i powinni wiedzieć, co pokazują badania i jakie fakty”.

W dalszej części wywiadu Trump obwinił Chiny i „laboratorium w Wuhan” za COVID, które według niego spowodowało „60 bilionów dolarów szkód, śmierć tak wielu ludzi, miliony ludzi na całym świecie”. Następnie Dixon zwrócił uwagę na fakt, że ustawa o gotowości publicznej i gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych (PREP), która została podpisana pod rządami Trumpa przez Kongres pod przewodnictwem Republikanów, chroni firmy farmaceutyczne i szczepionkowe przed wszelką odpowiedzialnością za obrażenia spowodowane przez COVID do grudnia 2024 roku. Trump odniósł się do tego stwierdzając, że jego zdaniem Big Pharma musi „być uczciwa wobec liczb, faktów i ma obowiązek być uczciwa”.

W ciągu ostatnich kilku dni w mediach alternatywnych, a zwłaszcza w mediach prawicowych, zarówno korporacyjnych, takich jak Fox News, jak i w większości prawicowych mediów alternatywnych, kręcono i rozpowszechniano bardzo kontrolowaną narrację. Z tej narracji wynika, że powracają blokady związane z pandemią i nakaz noszenia maseczek.

Z pewnością korporacyjne media liberalnej lewicy przyczyniają się do podsycania tej narracji, publikując „wiadomości” o powrocie budzących postrach przypadków „wirusa” Covid. Wygląda na to, że Alex Jones został wybrany do rozpoczęcia obecnego cyklu wiadomości, aby wywołać strach i oburzenie, twierdząc, że anonimowy sygnalista TSA stwierdził, że we wrześniu wejdą „PEŁNE ograniczenia związane z Covid”.

Sygnaliści z TSA i Straży Granicznej podnieśli alarm w Infowars, że administracja Bidena przygotowuje grunt pod pełne blokady Covid, które rozpoczną się od stopniowych ograniczeń, takich jak maskowanie pracowników TSA w połowie września.Pierwsze źródło, urzędnik wysokiego szczebla TSA, potwierdzony i znany Infowars, skontaktowało się z Infowars i zacytowało wtorkowe spotkanie, podczas którego menedżerom TSA powiedziano, że trwają prace nad nowymi memorandami i politykami, które ponownie wdrożą maskowanie, poczynając od pracowników TSA i lotniska, jak już w połowie września.

Urzędnik TSA powiedział również, że w przyszłym tygodniu otrzyma nowe wytyczne dotyczące eskalacji tej polityki: od połowy października piloci, personel pokładowy, pasażerowie i patroni lotnisk będą zobowiązani do noszenia masek.Po otrzymaniu informacji od menedżera TSA firma Infowars skontaktowała się z naszym zaufanym źródłem ze Straży Granicznej, które jest również menedżerem.

Źródło to potwierdziło, że te same wytyczne zostały wydane Straży Granicznej. Powiedziano im, że to nie kwestia „czy”, ale „kiedy” oficjalne dane dotyczące Covid-19 ponownie wzrosną, i spodziewają się do połowy października powrotu do polityki przymusowego maskowania, którą administracja Bidena wcześniej niechętnie zakończyła po ogromnych naciskach. Obu sygnalistom powiedziano, że wdrożenie to będzie towarzyszyć nowej „wariantowej” histerii Covid.

Zdecydowałem się nie przekazywać tej „wiadomości”, ponieważ była ona w 100% zależna od wiarygodności Alexa Jonesa, osoby, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnej, zarówno w mediach alternatywnych, jak i korporacyjnych. Nawet jeśli Alex Jones był w 100% szczery w tym, co zgłaszał, skąd wiemy, że ten rzekomy „sygnalista TSA” nie został poinformowany tymi informacjami w bardzo konkretnym celu stworzenia nowego cyklu wiadomości na temat Covid, który promował szum i strach?

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy agencje takie jak CIA wykorzystały platformę Alexa Jonesa do zrobienia czegoś takiego i prawdopodobnie nie będzie to ostatni raz.

Inną rzeczą, która wzbudziła we mnie sceptycyzm wobec tej „wiadomości” Alexa Jonesa, było to, że całkowicie obwinia ona Bidena, który jest po prostu marionetką podążającą za scenariuszem (najlepiej, jak potrafi w swoim obłąkanym stanie) napisanym przez korporacyjnych globalistów którzy kontrolują te narracje i kontrolują ZARÓWNO lewicę, jak i prawicę.

Możliwość powtórzenia operacji wojskowej z lat 2020–2021, podczas której zamykano ludzi, wymagano masek na twarz i wstrzykiwano jak największej liczbie ludzi strzał z broni biologicznej, nie jest już operacją możliwą, ponieważ świat jest obecnie podzielony w tej kwestii…

Kiedy więc ustalimy, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że całe to sianie strachu w związku z powrotem do mandatów związanych z COVID to starannie napisany scenariusz mający na celu manipulacje psychologiczną, kolejnym pytaniem, na które musimy się odpowiedzieć, jest to, w jaki sposób, i od czego próbują odwrócić uwagę opinii publicznej ? 

Podpalenia na całym świecie! Kto na tym zyskuje – blokady mogą być ale klimatyczne

Choć zorganizowane podpalenia są plagą od wieków, arystokraci zatrudniali wędrowców do szerzenia terroru. Według czasopisma Crime History & Societies;„Podczas angielskich protestów „Kapitana Swinga” w latach trzydziestych XIX wieku krążyły pogłoski, że zamożni Żydzi płacili irlandzkim wędrownym robotnikom za podpalenie. Zwolennicy „Kapitana Swinga” starali się podkreślić, że nie współpracowali z podpalaczem”. W Kanadzie podpalacze, którzy oskarżali kościół o zabijanie dzieci i ich grzebanie, spalili doszczętnie 80 kościołów. Oskarżenie okazało się fałszywe. Nie odnaleziono ani jednego ciała.

Ile pożarów uznano za awarię mediów, a które wybuchły w wyniku podpalenia? Zniszcz jeden słup ogniem, a iskry będą się rozprzestrzeniać – SZYBKO. W Lahaina – szybko oznaczało 60 mil na godzinę! Podpalenia i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej – to NIE zmiany klimatyczne. Nie sucha pogoda i gorąco. Ale opłaceni zorganizowani terroryści.

W 1995 r. „Los Angeles Times” opublikował poruszającą historię; „Podpalacze dla zysku podpalają lasy narodowe Ameryki, zarabiając na wszystkim, od dzierżawy sprzętu strażackiego po spalone drewno”. Koszt w 1995 r.? 757 milionów dolarów na samych gruntach federalnych. Do 2019 roku koszt wzrósł do 14,8 miliarda dolarów. Koszty te nawet nie uwzględniają podpaleń wznieconych przez uczestników zamieszek.

Pożar w Republice Południowej Afryki w Johannesburgu, w którym zginęło 80 osób, jest badany pod kątem podpalenia. W spalonym bloku mieszkali bezdomni, którzy kucali na terenie posesji. Wiadomo, że w tym czasie doszło do przerwy w dostawie prądu, dlatego wykluczone jest obwinianie zepsutego zakładu energetycznego.

Wielki pożar Australii w latach 2019–2020 był największym w historii odnotowanym w Australii, który strawił ponad 24,3 mln hektarów i zniszczył 9300 budynków. W związku z podejrzeniem podpalenia aresztowano ponad 200 młodych ludzi. Szacuje się, że żywcem spalono 1 miliard niedźwiedzi koala. Zginęły kolejne miliony ptaków i gadów. Pozostają obawy, że dzika przyroda koala i kakadu nigdy nie będzie w stanie się zregenerować.

Chociaż publicznie uznano, że pożar w Lahainie został spowodowany przez zwalony słup energetyczny, w środku pożaru, mieszkańcy twierdzą, że odcięto im prąd, a następnie włączono go ponownie. Gubernator Greene oświadczył, że szuka sposobów i środków, aby rząd mógł „odkupić” ziemię od mieszkańców w ramach rekompensaty. Mieszkańcy są jednak sceptyczni, że to po prostu podstęp dla deweloperów śliniących się na boki, ponieważ Lahaina była główną posiadłością!

Podczas gdy samotni podpalacze zazwyczaj twierdzą, że mają kompleks bohatera, nowa fala podpaleń jest z całą pewnością – zorganizowana i płatna. W 2000 r. Włochy wprowadziły przepisy zabraniające budowania na niedawno spalonym terenie w celu zwalczania podpalaczy chcących zarobić na swojej pracy.

Ale jeszcze bardziej potępiający jest fakt, że najnowsza deklaracja Billa Gatesa głosi, że musimy wycinać lasy i zakopywać drzewa, aby walczyć z dwutlenkiem węgla… Jego niedawny wkład w „Kodama Systems” wspiera te wysiłki.

Kodama Systems uważa, że musimy przerzedzać lasy, ponieważ są zarośnięte. W grudniu 2022 r. Gates przekazał firmie Kodama 6,6 mln dolarów na przyspieszenie wycinki lasów. Pozorem jest to, że w ten sposób „uratują planetę”.

Udostępnij

TRUMP NA CELOWNIKU BIG PHARMA – ”NIE DOPUSZCZĘ DO COVID 2.0” ?

Globalna Świadomość7 września 20237 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGATES I SCHWAB – ”W 15 MINUTOWYCH MIASTACH PRZEMIESZCZANIE SIĘ NIE BĘDZIE PRAWEM CZŁOWIEKA”Następny artykułWYWIAD ZE SPECJALISTĄ OD UPROWADZEŃ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TRUMP NA CELOWNIKU BIG PHARMA – ”NIE DOPUSZCZĘ DO COVID 2.0” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?