Otwórz oczy

”TO PRZYKRYWKA DO CZEGOŚ INNEGO” – CO JEST NIE TAK Z KONFLIKTEM NA ROSJI ?

”TO PRZYKRYWKA DO CZEGOŚ INNEGO” – CO JEST NIE TAK Z KONFLIKTEM NA ROSJI ?

Szanowni Państwo dziś dwie rzeczy, a mianowicie po pierwsze wyjaśnimy „domysły”, co do tego, czy prezydent Ukrainy korzysta z tak zwanego greenscreen, czy też nie korzysta. Po drugie spojrzymy na kwestie Izrael – Ukraina w kontekście wojny z Rosją. Ale najpierw zacznijmy od pierwszej kwestii, którą de facto wyjaśniliśmy już, po przez grafikę jaką użyliśmy do dzisiejszej publikacji.

Blue box (inaczej: bluescreen, greenscreen, chroma key): technika obróbki obrazu, polegająca na zamianie tła o w miarę jednolitym kolorze (pierwotnie niebieskim, stąd nazwa) na dowolny obraz. Szeroko stosowana w telewizji (najczęściej podczas prezentacji prognozy pogody i w programach informacyjnych) oraz w filmie (do umieszczania aktorów w komputerowo generowanym środowisku). Kolor tła to zazwyczaj niebieski lub zielony, ponieważ są one uważane za najmniej podobne do koloru skóry i najrzadziej pojawiają się w kostiumach i rekwizytach.”

Początkowo osoby, które stwierdzały, że prezydent Ukrainy tak naprawdę nie jest w tych miejscach, na które wskazywałoby tło, na jakim się znajduje, wyzywane były od „ruskich agentów” i tak dalej, tych nonsensów nie będę przytaczał. Dziś już wiemy, że te osoby miały rację i pytanie o to, czy prezydent Ukrainy nadal znajduje się na terytorium Ukrainy, jest zasadne, gdyż może być on dosłownie wszędzie. Warszawa? Waszyngton? O tak, a Kijów niekoniecznie.

Takim o to przypadkiem i zbiegiem okoliczności prezydent Ukrainy jest aktorem, występuje na tle greenscreen i w zasadzie „spece” od techniki, mogą mu za plecy wrzucić dowolny obraz, dowolnego miejsca. Może to być las, jezioro, morze, centrum miasta, lub Kijów. Kwestią otwartą jest to, czy my jako odbiorcy uwierzymy w to, czy nie damy temu wiary. Zatem jak Uważacie? Zełenski jest jeszcze na Ukrainie, czy jednak się ewakuował i z innego miejsca nadaje ten „wojenny spektakl”?

I druga kwestia, otóż prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wezwał w poniedziałek (24-10-2022 roku) Izrael do przyłączenia się do walki z Rosją i ponowił prośbę o izraelskie systemy obrony powietrznej. Izrael oczywiście odmówił, natomiast niektóre komentarze niezależnych dziennikarzy i publicystów były nad wyraz interesujące, a sprowadzały się do tego, że Izrael współczuje narodowi ukraińskiemu, ale ta wojna, jeśli w ogóle jest to „realna” wojna, to jest ona jedną z najbardziej fałszywych wojen, jakie kiedykolwiek mogliśmy oglądać.

Tego typu diagnoza jest niezwykle interesująca, gdyż nie ukrywam, ale ja mam identyczne przemyślenia. Niemniej jednak konkluzje są zazwyczaj typu, że w rzeczywistości to wcale nie jest wojna, a przykrywka dla czegoś innego. To zasługuje na powtórzenie, czyli: „przykrywka dla czegoś innego”. Ja również tak uważam, i jestem zdumiony tym, że tego typu opinie znalazłem w izraelskich mediach niezależnych.

Odkąd Rosja rozpoczęła konflikt zbrojny, była to najdziwniejsza wojna, jaką kiedykolwiek widziałem. Członkowie Kongresu USA i inni politycy wielu krajów globu, mogli sobie „przychodzić” i „odchodzić”, jak im się podoba, angażując się w inscenizowane pokazy i operacje zdjęciowe, jakby byli w centrum handlowym. Zespół rockowy U2 zorganizował niezakłócony koncert w metrze? Podobnych wydarzeń jest cała seria!

To też nie dajmy się kłamstwu, manipulacji i propagandzie. Róbmy coś, na przykład poszerzajmy horyzonty naszej wiedzy i świadomości. Czasu jest mało i potrzebujemy się nawzajem, potrzebujemy się w tym „czasie próby” jaki nastał. Bóg „Otwarł” przed nami drzwi z zadaniem (posłannictwem) do wypełnienia. Proszę, módlcie się, ponieważ „Wojna Duchowa” jest PRAWDZIWA, bitwa GORĄCA, a czas jest KRÓTKI.

Udostępnij

”TO PRZYKRYWKA DO CZEGOŚ INNEGO” – CO JEST NIE TAK Z KONFLIKTEM NA ROSJI ?

Globalna Świadomość9 września 20239 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWEF – ”BĘDZIEMY MUSIELI ZMIENIĆ ZACHOWANIE JEDNOSTKI” WIEZIENIE ZA NIE PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW ENERGETYCZNYCHNastępny artykułUDERZENIE ASTEROIDY – CZY NASA SZYKUJE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”TO PRZYKRYWKA DO CZEGOŚ INNEGO” – CO JEST NIE TAK Z KONFLIKTEM NA ROSJI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?