AGENDA 2030

CZY ”NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘSLIWY” STANIE SIĘ FAKTEM ?

CZY ”NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘSLIWY” STANIE SIĘ FAKTEM ?

Brytyjski komentator kryptowalut Guy Turner ostrzegł tego lata, że na Zachód nadchodzi globalny system monetarny powiązany z tożsamością – głównie w tajemnicy. W dwóch filmach opublikowanych w lipcu i sierpniu Turner – współzałożyciel Coin Bureau, firmy kryptowalutowej z siedzibą w Dubaju – wyjaśnia, w jaki sposób ledwie nagłośniona inicjatywa wspierana przez Billa Gatesa toruje drogę dla zglobalizowanej waluty cyfrowej, powiązanej z chińskim rynekiem.

W swojej analizie wpływu nowych cyfrowych systemów płatności Turner stwierdza: „Nie będziesz mieć nic i będziesz szczęśliwy, ponieważ wszystko, co posiadasz, będzie znajdować się w sieci kontrolowanej przez Bank Centralny, gdzie rząd może w dowolnym momencie dezaktywować Twoją własność. »

„Prezentowane, jak często, przez Billa Gatesa”
Po uruchomieniu (i natychmiastowym zhakowaniu) nowej cyfrowej waluty amerykańskiej Rezerwy Federalnej o nazwie FedCoin Turner ujawnił w swojej pierwszej analizie, że realizowany jest program Banku Światowego wspierany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. Jej celem jest likwidacja płatności gotówkowych i kartowych w ramach projektu FASTT.

FASTT – co oznacza „Frictionless, Affordable, Secure and Timely Transactions” – jest zarządzany przez Grupę ds. Rozwoju Systemów Płatniczych Banku Światowego (PDSG), której własna strona internetowa opisuje jeden z głównych celów jako „globalne spotkanie” wokół „tworzenia, zachowania i upowszechniania” wiedzy na temat globalnych systemów płatniczych.

Turner ostrzega, że ten system FASTT, który jest wdrażany niemal bez wiedzy opinii publicznej, stanowi podstawę scentralizowanej globalnej waluty cyfrowej – sam w sobie jest odskocznią do identyfikacji cyfrowej i systemu kredytów społecznych o globalnym zasięgu.

Współzałożyciel Coin Bureau beztrosko przyznaje, że jego druga prezentacja – na temat przyszłości cyfrowej globalizacji – brzmi jak paranoiczna teoria spiskowa.

„Cyfrowa identyfikacja wszystkiego? Inteligentne miasta śledzące Twoje ruchy? Waluty cyfrowe banku centralnego dla wszystkich transakcji? Ograniczenia różnych produktów? Udostępnij swoje dane w sieciach społecznościowych, aby utworzyć konto bankowe? » » zażartował. „Można powiedzieć, że to wszystko brzmi jak teoria spiskowa. » „No cóż, taka jest dziś rzeczywistość w Nigerii, a jutro będzie to również rzeczywistość w waszym kraju. »

Turner twierdzi, że chociaż takie projekty są już w zaawansowanym stadium, „pierwszym krokiem do zrobienia czegokolwiek”, aby je powstrzymać, jest „pozyskanie informacji”.
Jego dwa filmy opierają się na informacjach będących w domenie publicznej, z których, jego zdaniem, można wyciągnąć „logiczny wniosek”. „Ostatecznym celem jest kontrola… wpływ na to, jak żyjemy, jak i gdzie wydajemy” – mówi.

Kto więc gra w tę grę i co możemy z tym zrobić?

Turner twierdzi, że międzynarodowe instytucje prywatne i publiczne, takie jak WEF [Światowe Forum Ekonomiczne] i ONZ, współpracują, aby promować ten cyfrowy system kontroli finansowej, który można łatwo połączyć z identyfikacją cyfrową, tworząc stały i zautomatyzowany stan nadzoru. Nawiązuje do faktu, że Bank Światowy, którego system płatności FASTT jest sponsorowany przez Fundację Gatesów, istnieje po to, aby udzielać kredytów rozwojowych. Dąży do zniesienia gotówki i kart oraz koordynowania globalnej waluty cyfrowej i tożsamości. Zmiany te będą prawdopodobnie kontrolowane przez „przebudzoną” ideologię.

W swoim filmie z 19 lipca Turner mówi: „Bank Światowy narzuca warunki swoim pożyczkom”.Warunki te są powiązane z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDG) – częścią Agendy 2030. Cele te, pod wieloma względami identyczne z wynikami ESG promowanymi przez Światowe Forum Ekonomiczne, karzą wykorzystanie paliw kopalnych i nagradzają promowanie LGBTQ i podobnych inicjatyw „różnorodności”.

Zdaniem Turnera środki te mogą „uwięzić kraje rozwijające się w ubóstwie”, karząc wykorzystanie dostępnej i taniej energii. BlackRock przyznał w swojej prognozie na 2023 r., że agresywne wdrażanie tej polityki zakończyło okres dobrobytu na Zachodzie, spowoduje tak zwane „Wielkie Spowolnienie” . Scott Shepard, z amerykańskiego National Center for Policy Research, powiedział, że raport BlackRock pokazał, w jaki sposób te inspirowane przez ONZ i Światowe Forum Ekonomiczne systemy ratingowe wysłały „nową erę stwardnienia gospodarczego” z powrotem na Zachód, zastępując jego kompetencje instytucjonalne niestabilnością spowodowaną promowaniem podejścia opartego na ludziach, opartego na „dyskryminacji równościowej”, a nie talencie.

Sterowanie cyfrowe

Turner pokazuje, jak globalny system finansowy już wiąże swój program społeczny i środowiskowy z dostępem do podaży pieniądza lub jej ograniczeniem. Jest to oczywisty model przyszłego zachowania w systemie, w którym wszystkie pieniądze znajdują się pod kontrolą zdigitalizowanego systemu globalnego.

Pokazuje, jak nowe produkty finansowe są wprowadzane w sposób, który pozostawia społeczeństwo niedoinformowane o tym, co dzieje się z jego wolnością finansową i osobistą.

Pierwszym krokiem jest system płatności koordynujący transgraniczną bankowość cyfrową. To SZYBKO NSTĘPUJE.

Drugim jest wprowadzenie CBDC – walut cyfrowych banku centralnego
. Waluty te są cyfrowe jak Bitcoin, ale w przeciwieństwie do Bitcoina znajdują się pod pełną kontrolą rządowego banku centralnego.

Zastąpienie transakcji gotówkowych i kartowych walutą cyfrową jest niezbędnym przejściem umożliwiającym wprowadzenie globalnego systemu identyfikacji cyfrowej. Turner ostrzega jednak również, że nawet jeśli rządy będą kontynuować wysiłki na rzecz CBDC, projekt płatności FASTT przyniesie identyczny rezultat. „Łączenie różnych operacji płatniczych – takich jak szybkie płatności, kody QR, mogłoby osiągnąć wiele tych samych celów (co CBDC)” – mówi, pokazując, że FASTT i zastąpienie gotówki i kart kodami QR to po prostu kolejny sposób na osiągnąć globalnie kontrolowany system walut cyfrowych.

Bitcoin – sposób na ucieczkę?

Turner twierdzi że Bitcoin może być sposobem na zabezpieczenie swoich pieniędzy i uwolnienie się od powstającego systemu globalnej waluty cyfrowej i kontroli tożsamości (raczej nie gdyż łatwo go można wymazać, lecz złoto lub srebro dopow.). Przedstawiając Bitcoin jako „zabezpieczenie” przed systemem, który, jak twierdzi, już istnieje, argumentuje również, że zrozumienie społeczne jest niezbędne, aby zapobiec wdrażaniu zglobalizowanych systemów walut cyfrowych powiązanych z tożsamością i „kredytem społecznym”.

Wcześniej omawiał powiązania między nowymi systemami płatności bankowych, walutami cyfrowymi banku centralnego a celami Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowego Forum Ekonomicznego. Jak Turner powiedział Kitco News w październiku 2022 r.: „Większość Wielkiego Resetu dotyczy tego, jak może zakorzenić się „kapitalizm interesariuszy”… a duża część dotyczy kontroli i nadzoru. »

Wspomina, że zdecentralizowane kryptowaluty, takie jak Bitcoin, są postrzegane jako zagrożenie dla planowanych globalnych walut cyfrowych, których cele stoją w sprzeczności ze swobodą ich anonimowego i otwartego systemu. Pojawiły się raporty twierdzące, że kryptowaluty wymykające się spod kontroli rządu mogą „spowodować niepowodzenie Wielkiego Resetu”. Turner kontynuował wywiad z Kitco z ostrzeżeniem. „W tym miejscu z pomocą przychodzą CBDC. Pomysł możliwości sprawdzenia, ile ludzie wydają, kiedy i na co wydają, a nawet ustalenia limitów na te rzeczy, jest jednym z najbardziej przerażających aspekty. . »

Dlaczego to takie straszne? Cóż, zdaniem Turnera, zglobalizowany cyfrowy system walutowy i identyfikacyjny można powiązać z Twoimi zachowaniami online i offline. „Powiedzmy, że przekraczasz swój roczny limit emisji dwutlenku węgla… Wtedy nie możesz tego zrobić, nie możesz tego zrobić. Ale możesz to zrobić, jeśli po prostu kupisz więcej kredytów węglowych. Chodzi o wyciągnięcie pieniędzy od zwykłych ludzi. »

Oprócz „wyciągania pieniędzy” taki system pozwala także na „kredyt społeczny” w stylu chińskim, w ramach którego każdy może mieć swoje wolności osobiste, nie mówiąc już o ograniczeniu dostępu do swoich pieniędzy ze względu na swoją aktywność w mediach społecznościowych lub dlatego, że w kontaktach z osobami uznanymi przez państwo za „niepożądane”.

Chiński Kredyt Społeczny

Według NHI Global Partners, globalnej firmy rekrutacyjnej, warunki chińskiego systemu kredytów społecznych są „…celowo szerokie i niejasne…pozwalają na maksymalną elastyczność polityki”

NHI podaje, że system kredytów społecznych opiera się na promowaniu „zaufania”, które obejmuje informacje na temat zachowań prawnych, finansowych i społecznych. Odpowiednio oceniane są osoby i firmy. System obejmuje różne czarne listy i sankcje, z „karami i nagrodami” przydzielanymi przez zautomatyzowaną, stale udoskonalaną sieć. Jak mówi NHI: „Ostateczny stan końcowy systemu to ujednolicony zapis dotyczący osób, firm i instytucji rządowych, który możnamonitorować w czasie rzeczywistym. »

Guy Turner wraz z wieloma innymi osobami i grupami, takimi jak libertarianin Mises Economic Institute, twierdzi, że na Zachodzie przygotowywana jest obecnie architektura tego systemu totalnej kontroli.

Pomimo dobrze finansowanych wysiłków stojących za tym globalistycznym projektem, Turner pozostaje przekonany, że dobrze poinformowana opinia publiczna podejmie działania, aby zapobiec urzeczywistnieniu się tej dystopii. „Utrzymuj tempo, a wygramy wyścig”

Udostępnij

CZY ”NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘSLIWY” STANIE SIĘ FAKTEM ?

Globalna Świadomość14 września 202314 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZY PROROK I ”NIEODWRACALNE ZMIANY” W 2024 ROKUNastępny artykułJAK SYGNAŁ 5G MOŻE UWOLNIĆ TLENEK GRAFENU U ”NAZNACZONYCH”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE” NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY ”NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC I BĘDZIESZ SZCZĘSLIWY” STANIE SIĘ FAKTEM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?