Świat jest inny

SURA I HAARP – GDZIE NA ŚWIECIE ZNAJDUJĄ SIĘ ELEMENTY DO STEROWANIA POGODĄ ?

SURA I HAARP – GDZIE NA ŚWIECIE ZNAJDUJĄ SIĘ ELEMENTY DO STEROWANIA POGODĄ ?

Naukowcy doskonale zdają sobie sprawę, że Projekt HAARP może powodować trzęsienia ziemi i wiele innych „nie-naturalnych” katastrof. Jak podało American Radio Observatory„HAARP jest amerykańską wojskową bronią geofizyczną. Z kolei projekt Jicamarca, czyli Peruwiański odpowiednik HAARP, wywołał trzęsienie ziemi o sile ośmiu stopni w skali Richtera, które uderzyło w centralne Peru, 15 sierpnia 2007 roku”.

Inni angażują się nawet w rodzaj eko-terroryzmu, dzięki czemu mogą zmieniać klimat, wywoływać trzęsienia ziemi, inicjować wybuchy wulkanów za pomocą fal elektromagnetycznych. Istnieje wiele pomysłowych umysłów, które tam pracują nad znalezieniem sposobów do terroryzowania innych narodów. To jest fakt i dlatego musimy nasilić nasze wysiłki w zakresie walki z terroryzmem.”

William Cohen. Sekretarz obrony USA. Wypowiedź z roku 1997.

Walka o środowisko jest definiowana jako celowa modyfikacja lub manipulacja naturalną ekologią, taką jak klimat i pogoda, w celu zainicjowania zdarzeń sejsmicznych oraz skrajnych zjawisk pogodowych. Wynikiem pośrednim działania geoinżynierii jest ekonomiczne, psychospołeczne oraz fizyczne zniszczenie zamierzonego celu lub docelowego położenia geofizycznego w ramach wojny strategicznej lub taktycznej.”

Fragment dokumentu Pentagonu: „The U.S. Army Operating Concept”.

Zakłady badawcze, kompleksu wojskowego USA, w zakresie prowadzenia eksploracji jonosfery znajdują się w ciągłym użyciu od wczesnych lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ich zadaniem jest zbadanie zasad fizycznych rządzących jonosferą ziemską, aby obecne i przyszłe technologie transmisji mogły uwzględniać złożoność jonosfery. W chwili obecnej w USA działają dwa jonosferyczne ośrodki badawcze, jeden w Portoryko, w pobliżu Obserwatorium Arecibo, a drugi, znany jako HIPAS na Alasce w pobliżu Fairbanks.

Oba te elementy wykorzystują aktywne i pasywne oprzyrządowanie radiowe podobne do tego, jakie powstaje w HAARP. Zainteresowanie jonosferą nie ogranicza się tylko do Stanów Zjednoczonych: konsorcjum z pięciu krajów prowadzi europejską witrynę Incoherent Scatter Radar w skrócie EISCAT, wiodącą światowej klasy placówkę badań jonosferycznych, zlokalizowaną w północnej Norwegii, niedaleko Tromsø.

Obiekty typu HAARP, znajdują się również w Jicamarca na terenie Peru, w pobliżu Moskwy, Niżnego Nowogrodu Projekt SURA, następnie w pobliżu Charkowa na Ukrainie i Duszanbe w Tadżykistanie. Wszystkie wyżej wymienione ośrodki badawcze i projekty naukowe, oscylują w zakresie badań nad geoinżynierią, czyli wywoływaniem zmian w pogodzie i klimacie. Badania z zakresu geoinżynierii są nadzorowane przez kompleksy wojskowe poszczególnych państw. Nieoficjalnie mówi się, iż kontrola pogody to broń przyszłości, która już od kilku lat stała się faktem.

Dodatkowo należy zauważyć, że HAARP jako jedyny projekt tego typu, ma możliwość, zapewnienia elektronicznego sterowania wiązką, szerokością pasma częstotliwości oraz regulacją efektywnej mocy promieniowania wiązki.

Naukowcy zauważają również, iż anteny wycelowane w niebo, służą do podgrzewania jonosfery. Ta sztucznie wpompowana energia do jonosfery wygasza się po przez występowanie skrajnych zjawisk pogodowych jak huragany, tornada czy trzęsienia ziemi. Dalsze konsekwencje to na przykład:

– Chile rok 2010, Japonia rok 2011 oraz Sumatra rok 2012 to daty i miejsca, w których doszło do potężnych trzęsień ziemi, wszystkie wyżej wymienione osiągnęły pułap powyżej 8,5 stopni w skali Richtera.

– Tajfun „Haiyan” (Yolandaz roku 2013 spustoszył środkowe Filipiny i był najsilniejszym cyklonem tropikalnym, jaki jak na razie zaobserwowano na całym globie. Dalej należy wspomnieć o już wręcz legendarnym huraganie „Katrina” z 2005 roku, który to huragan jak dotąd był najbardziej niszczycielskim huraganem pustoszącym ogromne połacie ziemi. Z kolei huragan „Wilma” był najpotężniejszym huraganem w rejonie Atlantyku na przełomie całej historii badań tego zjawiska.

– Rok 2001 kraj Mongolia. To właśnie tam wówczas zanotowano najwyższe w historii ciśnienie, które osiągnęło pułap 1086 hPA.

– Sześć z trzynastu najpotężniejszych i odnotowanych wybuchów wulkanów na przełomie ostatnich czterech tysięcy lat miało miejsce po między rokiem 1902 a 2010.

– Rok 2008 miesiąc styczeń, to wówczas doszło do anomalii na terenie Iranu, gdzie na pustyni spadł deszcz. Dodatkowo w tym samym czasie na stolicę Iraku, czyli Bagdad sypał śnieg, było to zjawisko zaobserwowane po raz pierwszy w całej historii obserwacji pogodowych w tamtym rejonie.

– W roku 2004 śnieg spadł na Zjednoczone Emiraty Arabskie a konkretnie na stoki tamtejszych gór Ras al Khaimah z kolei temperatura osiągnęła pułap minus sześciu stopni. Było to zjawisko bezprecedensowe, ponieważ jeszcze nigdy śnieg nie sypał w tamtym regionie.

– Przerażeniem napawają również coraz częstsze opady deszczu na terenie Sahary, największej pustyni świata, która w wielu miejscach zamienia się w zielone oazy. Miejsca, które od lat a nawet stuleci nie widziały kropli wody teraz są porośnięte trawą. Mało tego, czasem owe opady były na tyle intensywne, że dochodziło do lokalnych powodzi w takich państwach jak Algieria, Mali czy chociażby Mauretania.

A zatem, HAARP potrafi modyfikować pogodę a także zmieniać nastroje ludzi. Niektórzy uważają, że technologia HAARP oraz SURA jest codziennie testowana w naszych własnych społecznościach za pomocą istniejących telefonów komórkowych i wież radiowych. Nowe wieże są powszechnie nazywane wieżami śmierci. Postawiono również hipotezę, że smugi Chemtrails i projekt HAARP współpracują ze sobą i są bezpośrednio odpowiedzialne za wzrost zachorowań na nowotwory i choroby psychiczne.

Udostępnij

SURA I HAARP – GDZIE NA ŚWIECIE ZNAJDUJĄ SIĘ ELEMENTY DO STEROWANIA POGODĄ ?

Globalna Świadomość16 września 202316 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSZEFOWA UE : ”KTO ODMÓWI IDENTYFIKATORA CYFROWEGO WEF ZOSTANIE WYKLUCZONY ZE SPOŁECZEŃSTWA”Następny artykułTAJNE ELITY BUDUJĄ PIERWSZE SUPER WOJSKOWE SMART-MIASTO W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM PREDYKCYJNE PROGRAMOWANIE W HOLLYWOOD ? DLACZEGO ANTARKTYDA JEST TAK WAŻNA DLA ŚWIATOWYCH

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • SURA I HAARP – GDZIE NA ŚWIECIE ZNAJDUJĄ SIĘ ELEMENTY DO STEROWANIA POGODĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?