Otwórz oczy

PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM

PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM

Planeta Ziemia jest dziedzictwem Szatana, księcia świata materialnego, świata trzech dni, więc wiadomo o tym od dawna. I robi to niemal otwarcie, na oczach wszystkich. Nikt nie mówi o tym wprost, ale jak inaczej można wytłumaczyć takie przywiązanie do satanistycznej symboliki, którą demonstrują światowe elity?

„Sala Królestwa” to kompleks architektoniczny zbudowany w Danii, gdzie Świadkowie Jehowy organizują swoje kongresy. Swoją formą odwzorowuje ona wizerunek „Wszechwidzącego Oka” – słynnego masońskiego symbolu, a podobieństwa tego nie można uznać za przypadkowe.

World Predators chant: Ave Satanas! Do not resist His will! 2

Akademia Filmowa przyznaje finalistom Oscara – statuetkę złotego rycerza. Jednak jego bratem bliźniakiem jest egipski bóg Sokar – bóg grzechu, ognia i zmarłych. Gra w anagramy i przestawianie liter zawsze była popularna wśród okultystów. Oscar \ Socar. Myślisz, że to przypadek?

Jednym z doradców Hollywood był Anton La Vey, założyciel Kościoła Szatana. W latach 60. to właśnie on spopularyzował gest „El Diablo”, który obecnie uważany jest za symbol muzyki rockowej. Ale spójrz na te zdjęcia światowych przywódców – co one mają wspólnego z muzyką?

World Predators chant: Ave Satanas! Do not resist His will! 3

Papieska Sala Audiencyjna w Watykanie została celowo zaprojektowana tak, aby wyglądała jak gigantyczny gad, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kiedy papież wygłasza tam swoje przemówienia, wydaje się, że mówi z głowy węża.

World Predators chant: Ave Satanas! Do not resist His will! 4

Budynek ten został zamówiony przez papieża Pawła VI przez inżyniera i przedsiębiorcę Pier Luigi Nervi w 1971 roku obok Bazyliki Świętego Piotra na obszarze między Włochami a Watykanem. Audytorium może pomieścić do 12 000 osób jednocześnie. Czy to możliwe, że tak ogromny i ważny ideologicznie budynek przypadkowo przypomina starożytnego węża?

Symbol Węża jest powszechnie uwielbiany przez światowe elity i pojawia się wszędzie, na przykład na plakietce marki Alfa Romeo: Wąż pożerający zakrwawione ludzkie ciało, dyskretny symbol ofiary, który może nie być tak jasny na pierwszy rzut oka.

World Predators chant: Ave Satanas! Do not resist His will! 5

Istnieją proste statystyki: w Europie jest około 20 milionów wyznawców różnych form okultyzmu. W Niemczech jest 85 tysięcy satanistów, gdzie bardzo rozpowszechniony jest pogański kult Wicca – radykalny ruch organizujący orgie, mający wielu wyznawców wśród żeńskiego personelu bazy sił powietrznych USA w Worms w Niemczech.

Satanistyczne organizacje Zakonu Thelemy i Zakonu Saturna (Wschodnich Templariuszy) praktykują składanie ofiar ze zwierząt i czarne msze. W Niemczech w marcu 1989 r. Zieloni, kierowani przez Madame Osterli-Schwerin, zażądali legalizacji pedofilii. Stosunki homoseksualne z dziećmi są jednym z satanistycznych rytuałów, które wprowadzają ludzi do tego kultu.

W Anglii praktykuje ponad 8 tysięcy czarowników i czarownic, a większość z nich to członkowie arystokracji. Organizacja Childwatch twierdzi, że według raportów angielskich psychiatrów każdego roku w Wielkiej Brytanii składa się w ofierze szatanowi około 4 tys. dzieci.

Czasami ludzie sztuki bliscy elitom wyrzucają z siebie lub nawet otwarcie mówią, że światowe elity są fanami i wyznawcami szatana. Znane są wywiady na ten temat z Melem Gibsonem i Kanye Westem. Ale z reguły, gdy tylko ktoś otworzy usta, spotka się z poważnymi przeszkodami, śmiercią swojej kariery, „anulowaniem” lub po prostu śmiercią.

Cała satanistyczna symbolika – a co najważniejsze, działania i zachowania satanistów wcale nie są ukrywane, jednak nikomu nie wolno o tym mówić: Satanizm istnieje niejako w cieniu, jest figurą milczenia. Ci, którzy pozwalają sobie zabrać głos na ten temat, są albo wyśmiewani, oskarżani o szaleństwo, albo bojkotowani i uciszani. I wciąż nie wiadomo, co działa mocniej.

Paul Craig Roberts, krytyk liberalnej polityki George’a Sorosa i jego „kolorowych rewolucji”, twierdzi, że termin „teoria spiskowa”, który jest zwykle używany do wyjaśniania wszelkich informacji niewygodnych dla elit, został wymyślony przez CIA w celu kontrolowania opinii publicznej po zabójstwie Johna Kennedy’ego. Używając tego terminu, można zdyskredytować każdy fakt i każdą wersję, która nie pasuje do oficjalnej opinii.

Cóż, jeśli teoria spiskowa nie działa, zawsze można mówić o „przypadkowym zbiegu okoliczności”.

Świat drapieżników

Szatan przywdział białe szaty, niczym wilk owczą skórę i stał się bogiem. Świat materialny jest światem zniszczenia, światem drapieżników, w którym wszyscy zjadają wszystkich innych, ale wszystko wydaje się oczywiste i nikt nie jest szczególnie oburzony. System pasożytów nieustannie usprawiedliwia swoje zbrodnicze, nieludzkie działania, zjadając słabych i bezbronnych.

Szatan nieustannie musi żywić się energiami świata materialnego, zwłaszcza energiami, które ludzie wytwarzają i uwalniają podczas wybuchów emocjonalnych.

Wszystkie negatywne emocje i ich emisje uwalniają dużą ilość energii, ale aby uwolnić więcej energii, ludzie muszą cierpieć. Bardzo trudno jest znaleźć szczęśliwą osobę, ale łatwo jest znaleźć nieszczęśliwą osobę. Zdecydowana większość to ludzie cierpiący.

W świecie rządzonym przez Szatana prawdziwa miłość i przyjaźń nigdy nie istniały i nadal nie istnieją. Ludzkość nieustannie toczy ze sobą wojnę, a im więcej ludzkich ofiar i zniszczeń, tym więcej energii idzie na karmienie szatana i wszystkich otaczających go złych duchów.

Tylko świat duchowy, gdzie nie ma ludzkiego cierpienia, jest wypełniony boską energią. Ale przeciętny człowiek nie jest tym zainteresowany, ponieważ nie ma tam pieniędzy, władzy, wojen, religii, dobrobytu materialnego, związków rodzinnych, seksu, walki o posiadanie i posiadania bogactwa materialnego.

Udostępnij

PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM

Globalna Świadomość24 września 202324 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO TO NIE OMINIE”Następny artykułPOSTPANDEMICZNY PLAN DLA LUDZKOŚCI – CO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?