AGENDA 2030

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ?

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ?

Niektórzy krytycy zakładają, że firmy farmaceutyczne nagle stały się „nieuczciwe” i „kłamliwe”, po cyrku który trwał ostatnie lata. Ale to nieprawda. Doktor Vernon Coleman po raz pierwszy zdemaskował firmy farmaceutyczne w książce opublikowanej prawie pół wieku temu. Pracownicy firm farmaceutycznych od dziesięcioleci oszukują, wprowadzają w błąd i są niebezpieczni, a branża farmaceutyczna jest instytucjonalnie skorumpowana i przebiegła przez wiele, wiele lat.

Książka „The Medicine Men”, która została opublikowana prawie pół wieku temu – w 1975 roku. Mówi o tym jak branża ta była instytucjonalnie skorumpowana przez wiele lat. Pracownicy zawsze przypisują sobie uznanie, jeśli wyprodukują coś pożytecznego, ale nigdy nie ponoszą winy, gdy coś pójdzie nie tak – jak to często ma miejsce.

Na początku lat 70. autor książki złożył podanie o pracę w firmie farmaceutycznej, aby móc ujawnić niektóre brudne tajemnice tej branży. Firma dała mi pracę, ale potem rozpoznała moje nazwisko i nalegała, abym podpisał umowę, w której miał zobowiązać się nie pisać o niczym, co odkryłem. Oczywiście odmówił podpisania umowy!

Niemniej jednak udało mu się przeprowadzić sporo badań i napisać książkę ujawniającą działania branży. Książka nosiła tytuł ”The Medicine Men” -Medycyna.

Kilka dni po tym, jak napisał „The Medicine Men”, duża firma farmaceutyczna zaoferowała mu pieniądze na wyjazd z wykładami. Cel był jasny – kupić mnie ze znaczną zapłatą. Śmiał się z nich i powiedział: „Nie”! (The Medicine Men został ponownie opublikowany i jest teraz ponownie dostępny.)

Historia zapalenia mięśnia sercowego/zapalenia osierdzia raportowana do VAERS – źródło

Od tego czasu demaskuję firmy farmaceutyczne. Oto tylko niektóre sposoby, w jakie firmy farmaceutyczne oszukują i narażają życie pacjentów na ryzyko:

1. Firmy farmaceutyczne tłumią badania, które uważają za niewygodne z komercyjnego punktu widzenia. Jeżeli projekt badawczy wykaże, że nowy lek jest niebezpieczny, firma farmaceutyczna odpowiedzialna za badania odmówi publikacji wyników. Oczywiście prawda w końcu wyjdzie na jaw. Ale do tego czasu wiele tysięcy ludzi mogło umrzeć lub zostać rannych.

2. Firmy farmaceutyczne nigdy nie przeprowadzają badań, które mogłyby ujawnić poważne problemy z ich produktami. Na przykład nie sądzę, że producenci szczepionek przeprowadzają wystarczające badania, aby dowiedzieć się, czy ich produkty są bezpieczne do długotrwałego stosowania lub można je bezpiecznie podawać z innymi produktami w ramach programu masowego ”keczupowania”. Uważam, że istnieje pilna potrzeba przeprowadzenia dalszych badań nad wpływem ”preparatów” na układ odpornościowy.

3. Firmy farmaceutyczne kupiły i skorumpowały establishment medyczny prezentami, pieniędzmi i darmowymi wakacjami. Korupcja jest tak powszechna, że prawie niemożliwe jest znalezienie jakiejkolwiek wybitnej instytucji medycznej, która nie byłaby wypełniona ludźmi, którzy otrzymują lub otrzymywali pieniądze od firm farmaceutycznych.

4. Firmy farmaceutyczne przeprowadzają eksperymenty na zwierzętach, aby „udowodnić”, że ich produkty są bezpieczne dla ludzi. Jest to jednak oszustwo. Firmy farmaceutyczne wiedzą, że testy przeprowadzane na zwierzętach są zawodne i nie można im ufać. Co więcej, badania na zwierzętach są uznawane przez przemysł, środowisko medyczne i organy nadzoru za całkowicie bezużyteczne. Moja książka „Betrayal of Trust” (obecnie ponownie opublikowana) zawiera szczegółowe informacje na temat 50 leków, które po podaniu zwierzętom powodowały raka i inne poważne problemy, ale zostały dopuszczone do stosowania u ludzi. Zaniosłem wydruk komputerowy o długości piętnastu stóp do komisji Izby Gmin – wydruk nie zawierał nic poza nazwami leków, które zabijają zwierzęta, ale są przepisywane ludziom. Chciałem, aby Izba Gmin zaprzestała eksperymentów na zwierzętach. Nic się nie stało.

5. Firmy farmaceutyczne robią wszystko, co mogą, aby zatuszować prawdę. Kiedy zatrudniono autora książki, aby rozmawiał z personelem NHS na temat skutków ubocznych leków, szefowie firm farmaceutycznych zmusili firmę do zwolnienia go, zanim mogłem mówić. Zastąpił go pracownik firmy farmaceutycznej! Kiedy redagował „British Clinical Journal”, dyrektor firmy farmaceutycznej powiedział wydawcy, żeby go zwolnił. (Zrobił to.)

European Medical Journal (który założył, redagował, opłacał i prowadził całkowicie bez reklam firm farmaceutycznych) musiał zostać zamknięty po kosztownym procesie sądowym i nakazie sądowym opłaconym przez grupę nacisku prowiwisekcyjnego finansowaną przez firmy farmaceutyczne. Przeciwni prawnicy mieli o mnie więcej wycinków, niż kiedykolwiek widziałem. Mają też kopie prywatnych listów, co wydało mi się trochę zaskakujące.

6. Firmy farmaceutyczne kontrolują większość dużych organizacji charytatywnych. Dają organizacjom charytatywnym ogromne kwoty pieniędzy na promocję swoich produktów.

7. Firmy farmaceutyczne płacą ogromne kwoty za powierzchnię reklamową w czasopismach medycznych. Nie znam żadnych czasopism medycznych, w których nie występuje, moim zdaniem, istotny konflikt interesów. Nigdy nie zgodziłem się na reklamy we własnych książkach, artykułach i filmach, więc nigdy nie było wątpliwości co do mojej niezależności.

8. Firmy farmaceutyczne ukrywają lub kłamią na temat skutków ubocznych leków – czasami udaje im się to latami.

9. Firmy farmaceutyczne wywierają presję na dziennikarzy i redaktorów, aby nie publikowali materiałów krytycznych. Po napisaniu serii artykułów, które nie spodobały się firmie farmaceutycznej, jego dokumenty badawcze w tajemniczy sposób zniknęły z szafki na dokumenty. Redaktor odmówił dalszego publikowania serii, ponieważ zaginęły jego akta badawcze. Lobbyści firm farmaceutycznych pomogli w zakazie jego książek na całym świecie.

10. Firmy farmaceutyczne mają ogromny wpływ na organy ustawowe, które mają chronić społeczeństwo.

Udostępnij

TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ?

Globalna Świadomość26 września 202326 września 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ?Następny artykułARENA CZASÓW OSTATECZNYCH – PAPIEŻ ZAWIERA PAKT Z CLINTONEM I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE MEDYCZNE ”OSTATNICH LAT” – CZY GIGANCI ”BIG PHAPMY” WIEDZIELI OD O POCZĄTKU WSZYSTKIM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?