Otwórz oczy

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI !

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI !

Dwa lata temu Klaus Schwab otwarcie zadeklarował, że do roku 2030 Światowe Forum Ekonomiczne będzie miało pełną kontrolę nad ludzkością. Oczywiście Schwab próbował przedstawić to jako pozytywny rozwój dla ludzi na całym świecie. W jego psychopatycznym umyśle my, ludzie, musimy być rządzeni przez globalistyczną elitę dla naszego własnego dobra.

A on ma dla nas plan, który obejmuje wymordowanie ogromnej większości światowej populacji. A dla tych, którzy przeżyli masowe wymieranie, czeka ponura przyszłość jedzenia robaków i świerszczy, zakaz mięsa i nabiału, zakaz prywatnych samochodów i 15-minutowe miasta, które można dokładniej opisać jako więzienia na świeżym powietrzu. Niestety dla Schwaba, plan zamknięcia ludzkości do roku 2030 nie idzie zgodnie z planem.

Ludzie na całym świecie powoli, ale z pewnością budzą się do prawdy o jego złym planie. A Schwab coraz bardziej boi się, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Globalna elita zachowuje się teraz jak osaczone szczury, a naszym zadaniem jest upewnienie się, że nie uciekną. Agenda Światowego Forum Ekonomicznego 2030 jest zagrożona niepowodzeniem, według Klausa Schwaba, który ostrzegł swoje elity, że ich programy globalizacji i depopulacji zostały ujawnione i teraz muszą zostać przyspieszone, jeśli mają jakąkolwiek nadzieję na sukces.

Z tego powodu to, co widzieliśmy w wyborach w Stanach Zjednoczonych, w głosowaniu nad Brexitem, to gniew ludzi przeciwko globalizacji i elitom. Jeśli spojrzeć na to, co dzieje się szczególnie w Stanach Zjednoczonych, mamy do czynienia z ruchem antysystemowym. To, co widzimy, to rewolucja przeciwko systemowi. To demontaż systemu, którego pewne elementy widzimy teraz w nowej administracji USA. Kiedy historycy spojrzą wstecz na tę erę, zostanie ona zapamiętana jako czas, w którym globalistyczna elita ujawniła swoją rękę i zaczęła tracić kontrolę nad władzą.

Według prawej ręki Klausa Schwaba, Yvanne Awoharari, liberalny porządek oparty na zasadach, nad którym globalistyczna elita pracowała przez dziesięciolecia, jest nagle zagrożony demontażem przez ludzi na całym świecie. Patrząc na szerszy obraz świata, to, co można powiedzieć o Donaldzie Trumpie lub o tym, co zrobił w ciągu ostatnich dwóch lat, to jedna bardzo duża i ważna rzecz, którą robi. Niszczy amerykański system sojuszy na całym świecie. Nie wiem, dlaczego to robi, ale w bardzo systematyczny sposób, w pewnym sensie, oni są naszymi przyjaciółmi, zniszczmy to.

Są naszymi przyjaciółmi, zrażmy ich do siebie. Zraża do siebie przyjaciół Ameryki w Ameryce Północnej, Kanadzie i Meksyku, w Europie Zachodniej, na Dalekim Wschodzie, w Korei Południowej, Japonii.

„W systematyczny sposób, z powodów, których nie jestem w stanie pojąć, niszczy największe osiągnięcie amerykańskiej polityki zagranicznej przez dziesięciolecia i dziesięciolecia, aby zbudować ten sojusz, ten globalny system sojuszy. A co jest największym osiągnięciem liberalnej polityki zagranicznej USA według Hawarariego? Oto podpowiedź. Brzmi to bardzo podobnie do marki liberalnego autorytarnego faszyzmu forsowanego przez Klausa Schwaba z jego kryjówki w górach Szwajcarii. Zbudowaliśmy liberalny globalny porządek oparty na zasadach. Te pięć słów powinno wystarczyć, by przyprawić o dreszcze każdego szanującego się obywatela wolnego świata.

Elity globalistyczne są teraz bardziej niebezpieczne niż kiedykolwiek. Są osaczonymi szczurami gotowymi zrobić wszystko, ponieważ widzą porażkę na horyzoncie. A wszyscy ci, którzy wzywali do nowego porządku świata, teraz uciekają przerażeni. Klaus Schwab nie jest jedynym globalistą, który jest przerażony, że Nowy Porządek Świata upada. Elita Organizacji Narodów Zjednoczonych zjechała w tym tygodniu do Nowego Jorku, aby wziąć udział w Szczycie Celów Zrównoważonego Rozwoju 2023 i opracować pilny plan ratowania Agendy 2030.

Według Sekretarza Generalnego ONZ Antonio Guterresa, głęboko niepopularny plan globalistów jest zagrożony. W przemówieniu wygłoszonym przed uczestnikami, w tym Joe Bidenem, Guterres powiedział, że obecnie tylko 15% celów jest na dobrej drodze, a wiele z nich zostało cofniętych, po czym wezwał do opracowania globalnego planu ratunkowego, aby wyciągnąć Agendę 2030 ze szczęk porażki. Tak właśnie wygląda desperacja. Oczywiście nie przyznają, że ludzie na całym świecie obudzili się w obliczu ich programu. Podwoją wysiłki i będą kontynuować swój plan, ponieważ, jak mówi Biblia, niegodziwcy nie śpią.

W tym tygodniu Klaus Schwab podziękował europejskim przywódcom za przyjęcie nowych przepisów dotyczących chipów. Według Schwaba jest to ważny krok w kierunku stworzenia fizycznego mózgu dla cyfryzacji. Dziękuję bardzo, pani przewodnicząca Ursula. Co za przemówienie, mam na myśli, obejmujące tak wiele tak ważnych kwestii. Chciałbym tylko zwrócić uwagę na to, co powiedziała pani o European Chips Act, ponieważ jest to ważny krok w kierunku stworzenia fizycznego mózgu dla cyfryzacji.

W dystopijnej wizji przyszłości WF po prostu nie ma miejsca dla ludzkości. Wolnomyśliciele i osoby głoszące prawdę, takie jak Russell Brand, są już deplatformowani i odwoływani przez globalistyczną elitę, a ich psy atakujące w mediach głównego nurtu działają jako ich dział propagandy. Najpierw przyszli po Bretta Kavanaugha ze starannie przygotowaną kampanią zniesławienia. Następnie przyszli po Russella Branda, który został oczerniony przez skrajnie lewicowy brytyjski Channel 4 i zespół anonimowych kobiet. Wygląda na to, że był zbyt blisko prawdy na swoim popularnym kanale YouTube.

A teraz ich celem jest Tim Ballard, prawdziwy bohater filmu Sound of Freedom, który został ostrzeżony przez globalistyczną elitę, że zakończą jego karierę w odwecie za to, że odważył się ujawnić masom globalny przemysł handlu dziećmi. Są to desperackie sztuczki elit, które wiedzą, że ludzie budzą się na myśl o ich niecnych planach. Ale one po prostu nie zadziałają. Ludzie się obudzili i rozpoczęła się rewolucja przeciwko elitom.

W zinfiltrowanej przez WF Kanadzie, media ciężko pracują, forsując owadożerny program Klausa Schwaba. Ale jest tylko jeden problem. Nawet gospodarze programów telewizyjnych starają się udawać, że cieszą się z planów WF dla ludzkości. Rok 2023 to rok, w którym elita stała się zdesperowana i ujawniła swoją rękę. Chociaż bitwa będzie trwać jeszcze przez jakiś czas, nie trać nadziei. Pokonujemy Nowy Porządek Świata. Teraz, gdy ich plany wyszły na jaw, nadszedł czas, abyśmy jako ludzie zjednoczyli się i ukształtowali przyszłość, jakiej pragniemy.

Przyszłość nie jest zapisana w kamieniu i nie należy do nich. Naszą misją jest wyposażenie mas w wiedzę niezbędną do odrzucenia zła i szaleństwa globalnej elity. Jeśli jeszcze nie subskrybujesz naszego kanału, rozważ dołączenie do nas w naszej misji szerzenia wiedzy.

Udostępnij

KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI !

Globalna Świadomość28 września 20231 października 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEDRESETOWY ŚWIAT – CZY KOŚCIOŁY I KATERDY BYŁY ODBIORNIKAMI ENERGI Z ETERU ?Następny artykułMEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE WPROWADZAJĄ NOWE TECHNIKI NADZORU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KLAUS SCHWAB PRZYZNAJE ŻE AGENDA 2030 SYPIE SIĘ NA KAWAŁKI !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?